زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت

ارسال: #۶۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  سلام . بچه ها یه سوال .
کسی مثلا این سوال نانو معماری رو ۱۶۹۰۰۰ با همون استدلال صرفه جویی زده باشه . اگه قرار باشه که این تست اشتباه باشه و حذف بشه ، واسه ی همه حذف میشه یا فقط واسه کسایی که نزدن ؟ آیا درصدش حساب میشه اگه حذف بشه ؟ کلا چه سوالایی در صورت حذف شدن و واسه کیا درصداش حساب میشه؟
این سوال و هر سوالی که حذف بشه کلا حذف میشه،و مثل این میمونه که اصلا وجود نداشته مثلا اگر ۴تا سوال مشترک حذف بشه تعدادسوالا میشه۲۳ تا و درصد را از رو همین ۲۳تا سوال حساب میکنن و ربطی به جواب دادن یا ندادن به سوالای حذف شده نداره و فرقی بین اونایی که جواب دادن و ندادن نیست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ب.ظ
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ)sarasarasara نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  سلام
سوال ۶۷ معماری
سوال ۷۰ سیستم عامل ۳تاگزینه جواب بود!
سوال۷۱ سیستم جواب شد۴۵/۳ بود چون بایدتعویض متن را هم در نظر میگرفتیم
در مورد سوال ۶۲ منطقی سوال اشتباه تایپی در جهت فلش ها داشت اما دلیل نمیشه که سوال حذف بشه چون ۲ تا گزینه درست داشت،چون مدار که ۱۰۰٪ میلی بودپس اون ۲گزینه که میلی میشد جواب سواله نه اینکه حذف بشه!

ببخشید ؟!!!!!!!
یعنی چی ؟
باید حذف بشه می دونید چقدر وقت منو گرفت ؟؟؟

اینجوری که شما میگیدبایدنصف سوالا حذف بشه!،یعنی شما نمیدونستید چنین مداری میلی هست نه مور!؟؟؟پس۲تاگزینه حذف میشه به همین راحتی و اگه جدول کارنو میکشیدیداشتباه سوال دربرعکس کشیدن جهت فلشها را هم میفهمیدید!(پس با توجه به اشتباه چاپی هم فقط ۲ گزبنه درسته وکسایی که ۲گزینه میلی را زدن جوابشون درسته)

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  بیشتر توضیح میدید؟!
این سوال اعصاب منو بهم ریخت!
ببین دوستم حجم حافظه کنترل میشد ۲۰۰۰۰۰ توو حالت عادی. وقتی از نانو استفاده می کنی ۳۱۰۰۰ بیت نیاز داری که در واقع نسبت به جمله بندی سوال همین میتونه جواب باشه ولی منظور طراح میزان صرفه جویی بوده که مثلا اومده سوالو مفهومی تر کنه که بچه هارو به تناقض انداخته!! رو اینکه کلید اولیه گزینه ۴ شک ندارم ولی ۱ درصد شاید حذفش کنن که خدا نکنه حذفش کنن

اگه اینجوری که شما میگیدباید از هر سوال یه برداشت دیگه کرد و یه چیز دیگه را بدست آورد که کلاباید علم غیب داشت تا بفهمی منظورواقعی طراح چیه،عزیزم چون شما خودت رو یه حساب بدون منطق جواب سوالو دادی میای استدلال میچینی!،به نظر شما حجم حافظه با حجم حافظه صرفجویی شده یکیه؟؟؟؟،اینجوری که شما میگی اعتبار رشتمون را هم زیر سوال میبری،آیا وقتی ۲مفهوم با هم متفاوتن و کلا ۲ مقدار متفاوت میدن باید فرض کنیم(البته با داشتن علم غیب از منظور طراح)هر ۲ یکی هستن؟!
این سوال از تمام سوالای غلط،غلط تربودو چیزی حدود۱۰۰۰٪باید حذف بشه!

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۳ پایگاه داده هم به نظر من مشکل داره آخه جواب درست میشه فرزندانی که پدر دارن که تو هیچ گزینه ای نیومده.من از رو بی دقتی زدم گزینه ۳ که بعدا دیدم غلطه جواب فکر کنم اینجا جواب رو اشتباهنوشتن و منظورشون فرزندانی که پدر دارن بود.گزینه فرزندان از نظر من غلطه چون ممکنه بچه هایی باشند که تو جدول REL با ID مادرشون اومده باشن و این رابطه همه فرزندان رو نمیده و فقط فرزندانی که پدر دارن رو میده.نظر بقیه دوستان چیه؟
نه دوست عزیز چون تنه جواب صحیح میتونه گزینه ۱ باشه پس سوال درسته و حذف نمیشه،شما باید فرض میکردی فقط پدرها هستند!!!
من میخام بدونم اگه پدر هیج کاره بوده پس واسه چی اسمشو آوردن،من که خودم ۳ زدم چون فرزند ممکنه از مادرم باشه ولی چیزی در مورد مادر نگفته بود
۱
۰
ارسال: #۶۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط SOFT23.)
...
من میخام بدونم اگه پدر هیج کاره بوده پس واسه چی اسمشو آوردن،من که خودم ۳ زدم چون فرزند ممکنه از مادرم باشه ولی چیزی در مورد مادر نگفته بود
[/quote]

