زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع اعتراض به سازمان سنجش

نظرسنجی: اگر امسال داوطلب کنکور ارشد بوده اید ، در مورد کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و ای تی و علوم کامپیوتر جز کدام گزینه هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۲/۷۶%
    به کمتر از پنج تست اعتراض کرده ام. ۳۲/۷۶%
۳۸ ۳۲/۷۶%
  • ۴۲/۲۴%
    به پنج تا ده تست اعتراض کرده ام ۴۲/۲۴%
۴۹ ۴۲/۲۴%
  • ۱۸/۱۰%
    به ده تا پانزده تست اعتراض کرده ام. ۱۸/۱۰%
۲۱ ۱۸/۱۰%
  • ۶/۹۰%
    اعتراضی نکرده ام. ۶/۹۰%
۸ ۶/۹۰%
در کل ۱۱۶ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
من پستی را در یکی از تاپیکهای مرتبط با کنکور ارشد اخیر زدم که تعبیر این شده که من گفته ام اعتراض نکنید.چون موضع مهمی است من تاپیک جدیدی برایش باز کردم.
راستش من از اعتراض نکردن بسیاری از دوستان گله کرده ام ولی چون برداشت برعکس شده دوباره یه توضیحی میدم.

من منظورم اینه که :
مشکل ما با عرض پوزش عدم احساس مسئولیت خیلیها هست. اعم از اساتید و دانشجویان. من در مورد اساتید چیزی نمیتونم بگم . ولی چون با شما راحتم میگم.
بنظرم اگه قبول هم نمیشید یا آزمایشی امسال شرکت کردین اگه اعتراض کنید ، حداقلش اینه که سازمان سنجش سال دیگه به کسیکه سوالات را تنظیم میکنه یا تایپ میکنه یا طراحی میکنه یا .... با توجه به اینکه مثلا" ۵۰۰۰ نفر اعتراض کرده اند یا عوضش میکنه یا نظارت بیشتری میکنه.
ولی اگه صد نفر اعتراض کنن قابل اعتنای آنچنانی نیست . ممکنه سازمان سنجش بره تصحیح کنه یا سوال را خارج کنه یا .... و در کنکور همان سال اعمال کنه ولی سال بعد همین آشه و همین کاسه.

