زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع اعتراض به سازمان سنجش

نظرسنجی: اگر امسال داوطلب کنکور ارشد بوده اید ، در مورد کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و ای تی و علوم کامپیوتر جز کدام گزینه هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۲/۷۶%
    به کمتر از پنج تست اعتراض کرده ام. ۳۲/۷۶%
۳۸ ۳۲/۷۶%
  • ۴۲/۲۴%
    به پنج تا ده تست اعتراض کرده ام ۴۲/۲۴%
۴۹ ۴۲/۲۴%
  • ۱۸/۱۰%
    به ده تا پانزده تست اعتراض کرده ام. ۱۸/۱۰%
۲۱ ۱۸/۱۰%
  • ۶/۹۰%
    اعتراضی نکرده ام. ۶/۹۰%
۸ ۶/۹۰%
در کل ۱۱۶ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ق.ظ
من هم اعتراض خواهم کرد همراه شما اما چه مقدار میشه امیدوار بود که چه برای الان چه اینده چیزی تغییر کنه.

اگه اعتراض بصورت مکاتبه ای و سایت و غیره باشه که اصلا بهش وقعی نمینهند.

اگه اعتراض حضوری باشه و تعداد کم باشه باز اثری نخواهد داشت.

بهترین حالت و نهایت اینه که تعداد معترضین خیلی زیاد باشند که اونموقع ببینن چاره ای ندارند دیگه متوسل به باتوم و .... توسط نهادهای ذیربط میشن.

اما بهترین دستاورد این میتونه باشه که خبرگزاری چیزی بیاد با معترضین مصاحبه ای بکنه و پخش بشه.

اما واقعا هنوز کسی دلیل قانع کننده نیاورده راجب جریان اینکه چطور سوالات کنکور به این زودی پخش شد اونم با مهر مرکز فروش؟؟؟؟!!!!!!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ، توسط kijativa.)
RE: موضوع اعتراض به سازمان سنجش
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  والا این مملکت ............................................به این راحتی زیر بار برند... البته منم موافقم با حرکت اعتراض. اون بچه ای که یه سال زحمت کشیده بعد میره سر جلسه یهو میبینه سوالا کلا عوض شده سبکش و از یه مبحثهای دیگه اومده اخه چه گناهی کرده؟
من خودم هزار بار گفتم که کنکور واقعا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی دیگه نه در این حد خدایی.... کنکور امسال مثل این بود که یه موسسه اشغال بیاد یه ازمون ازمایشی مسخره برگزار کنه.... باور کنید کیفیت تک تک ازمونهای ازمایشی موسسات پارسه مهستان مدرسان و ... از کنکور امسال (لا اقل تو رشته ایتی)بهتر بود. کیفیت از نظر من استاندارد بودن سوالاته...ممکنه یکی بیاد بگه استاندارد رو کی تعیین میکنه..
به هر حال کنکور هدفی که برایش تعیین شده رو گم کرده. کنکور هدف اصلیش غربال ادمهای باشواد از بی سواد بوده در حالیکه این کنکور بیشتر به نفع اونایی بود که بیسواد بودند. چون راحت از خیر خیلی سوالا میگذشتند در حالیکه با سوادها هی حرص میخوردند که چرا نمیتونم هیچی بزنم....

بخدا حرف دلمو زدید،ممنونم

منم میزم

هر جا هستی بهترین باش
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۴۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ق.ظ
دوستان منم اعتراض میکنم و شدیدا پای حرفم هستم
این نمیشه که هر سال با آینده یک سری بازی کنن ، کسایی که چندین ماه وقت خودشونو گذاشتن که توی ۱۸۰ دقیقه نتیجه خوبی بگیرن
منم اعتراض دارم اگر خبرازاعتراض شد بمن اطلاع بدید حتما هستم
لطفا دوستان موج منفی هم ندن اگر اعتراض کنید به سوالات حتی در مهلت مقررشون مطمعن باشید بی تاثیر نیش البته اگر بیشترباشه همونطور که امسال دیدیم سوالات پایگاه و سیستم عامل نسبت به پارسال وضعیت بهتری پیدا کردند جدای ازینکه غلط داشت یا هرچیزی ولی نوع سوالات بهترشده بود اگرچه خودم با اطمینان ۹۰ درصد میگفتم پایگاه رو کمتراز ۸۰ نمیزنمو نشد که بزنم
یا سوال هوش که از یک فصل بیزین دوتتاسوال اومده بود و منی که تنها اون فصلو نخونده بودم و بقیه روزده بودم ازین دوتا دستم خالی بمونه !واقعا ظلمه به این پراکندگی سوالاتشون همچنین واسه گسسته که واقعا طراح از۹ فصل فقط ۵فصلشو زوم کرده بود
این نا عادلانس و باید اعتراض بشه
همچینن به سوال غلط هوش و داده
۱
۰
ارسال: #۴۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط prosperous.)
رئیس جان یه متن آماده کنید من بدم به یکی از رسانه های پر مخاطب
در حد یکی دو صفحه باشه و اعتراض در رابطه با غلط بودن سوالا که مهمترین بخش و مرکز ثقل مطلب باشه در آخر هم نحوه طراحی و باند بازی و این حرفا...Blush