نه دوست عزیزاگر دقت کرده باشی نگفته فرزندان پدرها،بلکه گفته فرزندان کسانی که پدردارند،به تعبیری میشه گفت نوه های پدربزرگ ها!!!!

یه توضیحی به دوستان بدم من از بچه های بالا! که پرسیدم میگن هر سوالی را همینجوری حذف نمیکنن،فقط در صورتی حذف میکنن که یا جواب اصلاتو گزینه ها نباشه،یادرصورت سوال اگراشتباه تایپی یا مفهومی وجود داشته باشه باعث بشه که هیچ گزینه ای درست نشه پس اگه یه سوال چندتا جواب درست هم داشته باشه اگه حتی همه گزینه ها هم درست باشن سوال حذف نمیشه(یعنی برید حال کنید!):
پس یه نتیجه گیری کلی در مورد سوالای غلط میکنیم:

سوال ۵۲ ساختمان بطورکلی حذف چون با منفی بینهایت هیچ وقت اون عمل انجام نمیشه و میشه(۱)TongueO
سوال۶۲ منطقی حذف نمیشه ولی جواب باتوجه به اشتباه چاپی ۲ گزینه ای هست که میلی دارهHuh
سوال۶۷ معماری جواب۳۱۰۰۰ وچون درهیچ گزینه ای نیست حذف(البته اگر بچه ها ۲باره نخوان اون استدلال علم غیب را به کار ببرن و طراح سوال هم به داشتن علم غیب اعتقاد نداشته باشهAngry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
سوال۷۰ سیستم چون همه گزینه ها درسته پس سوال حذف نمیشه!!!!Big Grin پس هرکه زده بره حال کنه
سوال۷۱سیستم چون جواب در هیچ گزینه نیست پس حذف(البته اینجا هم میشه از استدلال علم غیب استفاده کرد و زمان تعویض متن را که خودش ۱ثانیه فرض کرده به سمت صفر میل دادو اونو با توجه به منگ بودن طراح صفرگرفتBig Grin!!!!!!!!!!!!!!!(آخه مگه میشه ۱ثانیه را تو کامپیوترصفر فرض کرد؟!نمیدونم شایدباپیشرفت علم بشه!Angel)
دیگه فکر نکنم سوال اشتباه باشه به جز سوال ۱۰۵پایگاه که تو شکم!Exclamation
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SSMAE
ارسال: #۶۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط amiaty.)
دوستان نظرتون درمورد سوال ۶۳ چیه؟ تو این سوال کلیه ی حالت هایی که C یک میشه don't care میشه! یعنی مین ترم های ۱ ۳ ۵ ۷ ولی چنین جوابی توی گزینه ها نبود!اصلا توی مدار به هیچ وجه نباید ۲ تا خروجی بافر ۳ حالته رو که با هم فعال شده رو به هم وصل کرد!

من فکر میکنم طراح سوال خیال میکرده که فقط حالتی که یک سیم یک و صفر به هم وصل بشن مشکل به وجود میاد(یعنی مین ترم های ۵ و ۳) در صورتی که دوتا سیم یک یا دو تا سیم صفر هم وصل کردنشون به هم مشکل داره!
۱
۰
ارسال: #۶۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط mona92.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  ببین دوستم حجم حافظه کنترل میشد ۲۰۰۰۰۰ توو حالت عادی. وقتی از نانو استفاده می کنی ۳۱۰۰۰ بیت نیاز داری که در واقع نسبت به جمله بندی سوال همین میتونه جواب باشه ولی منظور طراح میزان صرفه جویی بوده که مثلا اومده سوالو مفهومی تر کنه که بچه هارو به تناقض انداخت
نه بابا اون تیکه اول توضیحات اش داستان بود!
شما دوباره سوال رو بخونید و به هر آدم منصفی نشون بدید ببینید چطور از جمله ی "میزان حجم حافظه چقدر است" برداشت "میزان حافظه صرفه جویی شده چقدر است" رو می کنه؟!
اون دقیقا حجم حافظه بعد از فشرده سازی رو خواسته، نمیشه شما بگید منظورش میزان صرفه جویی بوده که!
شاید شما وقتی حجم حافظه نانو رو حساب کردید و توی جوابا نبود گفتید برم صرفه جویی رو حساب کنم بعد دیدید توی گزینه ها هست اما این قابل قبول نیست ها.

