زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۶۳۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۷ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من احساس می کنم اینجا سه تا کاربر در واقع یه نفره !
خودش سوال می پرسه پست می زاره بعد میره با یکی دیگه از اکانت هاش جواب خودش رو میده !!!

(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من احساس می کنم اینجا سه تا کاربر در واقع یه نفره !
خودش سوال می پرسه پست می زاره بعد میره با یکی دیگه از اکانت هاش جواب خودش رو میده !!!
حیف وقت نیست واقعا؟ من توصیه می کنم اگه علاقه به نوشتن دارن نوشتن یه کتاب رو شروع کنند

شما ها هم حرف ندارین Smile

خب اگه واقعا احساس میکنین یه نفر سه نفره خب بگین به مدیران ارشد که چک کنن حقایق معلوم بشه. چون من واقعا موندم چه نفعی داره که تو یه انجمن یکی بیاد سه تا اکانت باز کنه، بعد خودش به خودش جواب بده!!!! واقعا از این مدلی ها جز در هندی ها تو این هجده سال کارم به عنوان مدیر و طراح Forum از Proboards در آمریکا تا وردپرس در ایران ندیدم.
یادمه یه موقع من از ایران میرفتم تو سایت Proboardsstaff که مال کارکنان بود و ناگاه از همون سال فیلترینگ اینترنت شروع شد، اونجا فیلتر شد و من مجبور شدم از پروکسی استفاده کنم و چون آی پیم روسی می افتاد چند روز دسترسی منو بستن و بعد که مدیر طراحای اونجا که اولیور بود اسمش تحقیق کرد و فهمید که من از ایران با این شرایط میام اونجا آنلاین اکانت منو برگردوندن و هنوزم دوستای خوبی موندیم برای هم. ولی ندیدم یکی واسه تایید خودش چند تا اکانت درست کنه. اگه شماها دیدین واقعا بگین چک کنن.

با کمال معذرت من تناقض هایی در پست های شما دیدم که باید همین جا بگم و دلیل اینکه من الان امتیاز منفی گرفتم شما هستید که رفتین به مدیر the best گفتین که من برای شما مزاحمت ایجاد می کنم و ایشون هم به من امتیاز منفی دادن . و اما تناقض های پست های شما ...

۱/ شما از اون کاربرهایی هستید که یهویی اومدین و کلی پست پشت سر هم درباره موضوعات مختلف و می اومدین موضوعات رو به بنحوی به ازدواج ختم می دادین و در اخر همه ی ما کاربرها رو که نظر می دادیم می گفتین شما بچه اید نمی فهمید و ...

۲/ اومدن شما به مانشت مساوی بوده با رفتن یه کاربر خانم دیگه ( اسمش رو نمی تونم بگم شاید بعضی از بچه ها متوجه شدن ) این برام عجیبه !

۳/ شما می آیین می گید که من کل دنیا رو گشتم از امریکا بگیر تا اروپا و ... ولی الان اینقدر پول ندارم که با شوهرم مستقل زندگی کنم ! جور درنمیاد خدایش
۴/ تو چند پست اولیه پشت سر هم هی می گفتین من و شوهرم بهترین هستیم و عاشق هم و ... و ما رو بردین یه سمتی که واقعا فکر کردیم هیچ ایراد و مشکلی نداره یکی که حتی ۱۰ سال ازش بزرگتر باشه به راحتی و بدون مشکل با هم زندگی کنند .. اما بعد از چند روز اومدین گفتین از انتخابم پشیمونم و .... این تناقض ها جور درنمیاد !

اینم بگم من که الان تو مانشت مدیر محترم به من رای منفی داده که من اصلا انتظار نداشتم همچین کاری کنه ولی الان برام مهم نیست هیچی چه تو مانشت باشم چه نباشم ولی من باید حرف هام رو درباره تناقض های پست های شما می گفتم !

