زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت

ارسال: #۷۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
بچه ها یکی لطف کنه به من بگه این کلید اولیه سنجش کی میاد ؟ مردیم از بس ملت جواب درمیارن واسه خودشون.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  سلام
سوال ۶۷ معماری
سوال ۷۰ سیستم عامل ۳تاگزینه جواب بود!
سوال۷۱ سیستم جواب شد۴۵/۳ بود چون بایدتعویض متن را هم در نظر میگرفتیم
در مورد سوال ۶۲ منطقی سوال اشتباه تایپی در جهت فلش ها داشت اما دلیل نمیشه که سوال حذف بشه چون ۲ تا گزینه درست داشت،چون مدار که ۱۰۰٪ میلی بودپس اون ۲گزینه که میلی میشد جواب سواله نه اینکه حذف بشه!
درود
اون سوال مدار اشتباه تایپی داشت روی یه یال دوتا مقدار داشت اگه اشتباه نکنم یال خروجی از حالت ۰۰ بود
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ
سلام
در مورد سوال ۷۱ سیستم عامل، اگر اول p1 بعد p0 بعد p2 را اجرا کنی جواب ۳۹ میشه. زمان ورود هر سه باهم برابر است و با این نکات جواب تو گزینه ها است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۷۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ
دوستان عزیز! برای من جالب هست که چطور بعضی هاتون با اطمینان میگید این سوال حذف میشه و اون یکی نمیشه!!!
شما به هر سوالی که فکر میکنید غلط هست موقع اعتراض بروید و اعتراض بزنید ، بالاخره یا حذف میشه یا نمیشه.
شما کار خودتون رو بکنید سنجش هم کار خودش رو میکنه.
فقط یه جمع بندی داشته باشید که کدوم سوالها از نظر همه غلط هست تا همه بریم برای اون سوالها اعتراض بزنیم.

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۱
۰
ارسال: #۸۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط irisadaf.)
بچه ها شکی نیست که سوالات ۶۲ و ۶۷ و ۷۱ مشکل دارن ، منتها اگر حذف شوند حق یه عده ضایع میشه و اگر حذف نشوند حق یه عده زیاد دیگه . چون مثلا اون سوال نانو معماری که خیلی راحت بود و کسایی که میزان صرفه جویی را بدست آوردن و زدن رو این حساب زدن که منظور سوال صرفه جوییش بوده و الان دارن کلی فلسفه میچینن تا بگن بله و کسایی هم که نزدن مثه من خوب ترسیدیم که منظورش چیز دیگه ای بوده اصلا و این سوال حذف میشه

اما نکته ای که هست اگه همه بچه ها گزارش بدن مطمئن باین امثال این سوالات را نه حذف میکنن و نه کسایی که نزدن ضرر میکنن ، اگه یادتون باشه سال پیش هم همچین سوالایی بود که پاسخ با تاثیر مثبت گرفته شد ، یعنی کسایی که نزدن یا غلط زدن مهم نیست چون حذفه و کسایی که درست زدن هم تاثیر مثبت روی درصدشون میذاره ، پس نگران نباشین فقط بعد از اومدن کلید اصلی همه با هم واقعا سوالات مشکل دار را گزارش بدیم تا حقی از کسی ضایع نشه و به خاطر اینکه نکنه این سوال را حذف کنن و ما نمرمون کم بشه از این کار صرف نظر نکنین . مطمئن باشین گزارش سوالات مبهم به نفع همست.

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۸۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
درمورد سوال ۵۵ نظریه که دو تا گزینه صحیح هست چه اتفاقی می افته؟
هر کدوم از دو گزینه زده بشه درست درنظر گرفته میشه؟

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۸۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ق.ظ
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  سلام
در مورد سوال ۷۱ سیستم عامل، اگر اول p1 بعد p0 بعد p2 را اجرا کنی جواب ۳۹ میشه. زمان ورود هر سه باهم برابر است و با این نکات جواب تو گزینه ها است.

