زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت

ارسال: #۳۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ ب.ظ
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  سلام
سوال ۶۷ معماری
سوال ۷۰ سیستم عامل ۳تاگزینه جواب بود!
سوال۷۱ سیستم جواب شد۴۵/۳ بود چون بایدتعویض متن را هم در نظر میگرفتیم
در مورد سوال ۶۲ منطقی سوال اشتباه تایپی در جهت فلش ها داشت اما دلیل نمیشه که سوال حذف بشه چون ۲ تا گزینه درست داشت،چون مدار که ۱۰۰٪ میلی بودپس اون ۲گزینه که میلی میشد جواب سواله نه اینکه حذف بشه!

ببخشید ؟!!!!!!!
یعنی چی ؟
باید حذف بشه می دونید چقدر وقت منو گرفت ؟؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سوال ۶۲ میلی بودن مدار که کاملا مشخصه.
حالا بین دو گزینه ی میلی که باقی میمونه با دو حالت پایینی مدار یعنی حاتهای "۱۰" و "۱۱" میشه فهمید که گزینه ی ۳ طبق دفترچه ی B حذف میشه و تنها گزینه ۲ میمونه که به ازای اون دو حالت درست جواب میده.
و به نظرم اشتباه مدار فقط در این هست که جهت فلش پایینی بین دو حالت ۰۰ و ۰۱ باید در هر دو سر فلش می خورد
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , SOFT23
ارسال: #۳۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
RE: مشخص کردن سوالات اشتباه مهندسی کامپیوتر کنکور ۹۲ باارشدی ها و دکتراهای مانشت
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  ببین دوستم حجم حافظه کنترل میشد ۲۰۰۰۰۰ توو حالت عادی. وقتی از نانو استفاده می کنی ۳۱۰۰۰ بیت نیاز داری که در واقع نسبت به جمله بندی سوال همین میتونه جواب باشه ولی منظور طراح میزان صرفه جویی بوده که مثلا اومده سوالو مفهومی تر کنه که بچه هارو به تناقض انداخت
نه بابا اون تیکه اول توضیحات اش داستان بود!
شما دوباره سوال رو بخونید و به هر آدم منصفی نشون بدید ببینید چطور از جمله ی "میزان حجم حافظه چقدر است" برداشت "میزان حافظه صرفه جویی شده چقدر است" رو می کنه؟!
اون دقیقا حجم حافظه بعد از فشرده سازی رو خواسته، نمیشه شما بگید منظورش میزان صرفه جویی بوده که!
شاید شما وقتی حجم حافظه نانو رو حساب کردید و توی جوابا نبود گفتید برم صرفه جویی رو حساب کنم بعد دیدید توی گزینه ها هست اما این قابل قبول نیست ها.

دقیفا درست می گید علم غیب نداریم بدونیم تو ذهن طراح چی می گذره من وقتی دیدم میزان حافظه رو می خواد گفتم اصلا بهش فکر نکنم مشکوکه خوب اگه مثل آدمیزاد می گفت چی می خواد جواب می دادیم

خم شده بر نرده‌ی مهتابی ِ خویش
سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  تاپیک خوبیه این ۲ تا اشتباه تایپی داشتن:

سوال ۵۲: اومده تو min منهای بی نهایت ریخته بعدش انتظار داره از یه عدد بزرگتر شه! باید مثبت بینهایت میریخت. من خودم n زدم اما باید حذف شه.

سوال ۶۲: از ۰۰ با ورودی ۱ هم به حالت ۰۱ می ره هم به حالت ۰۰ از اونطرف هم از ۰۱ با ورودی ۱ جایی نمی ره. بچه ها می گن با قسمت پایین حل می شه اما گزینه درست برای بالای مدار هم درست جواب می ده؟ باتوجه به شکل برای اون دو حالت نمی شه استدلال کرد. اینم باید حذف شه!

نه عزیزم وقتی دو تا خروجی داره باید وقتی ۱ با ۰ هست dont care در نظر گرفت و هیچ مشکلی نداره
۲
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۳۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ
سوال ۷۱ جواب تو گزینه ها نبود
سوال ۵۵ نظریه دو گزینه جواب میشد،از دوستان کسی حرفم رو تایید میکنه؟؟؟

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط bah69man.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  سوال ۷۱ جواب تو گزینه ها نبود

سوال ۷۱ را قبول دارم در هر صورتی میانگین از ۴۰ بالاتر بود و به نظر میاد درست نباشه البته اگه سنجش هم این نظر را داشته باشه
ولی سوال ۷۱ را نزدم و نمیدونم

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  باسلام
به نظر من سوال ۷۱ درست بود ولی سوال ۵۵ حق با شماس
پاسخ های شخصی من:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید

آخه راه حل پس چی شد .....
نظر سنجی که جواب نمیشه
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط shahab2.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)مهمد نوشته شده توسط:  فکر کنم تست ۵۳ قلت باشه.
گزینه ۱ رشته "ab" رو شامل میشه که توست ماشین پزیرفته نمیشه.
گزینه ۲ رشته "aa" ...............
گزینه ۳ رشته "abab" ............
گزینه ۴ هم رشته "abab"

فک میکنم گزینه ۴ درست باشه. چون توو تمام رشته هایی که این ماشین تولید میکنه، هم زیر رشته ab و هم زیر رشته ba هست. پس

میشه گفت رشته هایی از a , b که هم زیر رشته ab و هم زیر رشته ba دارند که در اینصورت گزینه ۴ دفترچه B درست هست.