شما یه خرده تند نرو، شماره گذاری هم نکن. اصلا درست نیست آدم کسی رو که نمیشناسه قضاوت کنه. در ضمن من اصلا دلیلی نداره که به شما در مورد مسائل زندگیم توضیحی بدم. برای بحث و دعوا هم اینجا نیستم. شما اگه امتیاز منفی گرفتی برو ببین چیکار کردی و الکی گردن کسی ننداز.
حالا من نکاتی رو که مطرح کردی برات توضیح میدم خیالت راحت بشه:

۱- خب اینم چیکار کنم؟ تو هر زمینه ای که بگی حتی لباس فروختم و کاری نیست که خداییش نکرده باشم. به کسی هم توهینی نمیکنم، لطفا حرف تو دهنم نزارین.

۲- من اطلاعی ندارم

۳- من به دو علت سفر دور دنیا داشتم، اولین علتش شغل پدرم بوده که مدام در حال ماموریت بوده و ما رو هم با خودش از اینور به اونور کشونده. اگه آمریکا هم رفتم به خاطر کتابی بوده که تالیف و ترجمه کردم و یه دوره تحصیلی کوتاه رو اونجا بودم که واقعا دلیلی هم نداره توضیحاتی بدم. در ضمن من نگفتم که آمریکا بودم گفتم که از ایران با پروکسی میرفتم تو سایت استف یا کارکنان. اینا همه مال دوره های خوب زندگی بود. الان من پدر و مادر بازنشسته دارم، بیکارم تقریبا و در ضمن نمیخوام با پول کسی برم سر خونه زندگیم و ترجیح هم میدم خونه بابا باشم تا از پدر و مادر پیرم مراقبت کنم. زندگی شخصی من به کسی ربط نداره و من دلیلی نمیبینم در موردش توضیحی بدم تا خودم نخوام.

۴- من از شوهرم و انتخابم از نظر شخصی که انتخاب کردم به هیچ عنوان پشیمون نیستم و بهش افتخار میکنم. من یخرده مودی هستم و گاهی از این حرفا میزنم وقتی مشکلات فشار میاره ولی از ته دل میگم خیلی خوشبختم و امیدوارم مثل یه خواب نباشه این خوشبختی و یه روز ازش بیدار بشم. اگه باز هم برمیگشتم دو سال پیش باز همون انتخاب رو میکردم.

در کل دوستان من هیچ نکته ای نزاشتم که ایجاد شبهه کنه و یا کاری به کسی ندارم، چرا اینطور نسبت به من بدبین هستین؟ من یه آدم معمولی هستم مثل همه شما و هیچ فرقی هم ندارم. اگه چیزی رو از زندگیم بخوام خودم میگم هیچ دلیلی نمیبینم که قضاوت بشم یا قضاوت کنم. به کسی هم توهینی نمیکنم. همه رو دوست دارم و دلم میخواد با همه دوست باشم.

اگه هر کسی هر سوالی داره جواب میدم، ولی باور کنین من همین یه نفر هستم با همین یه آیدی و هیچ دلیلی نمیبینم که چند تا آیدی داشته باشم. اگه هم خیلی پست میکنم علتش اینه که تو فروم ها و انجمن ها فعال بودم و عادت به پست زدن دارم.

جناب خیام که گارد میگیری، اگه من این جمله ای رو که شما تو پستت نوشتی در مورد سه کاربر یه کاربر به نیش و کنایه به من در مورد شما کسی نوشته بود خداییش چیکارش میکردی؟ پس این شما بودی که اهانت کردی نه من. من برای همه احترام قائلم و دلم میخواد با همه دوست باشم با احترام حتی به حریم زندگی شخصی. . ممنون

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۱۶۳۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
به به چقدر حاشیه بی فایده داریم این روزا Big GrinBig Grin

اگر کسی فکر میکنه کاربردی چند نام کاربری داره اسم یوزرها رو برام بفرستید. من لیست IPها رو دارم و اگر بشه از روی این داده ها استناد کرد همه نام کاربری هاش حذف میشه.

اگر شخصی از شخص دیگری شکایت داره مثلا بهش توهین شده با ذکر سند به مدیران گزارش بده

اگر کسی کامنتی به شخص دیگه داره که بنظرش ضروری هست گفتنش و توهین و بی احترامی به شخص هم نیست، بجای گفتن علنی که همه ببینید بهتره به صورت خصوصی بهش پیام بده.

