زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۳۱۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۸۷%
عمرا : )))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۳۱۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۸۷%
عمرا : )))
حسودی این شکلیهBig Grin
ارسال: #۴۷۳۱۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ ب.ظ
ای بابا بین یه مشت مدل جمع شدیم :دی منم رفتم خونه تست میکنم ببینم چند میشه امتیازم Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۷۳۱۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  ........
ویرایش کردین
نقل قول نزده بودم، هر کار کردم پستم ،حذف نمیشد چند تا دلیل گفته بود مثل فعال نبودن حساب کاربری و ...که حسابم فعال هست ؛ دیگه آخر سر، نقطه گذاشتم و مجدد نقل قول کردم
ارسال: #۴۷۳۱۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ق.ظ
ی سوال از دوستانی که خارج از کشور زندگی میکنن دارم : وقتی به زندگی تو ی محیط خارجی زبان و غریبه فکر میکنم اینکه نمیتونم احساسمو همونطور که توی کشور خودم و با زبان فارسی منتقل میکنم بکنم اذیتم میکنه ، دلیل این مشکل ضعیف بودن زبانمه یا واقعا انقدر سخته؟ حس این رو دارم توی بیست و سه سالگی متولد شدم Big Grin یعنی از صفر زندگی رو شروع میکنم هم زبان هم فرهنگ و عادات و جو محیطی و خیلی چیزای دیگه
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۷۳۱۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ق.ظ
اینجا نذری میدن. جا نمونید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , MarkLand , Avril89 , Saman
ارسال: #۴۷۳۱۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ ق.ظ
دفاع کردم در حالی که شرایط سختی رو تحمل کرده بودم و انگار هر لحظه داشت سخت تر میشد. اینکه یه بار از دوشم برداشته شد و قرار نیست دیگه کلی از تمرکزم و براش بذارم جای شکر داره. ان شاالله بقیه شم درست میشه.
خداروشکر

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Saman , ftmbghrn , MarkLand , mo_ghorbani , salam5 , negarin_ , diligent , ele , sara9009 , RASPINA , khayyam , Avril89 , James Sullivan , Milestone
ارسال: #۴۷۳۱۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ ب.ظ
دو تا منبع برای دیدن خانواده کلمات زبان انگلیسی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan
ارسال: #۴۷۳۱۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ ب.ظ
دنبال ی ایده هستم برای طراحی یه برنامه ساده اندروید
در حد اینکه ی منو داشته بشه مثلا ۷- مورد باشه بعد با انتخاب اون یه سری توضیح داشته باشه
مهم محتوا هست وگرنه کار فنی اش خیلی ساده است.
اگر ایده ای داید ممنون میشم راهنمایی بدید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۷۳۲۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دنبال ی ایده هستم برای طراحی یه برنامه ساده اندروید
در حد اینکه ی منو داشته بشه مثلا ۷- مورد باشه بعد با انتخاب اون یه سری توضیح داشته باشه
سلام
برنامه ای برای دارو خوردن پدر و مادرایی که سنشون بالاست و یادشون میره داروشون رو سر وقت بخورن و معمولا تلفن همراه هوشمند هم دارن. مثلا با خوردن سه قرص در ساعت مختلف تایمش ثبت بشه و برای بار بعد و خوردن هر قرص زنگ هشداری متناسب با رنگ قرص بدهBig Grin
نخندید ایده س دیگهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۷۳۲۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دنبال ی ایده هستم برای طراحی یه برنامه ساده اندروید

طراحی سنگ قبر و اشتراک گذاری تو فضای کلود بعد مردن طرف اون سنگ قبر از فضای کلود بره تو سیستم طراح سنگ قبر همون رو بزنه
ارسال: #۴۷۳۲۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۲۴ ب.ظ

آموزش مباحث اولیه کریپتوکارنسی Smile تمرینات کششی برای سالمندان هم خوبه , پیاده سازی هم که کتابن جفتشون Smile اگه جایی هم گیر کردید تو پیاده سازیش پیام بدید
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۷۳۲۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینجا نذری میدن. جا نمونید [تصویر:  smile.gif]

من واقعا درک نمیکنم، یا خیلی من مغزم کوچیکه، یا بقیه مغزشون خیلی بزرگه ! کارشناسی ارشد مکانیک، اومده Design pattern اونم توی زبان پایتون رو آموزش میده !

ارسال: #۴۷۳۲۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ی سوال از دوستانی که خارج از کشور زندگی میکنن دارم : وقتی به زندگی تو ی محیط خارجی زبان و غریبه فکر میکنم اینکه نمیتونم احساسمو همونطور که توی کشور خودم و با زبان فارسی منتقل میکنم بکنم اذیتم میکنه ، دلیل این مشکل ضعیف بودن زبانمه یا واقعا انقدر سخته؟ حس این رو دارم توی بیست و سه سالگی متولد شدم Big Grin یعنی از صفر زندگی رو شروع میکنم هم زبان هم فرهنگ و عادات و جو محیطی و خیلی چیزای دیگه
آره شاید... ولی چند بار با خارجی تمرین کنی راه میفتی Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۷۳۲۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آره شاید... ولی چند بار با خارجی تمرین کنی راه میفتی Big Grin
آقا ما تو ایران هم همین مشکلو داریم. باید با ایرانی تمرین کنیم؟ TongueBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close