زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۰۹۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  هر جور خودتون صلاح میدونید و به ذهنتون میرسه جلو برید بهترین کاره.
همیه همه توی راهنمایی درباره چنین موضوعاتی درآخر همین رامیگن وبدتر آدم سردرگم میشه
میمونه کدوم حرفا درسته؟اولی یا آخریا
برای اینکه کلا تو هر موضوعی هیچ وقت هیچ کس کاملا نمیتونه شرایط ادمو درک کنه جز خود فرد. پس بعد از مشورت و همفکری اینا بهترین کارو با توجه به شرایط انجام میده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۰۹۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  آخ اینا خیلی سه نقطه ن.. [تصویر:  biggrin.gif]
همین جمله اول رو خوندم گفتم خدا رو شکر یکی متوجه منظورم شد Big Grin
دقیقا همینطوره
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۵۰۹۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ق.ظ
آقا من یه سوال تخصصی دارم دوستانی که قبلا کار کردن تو شرکت ها و با کارفرما درگیر بودن راهنمایی کنن ممنون می شم .

من پارسال با یه شرکتی قرارداد داشتم و قراردادم تا اخر اسفند ۹۶ بود و من اون قرارداد رو هم امضا کرده بودم و تموم شد پارسال امسال از اول فروردین بدون امضا کردن قرارداد جدیدی سرکار رفتم اینا اومدن یه قرارداد سه ماهه تنظیم کردن و بر اساس اون به من حقوق دادن فروردین رو

حالا من یه موقعیت کاری دیگه ای تو یه شرکت جدید پیدا کردم و اونا گفتن تا خرداد به ماه اضافه شو من گفتم نهایت ۵ خرداد اوکی باشه و امروز رفتم با شرکت هم قرارداد بستم این موضوع رو که می خوام از شرکت فعلی برم به مدیرم گفتم گفت تا پایان قرارداد بمون !! گفتم من قراردادی امضا نکردم ایشون گفتن پس بر چه اساسی فروردین رو اومدی سرکار و حقوقت رو دریافت کردی !!! و گفتن شما عرفا قرارداد رو قبول کردی و تا پایان قرارداد یعنی پایان خرداد بمون !

حالا اگه من با توجه به اینکه قرارداد جدید بستم با شرکت جدید اگه از ۵ سرکار فعلیم نرم چه مشکلاتی برام ممکنه پیش بیاد

در ضمن من پارسال ۲۰ میلیون سفته دادم به شرکت آیا می تونن اونو اجرا بذارن ؟

خواهشا هر چی می دونید بگید !
ارسال: #۴۵۰۹۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
در عجبم ملت چطور شب ها زود خوابشون میبره؟ پس من چرا حتی وقتی خیلی خسته ام و خوابم میاد، نمیتونم راحت بخوابم؟کی میتونم ساعت خوابم رو تنظیم کنم؟ :/
دیشب تا ۶ بیدار بودم و فقط و فقط سه ساعت خواب شبانه داشتم البته اگه ساعت ۶ رو بشه شب حساب کرد و اون سه ساعت رو خواب شبانه دونست.. از صبح ساعت ۱۰ هم کلی بدو بدو داشتم بین چن تا اداره و پله ها رو رفتم بالا و دوباره اومدم پایین و عصر برگشتم خونه.. از خستگی دارم از حال میرم ولی خوابم نمیبره که نمیبره! سرم داره از درد منفجر میشه و هیچ مسکنی هم دردش رو کم نمیکنه : ((
از اول شب تا الان کلی مطلب در مورد خواب و کیفیتش و اینا خوندم ولی همه روش ها رو یجورایی قبلا تست کردم! ظاهرا باید قبول کنم ساعت بدن من با اکثریت فرق داره و شب ها عین جغد باید تا دیروقت بیدار بمونم. :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۵۰۹۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی سخته از یکی خوشت بیاد و نتونی بهش بگی. در واقع ندونی بگی یا نه! ترسناکه واقعا. چون ممکنه الان بهش بگی و بگه نه! ولی اگه ۶ ماه دیگه صبر کنی و بعدش بیشتر زمینه سازی کنی و بگی بگه آره! از اون طرف اگه صبر کنی و آروم پیش ببری همه چیو، ممکنه کس دیگه ای بیاد و اوضاع رو خراب کنه. از طرفی ممکنه توقع داشته باشه الان بگی و وقتی نگی پیش خودش فکر کنه که بی تفاوتی. وضعیت بدی شده.
بنظرم شما ادشون! کنید اینجا ما خودمون ریز بهشون میگیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Avril89 , diligent , The BesT
ارسال: #۴۵۰۹۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط Skyrim.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی سخته از یکی خوشت بیاد و نتونی بهش بگی. در واقع ندونی بگی یا نه! ترسناکه واقعا. چون ممکنه الان بهش بگی و بگه نه! ولی اگه ۶ ماه دیگه صبر کنی و بعدش بیشتر زمینه سازی کنی و بگی بگه آره! از اون طرف اگه صبر کنی و آروم پیش ببری همه چیو، ممکنه کس دیگه ای بیاد و اوضاع رو خراب کنه. از طرفی ممکنه توقع داشته باشه الان بگی و وقتی نگی پیش خودش فکر کنه که بی تفاوتی. وضعیت بدی شده.

ای بابا ...
بگیم یا نگیم بالاخره؟ کی بفهمیم وقتشه؟ زود نیست؟ طرف جا نمیخوره؟ گارد نمیگیره؟ الان جوابش چی میتونه باشه؟ ۶ ماه دیگه چیه؟ HuhConfused

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا من یه سوال تخصصی دارم دوستانی که قبلا کار کردن تو شرکت ها و با کارفرما درگیر بودن راهنمایی کنن ممنون می شم .

