زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۸۳۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چاپ مقاله در این ژورنال را آرزوست ShyShy
ممنون از دوستان. یکی پیدا کردم یک و خورده ای از ساینس دایرکت و یکی دیگه دو و خورده ای از اسپرینگر .... حالا در دست بررسی است Smile
منتظر خبرهای خوبتون هستیم Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۳۸۳۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  پروفایل اسکالر رو با اینکه public کردم. در جستجو نمی آره. چی کار کنم؟
باید ایمیل آکادمیک ثبت کنین. اگه ایمیل غیر آکادمیک و یا وری فای نشده باشه؛ حتی با وجود پابلیک کردن هم توی جستجوها نمیاره پروفایلتونو.
ایمیل آکادمیک بود. verify کرده بودم باز نمی آورد. بعد از چند روز آورد.
ارسال: #۴۳۸۳۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۵۴ ب.ظ
بعدظهر خواب بودم.خواب دیدم پسرمو بغل کردم RolleyesShyRolleyes
اصلا شکل من نبود. فکر کنم شکل باباش بود Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Avril89 , salam5 , RASPINA , crevice
ارسال: #۴۳۸۳۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بعدظهر خواب بودم.خواب دیدم پسرمو بغل کردم RolleyesShyRolleyes
اصلا شکل من نبود. فکر کنم شکل باباش بود Big Grin
ایشالا خیره Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۳۸۳۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۰۱ ب.ظ
امروز با استادی کلاس داشتم که ابهتی داره و تنها استادیه که هیچ وقت کسی تو کلاسش ردیف اول نمیشینه, همیشه یه دیوار شیشه ای دورش بود که نمیذاشت کسی بهش نزدیک شه, جلسه قبل حذف و اضافه بود و فقط ۴ نفر سر کلاس بودیم, گفتن حالشون زیاد خوش نیست و اگر دانشجوها موافق باشن کلاسها رو بعد از عید فشرده تشکیل بدن, داشتیم خداحافظی میکردیم, که یهو استاد با رنگ پریده و لبهای کبود کل وجودش به لرزه افتاد, زبونش بند اومده بود, یکی از بچه ها که دوره کمک های اولیه گذرونده بود, سریع یه ماموریتی به هر کدوممون داد تا یه ربع بعد که اورژانس رسید.
آدمی که انقد همیشه دور بود از همه, حالا تو اون حال داشت اطلاعات شخصی شو به امدادگر میگفت. ممکن بود فقط چند ثانیه بعد این اتفاق بیافته و تو این روزای خلوت تو اون کلاسی که یه گوشه کم رفت و آمده هیچ کس متوجه نشه و اتفاق ناخوشایندی که نباید...
چقدر بعضی چیزها که دور میبینیم, نزدیکن. چقدر فرصت کوتاهه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , RASPINA , hun73r.9h0s7 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۳۸۳۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط Avril89.)
اینکه میخوایی یه چیزیو فراموش کنی ولی همون موقعها که تصمیمتو گرفتی یه چیزایی سر راهت سبز میشه که میتونه تو رو به اون برسونه : ( ... خیلی خسته کنندس خدایا یا بده یا این آدمارو سر راه من سبز نکن که امید بدن به من : ( باباااااااااا خب موووووردم بسکه تلاش کردم خب بده بره دیگه یا اگه صلاح نیس من راضی ام دیگه این اتفاقای عجیب غریب چیه میوفته Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , sss
ارسال: #۴۳۸۳۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  اینکه میخوایی یه چیزیو فراموش کنی ولی همون موقعها که تصمیمتو گرفتی یه چیزایی سر راهت سبز میشه که میتونه تو رو به اون برسونه : ( ... خیلی خسته کنندس خدایا یا بده یا این آدمارو سر راه من سبز نکن که امید بدن به من : ( باباااااااااا خب موووووردم بسکه تلاش کردم خب بده بره دیگه یا اگه صلاح نیس من راضی ام دیگه این اتفاقای عجیب غریب چیه میوفته Confused
امتحان الهی! Smile
ولی جدی ،چندبار شده من قید چیزی که از ته دل خواستمُ زدم بعد خدا بهم دادش ،تا بهش دلبسته شدم دوباره ازم گرفتش و این چرخه همچنان ادامه داره! Big Grin
یجورایی دیگه نه از داشتنش ذوق میکنم نه از نداشتنش ناراحت میشم ،بیخیالی طی میکنم Shy

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۳۸۳۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ
خدایا شکرت...