این تست قبلا هم سوال کنکور بوده دوست عزیز که متاسفانه اکثر کتاب های نظریه اینو غلط جواب داده بودن.سوال ۵۹ مهندسی کامپیوتر ۹۰

دفترچه A.

(به امید روزی که هیچ کتابی غلط علمی نداشته باشه)

در مورد سوال ۵۵:

این ماشین رشته هایی شامل فقط a را میپذیرد که تعداد a های آن فرد است. گزینه ۱ قطعا غلط است چون رشته aaa را نمیپذیرد و در واقع

گزینه درست این سوال همین گزینه ۱ است.

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ)sarasarasara نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  سلام
سوال ۶۷ معماری
در مورد سوال ۶۲ منطقی سوال اشتباه تایپی در جهت فلش ها داشت اما دلیل نمیشه که سوال حذف بشه چون ۲ تا گزینه درست داشت،چون مدار که ۱۰۰٪ میلی بودپس اون ۲گزینه که میلی میشد جواب سواله نه اینکه حذف بشه!

ببخشید ؟!!!!!!!
یعنی چی ؟

به نظر منم نباید حذف بشه. چون راحت ۲ تا گزینه رد میشه و اگر فقط دو مورد از خواسته های مسئله رو بصورت دلخواه حساب کنید قطعا یکی از این ۲ گزینه هم رد میشه.
۱
۰
ارسال: #۳۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)shahab2 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)مهمد نوشته شده توسط:  فکر کنم تست ۵۳ قلت باشه.
گزینه ۱ رشته "ab" رو شامل میشه که توست ماشین پزیرفته نمیشه.
گزینه ۲ رشته "aa" ...............
گزینه ۳ رشته "abab" ............
گزینه ۴ هم رشته "abab"

فک میکنم گزینه ۴ درست باشه. چون توو تمام رشته هایی که این ماشین تولید میکنه، هم زیر رشته ab و هم زیر رشته ba هست. پس

میشه گفت رشته هایی از a , b که هم زیر رشته ab و هم زیر رشته ba دارند که در اینصورت گزینه ۴ دفترچه B درست هست.

این تست قبلا هم سوال کنکور بوده دوست عزیز که متاسفانه اکثر کتاب های نظریه اینو غلط جواب داده بودن.سوال ۵۹ مهندسی کامپیوتر ۹۰

گفته زیر رشته نه رشته پس گزینه هم ab و هم ba درست است.
دفترچه A.

(به امید روزی که هیچ کتابی غلط علمی نداشته باشه)

در مورد سوال ۵۵:

این ماشین رشته هایی شامل فقط a را میپذیرد که تعداد a های آن فرد است. گزینه ۱ قطعا غلط است چون رشته aaa را نمیپذیرد و در واقع

سوال ۶۷ معماری

ببخشید ؟!!!!!!!
یعنی چی ؟

به نظر منم نباید حذف بشه. چون راحت ۲ تا گزینه رد میشه و اگر فقط دو مورد از خواسته های مسئله رو بصورت دلخواه حساب کنید قطعا یکی از این ۲ گزینه هم رد میشه.
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  سلام
اون سوال حافظه نانو (که تو کنکور کامپیوتر اومده بود) هم غلط بود !
میزان حافظه ۳۱۰۰۰ بدست میومد که تو هیچ گزینه ای نبود. فکر کنم طراح میخواسته میزان صرفه جویی رو بپرسه که بشه ۱۶۹۰۰۰

تو سوال ۵۲ ساختمان اگه منفی پشت بینهایت مثبت بشه مشکل حله !

تو سوال ۶۲ منطقی هم اون ۱/۰ مال یال بالاییشه که تایپیست محترم گند زده !!

