زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۵۷۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  جدا همین؟؟ یعنی آدم مذهبی افسرده نداریم؟؟[تصویر:  confused.gif]
همینم نبود که من آخرش اینا رو پرسیدم.
همین جمله ای که گفت هر کاری از دستت برمیاد باید انجام بدی خیلی مهمه. نیاز به فکر داره.
مذهبی واقعی باشه شاید نه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۱۵۷۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ
روزگار بدی شده....خدا خودش رحم کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۱۵۷۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ
هالا مادرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۱۵۷۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
درست دوران کنکور خیلی بیخود بود Smile..ولی ی نکته مثبت داشت حداقل اونم اینکه این خواب من تنظیم شده بووووودددددSleepy
از موقعی ک یادم چشم به هستی گشودم داشتم خوابم تنظیم میکردمBig Grin

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , ts2927 , salam5 , Happiness.72 , sss
ارسال: #۳۱۵۸۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  ه معلومه کاملا هم معلومه. همین انجام واجبات و دوری از محرمات. انجام مستحبات و احترام به پدر و مادر کم نیست. گفتم همین؟ گفت همین احترام به پدر و مادر.
گفتم یعنی من دنیا امده ام برای همین که به پدر و مادرم احترام بگذارم؟ گفت بله همین!
راستش دیدم خیلی وقت ها هست مادرم میشینه کنارم که باهام حرف بزنه من حرفاشو گوش نمی دم از بس سرم تو کامپیوتره یا یه وقتایی اختلاف داریم با هم. اشکال کار همین جاست. همین چیزهای کوچیک.
بهش گفتم دوست ندارم همین طوری که دنیا امدم همین طوری از دنیا برم. گفت باید هر کاری از دست برمیاد انجام بدی. گفت ببین دلت چی میگه. گفتم نمی دونم دلم چی میگه. حرفاش خوب بود. می گفت راه معلومه و تو ایده آل فکر می کنی باید توقعت رو پایین بیاری. همین هست. آنچه که باید انجام بدی دور نیست نزدیکه.
من درک نمی کنم!!!!!! یعنی همین !!!! این همه سختی به خاطر اینکه فقط اثبات شه من آدم سفیدم یا سیاه یا خاکستری؟ من از همین جا اعلام میکنم سیاهم Big Grin Big Grin دیگه این دنیا بی خیالمون شه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۱۵۸۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ ق.ظ، توسط Aurora.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  من درک نمی کنم!!!!!! یعنی همین !!!! این همه سختی به خاطر اینکه فقط اثبات شه من آدم سفیدم یا سیاه یا خاکستری؟ من از همین جا اعلام میکنم سیاهم [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif] دیگه این دنیا بی خیالمون شه
ببین همینا کار ساده ای نیست. منم اونجا همه اش گفتم همین همین. ولی واقعا هر کدوم از کارهایی که گفت رو تا حالا کامل و خوب انجام ندادم. انجام واجبات؟ پر از اشکال، مستحبات خیلی خیلی کم. دوری از محرمات اونم با اشکال. احترام به پدر و مادر اونم با اشکال. یعنی هیچ کدومش کامل نیست. ایشون نگفتن سفید باشد و سیاه نباش. ولی ببین هر کدوم از این ها دنیایی داره. کلی اشکال در کار هست.
راستش شاید مشکل اینجاست که این ها برامون ارزش نیستند. اولویت ندارند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP
ارسال: #۳۱۵۸۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  من درک نمی کنم!!!!!! یعنی همین !!!! این همه سختی به خاطر اینکه فقط اثبات شه من آدم سفیدم یا سیاه یا خاکستری؟ من از همین جا اعلام میکنم سیاهم [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif] دیگه این دنیا بی خیالمون شه
ببین همینا کار ساده ای نیست. منم اونجا همه اش گفتم همین همین. ولی واقعا هر کدوم از کارهایی که گفت رو تا حالا کامل و خوب انجام ندادم. انجام واجبات؟ پر از اشکال، مستحبات خیلی خیلی کم. دوری از محرمات اونم با اشکال. احترام به پدر و مادر اونم با اشکال. یعنی هیچ کدومش کامل نیست. ایشون نگفتن سفید باشد و سیاه نباش. ولی ببین هر کدوم از این ها دنیایی داره. کلی اشکال در کار هست.
راستش شاید مشکل اینجاست که این ها برامون ارزش نیستند. اولویت ندارند.
دقیقا تو عصر ما خیلی سخته درگیر دنیا نشی!!!!! انگار همه چیز برامون تبدیل شده به چالش!!!! یه زمانی شاید خیلی چیزها به دست آوردنش آسون بود ولی الان رد کردن هر یک از مراحل زندگی شده هفت خوان رستم!!!!!!! حتی انگیزه برای انجام واجبات و اینا رو هم از بین میبره!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , shirin0101 , SepidehP , sss
ارسال: #۳۱۵۸۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  درست دوران کنکور خیلی بیخود بود
سالی که واسه کنکور میخونی رو باید جزء عمر آدم حساب نکنن
خیلی بیخوده