ببینید باید باور داشت که سوال ناقص ، سوال غلط ، سوال با پاسخ بیش از یکی و ..... ظلمه در حد لالیگا!!!!
یه نفر راجع باین سوال دهها صفحه مطالعه کرده ساعتها وقت گذاشته بخودش مطمئنه ، پس وقت میذاره میخونه و یا حل میکنه . حالا یا سوال ناقصه و دانشجو مدام فکر میکنه نکته ای داره و او متوجهش نیست یا ۵ دقیقه وقت میذاره حل میکنه تو جوابها نیست.
اونی که نخونده رد میشه میره سر سوال بعدی.
بعد سوال مثلا" حذف میشه.
این ظلم نیست پس چیه ؟؟؟
بنظرم باید سازمان سنجش متوجه بشه که مثلا" در رشته مهندسی کامپیوتر در پنج سال اخیر هر سال درصد قابل ملاحظه ای سوال غلط یا ناقص داره. راهش اینه که اگه قبول هم نمیشید رتبه تون ۲۰۰۰۰ هم هست ولی فرم ایراد سوال را پرکنید. من نمیتونم فتوا بدم ولی این کاریست که شما برای عدالت و کمک به علم و دانش انجام میدین.ولی متاسفانه فقط حدود ۵۰۰-۶۰۰ نفر باین موضوع اهمیت میدن . خیلی از این دوستان سال بعدش که خوب درس میخونن تازه متوجه میشن که چقدر سخته درس بخونیم و مثلا" سه تا سوال ضریب ۴ بیست دقیقه وقت ما را بگیره بعد حذف بشه.Sad
راهش فقط همان روش روتین قانونی در تاریخ اعلام شده در سایت سنجش هست. ولی هر سال تعداد کمه و درصد معترضین در حدی است که سنجش تصور میکنه اشتباه طبیعی بوده. مثلا" ۰/۰۵% به سوالی معترضند . من هم باشم میگم طبیعیه سازمان سنجش که حتما" همین تصور را داره.Big Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۷۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , SaMiRa.e , MR_KH , narges_r , azad_ahmadi , mis masi , Amoojan , پروفسور , mary.moj , Helmaa , Mänu , هاتف , soha2009 , Andrew S.Tanenbaum , nina69 , mahsa_a3moon , عاصفه , ashkan_d13 , younes , yahoo_manesht , fa_karoon , fateme66 , Sunshine Off , Payam92 , sohrablou , just4it , samaneh_aftab , prosperous , rezareza2 , mohsen.srn , good-wishes , xani , kh_rouhi , pouri_sb , 8Operation , ramtinmusic , onaa66 , msn_issue , Ehsan.Javadian , IT.setareh91 , banafshe , parizad1 , asiehmohammadian , golabijat , kaviresabz , samaneh22 , Mohammad-A , admin , mohammadali1990 , neda_Network , pariya2020 , avril22 , svk7 , Pakniat , m@hboobe , fatima1537 , saaraa , foranyone , Manix , redarmy , EhsanChess , saeid1389 , leila_2020 , esisonic , persian_boy , jeraldin , d.KH , a_azarbarzin , shima_24 , friendchp , fatemesoleimani , goldoon , saba_1984 , zer0ne , sd_javadi , zohre shah , mohsepaia , pkpooria , mortez28 , T.A , ayfer.a11 , farzaneh_best , سحاب , Jooybari , fsi2013 , zeinab , iman30v , maneshty , irisadaf , sama89 , reyhaneh64 , miss.hosseiny , انرژی مثبت , fatemehkh , hamed2222
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ق.ظ
من هم به نوبه خودم از همتون خواهش می کنم برای [شاید] بهتر شدن وضعیت آزمون فرم اعتراض رو پر کنید.
اگه رتبه تون خوب دربیاد در حدی که حتی جای خوبی قبول بشید و یا دوستانی که حتی آزمایشی هم شرکت کردند از اعتراض کردن پشیمان نشن. دوستان دیگه جای خود داره و به نحوی اعتراض کردن براشون واجبه شرعیه.حداقل این تنها حرکتیه که ما می تونیم انجام بدیم.
"از جناب فرداد عزیز هم ممنون بابت ایجاد این تاپیک."

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: yahoo_manesht , Sunshine Off , fateme66 , rezareza2 , banafshe , SaMiRa.e , svk7 , zeinab
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ق.ظ
واقعا درسته شاید خیلیا هم میگن خب بقیه اعترتض می کنن کافیه دقیقا مثل خودم ولی با این نکته ای که گفتین واقا لازمه اعتراض بشه
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yahoo_manesht , fateme66 , Mänu , svk7
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
فرم اعتراض باید حتما بریم سازمان سنجش پر کنیم؟؟؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ
RE: موضوع اعتراض به سازمان سنجش
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  من هم به نوبه خودم از همتون خواهش می کنم برای [شاید] بهتر شدن وضعیت آزمون فرم اعتراض رو پر کنید.
اگه رتبه تون خوب دربیاد در حدی که حتی جای خوبی قبول بشید و یا دوستانی که حتی آزمایشی هم شرکت کردند از اعتراض کردن پشیمان نشن. دوستان دیگه جای خود داره و به نحوی اعتراض کردن براشون واجبه شرعیه.حداقل این تنها حرکتیه که ما می تونیم انجام بدیم.
"از جناب فرداد عزیز هم ممنون بابت ایجاد این تاپیک."