نه من اینجوریم حل کردم
۰
۰
ارسال: #۸۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ق.ظ
اشتباهات تایپی تو این سطح از کنکور خنده داره واقعا
حتی بعضی از سوالا رو طراح اومده بود شکلش رو دستی کشیده بود که از خطا جلوگیری کنه مثل سوال های نظریه

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
ارسال: #۸۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  سلام

نه من اینجوریم حل کردم

فکر کنم اشتباه حل کردین اینم جوابش.

نه دوست عزیز،فایلی که گزاتشتید رو چک کنید یبار دیگه،توی تقسیمتون اشتباه کردید، جوابش ۳۹ نمیشه ، میشه ۴۲/۳/
این سوال جوایش تو گزینه ها نیست.
۰
۰
ارسال: #۸۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط یا مهدی.)
damavand_kellap عزیز!
در سوال ۱۰۳ پایگاه داده اگه باید فرض می کردیم که فقط رابطه پدر فرزندی با در جدول وجود داره، این پایگاه با یه متغیر اضافه ی Rel تو یه رابطه قرار نمی گرفت. فکر می کنم این جدول رابطه فامیلی بین Person های مختلف رو داره بیان می کنه که یکی از اونا با Rel=1 رابطه پدر-فرزندی هست. اگه در گزینه ۳ به جای "فرزندان کسانیکه پدر دارند" می نوشت "فرزندان، کسانیکه پدر دارند" درست میشد.

(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  دوستان عزیز! برای من جالب هست که چطور بعضی هاتون با اطمینان میگید این سوال حذف میشه و اون یکی نمیشه!!!
شما به هر سوالی که فکر میکنید غلط هست موقع اعتراض بروید و اعتراض بزنید ، بالاخره یا حذف میشه یا نمیشه.
شما کار خودتون رو بکنید سنجش هم کار خودش رو میکنه.
فقط یه جمع بندی داشته باشید که کدوم سوالها از نظر همه غلط هست تا همه بریم برای اون سوالها اعتراض بزنیم.

بزارید یه جمع بندی راجع به سوالات معماری و منطقی دروس مشترک داشته باشیم

سوال ۶۲ دو گزینه ی نیمه درست داره ولی جواب گزینه ۲ صحیح تر است. اگه این سوال از طرف سازمان سنجش دو گزینه ای بشه کسی ضرر نمی کنه ان شاالله

سوال ۶۱ اشتباه تایپی سنگینی داره. تمام حالت های این شمارنده رو بررسی کردم. این شمارنده باید از ۲ به ۱و از ۱ به ۵ برود و دوباره پس از آن ۲ را میشمارد و این حلقه ادامه داره. اگه مقدار اولیه شمارنده ۷ و ۳ و ۶ باشه بعدش به حالت ۵ در حلقه می افتد. اگه هم مقدار اولیه ۴و۰ باشه بعدش ۲ را می شمارد و به حلقه وارد می شود. جواب خیلی به گزینه ۲ دفترچه ب نزدیکه ولی جای عدد ۴ و ۱ باید عوض می شد

سوال ۶۷ حافظه نانو هم چیزی که طراح سوال خواسته بود(یعنی ۳۱۰۰۰بیت) در گزینه ها موجود نبود.

سوال ۶۴ هم توش بحثه ولی من نظری ندارم. این یه نظر شخصیه: گزینه ۲ دفترچه ب درست هست چون در روش Interrupted I/O عملیات I/O با رسیدن سیگنال وقفه آغاز نمیشود و پس از اتمام عمل جاری در صورت وجود وقفه به آن پاسخ می دهد.
این یعنی سیگنال 'R (وقفه) زمانی فعال میشود که در فاز T0 یا T1 یا T2 ... و به طور کلی در حین عمیات جاری نباشیم.
ولی در مورد این سوال دوستان دیگه گزینه ۳ و برخی گزینه ۱ رو درست می دونن