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: shirin0101
ارسال: #۳۱۵۸۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  درست دوران کنکور خیلی بیخود بود
خیلی بیخوده

تموم شد رفت....بره دیگه برنگردهههههههTongue

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
ارسال: #۳۱۵۸۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  درست دوران کنکور خیلی بیخود بود
خیلی بیخوده
ولی به نظرم هم دوره ی پیش دانشگاهی و هم کنکور ارشد میتونه خیلی دوره ی قشنگی باشه. من که حاضرم چند سال زندگیم رو بدم برگردم دوره ی پیش دانشگاهی(البته همون نتیجه هم تکرار بشه مشکلی نیست) خیلی دوران خوبی بود. خیلی.
یه طوری آدم هی داره خودش رو کنترل میکنه، یاد میگیره، برنامه میریزه. اینا جذابه. سختی جذابیه.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , stateless , d_felfelak , Menrva , shirin0101 , SepidehP
ارسال: #۳۱۵۸۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۶ ب.ظ
اینم کارهای مفیدِ ما در ۲۴ ساعتِ گذشته:CoolBlush

- چند قسمت آموزش css و bootstarp دیدم. وقتی وقت نداشته باشی، حتی فیلم‌های آموزش برنامه نویسی رو هم با دورِ تند میبینی! جالب اینجاست که بعضیاشون اونقدر آروم حرف میزنن که حتی وقتی play speed رو میزارم رو fast بازهم به وضوح متوجه میشم چی میگن! Big GrinBig Grin

- دیروز نزدیک به ۲۵۰ مگ پی دی اف از رو گوشیم پاک کردم!Dodgy

فعلا" همین! Tongue

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , SepidehP , sss
ارسال: #۳۱۵۸۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ
مدرسه شیطان پرست ها جلل خالقIdea

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۱۵۸۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ
هووفففف... چقد گرمه -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۱۵۸۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ
Virtual School Network:
با سلام ...گروه مرتبط با آموزش مجازی شبکه های کامپیوتری و ترجمه مقالات هست.
Virtual School Network:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۵۹۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۶ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  - چند قسمت آموزش css و bootstarp دیدم. وقتی وقت نداشته باشی، حتی فیلم‌های آموزش برنامه نویسی رو هم با دورِ تند میبینی! جالب اینجاست که بعضیاشون اونقدر آروم حرف میزنن که حتی وقتی play speed رو میزارم رو fast بازهم به وضوح متوجه میشم چی میگن!
توصیه‌ی برادرنه! فیلم های آموزشی نبینید،‌مخصوصا توی چیز های خیلی جنرال مثل بوتسترپ !

تقریبا گلو درد گرفتم!!!!

بازم خسته !

(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  توصیه‌ی برادرنه! فیلم های آموزشی نبینید،‌مخصوصا توی چیز های خیلی جنرال مثل بوتسترپ !

تقریبا گلو درد گرفتم!!!!

بازم خسته !

این چی داره میگه؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close