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , 8Operation
ارسال: #۵۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
مشکل اینجاس که وقتی یک سوال اشتباه باشه یا خیلی بیش از اندازه سخت باشه ،من خودم به شخصه روحیه م خراب میشه و نمی تونم به بقیه سوالات جواب بدم
برام جالب بود من امسال همه درسا آی تی رو خونده بودم ولی خیلی خراب کردم یعنی منفی زیاد زدم
ولی رشته نرم افزار را که نخونده بودم خیلی بهتر زدم
همین موضوع نشون میده که سوالات کنکور ارشد اصلا نمی تونه درس خونا را از کسایی که درس نمی خونن جدا کنه
من پارسال ۸۰۰ هوش مصنوعی شدم باخودم میگفتم امسال رتبه آی تی م زیر ۱۰۰ میشه اما سرکنکور فهمیدم به کنکور نمیشه اعتماد کردSad(((((((((((((((((((((
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon , pelican66
ارسال: #۵۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
من که راستش نه به سئوالا دیگه نگاه می کنم نه به جوابایی که منتشر می شه. حالا می خواد از طرف سازمان سنجش باشه یا هر جای دیگه. مرگ ۱ بار شیون هم ۱ بار.
اما پایه اعتراض هستم. نه به خاطر رتبه خودم بلکه به این دلیل که سکوت ظلمه در حق خودمون و داوطلبین سال های دیگه.
تقریبا همه ارادات وارده رو دوستان گفتن. به جز این که توی این امتحان حتی به خودشون زحمت نداده بودن نمودار ها رو با کامپیوتر طراحی کنن. واقعا اون نمودار های دستی نا مرتب و گیج کننده بود. خیلیا اونقدر سر جلسه استرس دارن که هر مورد بی نظمی ای می تونه روی عملکردشون تاثیر گذار باشه. از تاثیرش بگذریم نمودار دستی شان امتحان و امتحان دهنده رو پایین می یاره. ۱ جورایی بیانگر این می شه که این امتحان برای ممتحن مسئله جدی ای نبوده و قصدشون رفع تکلیف بوده.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ansarirobo , elham joon
ارسال: #۵۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)yahoo_manesht نوشته شده توسط:  من که راستش نه به سئوالا دیگه نگاه می کنم نه به جوابایی که منتشر می شه. حالا می خواد از طرف سازمان سنجش باشه یا هر جای دیگه. مرگ ۱ بار شیون هم ۱ بار.
اما پایه اعتراض هستم. نه به خاطر رتبه خودم بلکه به این دلیل که سکوت ظلمه در حق خودمون و داوطلبین سال های دیگه.
تقریبا همه ارادات وارده رو دوستان گفتن. به جز این که توی این امتحان حتی به خودشون زحمت نداده بودن نمودار ها رو با کامپیوتر طراحی کنن. واقعا اون نمودار های دستی نا مرتب و گیج کننده بود. خیلیا اونقدر سر جلسه استرس دارن که هر مورد بی نظمی ای می تونه روی عملکردشون تاثیر گذار باشه. از تاثیرش بگذریم نمودار دستی شان امتحان و امتحان دهنده رو پایین می یاره. ۱ جورایی بیانگر این می شه که این امتحان برای ممتحن مسئله جدی ای نبوده و قصدشون رفع تکلیف بوده.