agha hatef ye tor dge ham mishe estedlal kard javab mishod 2*8000 k ba 15000 jame mishod mishod 31000 bad chon ye x darim k dar 2000 zarb mishe k shamel alphahaye marbut be shart va adrese paresho ina hast k ma nemidunim chi va chand hast vali age ba 31000 ye adad 2000*x jame beshe javab faght mitune gozine 4 yani 169000 bashe pas intori ham mishe hal kard k man kardam
fatima1537، در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا فارسی تایپ کنید.ارسالهای انگلیسی حذف میشه

۰
۰
ارسال: #۶۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  نه دوست عزیزاگر دقت کرده باشی نگفته فرزندان پدرها،بلکه گفته فرزندان کسانی که پدردارند،به تعبیری میشه گفت نوه های پدربزرگ ها!!!!
نه بابا کی گفته میشه نوه های پدر بزرگ ها؟!
شما چرا سوال رو می پیچونید! منظورش از "فرزندان کسانی که پدر دارند" افرادی هست که توی جدول رابطه ی پدر و فرزندی، بعنوان فرزند ثبت شدند، یعنی اونجا یه رکوردی دارند که پدرشون توش ثبت شده.
نترسونید ما رو، سوال رو فلسفی می کنید سال بعد تست میاد اول مرغ بود یا تخم مرغ ها!

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)mona92 نوشته شده توسط:  javab faght mitune gozine 4 yani 169000 bashe pas intori ham mishe hal kard k man kardam
والا نمی دونم، توی ۲ دقیقه من چطوری باید به همه این جوانب فکر کنم و تازه با طراح هم تفاهم داشته باشم

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۶۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  سلام
اون سوال حافظه نانو (که تو کنکور کامپیوتر اومده بود) هم غلط بود !
میزان حافظه ۳۱۰۰۰ بدست میومد که تو هیچ گزینه ای نبود. فکر کنم طراح میخواسته میزان صرفه جویی رو بپرسه که بشه ۱۶۹۰۰۰

تو سوال ۵۲ ساختمان اگه منفی پشت بینهایت مثبت بشه مشکل حله !

تو سوال ۶۲ منطقی هم اون ۱/۰ مال یال بالاییشه که تایپیست محترم گند زده !!

این سوال حافظه نانو
[تصویر:  AC67.PNG]
دوستان صاحب نظر خوشحال میشیم نظرتونو بگید

من ۱۶۹۰۰۰ زدم
یکبار اینو حل کردم و میشه ۱۶۹۰۰۰ ولی حالا توضیح میدم که چرا سوال اشتباه مفهومی نداره-دقت کنید گفته با استفاده از حافظه روش نانو حجم حافظه چقدر میشه؟؟ خوب واضحه دیگه منظورش حجم حافظه کنترل با استفاده از این روش چقدر کم میشه!! به نظرم کسانی که این مبحثو خوب درک کرده بودن این سوال جز ساده ترین سولای معماری بود

bache ha estedlale mano ham bekhunid akhe Dr.ejlali gofte budan sare kelas k dar hafeze mikro ye seri in code ha hast k 8 bite ye seri ham adreshaye paresh va alphahayi baraye sharta k ghatan mazarib az 2000 hastan k age
۱۶۰۰۰
۱۵۰۰۰
x000
jame bazani un x ghatan mazarbi az 2 bude va javab faght 4 mishe va in pasokh elme gheib ham nemikhad
۰
۰
ارسال: #۶۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین سوال سیستم عامل غلط بود بالای ۴۰ میشد من سر جلسه یک ربع وقت گذاشتم سر جلسه ولی جواب توی گزینه ها نبود
۱
۰
ارسال: #۶۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  نه دوست عزیزاگر دقت کرده باشی نگفته فرزندان پدرها،بلکه گفته فرزندان کسانی که پدردارند،به تعبیری میشه گفت نوه های پدربزرگ ها!!!!
شما چرا سوال رو می پیچونید! منظورش از "فرزندان کسانی که پدر دارند" افرادی هست که توی جدول رابطه ی پدر و فرزندی، بعنوان فرزند ثبت شدند، یعنی اونجا یه رکوردی دارند که پدرشون توش ثبت شده.
نترسونید ما رو، سوال رو فلسفی می کنید سال بعد تست میاد اول مرغ بود یا تخم مرغ ها!