نتیجه کنکور امسال به پیگیری شما دوستان بستگی داره. ان شاالله همه نتیجه تلاششون رو ببینن. توکل بر خدا
۲
۰
ارسال: #۸۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  سلام

نه من اینجوریم حل کردم

میانگین زمان اجرا ثابت است فقط می ماند میانگین زمان انتظار که در هر حالتی که بگیریم جواب بالاتر از مقداری می شود که بتوانم avg زمان برگشت را بین ۳۹ تا ۴۰ گرفت .
البته باید این را نیز در نظر گرفت که سنجش حتماً راه حلی ارائه می دهد که جواب بدست بیایید.
و تمامی سوالاتی که ما فکر می کنیم غلطه حذف نمی شود (طبق روال سال های قبل)
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها سوال ۳۲ و ۳۳ ریاضی مهندسی غلطه.
استدلال:
نقطه y=a تو هیچکدوم از جوابا صدق نمیکنه.باور نمیکنید امتحان کنید.گفته درجه حرارت در y=0,a صفر است.پس اگه شما y=0,a رو تو معادله بذاری باید صفر بده که تو حالت y=aنمیده.
سوال ۳۳ هم شما مسیر رو به سه قسمت تقسیم کن.
مسیر اول رو محور افقی.فقط x داره و yنداره.میشه انتگرال xدر بازه صفر و ۱ که جوابش میشه ۱/۲/
مسیر دومی بین A,Bکه قسمتی از یه دایره میشه.که جوابش میشه پی/۴*i
مسیر سوم xنداره و جوابش صفر میشه.
یعنی جواب میشه ۱/۲+پی/۴*i
در نهایت شما اگه تو مسیر سوم y رو حساب کنی که خلاف فرض مساله هست گزینه یک بدست میاد.چون جوابش میشه i.
یعنی جواب میشه ۱/۲+i*pi/4+i
که این جوابم غلطه.چون نباید y رو حساب کنی.

به این سادگیا حساب نمیشه. یه انتگرال گیری خفن داشت یادمه.دفترچه B گزینه ۴ میشه.
۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
سوال ۶۳ مدار منطقی (اون سه تا بافره) اشتباهه چون پاسخ صحیحش توی گزینه ها نیست ، آدرس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وقتی دو تا بافر همزمان فعال بشن خروجی نامشخص میشه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: variant20002000
ارسال: #۸۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)shahab2 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها سوال ۳۲ و ۳۳ ریاضی مهندسی غلطه.
استدلال:
نقطه y=a تو هیچکدوم از جوابا صدق نمیکنه.باور نمیکنید امتحان کنید.گفته درجه حرارت در y=0,a صفر است.پس اگه شما y=0,a رو تو معادله بذاری باید صفر بده که تو حالت y=aنمیده.
مسیر اول رو محور افقی.فقط x داره و yنداره.میشه انتگرال xدر بازه صفر و ۱ که جوابش میشه ۱/۲/
در نهایت شما اگه تو مسیر سوم y رو حساب کنی که خلاف فرض مساله هست گزینه یک بدست میاد.چون جوابش میشه i.

من هم فکر می کنم به این سادگی ها نیست و خیلی انتگرال گیریش سخت بود .
دعا کنید هر چه زودتر سنجش جواب ها را بزنه همه راحت بشیم ؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط amir.svr.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)bah69man نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)shahab2 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها سوال ۳۲ و ۳۳ ریاضی مهندسی غلطه.
استدلال:

جواب سوالا مهندسی استاد کریمی دادن و گفتن هیج کدوم حذف نمی شن فقط سوال اول یکم ایراد داره

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)bah69man نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)shahab2 نوشته شده توسط:  
استدلال:

جواب سوالا مهندسی، استاد کریمی دادن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۳۸۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۴۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۴۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۹۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۴۷ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close