زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۸۴۶
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۲۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  هیچ وقت فکر نمیکردم یکسری آدمها همچون "علی دایی" انقدر انسانهای بزرگی باشن..
به همون شدت، همیشه میدونستم و مطمئن بودم که یکسری ها..... چی هستن و بیشتر اثبات شد..

جناب crevice ولی من فکر میکنم این شخصیتها بیشتر برای خودنمایی رفتن.نمیدونم چرا وقتی اولین بار خبرش را فهمیدم این فکر به ذهنم رسید. بنظر شما اینگونه نیست؟
یه مورد دیگه هم فکر کردم ایشون کمکهای مردمی را جمع کردن و رفتن.اگر هم با پول خودشون کمک کردن اینقدر پول دارن که کمک چندصدمیلیونی براشون هیچی نیست.درسته ؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۰۸۴۷
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جناب crevice ولی من فکر میکنم این شخصیتها بیشتر برای خودنمایی رفتن.نمیدونم چرا وقتی اولین بار خبرش را فهمیدم این فکر به ذهنم رسید. بنظر شما اینگونه نیست؟
یه مورد دیگه هم فکر کردم ایشون کمکهای مردمی را جمع کردن و رفتن.اگر هم با پول خودشون کمک کردن اینقدر پول دارن که کمک چندصدمیلیونی براشون هیچی نیست.درسته ؟!
درسته که خیلیا واسه خودنمایی رفتن. ولی اون افرادی که باید کاری میکردن حتی برای خود نمایی هم حاضر نشدن کاری کنن...
در مورد کمک مالی هم به عنوان مثال میدونم که خیلی افراد اون مراکز همگانی ای که کمک میکنه رو قبول ندارن (خودم یکیش) و حاضر نبودن پولی رو به این موسسات و سازمانها بدن. اتفاقا این افراد خییییلی قابل توجه هستن.. به عنوان مثال علی دایی امشب اعلام کرد ۷ میلیارد پول جمع کرده! که نشون میده از چند صد میلیون رده.
وقتی دیدن یه سلبریتی یا شخصیت نامی پیش قدم شده و بهش اعتماد داشتن از طریق کانال اون کمک شونو انجام دادن. کمکی که شاید اصلا انجام نمیشد اگه مثلا علی دایی ها شماره حساب نمیدادن.
در مورد نوع کمک و اینکه کجا هزینه میشه هم مطمئئئئئنم این افراد هر جوری م ک هزینه کنن باز مردم آسیب دیده ملموس تر نتیجه شو میبینن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , The BesT , big cloud
ارسال: #۴۰۸۴۸
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جناب crevice ولی من فکر میکنم این شخصیتها بیشتر برای خودنمایی رفتن.نمیدونم چرا وقتی اولین بار خبرش را فهمیدم این فکر به ذهنم رسید. بنظر شما اینگونه نیست؟
من جناب crevice نیستم ولی جناب crevice رو دوست دارم. این موردی که گفتید حداقل در مورد علی دائی صدق نمیکنه چون همیشه دست کمک‌کن داشته. در مورد بقیه‌شون مثل نوید محمدزاده من ابدا ازش خوشم نمیاد ولی نمیشه نیت‌خوانی کرد و همینکه بتونه یه میلیون هم جمع بکنه خوبه در این شرایط. اصلا مزیت سلبریتی‌ها! در همین هست که بتونند طرفداران خودشون رو همراه کنند.

پی‌نوشت: البته به استثنای حافظ ناظری که بحثش جداست :'))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , big cloud
ارسال: #۴۰۸۴۹
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۵ ق.ظ، توسط دختر مهربان.)
نصفه شب
باروون
زمینِ سست که از سرما شروع کرده به لرزیدن
صدای حرکت ماشینا
آدمهایی که یخ زدن و می ترسن برن خونه هاشون
و من که حس میکنم الان بخاطر بالا بودن فشار خون، تمام دنیا رو بالا میارم.....
چه قدر پاییزه حال به هم زنیه برای اکثر شهرهای ایران

زمین لطفا آروم بگیر ، کم تکون بخور، خوابمون میاد

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , ANGEL* , فاطمه سلیمانی , tiran22
ارسال: #۴۰۸۵۰
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۷ ق.ظ، توسط crevice.)
بدترین قسمت عشق؛ یادآوری بی وقتش به دلته..
کلا روز خوبی نبود. روز دلگیری ک انتهایی هم نداره وقتی شبت عجین شده با بی خوابی، با یادآوری و اشک..
لعنت به موزیک جدیدت فرزاد فرزین؛ عالی بود..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , αɾια , ANGEL* , salam5 , ele
ارسال: #۴۰۸۵۱
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۵۳ ق.ظ
?P=NP
ارسال: #۴۰۸۵۲
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ ق.ظ
شوق است در جدایی و جور است در نظر
هم جور به که طاقت شوقت نیاوریم

