زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۶۹۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ب.ظ
نوبخت در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است در سال ۹۷ افزایش قیمت بنزین را داشته باشیم گفت: قطعاً جواب شما خیر است.
تابناک

ببینیم سر حرفش میمونه یا نه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۳۶۹۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۴:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  یاد پست یکی از دوستان (کاربر the best) افتادم در مورد رسیدگی به مادربزرگشون
بهتر شده حالشون ؟
سلام. ممنونم از پیامتون. واقعا چقدر نیاز داشتم به این پیام.HeartHeartHeart
حدود یکساعته اومدم خونه دیگه. امروز که کلافه شدم. زخم بسترش خیلی بهتر شده ولی آلزایمرش تشدید شده. سه روز هست کلا مادربزرگم نخوابیده. اینقدر صورتش متورم شده از شدت بیخوابی. بهش قرص خواب سه تا دادیم ولی اصلا نخوابیده. یاد گذشته ها افتاده بود. همش میگفت برو به باباجون بگو بیاد کوزه گلها باید آب بده ، شب عید اگه شد باید سبزه بندازم ،برو به فلانی بگو بیاد میخواهیم دیگ غذا زودتر به بار بذاریم. حالا همه این کسانی هم که اسم میبرد بیست سال پیش فوت کردن... همه گذشتگانش یادش اومده و مخصوصا سراغ بابابزرگم میگیره. میگن خوب نیست سراغ مرده را بگیرن ولی سه روزه میگه برو بابا بزرگ صدا کن بیاد بهش میگم رفته بیرون خرید.دوباره پنج دقیقه بعد میگه زنگ بزن بیاد...آخه من به کی زنگ بزنم؟؟؟ Sad
خدا عاقبت هممون مخصوصا این عزیزان را بخیر کنه و بیشتر از این زمینگیر نشن هرچند برام خیلی عزیزه ولی بلند کردن و راه بردنش کمرمو اذیت کرده.
ممنون از پیامتون و محبتتون HeartHeartHeart
سلام
خداروشکر که زخمشون خوب شده، معلومه پرستار خوبی هستید! آفرینAngel
پرستاری از بیمار اونم با شرایط خاص خیلی حوصله و صبر میخواد امیدوارم که خیلی زود سلامتیشونو به دست بیارند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۳۶۹۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نوبخت در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است در سال ۹۷ افزایش قیمت بنزین را داشته باشیم گفت: قطعاً جواب شما خیر است.
تابناک

ببینیم سر حرفش میمونه یا نه.

توی دولت قبل (نمیدونم دولت چندم بود که خانم دستجردی وزیر بهداشت بود) از سخنگو پرسیدن خانم دستجردی قراره عوض بشن؟
سخنگو خندید گفت خیر، به هیچ وجه، ایشون با قدرت دارن به کارشون ادامه میدن و قرار نیست عوض بشن.
هفته ی بعد وزیر بهداشت عوض شد

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۳۶۹۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  یاد پست یکی از دوستان (کاربر the best) افتادم در مورد رسیدگی به مادربزرگشون
بهتر شده حالشون ؟
حدود یکساعته اومدم خونه دیگه. امروز که کلافه شدم. زخم بسترش خیلی بهتر شده ولی آلزایمرش تشدید شده. سه روز هست کلا مادربزرگم نخوابیده. اینقدر صورتش متورم شده از شدت بیخوابی. بهش قرص خواب سه تا دادیم ولی اصلا نخوابیده. یاد گذشته ها افتاده بود. همش میگفت برو به باباجون بگو بیاد کوزه گلها باید آب بده ، شب عید اگه شد باید سبزه بندازم ،برو به فلانی بگو بیاد میخواهیم دیگ غذا زودتر به بار بذاریم. حالا همه این کسانی هم که اسم میبرد بیست سال پیش فوت کردن... همه گذشتگانش یادش اومده و مخصوصا سراغ بابابزرگم میگیره. میگن خوب نیست سراغ مرده را بگیرن ولی سه روزه میگه برو بابا بزرگ صدا کن بیاد بهش میگم رفته بیرون خرید.دوباره پنج دقیقه بعد میگه زنگ بزن بیاد...آخه من به کی زنگ بزنم؟؟؟ Sad
خدا عاقبت هممون مخصوصا این عزیزان را بخیر کنه و بیشتر از این زمینگیر نشن هرچند برام خیلی عزیزه ولی بلند کردن و راه بردنش کمرمو اذیت کرده.