در مجموع چرا باید وارد حاشیه بشیم و اعصابمون رو خراب کنیم؟! این همه کار مفید هست که میشه وقت برای اونها گذاشت.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , The BesT , dr.a_AI , ezra , elect , ele
ارسال: #۵۱۶۳۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگر کسی فکر میکنه کاربردی چند نام کاربری داره اسم یوزرها رو برام بفرستید. من لیست IPها رو دارم و اگر بشه از روی این داده ها استناد کرد همه نام کاربری هاش حذف میشه.

در مجموع چرا باید وارد حاشیه بشیم و اعصابمون رو خراب کنیم؟! این همه کار مفید هست که میشه وقت برای اونها گذاشت.
به باگ‌ داره: ابزار های تغییر دهنده آی پی

واقعا!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , MarkLand
ارسال: #۵۱۶۳۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۴۱ ب.ظ
دوستان مانشتی عیدتون مبارک
روز عیده همه دلخوری ها را فراموش کنید و باهم دوست باشید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , ezra , marvelous
ارسال: #۵۱۶۳۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی به من اخطار داد ! مشکل داری با خودت بنده خدا ؟ می خوای چی رو ثابت کنی ؟

لطفا متن کامل اخطار و دلیل امتیاز منفی که بهت دادم را همینجا اعلام کن بررسی کنیم چی بوده و مشخص بشه که مشکل از کی بوده.

(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینم بگم من که الان تو مانشت مدیر محترم به من رای منفی داده که من اصلا انتظار نداشتم همچین کاری کنه ولی الان برام مهم نیست هیچی چه تو مانشت باشم چه نباشم ولی من باید حرف هام رو درباره تناقض های پست های شما می گفتم !

چطور انتظار نداشتید بهتون منفی داده بشه؟ چرا تذکرهایی که بهتون داده میشه را نادیده میگیری و فقط اخطار که بهتون داده میشه را شوکه میشید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , elect
ارسال: #۵۱۶۳۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی به من اخطار داد ! مشکل داری با خودت بنده خدا ؟ می خوای چی رو ثابت کنی ؟

لطفا متن کامل اخطار و دلیل امتیاز منفی که بهت دادم را همینجا اعلام کن بررسی کنیم چی بوده و مشخص بشه که مشکل از کی بوده.

(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینم بگم من که الان تو مانشت مدیر محترم به من رای منفی داده که من اصلا انتظار نداشتم همچین کاری کنه ولی الان برام مهم نیست هیچی چه تو مانشت باشم چه نباشم ولی من باید حرف هام رو درباره تناقض های پست های شما می گفتم !

چطور انتظار نداشتید بهتون منفی داده بشه؟ چرا تذکرهایی که بهتون داده میشه را نادیده میگیری و فقط اخطار که بهتون داده میشه را شوکه میشید؟
اینجا یه محیطی هست دوستانه و به کسی اینجا سود مالی نمی رسه ! الان هر کسی بیاد تو پی وی بهتون بگه که یکی مزاحم من شده شما سریع حرف اونو قبول می کنی !؟

بود و نبودم تو مانشت برام هیچ فرقی نداره چون هیچ سودی برام نداره اینجا هم که هستم به خاطر بعضی بچه ها هست که هنوز بودنشون تو مانشت باعث شده منم بمونم اینجا ... خواهشا یخورده به خودتون بیایید اصلا اخطار ده تا بده پشت سر هم انگار به جیب شما چیزی میاد
ارسال: #۵۱۶۳۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگر کسی فکر میکنه کاربردی چند نام کاربری داره اسم یوزرها رو برام بفرستید. من لیست IPها رو دارم و اگر بشه از روی این داده ها استناد کرد همه نام کاربری هاش حذف میشه.

به باگ‌ داره: ابزار های تغییر دهنده آی پی

واقعا!

باگ نیست، چاره ای نیست. برای همین هم گفتم اگر بشه استناد کرد. اگر نشه که هیچ.