برای ما استرسی ایجاد کردن که هنوز از زمان امتحان تا حالا داره همه ی کنکوری ها رو پریشون میکنه، خدا نسلشون رو از زمین برداره، یعنی روز خوش نبینن کلاً،
همه ی پارسه ها رو زیر ۱۰ شدم گفتم دیگه کنکور حتما رتبه ی خوبی میگیرم نگو که پارسه از کنکور استانداردتر بوده! Sad
زنگ زدم به دوستم که سال قبل ۱۰ معماری شد مصاحبه اش هم توی مانشست هستش گفت نگران نباش به نظر من زیر ۲۰ میشی، به درصد ۲ نفرم که از تو بالاتر زدن
اعتماد نکن، حالا منم اینو به همتون انتقال می دم که شاید یکم آرامش بگیرید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yahoo_manesht , sohrablou , maa1371
ارسال: #۵۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ
خوشا به حال خودم که نخوندم.Tongue دیگه امسال تقریباً میشه گفت که پیر کنکور شدم.... Big Grin

ولی پایه اعتراض هستم Big Grin

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۱
۰
ارسال: #۵۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط pouya sal.)
دوستان من تجربه ارشد داشتم یک نصیحت واسه همتون،خودتون و خسته نکنید برید سر کار و زندگی ببینیم نتیجه چی میشه.فقط دعا کنین کلید خوب بیاید و الا تغییر دادنش کار حضرت فیل،ما تهران یک استاد داشیم خودش طراح سوال بود می گفت بعضی وقتا عمدا سوال غلط طرح میکنیم.

دوستان من تجربه ارشد داشتم یک نصیحت واسه همتون،خودتون و خسته نکنید برید سر کار و زندگی ببینیم نتیجه چی میشه.فقط دعا کنین کلید خوب بیاید و الا تغییر دادنش کار حضرت فیل،ما تهران یک استاد داشیم خودش طراح سوال بود می گفت بعضی وقتا عمدا سوال غلط طرح میکنیم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: variant20002000 , 8Operation
ارسال: #۵۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
آقا پویا هرچیزی جای خودش رو داره.وقت درس باید درس خوند وقت کار هم باید چسپید به کار.الان که جوونیم درس نخونیم می خوایم ۶۰ سالگی بخونیم؟هر کسی با توجه به انگیزش جلو میره.ولی من جدا دیدم که الان با مدرک دیپلم و کاردانی به آدم کار خیلی عالی نمی دن مگر اینکه یا پارتی داشته باشی یا خدا باهات خیلی یار باشه.باید عاشق رشتت باشی تا بتونی شکستاشو خوب بپذیری.بعدم یادت باشه که ادیسون چندین بار شکست خورد تا چیز به این بزرگی رو اختراع کرد.از شکستات درس بگیر نه اینکه غولی در برابرت کنی که اینجوری نا امیدت کنه.هرکی مخالفه نظرش رو بگه.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , variant20002000 , q88lp , IT86
ارسال: #۵۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  ما تهران یک استاد داشیم خودش طراح سوال بود می گفت بعضی وقتا عمدا سوال غلط طرح میکنیم.

این حرفتو قبول دارم. آخه آدم یه ذره فکر کنه متوجه میشه که یک استاد که به عنوان طراح سوال مدارمنطقی کنکور ارشد مطرح شده اولا قطعا از دانشگاههای تهرانه ثانیا یعنی اینقد بچه ست که بیاد واسه مدار میلی از یک حالت به ۲ وضعیت بره یا از یک حالت به هیچ جایی نره ، اونم سوالی که واقعا همون کسی که اصلا واسه ارشد نخونده هم یه نگاه بندازه متوجه میشه که سوال مشکل داره ، به نظرم عمدا" فلشها رو برعکس کرده یا اون آقای زبانها ، مگه چجوری نوشته Repeat که کسی که تایپ کرده P رو F خونده و تایپ کرده Refeat جالبه همین الان هم که نوشتم همین چک کننده املای (spelling checker ) مانشت هم زیرش خط قرمز کشید که اشتباهه Huh ، شرط میبندم عمدا" F نوشته ، یا اون سیستم عاملیه مگه بیسواده که بنویسه تعویض متن رو یک درنظر میگیریم بعدش هر کاری کنی جواب تو گزینه ها نباشه جز اینکه تعویض متن رو ۰ درنظر بگیری ؟ آره واقعا اگه بیسواد باشه چجوری استاد میشه و چجوری به جایی میرسه که بشه طراح سوال کنکور Huh پس اینم عمدی . بهرحال اینو بدونید که اگه خدا قبولی ما رو بخواد سازمان سنجش که نه همه دنیا بر علیه ما باشن ما قبول میشیم.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou
ارسال: #۵۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  ما تهران یک استاد داشیم خودش طراح سوال بود می گفت بعضی وقتا عمدا سوال غلط طرح میکنیم.

