زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۱۰۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۵۳ ب.ظ
سلام به همه دوستان
اگر کسی کتاب آمار پارسه رو داره ممنون میشم بده به ما استفاده کنیم ، ثواب داره
به این آی دی پیام بدین لطفا @alirezamoseni
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۱۰۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط SepidehP.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی سخته از یکی خوشت بیاد و نتونی بهش بگی. در واقع ندونی بگی یا نه! ترسناکه واقعا. چون ممکنه الان بهش بگی و بگه نه! ولی اگه ۶ ماه دیگه صبر کنی و بعدش بیشتر زمینه سازی کنی و بگی بگه آره! از اون طرف اگه صبر کنی و آروم پیش ببری همه چیو، ممکنه کس دیگه ای بیاد و اوضاع رو خراب کنه. از طرفی ممکنه توقع داشته باشه الان بگی و وقتی نگی پیش خودش فکر کنه که بی تفاوتی. وضعیت بدی شده.

به نظر من یه جوری حتما بگید، کم یا زیاد فرقی نمیکنه فقط بگید؛ چون واقعا اون حس بی تفاوتی که براشون پیش میاد اصلا چیز خوبی نیس، حرص دهنده س و مطمئنا رو حس دوست داشتن شون تاثیر میذاره (بر این اساس میگم که گفتین ممکنه توقع داشته باشه).
نامزد من وقتی تصمیم شُ گرفته بود برا ازدواج دقیقا همین فکرای شما رو پیش خودش کرده بود و به من چیزی نمیگفت و همون رابطه قدیمی ما که رابطه خصوصی ای هم نبود ادامه داشت. یکبار تو صحبتاش تو گروه دوستی ای که داشتیم از سخت بودنِ گفتنِ این موضوع صحبت کرد و هرکدوم از بچه ها نظر دادن، منم همونجا گفتم که به نظرم باید گفته بشه به این دلیل که حتی اگه جواب نه بشنوید تکلیف و راه زندگی تون مشخص تر میشه چون یا رهاش میکنید یا ازش دلیل میخواید برا این جواب و براساس اون دلیل اگه تلاش هایی باید انجام بشه مشخص میشه و میدونید که باید چکار کنید و از طرفی هم شرایط آینده و بهتر شدن اوضاع رو میتونید براش توضیح بدید و برا اساس اون موقعیت و تو اون زمان جواب بخواید، بهرحال منظورم اینه که باید گفته بشه حالا به هر شکلی. بعدش گفتن این حرفا باعث شد جرئت این کارو بیشتر داشته باشن و با من مطرح کردن اما چون اون زمان من خیلی شرایط نرمالی نداشتم تو کار و زندگیم، هر چی بعدش من میگفتم چرا الان میگفت خودت گفتی الان بگی بهتره! Big Grin

ببخشید طولانی شد خلاصه اینکه اگه فقط براساس این شرایط حال حاضر خودتون مردد هستین که بگین یا نه، حتما بهش بگیدRolleyes

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , αɾια , nlp@2015
ارسال: #۴۵۱۰۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۱۵ ب.ظ
دلخــوریا دونه دونه جمع میشه تبدیل ‌میشه به سکوت!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ele , ftmbghrn , Avril89
ارسال: #۴۵۱۰۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کاش یه دکمه favourite زیر هر پست وجود داشت تا پستای دلخواه رو بشه سیو کرد.
واسه پستای بنده دیگه؟ خب کاری نداره،‌برید توی پرفایلم، همه پستا اونجا هستن.

با تشکر
ارسال: #۴۵۱۱۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ ب.ظ
سلام به همه دوستان
اگر کسی کتاب آمار پارسه رو داره ممنون میشم بده به ما استفاده کنیم ، ثواب داره
به این آی دی پیام بدین لطفا @alirezamoseni
ارسال: #۴۵۱۱۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ
یه تفاهم هم می تونه این باشه که هر دو نظر متفاوتی در مورد مسائل داشته باشن Big Grin

think positive
ارسال: #۴۵۱۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه تفاهم هم می تونه این باشه که هر دو نظر متفاوتی در مورد مسائل داشته باشن Big Grin
به نظر من ایده آل ترین حالت اینه که نظرات متفاوت باشه ولی زمینه های مورد علاقه نزدیک به هم باشه . مثال برای روشن حرفم : مثلا دو نفر فوتبال دوست داشته باشن ولی یکی استقلالی یکی پرسپولیسی Big Grin ولی وقتی زمینه های مورد علاقه متفاوت میشه انگیزه ای هم برای صحبت و بحث نمیمونه (مثل خیلی از اقوام که دوست نداریم بریم خونشون Big Grin)
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , diligent , big cloud
ارسال: #۴۵۱۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه تفاهم هم می تونه این باشه که هر دو نظر متفاوتی در مورد مسائل داشته باشن Big Grin

بنظرم تفاهم قشنگی هست. حداقل برای خود من! شخصا با آدمهایی که نظرات متفاوتی باهام دارن بیشتر میجوشم . چون بیشتر زمینه بحث و حرف زدن باهاشون دارم.
نمونش دوست صمیمیم که از اول دبیرستان با هم هستیم(چیزی حدود ۱۷سال) ولی از لحاظ خلق و خو و اعتقادی و سیاسی و شیوه زندگی کلا ۱۸۰درجه با هم تفاوت داریم. همیشه حس میکنم مکمل هم هستیم. حیف که هردو دختریم وگرنه تا الان به تفاهمهای عاشقانه تری باهاش رسیده بودم. RolleyesShyRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , diligent
ارسال: #۴۵۱۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کاش یه دکمه favourite زیر هر پست وجود داشت تا پستای دلخواه رو بشه سیو کرد.
واسه پستای بنده دیگه؟ خب کاری نداره،‌برید توی پرفایلم، همه پستا اونجا هستن.