کاملا موافقم ، به نظر من سازمان سنجش امسال دیگه حسابی از خجالت بچه های ارشد درومد از غلط املایی گرفته تا تست های غلط ، واقعا جای تاسفه، واقعا

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , fatemehkh
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  فرم اعتراض باید حتما بریم سازمان سنجش پر کنیم؟؟؟؟

نه. طبق گفته دوستان، یه مهلتی برای اعتراض تعیین میشه، که بصورت اینترنتی و با پرکردن فرم تو سایت سنجش هست. مهلتش رو دقیق نمی دونم کی هست.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , yahoo_manesht , Mänu , zeinab
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط هاتف.)
خب ماشالله جمعیت مانشتی ها امسال خیلی زیاد شده و بچه های کامپیوتر و IT قابل توجه هستند.
به نظرم اگر در مورعد مقرر سازمان سنجش، توی مانشت تاپیکی قرار بگیره و اطلاع رسانی کنه، حتما با لطف بقیه به بخش بالاترین میره و دیده میشه.
اونجا از همه کاربران مانشت میخواهیم که فرم سنجش رو پُر کنند، می تونیم درباره متن اعتراض و مواردی که اشتباه توش صورت گرفته هم به هماهنگی برسیم.
من فکر می کنم با وجود مانشتی پُر بازدید تر از هر سال، اعتراضات امسال متفاوت خواهد بود و انشالله موثر.

لطفا هر کسی اخباری درباره تاریخ و نحوه ی اعتراض بدست آورد اینجا اعلام کنه، اگر اشخاصی پارسال اعتراض کردند هم خوبه یه توضیحی بدهند.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , azad_ahmadi , fa_karoon , Sunshine Off , fateme66 , mohsen.srn , xani , Mänu , avril22 , SaMiRa.e , svk7 , m@hboobe , neda_Network , zer0ne , zeinab , mehrdad372 , fatemehkh
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
سلام
بچه ها دیگه کفرم از این نظام آموزشی داره در میاد
اون از تایپ اشتباه و درسایی که زحمتو وقت زیاد روشون گذاشتی بعد با سوالات غلطشون آدمو کلافه میکنن
جالبتر از همه اینه که ۲۰ دقیقه زودتر خواستن ازمون بگیرن که باز خدا رو شکر خیلیا اعتراض کردن ولی چه فایده کلی وقتمون رفت هنوز تو بهتم
تو رو خدا اعتراض کنید
۵
۰
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
مرسی فرداد جان.
ما که لااقل کاری برای خودمون نمیتونیم بکنیم، بیایم همگی چه با رتبه خوب احتمالی، چه بد، اعتراض کنیم لااقل برای بچه هایی که سالهای بعد امتحان میدن نخواد اینجوری حقشون ضایع بشه .
این کمترین کاریه که از دستمون بر میاد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , zeinab
ارسال: #۱۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ
سلام بچه منم موافقم با اعتراض ، لااقلش اینه که واسه سالهای بعد سازمان سنجش این کنکور رو کمی به سمت استاندارد شدن مایل کنه ، بهرحال من کلا" واسه این نظام آموزشی مسخره از همون اول دبستان تا دکتراش متاسفم ،خیلی متاسفم.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۲
۱
ارسال: #۱۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط Helmaa.)
این دیگه خیلی رو داریه نخوان به اعتراضها هم رسیدگی کنند!!!
سال به دوازده ماه دارن چکار میکنن مگه؟؟تو نیم ساعت سوال طرح میکنن ،بعدشم میدن تایپیست تایپ میکنه ،بعدشم چاپ میکنن و ...،ماشالله سه ماه طول میکشه پاسخنامه رو بدن به ماشین بخونه و نتایج رو اعلام میکنن!!!!!!!!!!!!!!!
فقط از یه چیزی خیلی دلم میسوزه کاش حالا که دفترچه ها رو میگرین سه ماه هم که بیکارن یه نگاه بندازن به دفترچه ها ببینن طرف چقد وقت گذاشته سوالهای طولانی و بعضا غلط رو حل کرده اما تو پاسخنامه حرفی واسه گفتن نداشته ،فکر نکنن مغزش تهی بوده یه ارفاقی بهش بکنن(ارفاق درسته؟).

....
من پارسال واسه یه سوال سیستم عامل اعتراض کردم بعد هم از رو درصدها فهمیدم حذف شده.
دو تا سوال هم واسه دوستم اعتراض کردم دیگه ازش نپرسیدم که چی شد.
سنجش زمانش رو میزنه فکر کنم اسفند بود.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.srn , azad_ahmadi , Mänu , avril22 , neda_Network , zeinab , avin_kord
ارسال: #۱۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط prosperous.)
منم هستم
اگه بتونم رسانه ای هم میکنمش
۲۰:۳۰ یا حسینی بای...

