زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت

ارسال: #۹۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط SSMAE.)
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
دوستان، چه جالب! قرار بود "با ارشدی ها و دکتراهای مانشت" بشینیم سوالا رو بررسی کنیم، ولی بازم که همش خودمونیم که!! Smile
اشکال نداره. شاید حوصله یا وقتشو ندارن..

The Greatest Mistake we Humans make in our Relationships:
We Listen Half, Understand Quarter, Think Zero and React DOUBLE
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط prosperous.)
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  سلام
در مورد سوال ۷۱ سیستم عامل، اگر اول p1 بعد p0 بعد p2 را اجرا کنی جواب ۳۹ میشه. زمان ورود هر سه باهم برابر است و با این نکات جواب تو گزینه ها است.

اما من همه حالتها رو گرفتم جواب نداد
یکی از حالتها فقط شد ۳۸ بقیه بالای ۴۰ میشد

(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  بچه ها شکی نیست که سوالات ۶۲ و ۶۷ و ۷۱ مشکل دارن ، منتها اگر حذف شوند حق یه عده ضایع میشه و اگر حذف نشوند حق یه عده زیاد دیگه . چون مثلا اون سوال نانو معماری که خیلی راحت بود و کسایی که میزان صرفه جویی را بدست آوردن و زدن رو این حساب زدن که منظور سوال صرفه جوییش بوده و الان دارن کلی فلسفه میچینن تا بگن بله و کسایی هم که نزدن مثه من خوب ترسیدیم که منظورش چیز دیگه ای بوده اصلا و این سوال حذف میشه

اما نکته ای که هست اگه همه بچه ها گزارش بدن مطمئن باین امثال این سوالات را نه حذف میکنن و نه کسایی که نزدن ضرر میکنن ، اگه یادتون باشه سال پیش هم همچین سوالایی بود که پاسخ با تاثیر مثبت گرفته شد ، یعنی کسایی که نزدن یا غلط زدن مهم نیست چون حذفه و کسایی که درست زدن هم تاثیر مثبت روی درصدشون میذاره ، پس نگران نباشین فقط بعد از اومدن کلید اصلی همه با هم واقعا سوالات مشکل دار را گزارش بدیم تا حقی از کسی ضایع نشه و به خاطر اینکه نکنه این سوال را حذف کنن و ما نمرمون کم بشه از این کار صرف نظر نکنین . مطمئن باشین گزارش سوالات مبهم به نفع همست.

عزیزم اون سوال نانو خیلی ساده بود و من محاسبه کردم، حدس هم زدم که منظورش صرفه جویی باشه! اما فکر نمیکردم سوال غلط رو جواب بدم با فرضیات خودم تاثیر مثبت داره!!! خیلی جالبه!!!
حالا تکلیف من چیه!؟

(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  بچه ها یکی لطف کنه به من بگه این کلید اولیه سنجش کی میاد ؟ مردیم از بس ملت جواب درمیارن واسه خودشون.

قرار بر ۲۹ بهمن بوده! فعلا که نیومده!

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  سلام . بچه ها یه سوال .
کسی مثلا این سوال نانو معماری رو ۱۶۹۰۰۰ با همون استدلال صرفه جویی زده باشه . اگه قرار باشه که این تست اشتباه باشه و حذف بشه ، واسه ی همه حذف میشه یا فقط واسه کسایی که نزدن ؟ آیا درصدش حساب میشه اگه حذف بشه ؟ کلا چه سوالایی در صورت حذف شدن و واسه کیا درصداش حساب میشه؟
این سوال و هر سوالی که حذف بشه کلا حذف میشه،و مثل این میمونه که اصلا وجود نداشته مثلا اگر ۴تا سوال مشترک حذف بشه تعدادسوالا میشه۲۳ تا و درصد را از رو همین ۲۳تا سوال حساب میکنن و ربطی به جواب دادن یا ندادن به سوالای حذف شده نداره و فرقی بین اونایی که جواب دادن و ندادن نیست

مطمئنی؟
استاد کریمی که اینطور نگفتن!!

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۱
۰
ارسال: #۹۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  دوستان، چه جالب! قرار بود "با ارشدی ها و دکتراهای مانشت" بشینیم سوالا رو بررسی کنیم، ولی بازم که همش خودمونیم!Smile
اشکال نداره. شاید حوصله یا وقتشو ندارن..
اگر دوستانی که ارشد یا دانشجوی دکترا هستند ( نه بخاطر مقطع تحصیلیشون بلکه بخاطر تجربشون ) مسئولیتی توی این سایت ندارند که ازشون واقعا انتظاری نیست اما اگه مدیر بخش یا مدیر کل سایت هستند ( که پست هاشون فقط تو آرشیو سایت پیدا میشه ) ازشون توقع داریم حداقل در حل مشکلات دوستان مشارکت کنند و اگر حوصله یا وقتشو ندارن این کار رو به دیگران واگذار کنند .
۳
۱
ارسال: #۹۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  سلام
اون سوال حافظه نانو (که تو کنکور کامپیوتر اومده بود) هم غلط بود !
میزان حافظه ۳۱۰۰۰ بدست میومد که تو هیچ گزینه ای نبود. فکر کنم طراح میخواسته میزان صرفه جویی رو بپرسه که بشه ۱۶۹۰۰۰

تو سوال ۵۲ ساختمان اگه منفی پشت بینهایت مثبت بشه مشکل حله !