با تشکر
تعارف نکنین شما، یه کم خودتونُ تحویل بگیرین Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۵۱۱۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۴۵ ق.ظ
هنوز نمیفهمم چرا تو ماه رمضان افرادی که روزه نیستن نباید هیچ چیزی بخورن! کسی که روزه گرفته هم قدرتشا داره هم اعتقاد محکمی داره و منحرف نمیشه. اما این حرف که میگن نخورین چون روزه دار دلش میخواد، مثل اینه که بگیم تلویزون آشپزی پخش نکنه چون ما شام نیمرو داریم! هنوز دلیل این همه اعتقادات خرافی این مملکت را نمیفهمم و همین باعث شده ایران به جای مسلمون پروری بشه قطب کافر پروری ! بر عکس کشورهای دیگه همه دارن مسلمون میشن!
اسلام به ذات خود ندارد عیبی/ هر عیب که هست از مسلمانی ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Milad_Hosseini , Amir V , ele , kilookiloo , khayyam
ارسال: #۴۵۱۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  هم قدرتشا داره
فِرام اصفهان؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۱۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  هم قدرتشا داره
فِرام اصفهان؟
یس آف کورز
البته نات اورجینال
ارسال: #۴۵۱۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط ^_^.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  هنوز نمیفهمم چرا تو ماه رمضان افرادی که روزه نیستن نباید هیچ چیزی بخورن! کسی که روزه گرفته هم قدرتشا داره هم اعتقاد محکمی داره و منحرف نمیشه. اما این حرف که میگن نخورین چون روزه دار دلش میخواد، مثل اینه که بگیم تلویزون آشپزی پخش نکنه چون ما شام نیمرو داریم! هنوز دلیل این همه اعتقادات خرافی این مملکت را نمیفهمم و همین باعث شده ایران به جای مسلمون پروری بشه قطب کافر پروری ! بر عکس کشورهای دیگه همه دارن مسلمون میشن!
اسلام به ذات خود ندارد عیبی/ هر عیب که هست از مسلمانی ماست

این قانون بر مبنای یک قاعده فقهی هست، که بر طبق اون"حرمت‌شکنی احکام الهی در جامعه حرام است".
روزه‌داری جزء احکام الهی و از فروع دین هست و طبق قانون اسلام روزه‌خواری و حرمت‌شکنی احکام الهی در جامعه اسلامی جرمه.

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:«کسی که حسن و کار خیری انجام دهد و آن را از غیر خدا پنهان دارد، عملش۷۰ برابر می شود نسبت به کسی که عمل حسنه ای را آشکار می سازد و کسی که مرتکب گناهی می شود، اگر آن را فاش و آشکار نماید، مورد غضب خدا واقع می شود اما اگر آن را پنهان داشت، آمرزیده خواهد شد.»

+ بعداً نوشت: خود خدا و پیامبر خدا گفتند اشاعه گناه و ریختن قبح گناه و حرمت‌شکنی احکام الهی حرامه و این از احکام اسلامه، اونوقت بعضی دوستان می‌گن نه! جالبه!
در زمان امامان معصوم (ع) فرد روزه‌خوار به موجب حرمت‌شکنی حکم الهی و ریختن قبح گناه در جامعه مجازات می‌شده (مجازات مرتبه اول هم فرق داره با مجازات مرتبه سوم و چهارم). حالا اگر بعضی دوستان، خودشون رو در این زمینه از امام معصوم و فقیه مجتهد صاحب‌نظرتر و داناتر می‌دونن و می‌خوان به فتوای خودشون عمل کنند، دیگه بحثش جداست.

++ روزه گرفتن یا نگرفتن هر فرد به خودش و خدای خودش مربوطه، نه هیچ‌کس دیگه. اما، وقتی این روزه‌خواری در ملاء عام صورت بگیره، اونوقت جنبه عمومی پیدا می‌کنه و مشمول یکی دیگه از احکام الهی می‌شه.

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin.moin , SepidehP
ارسال: #۴۵۱۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۳۶ ب.ظ
یعنی هنوزم هستن کسایی که به روزه گرفتن یا نگرفتن همدیگه گیر میدن؟؟ الله اکبر.لامصب نه اینکه همه چیز جامعه اسلامی ما روی اصول هست، الان تنها دغدغه مردم همین ماه صیام هست...
این چه مسخره بازی ایـــــــــه بابا...نه روزه خواری باعث روشن فکری و متفاوت بودن توی جامعه هست و نه روزه داری باعث نزدیک شدن به خدا و امُل بودن فرد توی جامعه.(مسلمانی اگه به نماز و روزه بود که...... ).
هیچ مسخره کردن هم نداره والا...هر کس یه اعتقاداتی داره....طرف عقل سلیمش حکم میکنه که من نمیتونم روزه بگیرم به این دلیل و اون دلیل و اصن حتی بی دلیل، به ما چه ربطی داره اصن.....اینکه توی جامعه هم بخواد چیزی بخوره هم به کسی مربوط نمیشه، منه روزه داری که بخوام با دیدن غذا خوردن یکی دیگه دلم بخواد که واویلا هست وضعم...پس حتما بیرونم نرم از خونه چون ممکنه آدمای بی حجاب بینم تحریک بشم...پس حتما به اینترنتم وصل نشم ممکنه تحریک بشم و هزار کوفت و زهرمار دیگه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , big cloud , nlp@2015
ارسال: #۴۵۱۲۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط ACM.)
........

کاش در کتاب زندگی
سطری باشیم ماندنی
نه حاشیه ای از یاد رفتنی ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn , nazanin.moin , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close