زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۴۶۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + امروز اخرین مصاحبه رو دارم، امیدوارم که اوکی بشه، اوکی نشه هم طوری نشده، حداقل دیگه بهش فکر نمیکنم و تمرکزم رو میزارم روی جاهای دیگه.
مصاحبه رو رفتیم و بسیار سخت بود، سه ساعت بحث و کد نویسی با دوتا آدم بسیار خفن، امیدوارم که اوکی بشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , nlp@2015 , Amir V , Javad Street , RASPINA
ارسال: #۵۱۴۶۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
عجب!!
چه رفتارهای عجیبی. انگار نه انگار اینجا یک محیط مجازی هست و جایگاهش تو زندگی واقعی چقدر مهم باید باشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , big cloud
ارسال: #۵۱۴۶۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  چه رفتارهای عجیبی. انگار نه انگار اینجا یک محیط مجازی هست و جایگاهش تو زندگی واقعی چقدر مهم باید باشه.
منم شکایت دارم رئیس Smile
ارسال: #۵۱۴۶۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  شما تازه اول راهین یه فکری تو این اوضاع برای خودتون بکنین
خدمت استاد سابق دانشگاه تهران یا همون دستیاری که گفتین :-) :-) :-)
من از دوران مدرسه عضو مانشت شدم و با تحصیل در بهترین دانشگاه های تهران در شُرُف پذیرش از بهترین دانشگاه های اروپا هستیم. (مثل خیلی دیگه از بچه های مانشت)
اینو بدونید اول راه نیستیم. آخرشم نیستیم
اینجا همه به همه کمک می کنن و خوبِ همو می خوان.
سعی کنید یاد بگیرید
پیروز باشید

یاد قدیمای مانشت بخیر
صفر بودیم چقدر کمکای بچه ها راهمون انداخت
مصاحبه های بچه ها و ...
کاربر AVA, Amir V, Codin و خیلی های دیگه

من خودم رو مدیون مانشت میدونم

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , RASPINA , marvelous
ارسال: #۵۱۴۷۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۶ ق.ظ، توسط elect.)
imagine how fun life would be if people would finally hype each other up instead of bring each other down

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۴۷۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  من خودم رو مدیون مانشت میدونم
از من نقل قول گرفتین چراBig GrinBig Grinمن را دانشگاه تهران راه نمیدن چه برسه برم درسم بدمBig GrinBig Grin
ارسال: #۵۱۴۷۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  من خودم رو مدیون مانشت میدونم
از من نقل قول گرفتین چراBig GrinBig Grinمن را دانشگاه تهران راه نمیدن چه برسه برم درسم بدمBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۱۴۷۳
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شما با نور صفحه نمایش لپ تاپ مشکل ندارین؟ من هر جوری تنظیمش میکنم بازم راحت نیستم باهاش. یا چشمو میزنه یا نورش کمه :|

من ساعت به ساعت عوضش می‌کنم Big Grin بستگی به نور محیط داره کلا
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent
ارسال: #۵۱۴۷۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط khayyam.)
یکی به من اخطار داد ، مشکل داری با خودت بنده خدا ؟ می خوای چی رو ثابت کنی ؟

یکی به من اخطار داد ! مشکل داری با خودت بنده خدا ؟ می خوای چی رو ثابت کنی ؟
ارسال: #۵۱۴۷۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۲۹ ب.ظ
فک نمی کردم یه درصد حساب کردن اینقد پیچیده بشه! یعنی شده حلقه بارون گند نزنم به اصول طراحی الگوریتم خوبه Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۱۴۷۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۰ ق.ظ، توسط elect.)
Don't make a permanent decision on temporary feelings.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۱۴۷۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ ق.ظ
امکان اینکه تو ویندوز اخرین کارایی که انجام شده ببینیم هست؟ مثلا کپی حذف تغییر نام؟ جای که حتما ثبت میشه امکان دیدن این لاگها هستش؟

think positive
ارسال: #۵۱۴۷۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  امکان اینکه تو ویندوز اخرین کارایی که انجام شده ببینیم هست؟ مثلا کپی حذف تغییر نام؟ جای که حتما ثبت میشه امکان دیدن این لاگها هستش؟
فکر کنم یه اکتیویتی هیستوری تو قسمت پرایوسی تنظیمات ویندوز بود
یادم نیست دقیقا کجا ثبت میشه ولی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۱۴۷۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۹ ب.ظ
چقدر حیف شد که مجبور شدم Breaking Bad رو انقد هول هولکی ببینم
لعنت به هرچی که مزاحم سریال دیدن میشه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۱۴۸۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  امکان اینکه تو ویندوز اخرین کارایی که انجام شده ببینیم هست؟ مثلا کپی حذف تغییر نام؟ جای که حتما ثبت میشه امکان دیدن این لاگها هستش؟
فکر کنم یه اکتیویتی هیستوری تو قسمت پرایوسی تنظیمات ویندوز بود
یادم نیست دقیقا کجا ثبت میشه ولی.
این چیزا ثبت نمیشه اینجای که گفتین

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close