زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۸۰۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  کسی میدونه که از بین دوره های میکروتیک و ccna کدوم یکی تقاضای کار بیشتری توی تهران داره؟
فکر میکنم طرفدارای میکروتیک بیشتر باشه بخاطر ارزان تر بودن تجهیزاتش نسبت به سیسکو

وقتی از شدت ذوق زدگی در کشف منابع ،پایان نامه های روانشناسی دانلود میکنی..

Conscientiousness and General Mental Ability Predict Deviation from Optimal Resource Allocation
حالا من گیج ،ولی خدایی جای این کلمه تو پایان نامه های هنر و فلسفه س؟؟ Undecided

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanie_M
ارسال: #۴۳۸۰۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ
ای رب امشب برایم نمِ باران بنویس *** دو سه شب پرسه زدن، تویِ خیابان بنویس..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , pioneer01 , miss.rad , SepidehP
ارسال: #۴۳۸۰۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  کسی میدونه که از بین دوره های میکروتیک و ccna کدوم یکی تقاضای کار بیشتری توی تهران داره؟
شما کافیه برید توی سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و یا ایران تلنت و ببینید کدومش متقاضی بیشتری داره !

+ کم کم بریم سمت typescript و angular و کمی بک اند ...
ارسال: #۴۳۸۰۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط همیلا.)
امروز یکشنبه، «روز جهانی زنان و دختران در علم» است. این روز را به همه دختران و بانوان این مرز و بوم که نقش بزرگی در دستاوردهای علمی کشور دارند تبریک عرض می نمایم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۳۸۰۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + کم کم بریم سمت typescript و angular و کمی بک اند ...

بعد از اینکه از jqgrid ناامید شدم با vue یه grid که قابلیت inline edit داشته باشه نوشتم. البته هنوز کار داره تکمیل بشه. vue به نظر خوب میاد ولی هنوز community ضعیفی داره. اما کلا front-end داستان زیاد داره ( اشاره به همون مقاله ۲۰۱۶). من که دلم میخواد برگردم سراغ همون بک اند خودم Confused

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۳۸۰۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ
بعد از مدت‌ها بد و بیراه گفتن٬ مقالم در کنفرانس مورد نظر پذیرفته شدBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , NP-Cσмρℓєтє , Avril89 , αɾια
ارسال: #۴۳۸۰۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۵۹ ب.ظ
سلام
دوستان مقاله دادن در این کنفرانس دانشگاه شریف
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که بهرحال من شنیدم در نوع خودش خیلی خوب هست. نظرتون در حالت کلی درباره این چی هست؟ آیا حرفی در این واسه گفتن میشه داشت و با هم نوع هاش در خارج از کشور مطابقت داره یا کلا خارجی ها بهتر هست؟
ممنونم

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۴۳۸۰۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
که بهرحال من شنیدم در نوع خودش خیلی خوب هست. نظرتون در حالت کلی درباره این چی هست؟ آیا حرفی در این واسه گفتن میشه داشت و با هم نوع هاش در خارج از کشور مطابقت داره یا کلا خارجی ها بهتر هست؟
ممنونم
مقاله من با اینکه خیلی عجله‌ای شد و زیاد وقت صرف نکردم براش و ایده خفنی نیست در کل٬ پذیرفته شده اینجاSmile در کل بین کنفرانس‌های داخلی برای دانشگاه ما (امیرکبیر) این کنفرانس و یک کنفرانسی که در فردوسی مشهده قابل قبولن.

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۳۸۰۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  بعد از اینکه از jqgrid ناامید شدم با vue یه grid که قابلیت inline edit داشته باشه نوشتم. البته هنوز کار داره تکمیل بشه. vue به نظر خوب میاد ولی هنوز community ضعیفی داره. اما کلا front-end داستان زیاد داره ( اشاره به همون مقاله ۲۰۱۶). من که دلم میخواد برگردم سراغ همون بک اند خودم
تجربه شخصیم اینه که برای پروژه های بزرگ و پروژه هایی که عمرشون به ۴ سال بیشتر میرسه، کار با فریم ورک هایی که پشتشون قوی هست خیلی بهتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۴۳۸۱۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
نقل قول: کسی میدونه که از بین دوره های میکروتیک و ccna کدوم یکی تقاضای کار بیشتری توی تهران داره؟
شما کافیه برید توی سایت
و یا ایران تلنت و ببینید کدومش متقاضی بیشتری داره !
درسته ، ccna بیشتر متقاضی داره.
به نظرتون کلاسهای کجا بهتره؟ بین کندو و ارژنگ و کهکشان و کاریار ارقام؟ از هیچکدوم از این موسسه ها شناختی ندارم. خیلی سخته انتخاب بینشون با توجه به اینکه هزینه زیادی هم دارن.
ارسال: #۴۳۸۱۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۰ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
ممنونم
مقاله من با اینکه خیلی عجله‌ای شد و زیاد وقت صرف نکردم براش و ایده خفنی نیست در کل٬ پذیرفته شده اینجاSmile در کل بین کنفرانس‌های داخلی برای دانشگاه ما (امیرکبیر) این کنفرانس و یک کنفرانسی که در فردوسی مشهده قابل قبولن.

اونوقت اینها نسبت به ژورنال مزیت هم داره؟ یا کلا بریم سمت ژورنال ها بهتره تا کنفرانس ها؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۴۳۸۱۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  اونوقت اینها نسبت به ژورنال مزیت هم داره؟ یا کلا بریم سمت ژورنال ها بهتره تا کنفرانس ها؟
معمولا ایده های اولیه توی کنفرانس ها مطرح میشه و مقاله کامل تر توی ژورنال. کنفرانس معمولا ۸ صبحه هست ژورنال ۱۴ تا هم دیدم ...
البته ما که خیلی اهل درس و مشق نبودیم اینا رو فهمیدیم ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۴۳۸۱۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  اونوقت اینها نسبت به ژورنال مزیت هم داره؟ یا کلا بریم سمت ژورنال ها بهتره تا کنفرانس ها؟
مزیت که نداره اصلا. بستگی به کارتون داره٬ این مقاله‌ای که من فرستادم از نظر خودم خیلی معمولی بود و صرفا می‌خواستم زود داوری شه تا زمان دفاع یه مقاله داده باشم. مقاله مربوط به ایده اصلی پایان‌نامه رو ژورنال ارسال خواهم کرد. اگر زمان دارید و ایده خوبه حیفه که برای این کنفرانس‌ها فرستاده بشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۴۳۸۱۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ
بله ممنون دوستان.
و اینکه من سخت دنبال یک ژورنال خوب دارم می گردم؟ چکار کنم پیدا بشه. البته خیلی زیاد گشتم از الزیور و ...
خواستم بدونم اگر شما دارید می گردید و چیزی پیدا کردید به منم بگید. موضوعات هم پزشکی با بیگ دیتا هست.
ارسال: #۴۳۸۱۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  به نظرتون کلاسهای کجا بهتره؟ بین کندو و ارژنگ و کهکشان و کاریار ارقام؟ از هیچکدوم از این موسسه ها شناختی ندارم. خیلی سخته انتخاب بینشون با توجه به اینکه هزینه زیادی هم دارن.
کندو؛ طبق تجربه ی دوستانم میگم که خیلی از دوره هاش راضی بودن

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close