این حرفتو قبول دارم. آخه آدم یه ذره فکر کنه متوجه میشه که یک استاد که به عنوان طراح سوال مدارمنطقی کنکور ارشد مطرح شده اولا قطعا از دانشگاههای تهرانه ثانیا یعنی اینقد بچه ست که بیاد واسه مدار میلی از یک حالت به ۲ وضعیت بره یا از یک حالت به هیچ جایی نره ، اونم سوالی که واقعا همون کسی که اصلا واسه ارشد نخونده هم یه نگاه بندازه متوجه میشه که سوال مشکل داره ، به نظرم عمدا" فلشها رو برعکس کرده یا اون آقای زبانها ، مگه چجوری نوشته Repeat که کسی که تایپ کرده P رو F خونده و تایپ کرده Refeat جالبه همین الان هم که نوشتم همین چک کننده املای (spelling checker ) مانشت هم زیرش خط قرمز کشید که اشتباهه Huh ، شرط میبندم عمدا" F نوشته ، یا اون سیستم عاملیه مگه بیسواده که بنویسه تعویض متن رو یک درنظر میگیریم بعدش هر کاری کنی جواب تو گزینه ها نباشه جز اینکه تعویض متن رو ۰ درنظر بگیری ؟ آره واقعا اگه بیسواد باشه چجوری استاد میشه و چجوری به جایی میرسه که بشه طراح سوال کنکور Huh پس اینم عمدی . بهرحال اینو بدونید که اگه خدا قبولی ما رو بخواد سازمان سنجش که نه همه دنیا بر علیه ما باشن ما قبول میشیم.
حرفتونو کاملا قبول دارم، به نظر من هم صددرصد از عمد این اشتباها تو سوالا گنجونده میشه تا : ۱/کسی کامل و صددرصد به همه سوالا جواب نده! ۲/در کنار امتحان و استرسش، بار اضافه تری به دوش دانشجو بذارن تا تمرکزشو از دست بده
این روش چندین ساله که تو کنکورهای مهندسی کامپیوتر ( چون خودم اینو فقط خوندم و از بقیه خبر ندارم ( البته فکر نکنم بقیه درس ها اینطوری باشه چون اصولا درصد نفرات اول تو بقیه رشته ها ۱۰۰ هست که یعنی حداقل یک نفر تونسته همه سوالاتو جواب بده)) مد شده!
منم با اعتراض کاملا موافقم و مطمئن باشید که اعتراض خواهم کرد ولی در کنارش مطمئنم (یعنی صددرصد مطمئنم) که این روش در سال های بعد تکرار میشه و آیندگان نیز این مشکل رو خواهند داشت!!!!(البته انشاالله که نداشته باشن)
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
بهتره یه ایمیل به ۲۰:۳۰ بزنیم بگیم این گزارشگره هست همیشه میره سنجش موقع کنکور گزارش میگیره این دفعه هم بره
بپرسه نظرشون در مورد این آزمونشون چی بود؟ و اعتراض های ما را هم به گوششون برسونه اینطوری بهتر نیست دوستان؟
اگه به سنجش ایمیل بزنیم فایده نداره که!!!
شاید یه کم به خودشون بیان با این کنکورشون!!!!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parpar , tiradan
ارسال: #۵۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ
آره بچه ها منم میگم بریم یه ایمیل به ۲۰:۳۰ بزنیم اینجوری شاید زودتر مسولا به خودشون بیان که امسال با کنکورارشد چه کردند.واقغا این همه آدمو شرمنده خودشون کردن
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , mohammadali1990
ارسال: #۶۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ ق.ظ
بنده فکر میکنم بیست سی نمیاد به بررسی مشکلات کنکور ارشد کامپیوتر خبری پخش کنه
بهتر اینه که دانشجو های ارشد محترم سایت و کسایی که دکترا و .. دارن بیان سوالای که همه هم نظر هستیم مثل سوالای سیستم عامل و ساختمان داده رو به چلش بکشن و خیلی رسمی و منطقی اون پیگیری کنن چون احتمالا به حرف دانشجو های مثل ما که کنکور دادیم ممکنه اعتنا نشه
ولی واقعا بی انصافیه این همه ادم بشینه وقت بزاره روی درسی مثلا سیستم عامل بعد این سوالای به درد نخور و ماقبل کنکور داده بشه
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۴۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۱۱ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۲۴ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۹۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۹۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close