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)mona92 نوشته شده توسط:  javab faght mitune gozine 4 yani 169000 bashe pas intori ham mishe hal kard k man kardam
والا نمی دونم، توی ۲ دقیقه من چطوری باید به همه این جوانب فکر کنم و تازه با طراح هم تفاهم داشته باشم

na akhe in rah hal dur az zehni nist shoma baraye hesab kardan hajme hafeze be un etelaat niaz dari k chon nadarishun x migiri estedlal mikoni . kheili az soala ro aghaye ejlali va3amoon in tori hal kard
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  نه دوست عزیزاگر دقت کرده باشی نگفته فرزندان پدرها،بلکه گفته فرزندان کسانی که پدردارند،به تعبیری میشه گفت نوه های پدربزرگ ها!!!!

منم با شما موافقم به نظر شما هم گزینه ۳ درسته؟ولی اکثر بچه ها میگن میشه ۱ من که اگه اینم غلط در بیاد برام وضعیتم خراب میشه Sad
۱
۰
ارسال: #۷۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط SOFT23.)
آقا هاتف
درمورد سوال معماری باهاتون موافقم ،این سوال ۱۰۰٪غلطه چون طراح توسوال حجم حافظه را خواسته ولی توجواب حافظه صرفجویی شده را داده،این سوال حتما غلط و این استدلالهای مریخی هم هیچکدومش درست نیست!
سوال پایگاه هم تنها گزینه صحیح میتونه گزینه۱باشه،حالا هرجور که برداشت کنیم،بعدش هم فرزندان کسانی که پدر دارند از نظرمعنی که میده یعنی:فرزندان(بچه ها،اولاد...)افرادی(مثلانقی) که دارای پدر(این پدرهمان پدرنقی است،مثلا اسمش تقیه!) هستند:پس شدفرزندان نقی به شرطی که نقی پدر داشته باشد،یعنی نوه های تقی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من توی کامپیوترهم پیاده سازیش کردم و جواب همان همه فرزندان پدرهاشد،که میشه گفت همه فرزندان
،فرزندان همه پدرهابافرزندان کسانی که پدردارند۲چیز متفاوته
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: variant20002000
ارسال: #۷۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ)leila_2020 نوشته شده توسط:  من سوال ۷۱ سیستم رو با اینکه تو روی سوال نوشته بود تعویض متن رو ۱ در نظر بگیرین دیدم جواب تو گزینه ها نیست منم برداشتم بدونه تعویض متن حساب کردم شد ۳۹/۶۶ Sad

منم تعویض متن رو دور زدم شد ۳۶/۹۹ گفتم شاید طراح حالش خوب نیود بنده خدا به جای اینکه بگه تعویض متن رو ۰ درنظر بگیرید گفته ۱ درنظر بگیرید آخه نه اینکه زیادی ۰ و ۱ تو سرشه بنده خدا خطا کرده اونم از نوع منطقی Big Grin خواهشا اینو دیگه نگین خطای نحوی Big Grin

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۱
۰
ارسال: #۷۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ
بچه ها توجه کردین سوال ۹۶ گزینه های دو وچهار توی دفترچهB عین همدیگن!!!!!!!
ولی فک نکنم سوالو حذف کنن.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  [size=large][color=#0000CD]آقا هاتف
سوال پایگاه هم تنها گزینه صحیح میتونه گزینه۱باشه،حالا هرجور که برداشت کنیم

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  منم با شما موافقم به نظر شما هم گزینه ۳ درسته؟ولی اکثر بچه ها میگن میشه ۱ من که اگه اینم غلط در بیاد برام وضعیتم خراب میشه Sad

ممنون از توضیحاتتون، بهتر می دونم منتظر کلید های سنجش باشم تا ببینیم واقعا برداشت کی درست بود.
انشالله که هر کسی به حق اش میرسه، خدا کریمه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۷۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
بچه ها خودتونو خسته نکنید Big Grin
همه سوالها درست هستند. غیر از اونایی که ایراد تایپی داشتند . که در مورد اونا هم احتمالاً سازمان سنجش میگه اشتباهاتش در حدی نبود که داوطلب رو به غلط بندازه....! و به همین راحتی پرونده کنکور ۹۲ هم در هم پیچیده میشه و تمام....! Big Grin

بعضی از دوستان یه استدلال هایی می کنند که به نظر من از مریخ هم اونور تره ( طرفای مشتری ) ....!!!
آخه وقتی به زبان شیرین پارسی داره می گه حجم حافظه کل با وجود حافظه نانو چقدر است؟ (این کجاش منظورش صرفه جوئیه؟ ) به هر صورت همونطور که من توی این سوال ریسک نکردم و جواب ندادم. مطمئن باشید بقیه سوالهایی هم که دوستان اشکال دارند من درست جواب دادم. پس اگه عادلانه قضاوت کنیم هیچ سوالی حذف نخواهد شد.

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۳۸۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۴۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۴۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۹۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۴۷ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close