زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۲۹۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ ق.ظ
عاشوراست یا فشن شو؟؟
بیشتر شبیه کت والک شده..
سینه زن و زنجیر زن نمیدونه چشماشو کجا بچرخونه Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۲۹۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , salam5
ارسال: #۴۷۲۹۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
دوستان اگر در انتظار یه چیزی باشید که خیلی خوبه برای شما و شما هم تلاشتون رو کرده باشید ، مثل گرفتن یه شغل و اون اتفاق نیفته ولی کسی دیگه با شرایط پایین تر از شما اون موقعیت رو توی شهر خودش بدست بیاره، شما این از دست دادن موقعیتتون رو به چه حساب میگذارید؟
۱.حکمت, تقدیر و از این چیزا؟
۲. بدشانسی
۳.ناعادلانه بودن جهان
۴. چیزای دیگه
من در ارتباط با یه کار خیلی تلاش کردم و در نهایت با اختلاف کمی از حد نهایی، اونو از دست دادم. اما حکمت ، تقدیر اینا برام خیلی قابل فهم نیست شاید چون ارتباطم مدتی هست با خدا خوب نیست، شایدم اون جمله ها یه جور بازی با کلمات و توجیه هست.
به هر حال با خودم میگم حتی فلانی همه شرایطش از من پایین تر بود منم که چیز بدی نخواستم و من هم به همون شدت و چه بسا بیشتر به اون موقعیت احتیاج داشتم اما خب تهش باور عمیقی ندارم به اینکه مثل بعضیا بگم قسمت نبود و یا حکمت داره و ... و در این مواقع انگار به هیچ دیواری تکیه نداری.
به هر حال دوست دارم اگر دوستان با همچین موقعیت هایی روبرو شدند تجربه شون رو بگن

منم تجربه مشابه رو داشتم...خیلی هم فکر کردم به این قضیه...با خیلیا هم صحبت کردم..همه میگن حکمتی هست حتما..در صورتی این جمله کاملا مسخرست...به عنوان مثال عرض میکنم شما برای شغل الف زحمت کشیدی ولی اونو بدست نیاوردی و بعد از گذشت مثلا دو سال یه شغل تا حدودی بهترِ دیگه به دست آوردی(شغل ب)..اون وقت همه میان میگن نگاه کن چقدر خوب شد واست..اگه دو سال پیش میرفتی اونجا و سر اون شغل الف که واسش زحمت کشیدی الان هیچ وقت به اینجا(شغل ب) نمیرسیدی پس به خدا ایمان بیار و بدون توی همه کاراش حکمتی هست...در صورتی که این جمله از بیخ و بن اشکال داره...چیزی که هست اینه که شما مگه میدونستی بعد از دوسال قرار واست چنین اتفاقی بیفته؟؟..در ضمن شما اصن یه طرف قضیه رو ندیدی و وارد شغل ب شدی...شاید اتفاقای بهتری میفتاد اگر وارد شغل الف میشدی...شاید زندگیت کاملا تغییر میکرد...شاید اونجا بیشتر پیشرفت میکردی...و خیلی چیزای دیگه..

به شخصه به بدشانسی و ناعادلانه بودن جهان بیشتر اعتقاد دارم تا حکمت و تقدیر...حکمت و تقدیر یه چیزی که خودمون بوجودش آوردیم تا یخورده خیال خودمونو راحت کنیم و اون ذهنی که همش دنبال اون چیزای خوب هست و منتظر نتیجه زحمات هست رو با چیزایی مثل تقدیر و حکمت پر کنیم و سرگرم میکنیم..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۲۹۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Smile
۷۵%
You are pretty!
Prominent Features
Good face shape
Normal forehead size
Narrow interocular distance
Good nose for face
Normal mouth size
Chin too small
Good face symmetry

Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Saman
ارسال: #۴۷۳۰۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  به هر حال دوست دارم اگر دوستان با همچین موقعیت هایی روبرو شدند تجربه شون رو بگن
زیاد از این تجربه ها داشتم
بیشتر به نظرم زمانبندیه! من خودم هم خیلی زمین و زمان رو فحش میدم این جور وقتا میگم شانس ندارم.. دنیا ناعادلانه س.. زندگی عدالت نداره .. بعضی ها بند پ دارن من ندارم و الی آخر.. ولی در اصل به نظر همون زمانبندیه
بعضی چیزها باید تو یه زمان دیگه اتفاق بیفته که در ادامه اون اتفاق های زنجیروار دیگه هم بیفته و سرنوشت ما تا روزی که روی این زمین هستیم رقم بخوره.
من سرنوشت رو قبول دارم تو این مسائل.. واسه همین شاید جوابم زیاد قانع کننده نباشه.. کلا معتقدم همه ما یه سرنوشت از پیش نوشته شده ای داریم که اتفاقا چن راه هم برای رسیدن به سرنوشتمون داریم و اینکه کدوم راه رو انتخاب کنیم تصمیم خودمونه... و در راستای همون سرنوشت آرزو میکنیم و هدف تعیین میکنیم برا خودمون که ممکنه به اون هدف برسیم یا نه که اگه رسیدیم یعنی زمانش الانه و اگه نه باید منتظر بمونیم زمانش برسه.
ارسال: #۴۷۳۰۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط negarin_.)
........
ارسال: #۴۷۳۰۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۲ ب.ظ
این قلی هست
قلی یه بچه عقده ایه(سروش رضایی)حتما ببینیدD
بگذریم . . .
------
جدیدا به شدت و از هر سمتی دارم تحقیر میشم.
به بدترین شکلشSmile
--------
قلی نشم صلبات بلند عنایت بفرمایید Smile
----
خوبه به شبکه های اجتماعی آلرژی دارمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA
ارسال: #۴۷۳۰۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط negarin_.)
......

