زمان کنونی: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۲۸۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من سال دوم کارشناسی تصمیم گرفتم دوباره کنکور ریاضی بدم و نرم افزار شریف قبول بشم [تصویر:  biggrin.gif] بعد یک ماه خوندن دیدم درسای کنکور کارشناسی خیلی زیاده و همینکه دانشگاه روزانه شهر خودم قبول شدم عالیه [تصویر:  biggrin.gif]در آخر تصمیم گرفتم بشینم همون کدمو بزنم

کنکور ارشد در مقابل کارشناسی نقش گلابیو داره و با ی زحمت کم میشه دانشگاه خوب قبول شد
تصمیمم تصمیممتون رو تائید میکنه Big Grin سروکله زدن با کدها خیلی راحت تر از دوباره خوندن کتابای گاج و قلم چی و مهروماهه Big Grin
واقعیتش من کارشناسیمو روزانه نبودم یه جورایی عقده شده بود واسم که دوباره از نو کنکور بدم رتبه خوبی بیارم Big Grin
البته درس های دبیرستان برا ما زیاد سخت نیست .. به خصوص ریاضی فیزیک که تو دانشگاه خوندیم و تو این دو تا درس اصلا مشکلی نداریم ولی حجمشون آره با شما موافقم.. خیلی زیاده.. خیلی خیلی زیاد! بدون فوت وقت و معمولا هر روز بیشتر از ده ساعت میخوندم ولی شب هر آزمون آزمایشی میدیدم کلی درس مرورشون مونده یا تست کار نکردم و ...! نمیرسیدیم اصلا! Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۷۲۸۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۰۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در طول سالیان و دهه‌های اخیر، خودرو برای خانوار‌های ایرانی به یک کالا و محصول اساسی تبدیل شده و دیگر به مانند گذشته، عدم برخورداری از آن، مساله‌ای ساده به شمار نمی‌رود.

بنابر همین ضرورت، بسیاری از خانوار‌های ایرانی، خرید خودرو را از اولویت‌های جدی و اساسی خود قلمداد می‌کنند، به واقع آنچنان که خریداری خودرو از سوی اقشار مرفه و ثروتمند جامعه امری بدیهی به شمار می‌رود، در میان اقشار متوسط و حتی ضعیف جامعه این امر به عنوان یک اولویت جدی مد نظر قرار می‌گیرد و چه بسیار افراد و گروه‌هایی که برخورداری از خودرو را مهم‌تر از خرید منزل می‌پندارند و گواه صدق این ادعا را می‌توان در خانوار‌هایی جستجو کرد که علی‌رغم سکونت در منازل و املاک استجیاری، اما به هر شیوه ممکن تلاش می‌کنند به خرید اتومبیل مبادرت ورزند که البته بالاتر بودن قیمت مسکن در مقایسه با خودرو، از دیگر دلایل این رویکرد و ذهنیت است، زیرا برای اقشار ضعیف جامعه، خرید خودرو به نسبت منزل مسکونی با سهولت هر چه بیشتری امکان‌پذیر است و البته نباید این واقعیت را از نظر دور داشت که حقیقتا عدم برخورداری از خودرو، در شرایط فعلی کشور از حیث اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره با سختی‌ها، مشقت و دشواری‌های بسیاری همراه خواهد بود و مجموعه این عوامل باعث می‌شود حساسیت خانوار‌ها نسبت به خرید خودرو به مراتب افزون‌تر و فزاینده‌تر از دهه‌های نه چندان دور گذشته، ظهور و بروز پیدا کند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زورمون رو نزدیم پارسال ماشین بخریم، دیگه نمیتونیم بخریم Big Grin
ارسال: #۴۷۲۸۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  البته درس های دبیرستان برا ما زیاد سخت نیست .. به خصوص ریاضی فیزیک که تو دانشگاه خوندیم و تو این دو تا درس اصلا مشکلی نداریم ولی حجمشون آره با شما موافقم.. خیلی زیاده.. خیلی خیلی زیاد!

اتفاقا منم همین فکرو میکردم و اومدم نخونده چند فصل ریاضی تست زدم دیدم خیلی آمادگی دارم و گفتم اصلا راه من همینه Big Grin بعد دیدم حجم واقعا زیاده و کشش خوندن دین و زندگی و عربی و فیزیک (منفورترین درس نزد من همانا فیزیک است) و ادبیات و ... نیست . همون ریاضی و شیمی رو میتونستم بخونم و زبان رو بالا بزنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۴۷۲۸۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۳۰ ب.ظ
میخوام برای دانشگاه یه کوله پشتی بخرمHeart

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Saman , nlp@2015 , Paraande , MarkLand
ارسال: #۴۷۲۸۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط αɾια.)
کاش تکنولوژی اونقد پیشرفت کنه که بشه "بـو"هارو فرستاد!
مثل بوی بارون..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , RASPINA , SepidehP , Avril89
ارسال: #۴۷۲۸۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ ب.ظ
خیلی بدم میاد کسی دماغشو عمل کنه :|