این سوال حافظه نانو
[تصویر:  AC67.PNG]
دوستان صاحب نظر خوشحال میشیم نظرتونو بگید

من ۱۶۹۰۰۰ زدم
یکبار اینو حل کردم و میشه ۱۶۹۰۰۰ ولی حالا توضیح میدم که چرا سوال اشتباه مفهومی نداره-دقت کنید گفته با استفاده از حافظه روش نانو حجم حافظه چقدر میشه؟؟ خوب واضحه دیگه منظورش حجم حافظه کنترل با استفاده از این روش چقدر کم میشه!! به نظرم کسانی که این مبحثو خوب درک کرده بودن این سوال جز ساده ترین سولای معماری بود

چه ربطی داره؟Exclamation
گفته با استفاده از روش نانو حجم حافظه موردنیاز چند بیت است؟ این چه ربطی به میزان کاهش حجم حافظه کنترل داره عزیز من؟
در حالت معمولی (بدون استفاده از نانو) حجم جافظه کنترل (میکرو) ۲۰۰۰۰۰ بوده.
حجم حافظه پس از قرار دادن نانو یه چیزه، و میزان حجم کم شده هم یه چیز دیگه است.
حجم حافظه (میکرو + نانو) پس از قرار دادن نانو ۳۱۰۰۰ میشه و میزان حجم کم شده میشه ۱۶۹۰۰۰
اینا مکمل هم هستن و جمعشون این ۲تا مسئله (۳۱۰۰۰+۱۶۹۰۰۰) برابر با حجم حافظه در حالت معمولی میشه (۲۰۰۰۰۰) و هیچ ربطی به هم ندارن و بدون شک گزینه ها اتشباه است.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibaziba , ali az
ارسال: #۴۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط fateme66.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)shahab2 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)مهمد نوشته شده توسط:  

پ

در مورد سوال ۵۵:

سوال ۶۷ معماری

شما سوال ۵۵ رو با گزینه ۳ هم چک کنید.این گزینه هم تعداد زوج ش تولید میکنه

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط somaye_tex.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  سوال ۵۲ ساختمان یه سوال فوق العاده اسون که حتی توی تست های دانشگاه ازاد هم نمیاد
این سوال اومده منفی بی نهایت رو توی min گذاشته بعد اومده چک کرده منفی بی نهایت از چه عددی بزرگتره از اونجا که کارشناس ارشدی ها و دکتری های مانشت سوالارو ممکنه ندیده باشن و واسه اینکه حرفامون مستدل باشه لطفا دوستان گرامی همه ی سوالات رو عکس بگیرید و بذارید لطفا !!!!
[تصویر:  iii.PNG]
این الگوریتم سوال هستش و گفته تو حالت متوسط چه مرتبه ای داره استدلال و احساس من اینه که منظورش اینه یه ارایه n عنصری با جستجوی خطی تو حالت متوسط با این الگوریتم چند تا جابه جایی داره که میشه o ( n
حالا دیگ من تفسیر دقیق دستور do if then رو نمی دونم ولی ترجمه کلمه به کلمه اون از دیدگاه من انجام بده اگر سپس اگه به جای then گذاشته بود else یه چیزی

سوال ۵۴ نظریه خدا بگم چیکارت کنه Sad
چقد من تست کردم وقتمو گرفت اخرشم جواب ندادم کاش گزینه ۱ دفترچه بی رو میزدم :Sad(
ولی خوب از نظر من این جواب بهتر از اونیه که نوشته! دوستان نظر شما چیه؟! میشه کمک کنید لطفا این دانشجو های ارشد و دکتری مانشت کجان؟

یه تورینگ هستش که شکل سمت چپی و گزینه ها هم ۴ تا تابع بر حسب x , y یه ورودی ۱۱۱ واسه x فرض کردم و y=1 کلا رشته xoy=111o1 فرض کردم trace کردم بهتون اطمینان میدم گزینه ۱ به عنوان کلید اعلام میشه ولی به نظر من که باید به جای + از . استفاده میکردن. من جرات نکردم گزینه ۱ رو سر جلسه بزنم اخه ادم ترس داره اونم سر جلسه ارشد Sad
[تصویر:  nazariye%2054.PNG]

منم باهاتون موافقم. راستی تو تاپیک الگوریتم الگوریتم ۳۱ جعبه رو به صورت کامل و با مثال و گام به گام گذاشتم... ببینید.

راستش سؤال ۵۴ من سر آزمون تا گزینه ۱ هم رسیدم (که البته الان میبینم درسته) ولی پشت سریم پاشو کوبید به من! منم بی اعصاب ! بی خیال سؤال شدم. اصلاً اعصابم داغون شد... Sad

ولی اگه دقت کرده باشید. در این ماشین تورینگ ۵ رو به صورت ۱۱۱۱۱ و ۵+۱ که میشود ۶ را با ۶ تا ۱ نشان میدهد. شبیه تمرین لینز که دکتر کارگهی حل کرده بودن سر کلاس.

بنابراین به روش شما جمع انجام نمیشه و سؤال کاملاً درسته. با این که منم دوست دارم که سؤالایی که نزدم حذف بشه.