لینک اعتراض کجاست؟

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh_rouhi , svk7 , EhsanChess , elham joon , iman30v
ارسال: #۱۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
والا این مملکت ............................................به این راحتی زیر بار برند... البته منم موافقم با حرکت اعتراض. اون بچه ای که یه سال زحمت کشیده بعد میره سر جلسه یهو میبینه سوالا کلا عوض شده سبکش و از یه مبحثهای دیگه اومده اخه چه گناهی کرده؟
من خودم هزار بار گفتم که کنکور واقعا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی دیگه نه در این حد خدایی.... کنکور امسال مثل این بود که یه موسسه اشغال بیاد یه ازمون ازمایشی مسخره برگزار کنه.... باور کنید کیفیت تک تک ازمونهای ازمایشی موسسات پارسه مهستان مدرسان و ... از کنکور امسال (لا اقل تو رشته ایتی)بهتر بود. کیفیت از نظر من استاندارد بودن سوالاته...ممکنه یکی بیاد بگه استاندارد رو کی تعیین میکنه..
به هر حال کنکور هدفی که برایش تعیین شده رو گم کرده. کنکور هدف اصلیش غربال ادمهای باشواد از بی سواد بوده در حالیکه این کنکور بیشتر به نفع اونایی بود که بیسواد بودند. چون راحت از خیر خیلی سوالا میگذشتند در حالیکه با سوادها هی حرص میخوردند که چرا نمیتونم هیچی بزنم....
Fardad-A، در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

این جمله اولتون یه کم سیاسی بود از حد سنجش و اینا هم فراتر بود و اومده بود تو بالاترینها، ناچار برای حفظ مصلحت سایت ،از دم قیچی سانسور ردش کردم! Smile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۴۰
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon , Helmaa , virtual girl , mohsen.srn , maryam.raz , xani , narges_r , 8Operation , nader618 , Mänu , Ehsan.Javadian , Engineer , IT.setareh91 , dfsefes , golabijat , Mohammad-A , mohammadali1990 , pariya2020 , MR_KH , shima_24 , svk7 , hnarghani , asusx59sr , saaraa , asiehmohammadian , persian_boy , goldoon , Payam92 , zer0ne , farzaneh_best , mehrdad372 , zeinab , sama89 , matrix.h32 , sara68 , fatemehkh , Mehman
ارسال: #۱۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  والا این.... که به این راحتی زیر بار برند... البته منم موافقم با حرکت اعتراض. اون بچه ای که یه سال زحمت کشیده بعد میره سر جلسه یهو میبینه سوالا کلا عوض شده سبکش و از یه مبحثهای دیگه اومده اخه چه گناهی کرده؟
من خودم هزار بار گفتم که کنکور واقعا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی دیگه نه در این حد خدایی.... کنکور امسال مثل این بود که یه موسسه اشغال بیاد یه ازمون ازمایشی مسخره برگزار کنه.... باور کنید کیفیت تک تک ازمونهای ازمایشی موسسات پارسه مهستان مدرسان و ... از کنکور امسال (لا اقل تو رشته ایتی)بهتر بود. کیفیت از نظر من استاندارد بودن سوالاته...ممکنه یکی بیاد بگه استاندارد رو کی تعیین میکنه..
به هر حال کنکور هدفی که برایش تعیین شده رو گم کرده. کنکور هدف اصلیش غربال ادمهای باشواد از بی سواد بوده در حالیکه این کنکور بیشتر به نفع اونایی بود که بیسواد بودند. چون راحت از خیر خیلی سوالا میگذشتند در حالیکه با سوادها هی حرص میخوردند که چرا نمیتونم هیچی بزنم....

دقیقا!!!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ramtinmusic
ارسال: #۱۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
حالا کلیدا بیاد و فرم اعتراض رو هم قرار بدن ببینیم چی می شه. یه روز می تونیم هماهنگ کنیم بریم سازمان سنجش اگه کاری نکردن!
۲
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۳۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۰۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۹۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۹۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۴۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۳۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۷۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close