مادر بزرگ منم دقیقا همین حال و وضعیت رو داره از وقتی که پدرم فوت شده احساس میکنه دیگه حقش نیست زندگی کنه همش در حال گریه و زاریه هر لحظه آرزوی مرگ میکنه
ان شاءالله خدا به هممون رحم کنه

خدا رحمت کنه پدر عزیزتون را و خدا بهتون عمر با عزت بدهHeart بله خیلی سخته. Sad
ارسال: #۴۳۷۰۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ
کنفرانس مورد نظر هنوز نتایجو اعلام نکرده. امروز باز زنگ زدم٬ میگن اصلا معلوم نیست کی داوری بشه. خیال خودشونو راحت کردن Smile)

ارسال: #۴۳۷۰۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
بهتر شده حالشون ؟
سلام
خداروشکر که زخمشون خوب شده، معلومه پرستار خوبی هستید! آفرینAngel
پرستاری از بیمار اونم با شرایط خاص خیلی حوصله و صبر میخواد امیدوارم که خیلی زود سلامتیشونو به دست بیارند.

ممنون.خواهش میکنم.البته من فقط نیستم.مادرم و خاله ام هم هستن که نوبتی میریم Smile من بیشتر نقش روحیه دادن را دارم براش و بیشتر بالای سرش مینشینم باهاش حرف میزنم.گاهی فکر میکنم اگر همین لحظه دیگه یکساعت دیگه نباشه چقدر سخته برامون. واقعا عزیز هستن برامون. از کودکی هروقت پناهگاه میخواستیم خونه مامان بزرگ بودیم .گرسنه بودیم اونجا. تفریح میخواستیم اونجا.... امیدوارم همگی قدر سلامتی بدونیمHeartSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , azarakhsh1986
ارسال: #۴۳۷۰۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  از کودکی هروقت پناهگاه میخواستیم خونه مامان بزرگ بودیم .گرسنه بودیم اونجا. تفریح میخواستیم اونجا....
من که چیزی به عنوان مادربزرگ رو احساس نکردم زیاد!
انگار فامیل نداشتیم ما. مستقیم از دماغ فیل افتادیم. Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986
ارسال: #۴۳۷۰۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ ب.ظ
پنجشنبه جشن رونمایی و امضاء "ر ه ش" هست...
ارسال: #۴۳۷۰۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
لذت انتظار برای تمام شدن نگارش کتاب

زمان تخمینی سال ۲۰۲۵

+ چقدر روز سختی بود ! حیف که دیگه اینجا کسی محرم راز نیست که تعریف کنم ...
ارسال: #۴۳۷۰۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  از کودکی هروقت پناهگاه میخواستیم خونه مامان بزرگ بودیم .گرسنه بودیم اونجا. تفریح میخواستیم اونجا....

خدا رحمت کنه مادربزرگتون
چرا از دماغ فیل؟ Big Grin
ارسال: #۴۳۷۰۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  توی دولت قبل (نمیدونم دولت چندم بود که خانم دستجردی وزیر بهداشت بود) از سخنگو پرسیدن خانم دستجردی قراره عوض بشن؟
سخنگو خندید گفت خیر، به هیچ وجه، ایشون با قدرت دارن به کارشون ادامه میدن و قرار نیست عوض بشن.
هفته ی بعد وزیر بهداشت عوض شد
یه مدل هم داریم قراره مثلا یه هفته وزیر بهداشت بشه، ولی مادام‌العمر وزیر میشه
ارسال: #۴۳۷۰۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۱۴ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  از کودکی هروقت پناهگاه میخواستیم خونه مامان بزرگ بودیم .گرسنه بودیم اونجا. تفریح میخواستیم اونجا....

خدا رحمت کنه مادربزرگتون
چرا از دماغ فیل؟ Big Grin
زنده هستن!

ارسال: #۴۳۷۰۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ ق.ظ
اینجور گفتید احساس نکردم مادربزرگ ،فکر کردم فوت کردن. Smile خدا حفظشون کنه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۳۷۰۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۵۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
بهتر شده حالشون ؟

مادر بزرگ منم دقیقا همین حال و وضعیت رو داره از وقتی که پدرم فوت شده احساس میکنه دیگه حقش نیست زندگی کنه همش در حال گریه و زاریه هر لحظه آرزوی مرگ میکنه
ان شاءالله خدا به هممون رحم کنه

خدا رحمت کنه پدر عزیزتون را و خدا بهتون عمر با عزت بدهHeart بله خیلی سخته. Sad

ممنون دوست عزیزHeartHeartHeart

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۳۷۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۲:۱۴ ب.ظ
چقدر از این جان گفتن های الکی بدم می آید. طرف دو سال است هر موفقیتی داشتیم ناراحت شده ... هر شکستی داشتیم خوشحال شده و هر جا نشسته هم تعریف کرده و با خنده گفته gogooli این طوری. حالا در یک گروه که استاد توش است gogooli جان، gogooli جان می کند!

پروفایل اسکالر رو با اینکه public کردم. در جستجو نمی آره. چی کار کنم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۹۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close