زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۰۷۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۱۴ ب.ظ
تا حالا شده برای انجام کاری از ته دل راضی باشید؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۰۷۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
خیلی سخته از یکی خوشت بیاد و نتونی بهش بگی. در واقع ندونی بگی یا نه! ترسناکه واقعا. چون ممکنه الان بهش بگی و بگه نه! ولی اگه ۶ ماه دیگه صبر کنی و بعدش بیشتر زمینه سازی کنی و بگی بگه آره! از اون طرف اگه صبر کنی و آروم پیش ببری همه چیو، ممکنه کس دیگه ای بیاد و اوضاع رو خراب کنه. از طرفی ممکنه توقع داشته باشه الان بگی و وقتی نگی پیش خودش فکر کنه که بی تفاوتی. وضعیت بدی شده.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , crevice , ele , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۵۰۷۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۱۶ ب.ظ
چرا همیشه تردید و دولی هست
یه وقتایی هم که فکر میکنیم باید بگیم نه تردید داریم که نکنه اشتباه میکنم .نکنه دیگه چنین موقعیتی پیش نیاد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۵۰۷۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ۶ ماه دیگه صبر کنی و بعدش بیشتر زمینه سازی کنی و بگی بگه آره!
خب شما بهش بگو، بعد تضمین بده که ۶ ماه دیگه وضعت خیلی تغییر میکنه، خلاصه وقتو هدر نده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۵۰۸۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خب شما بهش بگو، بعد تضمین بده که ۶ ماه دیگه وضعت خیلی تغییر میکنه، خلاصه وقتو هدر نده.
آخه ممکنه الان زود باشه گفتنش و یهو جا بخوره و گارد بگیره. شایدم اینطور نشه!

There is no there there.
ارسال: #۴۵۰۸۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی سخته از یکی خوشت بیاد و نتونی بهش بگی. در واقع ندونی بگی یا نه! ترسناکه واقعا. چون ممکنه الان بهش بگی و بگه نه! ولی اگه ۶ ماه دیگه صبر کنی و بعدش بیشتر زمینه سازی کنی و بگی بگه آره! از اون طرف اگه صبر کنی و آروم پیش ببری همه چیو، ممکنه کس دیگه ای بیاد و اوضاع رو خراب کنه. از طرفی ممکنه توقع داشته باشه الان بگی و وقتی نگی پیش خودش فکر کنه که بی تفاوتی. وضعیت بدی شده.
اگر فعلا نمیتونید مستقیم بگین یه راهم اینه که فعلا غیر مستقیم کاری کنید که حداقل تو فکرش باشید که اگه شخص دیگه ای هم اومد به شما هم فک کنه و سریع جواب نده به اون فرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۵۰۸۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ما هرکس را طوری می کشیم؛
بعضی ها را با گلوله،
بعضی ها را با حرف،
بعضی ها را با کارهایی که کرده ایم،
و بعضی ها را با کارهایی که تا به امروز برای آنها نکرده ایم...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۵۰۸۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اگر فعلا نمیتونید مستقیم بگین یه راهم اینه که فعلا غیر مستقیم کاری کنید که حداقل تو فکرش باشید که اگه شخص دیگه ای هم اومد به شما هم فک کنه و سریع جواب نده به اون فرد.
منظورتون از غیر مستقیم چیه؟

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  بعضی ها را با گلوله،
بعضی ها را با حرف،
بعضی ها را با کارهایی که کرده ایم،
و بعضی ها را با کارهایی که تا به امروز برای آنها نکرده ایم...
و بعضی ها را با پاره آجر
بعضی ها را با خفه کردن
و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۵۰۸۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی سخته از یکی خوشت بیاد و نتونی بهش بگی. در واقع ندونی بگی یا نه! ترسناکه واقعا. چون ممکنه الان بهش بگی و بگه نه! ولی اگه ۶ ماه دیگه صبر کنی و بعدش بیشتر زمینه سازی کنی و بگی بگه آره! از اون طرف اگه صبر کنی و آروم پیش ببری همه چیو، ممکنه کس دیگه ای بیاد و اوضاع رو خراب کنه. از طرفی ممکنه توقع داشته باشه الان بگی و وقتی نگی پیش خودش فکر کنه که بی تفاوتی. وضعیت بدی شده.