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , همیلا
ارسال: #۴۳۸۳۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  اینکه میخوایی یه چیزیو فراموش کنی ولی همون موقعها که تصمیمتو گرفتی یه چیزایی سر راهت سبز میشه که میتونه تو رو به اون برسونه : ( ... خیلی خسته کنندس خدایا یا بده یا این آدمارو سر راه من سبز نکن که امید بدن به من : ( باباااااااااا خب موووووردم بسکه تلاش کردم خب بده بره دیگه یا اگه صلاح نیس من راضی ام دیگه این اتفاقای عجیب غریب چیه میوفته Confused
امتحان الهی! Smile
ولی جدی ،چندبار شده من قید چیزی که از ته دل خواستمُ زدم بعد خدا بهم دادش ،تا بهش دلبسته شدم دوباره ازم گرفتش و این چرخه همچنان ادامه داره! Big Grin
یجورایی دیگه نه از داشتنش ذوق میکنم نه از نداشتنش ناراحت میشم ،بیخیالی طی میکنم Shy
امتحان الهی دیگه خیلی طولانی شده!! منم سعی میکنم بیخیالی طی کنم ولی یه روزایی خیلی رو مخه
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۳۸۴۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ب.ظ
به ما ربطی ندارد
اما،
برای خودتان سخت نیست؟
همان حرف ها و کارهای همیشگی
هربار
با آدم های جدید؟!
بگذریم...

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۸۴۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ
خواب دیدم برگشتم ایران و دانشکده‌ی کامپیوتر شریف دارم می‌چرخم. توو خواب ناراحت بودم و هی با خودم فکر می‌کردم یعنی چیکار داشتم اینجا که این موقع برگشتم. بعد به این نتیجه رسیدم که با این حجم از حماقت لابد دارم خواب می‌بینم و به خودم امیدواری میدادم که خواب هست و یه خورده بچرخم تموم میشه، ولی به یقین نرسیده بودم و اعصابم خورد بود. خدا رو شکر خواب بود :')) راس میگم بخدا :'))
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , crevice , big cloud , همیلا , Avril89 , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۳۸۴۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ق.ظ
یعنی چیکن استراگانف خونگی ما به حدی از کمال رسیده که از بیرون خوشمزه تره. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud , همیلا
ارسال: #۴۳۸۴۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی چیکن استراگانف خونگی ما به حدی از کمال رسیده که از بیرون خوشمزه تره. [تصویر:  biggrin.gif]
یادم باشه امتحانش کنم
تا حالا نپختم
اگه نکته ی خاصی یا ریزه کاری داره لطفا بگید همون فوت آخر استاد کوزه گر

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۳۸۴۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی چیکن استراگانف خونگی ما به حدی از کمال رسیده که از بیرون خوشمزه تره. [تصویر:  biggrin.gif]
یادم باشه امتحانش کنم
تا حالا نپختم
اگه نکته ی خاصی یا ریزه کاری داره لطفا بگید همون فوت آخر استاد کوزه گر
نکته که زیاد داره. حالا فعلا تلاش اولتون رو داشته باشید تا من نکات رو بیان کنم. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۳۸۴۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط crevice.)
داشتم به این فک میکردم که اگه خدا همین حالا بگه "تموم"، همین قدر فرصت زندگی کردن داشتی.. اونوقت من چیکار کردم؟ چه کار مفیدی انجام دادم واسه خودم، خونواده و اطرافیانم، و جامعه و..؟
خیلی سوال مسخره ایه وقتی ب مرگ فکر نمیکنی؛ ولی هر وقت همزمان هم ب مرگ و هم به این سوال فکر کنی، متوجه میشی همونقدری که سوال مسخره ای بوده، جدی و مهم میشه.
حس میکنم شارژ باطریِ یکبار مصرفِ عمرم زیرِ ۵۰ درصده؛ ولی یه موجود حاشیه ای و بی خاصیت بودم توی جامعه ی آماریِ هم سن هام (((:

کاش میشد نفسمو رها کنم و به پول و جایگاهِ اجتماعی و ... فکر نکنم. چقدر حالم خوب تر میشد اون موقع..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , big cloud , ele , همیلا , pioneer01 , Avril89 , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۳۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close