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , ele
ارسال: #۴۷۲۸۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط khayyam.)
..................
ارسال: #۴۷۲۸۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بخاییم برای ویزای کار یه کشور اروپایی اقدایم کنیم باید چه مراحلی رو طی کنیم !؟ چه پیش نیازهایی هست ؟
در اینترنت باید جستجوی خودتون رو شروع کنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Amir V , The BesT
ارسال: #۴۷۲۸۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط khayyam.)
.......................
ارسال: #۴۷۲۹۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۶۰٪
۶۰ درصد؟Big Grin
متوجه نشدم یعنی چی
ارسال: #۴۷۲۹۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مشکل من با باشگاه تکراری شدنه.
فوتبال تنوع و هیجانی داره که آدم رو جذب می‌کنه.
آره این مشکل هست. ولی اون چیزی که به آدم انگیزه میده قوی شدن فیزیکیه. فک کنم همه آقایون تا حدی دوس دارن قوی باشن و قوی به نظر بیان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud
ارسال: #۴۷۲۹۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی بدم میاد کسی دماغشو عمل کنه :|

از چیش بدت میاد؟ تحقیقات نشون داده ادم های جذاب حتی درآمد بیشتری از آدم های کمتر جذاب دارن. موفقیت در رابطه با جنس مخالف به کنار. اگر ظاهرتون دلنشین باشه آدم ها بیشتر به حرفاتون دقت میکنن و جدی میگیرنتون.
ممکنه بگید هرکسی با هر ظاهری زیباست ولی متاسفانه این یکمی شعار گونه است چون باز تحقیقات نشون داده بیشتر آدم ها برداشت مشابه ای از زیبایی بقیه دارن ( مثلا دماغ باریک و قلمی از نظر اکثر نوع بشر جذاب تره)
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , nlp@2015 , Riemann
ارسال: #۴۷۲۹۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط negarin_.)
سلام
دوستان اگر در انتظار یه چیزی باشید که خیلی خوبه برای شما و شما هم تلاشتون رو کرده باشید ، مثل گرفتن یه شغل و اون اتفاق نیفته ولی کسی دیگه با شرایط پایین تر از شما اون موقعیت رو توی شهر خودش بدست بیاره، شما این از دست دادن موقعیتتون رو به چه حساب میگذارید؟
۱.حکمت, تقدیر و از این چیزا؟
۲. بدشانسی
۳.ناعادلانه بودن جهان
۴. چیزای دیگه
من در ارتباط با یه کار خیلی تلاش کردم و در نهایت با اختلاف کمی از حد نهایی، اونو از دست دادم. اما حکمت ، تقدیر اینا برام خیلی قابل فهم نیست شاید چون ارتباطم مدتی هست با خدا خوب نیست، شایدم اون جمله ها یه جور بازی با کلمات و توجیه هست.
به هر حال با خودم میگم حتی فلانی همه شرایطش از من پایین تر بود منم که چیز بدی نخواستم و من هم به همون شدت و چه بسا بیشتر به اون موقعیت احتیاج داشتم اما خب تهش باور عمیقی ندارم به اینکه مثل بعضیا بگم قسمت نبود و یا حکمت داره و ... و در این مواقع انگار به هیچ دیواری تکیه نداری.
به هر حال دوست دارم اگر دوستان با همچین موقعیت هایی روبرو شدند تجربه شون رو بگن
ارسال: #۴۷۲۹۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  از چیش بدت میاد؟ تحقیقات نشون داده ادم های جذاب حتی درآمد بیشتری از آدم های کمتر جذاب دارن. موفقیت در رابطه با جنس مخالف به کنار. اگر ظاهرتون دلنشین باشه آدم ها بیشتر به حرفاتون دقت میکنن و جدی میگیرنتون.
ممکنه بگید هرکسی با هر ظاهری زیباست ولی متاسفانه این یکمی شعار گونه است چون باز تحقیقات نشون داده بیشتر آدم ها برداشت مشابه ای از زیبایی بقیه دارن ( مثلا دماغ باریک و قلمی از نظر اکثر نوع بشر جذاب تره)
از مصنوعی بودنش بدم‌ میاد.
مثل لنز گذاشتن میمونه. چشم رنگی شاید قشنگ باشه، ولی نه با لنز. اگه عمل جراحی وجود داشت که قد رو میشد بلند کرد، تصور کن چی میشد.

بگذریم.به هر حال دختری که دماغش عملی باشه رو ازش رد میشم Big Grin

(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
دوستان اگر در انتظار یه چیزی باشید که خیلی خوبه برای شما و شما هم تلاشتون رو کرده باشید ، مثل گرفتن یه شغل و اون اتفاق نیفته ولی کسی دیگه با شرایط پایین تر از شما اون موقعیت رو توی شهر خودش بدست بیاره، شما این از دست دادن موقعیتتون رو به چه حساب میگذارید؟
۱.حکمت, تقدیر و از این چیزا؟
۲. بدشانسی
۳.ناعادلانه بودن جهان
۴. چیزای دیگه
نظرم روی گزینه ۲ هست. البته با تعریف درستی از شانس. خوش شانسی یعنی عواملی که دست تو نیست طوری پیش بره که به نفع تو بشه. مثلا، اگه چشماتو ببندی و بدویی از خیابون رد شی و هیچ ماشینی نزنه بهت، میشه گفت که خوش شانس بودی. به طور مشابه، به نظرم برای کار بدشانسی آوردی. چون به راحتی میشد رقیبت یه آدم ضعیف باشه و تو برای کار انتخاب شی.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , negarin_ , ele
ارسال: #۴۷۲۹۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  تحقیقات نشون داده ادم های جذاب حتی درآمد بیشتری از آدم های کمتر جذاب دارن. موفقیت در رابطه با جنس مخالف به کنار. اگر ظاهرتون دلنشین باشه آدم ها بیشتر به حرفاتون دقت میکنن و جدی میگیرنتون.
اثر هاله ای

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۵۸,۰۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۸۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۵,۰۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۵۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۹۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۴۰۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۶۰۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۹۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close