تو سوال ۶۲ منطقی هم اون ۱/۰ مال یال بالاییشه که تایپیست محترم گند زده !!

این سوال حافظه نانو
[تصویر:  AC67.PNG]
دوستان صاحب نظر خوشحال میشیم نظرتونو بگید

من ۱۶۹۰۰۰ زدم
یکبار اینو حل کردم و میشه ۱۶۹۰۰۰ ولی حالا توضیح میدم که چرا سوال اشتباه مفهومی نداره-دقت کنید گفته با استفاده از حافظه روش نانو حجم حافظه چقدر میشه؟؟ خوب واضحه دیگه منظورش حجم حافظه کنترل با استفاده از این روش چقدر کم میشه!! به نظرم کسانی که این مبحثو خوب درک کرده بودن این سوال جز ساده ترین سولای معماری بود
سلام
ممنم همین برداشت رو کردم و با توجه ب اون مقدار ۱۶۹۰۰۰ بدست آوردمHuh

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۱
۰
ارسال: #۹۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط narges_r.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  یکبار اینو حل کردم و میشه ۱۶۹۰۰۰ ولی حالا توضیح میدم که چرا سوال اشتباه مفهومی نداره-دقت کنید گفته با استفاده از حافظه روش نانو حجم حافظه چقدر میشه؟؟ خوب واضحه دیگه منظورش حجم حافظه کنترل با استفاده از این روش چقدر کم میشه!!

اخه من نمیدونم از کجای این سوال، از کدوم جمله، کدوم کلمه این برداشتو کردید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲
۰
ارسال: #۹۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
سلام دوستان این سوال کاملا غلط هست.در این سوال ما یک ورودی داریم یعنی باید از هر حالتی دو یال خروجی داشته باشیم که این قانون اصلا رعایت نشده است. بنابراین صورت سوال کاملا غلط است .
درمورد گزینه های ۲ و ۳ اگر با استفاده از یک جدول صحت مدار را طراحی کرده و دیاگرام آن را حل نمائیم دو شکل متفاوت خواهیم داشت که هیچ شباهتی به صورت سوال ندارن بنابراین گزینه های ۲ و ۳ هم می توانند غلط باشند.
۱
۱
ارسال: #۹۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط fsi2013.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  جهتشو برعکس کنیم فک میکنم ۲ جواب سوال باشه ولی با این تفاسیر این سوال ۱۰۰ درصد ، بهتره بگم بالای ۱۰۰ درصد غلطه
[تصویر:  P62.PNG]
...............................

با توجه به این عکس که خروجی رو نوشتم هیچکدوم از گزینه ها درست نیست

چیزی که ۱۰۰ درصد واضحه،اینه که دو حالت اول باید جهت فلش ها برعکس بشه تا گزینه ۲ درست بشه

HeartTongue
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
سوالات ۱۰۰درصد اشتباه که توشون هیچ شکی نیست(من از استاد پرسیدم) اینا هستن:
سوال۵۲ ساختمان
سوال۶۷ معماری
سوال۷۱ سیستم

سوالاتی که کلید اونا اشتباست:
۴۸
۵۷
۶۳
۰
۱
ارسال: #۹۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
ترو خدا برین سایت سنجش تو قسمت ورود به سیستم پاسخ گویی اول عضو شید بعد اعتراضاتونو به ککید ها بدید بذذا تجدید نظر کنن ترو خدا چهار روز وقتش مونده
ایندمونو نذارین خراب شه
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  اگر دوستانی که ارشد یا دانشجوی دکترا هستند ( نه بخاطر مقطع تحصیلیشون بلکه بخاطر تجربشون ) مسئولیتی توی این سایت ندارند که ازشون واقعا انتظاری نیست اما اگه مدیر بخش یا مدیر کل سایت هستند ( که پست هاشون فقط تو آرشیو سایت پیدا میشه ) ازشون توقع داریم حداقل در حل مشکلات دوستان مشارکت کنند و اگر حوصله یا وقتشو ندارن این کار رو به دیگران واگذار کنند .
راستش به علت رعایت نکردن دوستای دیگه خیلی این کار سخت شده.مرتب تاپیکها پر از ارسالهای نامربوطه
به نظر من بهترین روش اینه که خود اعضا به مسئله نظم حساس باشند و اگر قراره توی یک تاپیک بحثی صورت بگیره ، نذارند از مسیر اصلی خارج بشه

تاپیکهای مربوط به اعتراضات سالهای قبل هم هست.میتونید ببینید اونها به چه روشی اعتراض کردند
۲
۰
ارسال: #۱۰۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
چون در همه تاپیکها در باره موضوعات مختلف بحث میشه فقط سه تاپیک مربوط به غلطهای کلید ای تی، مهندسی و علوم را باز میگذاریم و بقیه را کلا" می بندیم.
با تمام اهمیتی که برای کنکور قائلیم ولی فکر میکنم دیگه همه میدونن غلطها کدامهاست. بهر حال لازم نیست هم خیلی استدلال کنید فوقش به یه سوال اشتباهی هم اعتراض کنید حذف نمیشه.

یعنی اینقدر آشفته بازاره که فقط ده نفر در تمام تاپیکها با هم بحث میکنن.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۳۵۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۶ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۷۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۴۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close