اما و اگر نکن جناب امیر خان...
دل را بزن به دریا و بگو...
این اما و اگرها تمام ذهن آدم را مشغول میکنه و انرژی آدمو میگیره
بعد هم دو راهکار جلوش بذار : یا به من جواب بله میدی یا مجبورت میکنم به من جواب بله بدی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , RASPINA , RangiRangi , αɾια , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۵۰۸۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی سخته از یکی خوشت بیاد و نتونی بهش بگی. در واقع ندونی بگی یا نه!
از اون سخت تر اینه یکی از آدم خوشش بیاد و غیرمستقیم علاقش رو نشون بده اما رک از احساسش چیزی نگه
اینجور وقت ها آدم حس میکنه دارن با احساساتش بازی میکنن و تو آب نمک خوابوندنش! Big Grin
من با دوستانی که میگن غیرمستقیم احساستون رو نشون بدید و .. یکمی مخالفم. معمولا دخترها از این روش استفاده میکنن که طرف مقابلشون رو متوجه احساسشون کنن تا اون پیش قدم بشه!
رک و روراست از احساستون بگید و اگر فکر میکنید الان جواب نه رو به شما میده ازش جوابی نخواید و بگید ۶ ماه بعد که اوضام خوب شد جوابمو میگیرم هم خیال شما راحت میشه که طرف مقابل به شما علاقه ای داشته باشه به علاقه یکی دیگه جواب نمیده و هم خیال ایشون راحت میشه که احساس شما جدیه و میتونه به شما اعتماد کنه.

البته باز هم بستگی به افراد و همینطور فرهنگ ها داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Amir V , SepidehP
ارسال: #۴۵۰۸۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ ب.ظ
من بیشتر منظورم برای یه مدت خیلی کوتاه و همون اول بود که هم نظر طرف مقابل رو متوجه بشن درباره خودشون و هم اینکه اول یه پیش زمینه ایجاد شه قبل حرف اصلی.
به نظرم نمیشه کلی یه نسخه پیچید کاملا بستگی به موقعیت هر فرد داره که چیکار کنه.
هر جور خودتون صلاح میدونید و به ذهنتون میرسه جلو برید بهترین کاره.
ارسال: #۴۵۰۸۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  هر جور خودتون صلاح میدونید و به ذهنتون میرسه جلو برید بهترین کاره.
همیه همه توی راهنمایی درباره چنین موضوعاتی درآخر همین رامیگن وبدتر آدم سردرگم میشه
میمونه کدوم حرفا درسته؟اولی یا آخریا

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Avril89
ارسال: #۴۵۰۸۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ ق.ظ
جناب امیر خان خارج کشور عاشق شدن چه جالب !

به نظرم حرفت رو به طرف بگو یا می گه اره یا نه خودت هم راحت میشی .

اگه به فکر اماده شدن شرایط مالی باشی دخترا همیشه توقعاتشون بالاست
ارسال: #۴۵۰۸۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ...یکی از آدم خوشش بیاد و غیرمستقیم علاقش رو نشون بده اما رک از احساسش چیزی نگه
اینجور وقت ها آدم حس میکنه دارن با احساساتش بازی میکنن و تو آب نمک خوابوندنش! Big Grin
آخ اینا خیلی سه نقطه ن.. Big Grin
یعنی طرف انقد دست دست کرد و طولش داد که شد یه سال بعد از فارغ تحصیلی! Undecided
حالا راه افتاده به من(با دو تا بچه و یه شوهر گردن کلفتExclamation) پیشنهاد میده! Dodgy
دیگه چاره ای نداشتم و با شاتگان خانوادگی مون آشناش کردم... ShyBig Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Avril89
ارسال: #۴۵۰۹۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
دیشب دوستم رو تو خواب دیدم
تا دیدمش با بغض گفتم الان اومدی پیشم؟ به نظرت دیر نیست؟
چیزی نگفت بغض کرد و رفت یه گوشه خلوت.. ناراحت شدم که حالا که خودش اومده پیشم ناراحتش کردم رفتم سمتش دیدم آروم داره گریه میکنه
گفتم از این به بعد هر وقت خواستی گریه کنی بیا تو بغل خودم هر دو با هم گریه کنیم.. تنهایی خیلی گریه کردی بسه دیگه.. محکم بغلش کردم و گریه کردیم.. ازش قول گرفتم که اونجایی که هست شاد باشه.. هر جوری هست اون دنیا شاد باشه و اونم این قول رو بهم داد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , NP-Cσмρℓєтє , so@ , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close