(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
دوستان اگر در انتظار یه چیزی باشید که خیلی خوبه برای شما و شما هم تلاشتون رو کرده باشید ، مثل گرفتن یه شغل و اون اتفاق نیفته ولی کسی دیگه با شرایط پایین تر از شما اون موقعیت رو توی شهر خودش بدست بیاره، شما این از دست دادن موقعیتتون رو به چه حساب میگذارید؟
۲. بدشانسی
۳.ناعادلانه بودن جهان
۴. چیزای دیگه
من در ارتباط با یه کار خیلی تلاش کردم و در نهایت با اختلاف کمی از حد نهایی، اونو از دست دادم. اما حکمت ، تقدیر اینا برام خیلی قابل فهم نیست شاید چون ارتباطم مدتی هست با خدا خوب نیست، شایدم اون جمله ها یه جور بازی با کلمات و توجیه هست.
به هر حال با خودم میگم حتی فلانی همه شرایطش از من پایین تر بود منم که چیز بدی نخواستم و من هم به همون شدت و چه بسا بیشتر به اون موقعیت احتیاج داشتم اما خب تهش باور عمیقی ندارم به اینکه مثل بعضیا بگم قسمت نبود و یا حکمت داره و ... و در این مواقع انگار به هیچ دیواری تکیه نداری.
به هر حال دوست دارم اگر دوستان با همچین موقعیت هایی روبرو شدند تجربه شون رو بگن

منم تجربه مشابه رو داشتم...خیلی هم فکر کردم به این قضیه...با خیلیا هم صحبت کردم..همه میگن حکمتی هست حتما..در صورتی این جمله کاملا مسخرست...به عنوان مثال عرض میکنم شما برای شغل الف زحمت کشیدی ولی اونو بدست نیاوردی و بعد از گذشت مثلا دو سال یه شغل تا حدودی بهترِ دیگه به دست آوردی(شغل ب)..اون وقت همه میان میگن نگاه کن چقدر خوب شد واست..اگه دو سال پیش میرفتی اونجا و سر اون شغل الف که واسش زحمت کشیدی الان هیچ وقت به اینجا(شغل ب) نمیرسیدی پس به خدا ایمان بیار و بدون توی همه کاراش حکمتی هست...در صورتی که این جمله از بیخ و بن اشکال داره...چیزی که هست اینه که شما مگه میدونستی بعد از دوسال قرار واست چنین اتفاقی بیفته؟؟..در ضمن شما اصن یه طرف قضیه رو ندیدی و وارد شغل ب شدی...شاید اتفاقای بهتری میفتاد اگر وارد شغل الف میشدی...شاید زندگیت کاملا تغییر میکرد...شاید اونجا بیشتر پیشرفت میکردی...و خیلی چیزای دیگه..

به شخصه به بدشانسی و ناعادلانه بودن جهان بیشتر اعتقاد دارم تا حکمت و تقدیر...حکمت و تقدیر یه چیزی که خودمون بوجودش آوردیم تا یخورده خیال خودمونو راحت کنیم و اون ذهنی که همش دنبال اون چیزای خوب هست و منتظر نتیجه زحمات هست رو با چیزایی مثل تقدیر و حکمت پر کنیم و سرگرم میکنیم..

ممنون از پاسختون
بله خیلی دقیق، گفت و گوهای من رو با خودم توصیف کردید، خیلی ها سریع میگن قسمتت یه چیز بهتر باشه ولی من خودم می‌دونم حتی اگر از اون بهتر هم پیدا کنم، بازم تو ذهنم پیگیر همین اولی هستم. با خودم میگم حکمت و تقدیر و .. که ایجادش کردیم فقط صرفا یه جواب هست به مسائلی که نمیدونیم جوابشو ولی در واقع چرا باید حکمت خدا این باشه که یه چیز خوب رو بدست نیاورد!!!بین بنده هاش هم تفاوت نمیگذاره.