من پارسال با یه شرکتی قرارداد داشتم و قراردادم تا اخر اسفند ۹۶ بود و من اون قرارداد رو هم امضا کرده بودم و تموم شد پارسال امسال از اول فروردین بدون امضا کردن قرارداد جدیدی سرکار رفتم اینا اومدن یه قرارداد سه ماهه تنظیم کردن و بر اساس اون به من حقوق دادن فروردین رو

حالا من یه موقعیت کاری دیگه ای تو یه شرکت جدید پیدا کردم و اونا گفتن تا خرداد به ماه اضافه شو من گفتم نهایت ۵ خرداد اوکی باشه و امروز رفتم با شرکت هم قرارداد بستم این موضوع رو که می خوام از شرکت فعلی برم به مدیرم گفتم گفت تا پایان قرارداد بمون !! گفتم من قراردادی امضا نکردم ایشون گفتن پس بر چه اساسی فروردین رو اومدی سرکار و حقوقت رو دریافت کردی !!! و گفتن شما عرفا قرارداد رو قبول کردی و تا پایان قرارداد یعنی پایان خرداد بمون !

حالا اگه من با توجه به اینکه قرارداد جدید بستم با شرکت جدید اگه از ۵ سرکار فعلیم نرم چه مشکلاتی برام ممکنه پیش بیاد

در ضمن من پارسال ۲۰ میلیون سفته دادم به شرکت آیا می تونن اونو اجرا بذارن ؟

خواهشا هر چی می دونید بگید !

سوال اینکه توو قراردادی که پارسال بستی تاریخ شروع و پایان قراداد و شماره سفته هایی که ازت گرفتن قید شده یا نه؟
اگر این مورد تو قرارداد شما اومده باشه اون سفته ها فقط برای همون قرارداد قابل استناد هستن. که اون قرارداد هم مهلتش تموم شده.
در مورد تمدید ۳ ماهه قرارداد اگر در قرارداد قبلی چیزی در مورد نحوه تمدید ذکر نشده باشه و شما هم قرارداد جدیدی امضا نکرده باشی کار خاصی نمیتونن بکنن.
شما دقیق بندهای قرارداد قبلی که امضا کردی رو بخونید محدودیت‌ها و مسئولیت‌هایی که دارید رو کاملا متوجه میشید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۰۹۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی سخته از یکی خوشت بیاد و نتونی بهش بگی. در واقع ندونی بگی یا نه! ترسناکه واقعا. چون ممکنه الان بهش بگی و بگه نه! ولی اگه ۶ ماه دیگه صبر کنی و بعدش بیشتر زمینه سازی کنی و بگی بگه آره! از اون طرف اگه صبر کنی و آروم پیش ببری همه چیو، ممکنه کس دیگه ای بیاد و اوضاع رو خراب کنه. از طرفی ممکنه توقع داشته باشه الان بگی و وقتی نگی پیش خودش فکر کنه که بی تفاوتی. وضعیت بدی شده.
بنظرم شما ادشون! کنید اینجا ما خودمون ریز بهشون میگیم Big Grin
:'))))))))))))
ارسال: #۴۵۰۹۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۳۶ ب.ظ
سلام
کسی فیلترشکن برای ردهت یا centOS میشناسه بهم معرفی کنه؟ مرسی
ارسال: #۴۵۰۹۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  سلام

سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۱۰۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳ ب.ظ)BBumir نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  سلام

سلام

ممنونم ولی مگه این برای اوبونتو نیست؟ واسه ردهت هم جواب میده؟
ارسال: #۴۵۱۰۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط BBumir.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳ ب.ظ)BBumir نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  سلام

سلام

ممنونم ولی مگه این برای اوبونتو نیست؟ واسه ردهت هم جواب میده؟

خواهش می‌کنم.
بله اگه deb رو تبدیل به rpm کنید.

در ضمن این‌جا کدش وجود داره می‌تونید بیلدش کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: hanie_M
ارسال: #۴۵۱۰۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  برای اینکه کلا تو هر موضوعی هیچ وقت هیچ کس کاملا نمیتونه شرایط ادمو درک کنه جز خود فرد. پس بعد از مشورت و همفکری اینا بهترین کارو با توجه به شرایط انجام میده
۹۹ درصد مواقع آدم‌ها دچار overthinking میشن و اون چیزی که فکر میکنن و دغدغشون شده از دید افرادی که بیرون از ذهن ما هستن، ممکنه اصلا چیز مهمی نباشه! اینجا هست که طرف داره اشتباه میکنه.

در کل خیلی از اشتباهات ما اینه که خودمون برای خودمون فکر میکنیم و یک کار رو میکنیم و یا نمیکنیم. من بیشتر رویکرد تجربه‌گرایی رو توصیه میکنم و عقل گرایی، هر چند خودم خیلی جراتشو نداشتم وگرنه تا الان با کسی بودم : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , diligent , Skyrim , ftmbghrn , big cloud
ارسال: #۴۵۱۰۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط diligent.)
عجب بازی نفس گیری بود امروز! واای نصفه جون شدم..
عالی بود این
: )))))))))))

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanaz777 , khayyam
ارسال: #۴۵۱۰۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۴۶ ق.ظ، توسط pioneer01.)
‌‌‌‌‌‌
ارسال: #۴۵۱۰۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۱۴ ب.ظ
کاش یه دکمه favourite زیر هر پست وجود داشت تا پستای دلخواه رو بشه سیو کرد.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close