سؤال ۵۲ هم حق با شماست. در اینگونه الگوریتم ها برای اینکه مطمئن شویم در پایان الگوریتم عنصر مینیمم حتماً عضوی از آرایه هست باید یا یکی از درایه ها را در مینیمم قرار بدهیم یا مثبت بینهایت. در این سؤال ناخواسته منفی بینهایت گرفته شده و عمدی نیوده. با فرض ایراد تایپی گزینه درست log n میباشد.

سؤال ۶۷ حافظه نانو هم به نظرم کلاً غلط است و باید حذف شود. و همچنین سؤال ۷۱ زمانبندی سیستم عامل هم به جواب نمیرسه. و اما سؤال بد قلق ۷۰! اونجا هم اشتباه این بود که باید گفته می شد کاملترین گزینه رو انتخاب کنید. به نظرم اینا ایراد داشتن. حالا صبر کنیم کلیدها بیان. بعد اگه لازم شد سؤالها و جواب ها رو بررسی و با پاسخ تشریحی برای سنجش در زمان اعتراض میفرستیم. که البته امیدوارم مفید باشه.

راستی دوستان برای سؤالی مثل سؤال ۶۲ چون ایراد تایپی به گفته اساتید محترم صد در صد حذف میشه!
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
یک سوال رو که به این راحتی ها حذف نمی کنن
اونا که نمیان بگن خب به جای مثبت منفی گذاشتیم پس حذف می شه. درسته که این اشتباه تایپی بعضی ها رو سر در گم کرده و به ضررشون شده ولی خیلی ها هم این اشتباه کوچیک رو تشخیص دادن و درست زدن که اگه حذف بشه اینایی که درست زدن بیشتر ضرر می کنند چون روش وقت گذاشتن
معمولا سوال هایی که دارای ابهام مفهومی داره حذف می شه مثل سوال زمان بندی سیستم عامل که قطعا حذف می شه
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  یک سوال رو که به این راحتی ها حذف نمی کنن
اونا که نمیان بگن خب به جای مثبت منفی گذاشتیم پس حذف می شه. درسته که این اشتباه تایپی بعضی ها رو سر در گم کرده و به ضررشون شده ولی خیلی ها هم این اشتباه کوچیک رو تشخیص دادن و درست زدن که اگه حذف بشه اینایی که درست زدن بیشتر ضرر می کنند چون روش وقت گذاشتن
معمولا سوال هایی که دارای ابهام مفهومی داره حذف می شه مثل سوال زمان بندی سیستم عامل که قطعا حذف می شه

منم اون سؤال منفی بی نهایت رو زدم و از جوابم هم مطمئنم. ولی اگه تو جوابا صفر داشت اونو میزدم!

اما برای سؤال میلی اشتباهات تایپی به قدری زیاده که قابل چشم پوشی نیست! یعنی شما واقعاً فکر میکنی کسایی که سؤالای غلط رو نمیزنن روش وقت نمیذارن؟؟؟ پس چطور میفهمن سؤال غلطه!!!!!.........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibaziba
ارسال: #۴۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  یک سوال رو که به این راحتی ها حذف نمی کنن

منم اون سؤال منفی بی نهایت رو زدم و از جوابم هم مطمئنم. ولی اگه تو جوابا صفر داشت اونو میزدم!

اما برای سؤال میلی اشتباهات تایپی به قدری زیاده که قابل چشم پوشی نیست! یعنی شما واقعاً فکر میکنی کسایی که سؤالای غلط رو نمیزنن روش وقت نمیذارن؟؟؟ پس چطور میفهمن سؤال غلطه!!!!!.........

والا چی بگم این سازمان سنجش کاملا غیر پیش بینیه
بعید نیست کلید بیاد بعد هممون همه رو غلط زده باشیم
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)salehi_raziye نوشته شده توسط:  سوال ۶۲ میلی بودن مدار که کاملا مشخصه.
حالا بین دو گزینه ی میلی که باقی میمونه با دو حالت پایینی مدار یعنی حاتهای "۱۰" و "۱۱" میشه فهمید که گزینه ی ۳ طبق دفترچه ی B حذف میشه و تنها گزینه ۲ میمونه که به ازای اون دو حالت درست جواب میده.
و به نظرم اشتباه مدار فقط در این هست که جهت فلش پایینی بین دو حالت ۰۰ و ۰۱ باید در هر دو سر فلش می خورد

خروجی ۰۰ به ۰۱ رو به ازای ورودی ۰ چک کنی می بینی که خروجی ۲ هم غلطه و با دو طرفه شدن جهت اون فلشی که میگی درست نمیشه. حالا بماند که حالت ۰۰ با ورودی ۱ به ۲ جا میره.یجورایی طراح nfa کشیده برامونTongue
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۴۶ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۵۰۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۶۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۵۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۰۹۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۴۲ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۷۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۵۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close