(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
۲. بدشانسی
۳.ناعادلانه بودن جهان
۴. چیزای دیگه
نظرم روی گزینه ۲ هست. البته با تعریف درستی از شانس. خوش شانسی یعنی عواملی که دست تو نیست طوری پیش بره که به نفع تو بشه. مثلا، اگه چشماتو ببندی و بدویی از خیابون رد شی و هیچ ماشینی نزنه بهت، میشه گفت که خوش شانس بودی. به طور مشابه، به نظرم برای کار بدشانسی آوردی. چون به راحتی میشد رقیبت یه آدم ضعیف باشه و تو برای کار انتخاب شی.
[/quote]
ممنون از پاسختون.
تعریف شما از شانس درسته منم با تعریفتون از شانس موافقم.
اما بنظرتون چطور میشه شانس رو با خودمون همراه کنیم؟

(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  به هر حال دوست دارم اگر دوستان با همچین موقعیت هایی روبرو شدند تجربه شون رو بگن
زیاد از این تجربه ها داشتم
بیشتر به نظرم زمانبندیه! من خودم هم خیلی زمین و زمان رو فحش میدم این جور وقتا میگم شانس ندارم.. دنیا ناعادلانه س.. زندگی عدالت نداره .. بعضی ها بند پ دارن من ندارم و الی آخر.. ولی در اصل به نظر همون زمانبندیه
بعضی چیزها باید تو یه زمان دیگه اتفاق بیفته که در ادامه اون اتفاق های زنجیروار دیگه هم بیفته و سرنوشت ما تا روزی که روی این زمین هستیم رقم بخوره.
من سرنوشت رو قبول دارم تو این مسائل.. واسه همین شاید جوابم زیاد قانع کننده نباشه.. کلا معتقدم همه ما یه سرنوشت از پیش نوشته شده ای داریم که اتفاقا چن راه هم برای رسیدن به سرنوشتمون داریم و اینکه کدوم راه رو انتخاب کنیم تصمیم خودمونه... و در راستای همون سرنوشت آرزو میکنیم و هدف تعیین میکنیم برا خودمون که ممکنه به اون هدف برسیم یا نه که اگه رسیدیم یعنی زمانش الانه و اگه نه باید منتظر بمونیم زمانش برسه.
ممنون از پاسختون.
بله خیلی با این جملات سرنوشت و .. کنار نمیام در مورد زمانبندی هم ، اگر اینجوریه که خدا هر وقت میخواد به یه چیزی برسیم تلاش ما تا قبل اون زمان بی معنی میشه
ارسال: #۴۷۳۰۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون.
تعریف شما از شانس درسته منم با تعریفتون از شانس موافقم.
اما بنظرتون چطور میشه شانس رو با خودمون همراه کنیم؟
طبق تعریف شانس، نمیشه این کارو کرد. چون اگر در اختیار شما باشه دیگه اسمش رو نمیشه شانس گذاشت.

There is no there there.
ارسال: #۴۷۳۰۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  از "این برهه‌ی حساس کنونی" داریم وارد یه برهه‌ی حساس کنونی دیگه می‌شیم.

just retweet ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud
ارسال: #۴۷۳۰۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۴۵ ب.ظ
حقوق بالا داشته باشی و یکسال تمام حقوقتو بزاری کنار هم دیگه نمیتونی ماشین بخری Dodgy کاش حداقل ماشینا کیفیت داشت ، واقعا میترسم پشت پراید بشینم Dodgy بعد قیمتا رو که نگاه میکردم پراید خیلی رفته بالا و اصلا ادم دلش نمیاد این همه پول بده پراید بخره ، پراید صفر ۳۷ میلیون بعد پراید نود ۲۵ تومن‌!!!!!! اقا هفت سال استفاده شده ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۷۳۰۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۴۰ ب.ظ
ورزش ۳ از لحاظ فنی خیلی داغونه. ریسپانسیو که نیست. شلوغ و پلوغ که هست. ویدیو ها رو هم از اول روی ۷۲۰ باز نمی کنه. فقط منتظرم یه سایت بیاد کیفیتش خوب باشه دیگه با ورزش ۳ خداحافظی کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud
ارسال: #۴۷۳۰۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۴۶ ب.ظ

Smile

۷۰%
You are good looking!
Prominent Features
Good face shape
Forehead too big
Good interocular distance
Good nose for face
Normal mouth size
Normal chin
Bad face symmetry

HuhBig Grin

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , codin
ارسال: #۴۷۳۰۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  ........
ویرایش کردین
ارسال: #۴۷۳۱۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۵۴ ب.ظ

Smile
۸۷%
You are pretty!

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , codin , salam5 , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close