(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۱۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینجا یه محیطی هست دوستانه و به کسی اینجا سود مالی نمی رسه ! الان هر کسی بیاد تو پی وی بهتون بگه که یکی مزاحم من شده شما سریع حرف اونو قبول می کنی !؟

بود و نبودم تو مانشت برام هیچ فرقی نداره چون هیچ سودی برام نداره اینجا هم که هستم به خاطر بعضی بچه ها هست که هنوز بودنشون تو مانشت باعث شده منم بمونم اینجا ... خواهشا یخورده به خودتون بیایید اصلا اخطار ده تا بده پشت سر هم انگار به جیب شما چیزی میاد

این چیزا رو تو تاپیک ها نگید. کاربران قطعا تمایل به خوندن این بحث و جدل ندارن. اگر توضیح مدیرTheBest رو قبول نداشتید بعد به من پیام بدید تا منم بررسی کنم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۱۶۳۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخ جون دعوا Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۵۱۶۳۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مصاحبه رو رفتیم و بسیار سخت بود، سه ساعت بحث و کد نویسی با دوتا آدم بسیار خفن، امیدوارم که اوکی بشه.
مصاحبه رو رد شدم : )))

اصلا انتظارش رو نداشتم، ولی یه چیزی بهم یاد داد که سطحم اصلا در حد شرکت‌‌های تاپ نیست.

(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  و همین اتفاق هم افتاد ! اینقدر شلوغ بود و ترافیک فراووون، نیم ساعت داشتم تپ سی میگیرفتم، هی راننده ها کنسل کردن، آخرش که دیدم نیم ساعت دیر میرسم، ایمیل زدم که نمیام، اگر این کار جدیده اوکی بشه، که کلا بیخیال همه شرکت ها میشم ...
این مصاحبه هم رفتم و خوب پیش رفت، ولی با توجه به ریجکشنی که از مصاحبه قبلی گرفتم، ترجیح میدم اینجا رو هم ادامه ندم تا یه مدت روی مباحثی که خیلی وقته سمتشون نرفتم کار کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , diligent , nlp@2015 , big cloud , anne.shirley , alma1988 , Avril89
ارسال: #۵۱۶۴۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۲۸ ب.ظ
داستان امروز واقعی من اینطوری پیش رفت که صبح یه اسنپ گرفتم یه پژو ۲۰۶ بود یه اقا ۴۰ ساله همون اولش گفت فکر می کنی الان وضعم خوشه با پژو اومدم مسافرکشی گفت ولی گفت بعد از ۸ سال زندگی مشترک با همسرم با دو تا بچه ازم جدا شد و من زندگیم از بین رفته و الان مهندس عمران هستم ۶ ماهه حقوق نمی دن و می گن اقا همینه دوست ندارید برید یه جای دیگه اون بنده خدا هم گفت جای دیگه کجا بود کار کجا بود بعد چند بار به من تاکید کرد که اگه یه روزی خواستی ازدواج کنی حتما و حتما قبلش مشاوره برو حتی شده ۵ میلیون هزینه داشت چند بار این حرفو تاکید کرد اخرش هم گفت الان دخترها تحمل ندارند نمیشه بهشون اعتماد کرد !
ارسال: #۵۱۶۴۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  از خیلی جهات فنی و استعداد پیشرفت و ... از خیلی ها که دارن جاهای بزرگی کار میکنن بهترم
ولی اصلا دوست ندارم کنج تنهاییمو ول کنم برم بیرون

ادامه بده. تو موفق میشی
جبهه مقاومت که میگن تویی Big Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال: #۵۱۶۴۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۵ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  جبهه مقاومت که میگن تویی
تو نه شما
ارسال: #۵۱۶۴۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۵ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  جبهه مقاومت که میگن تویی
تو نه شما

بله. ببخشید. شما ارتش یک نفره Smile

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , عزیز دادخواه , salam5
ارسال: #۵۱۶۴۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مصاحبه رو رفتیم و بسیار سخت بود، سه ساعت بحث و کد نویسی با دوتا آدم بسیار خفن، امیدوارم که اوکی بشه.
مصاحبه رو رد شدم : )))
اصلا انتظارش رو نداشتم، ولی یه چیزی بهم یاد داد که سطحم اصلا در حد شرکت‌‌های تاپ نیست.
چی بود چی خواستن؟

کاش میشد هم قدم زد هم کد!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , dr.a_AI , big cloud
ارسال: #۵۱۶۴۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۳ ب.ظ
سرمای سگی خوردم این وقت تابستون.
جاست شتتت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close