گفتی ز خاک بیشترند اهل عشق من
از خاک بیشتر نه که از خاک کمتریم

از دشمنان برند شکایت به دوستان
چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۰۸۵۳
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بدترین قسمت عشق؛ یادآوری بی وقتش به دلته..
کلا روز خوبی نبود. روز دلگیری ک انتهایی هم نداره وقتی شبت عجین شده با بی خوابی، با یادآوری و اشک..
لعنت به موزیک جدیدت فرزاد فرزین؛ عالی بود..

ما چیزی به عنوان عشق نداریم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۰۸۵۴
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۲۴ ق.ظ
گشته‌ام خاموش و پندارد که دارم راحتی
چند حرفی از درون ریش می‌گویم به او

غافل است او از من و دردم شود هر روز بیش
اندکی زین درد بیش از پیش می‌گویم به او
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۰۸۵۵
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
... .. ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RASPINA
ارسال: #۴۰۸۵۶
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بنده پارت پارت پول میگیرم هر بخش تکمیل شد ، پول همون قسمتا میگیرم ، البته اینبار اشتباه کردم و پیش پرداخت نگرفتم به حساب اعتبار طرفSadهر بخش را ببینن پول میدن و نمیشه کارا ندی ولی پولا بگیری ، ترجیح میدم مردم مدیون من باشن تا من مدیون مردم، فردا را کسی ندیده شاید اتفاقی افتاد برا آدمUndecidedشایدم کار من اشتباهه
پیشنهاد سر آشپز: نصف پول رو اول کار بگیرید. اینطوری اگه طرف بقیه پول رو نداد شما نصف پول رو داری (و نصف پول رو ضرر کردی) از طرفی اگه شما هم بخوای سر طرف کلاه بذاری (از نظر شخص ثالث دارم به قضیه نگاه می کنم) فقط به اندازه نصف پول میتونی کلاه بذاری.

پیشنهاد خوبی بود حتما اجراییش میکنمShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۸۵۷
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط αɾια.)
فکر میکردم این بالا تیک "حذف ارسال" رو بزنی حذف میشه و کلی خوشحال بودم که فقط من این آپشنُ دارم و بقیه چون این گزینه رو ندارن نقطه چین میذارن..........................................
الان فهمیدم دکوریِ Blush

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ANGEL* , pioneer01
ارسال: #۴۰۸۵۸
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ ب.ظ
با توجه به حجم درست راهنمایی دوستان بنده یک سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ، من سالها پیش کلاس زبان میرفتم و تا سطح تافل پیش رفتم ولی نتونستم ادامه بدم و باوجودی که زبان تخصیصم خوبه زبان عمومیم ضعیف و ضعیف تر شد متاسفانه، امسال میخوام این مشکل را برای خودم حل کنم و از زیر بار فشار روانیش خارج شم، چون وقت ندارم سری اول اموزش زبان نصرت را برای تقویت مکالمه دارم تمرین میکنم، نمیدونم سری دوم و سومشم همینه یا فرق داره! اما با توجه به این که از ۵۰۴ خیری ندیدم نمیدونم دایره لغاتم را با چه روشی افزایش بدم و هم اینطور برای مرور باز همون کتابهای اینترچنج قدیمی را بخونم یا کتاب دیگه ای، میخوام از صفر تا صد باشه، منتظر راهنمایی دوستان هستم، پیشاپیش ازوقتی که برای راهنمایی اختصاص می دهید سپاسگزارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele
ارسال: #۴۰۸۵۹
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ما چیزی به عنوان عشق نداریم !

قشششششنگ حداقل ۵۰ درصد ادبیات فارسی رو زیر سوال بُردیناااا Smile

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RASPINA , Milestone , ele
ارسال: #۴۰۸۶۰
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۵۸ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ما چیزی به عنوان عشق نداریم !

قشششششنگ حداقل ۵۰ درصد ادبیات فارسی رو زیر سوال بُردیناااا Smile

قبل از هر چیز: حاضر

چیزی به عنوان عشقی که تصور می‌کنید عشق بوده و شما ادراک کردید نداریم

هیچ دلی بی عشق و بی درد محبت مباد

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close