زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۶۰۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط shirin0101.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ی جوک خونده بودم میگفت:ما دقیقا الان تو همون تابستونی هستیم ک قرار بود بترکونیمشTongue
دقیقا الان من تو همون روزهایی هستم ک موقع کنکور میگفتم اگه رتبم خوب بشه کلی خوش میگذرونمBig Grin
ولی روتین شده همه تفریحهام...اصلا مکان تفریحی واسه جوونا در حد زیر خط فقر توی شهرستان ها...Dodgy
دلم ی تفریح یا هیجان جدید میخواد....این انرژی من چجوری ازاد بشه پسHuh
پ.ن=هوا هم گرم و شرجیBig Grin

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Mahand , RASPINA
ارسال: #۳۱۶۰۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  والا با این تفاوت درآمدی که بین پزشک هاومهندسا وجودداره فکر نمیکنم کسی بگه حیف که انصراف داد.از یه طرف نشون میده که یه مهندس هم اگه بخواد میتونست پزشک بشه و صرفا به خاطرعلاقه اش اومده مهندسی.بعدم تقریبا هرچندروزیکی از این مهندسای نخبه رو میبینم که داره از ایران میره ..! واقعاموندم دیگه کیا میخان بمونن ...

چقدر حیف که دیدمون فقط درآمدِ بالا و یا رفتن از ایران باشه...

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۱۶۰۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  والا با این تفاوت درآمدی که بین پزشک هاومهندسا وجودداره فکر نمیکنم کسی بگه حیف که انصراف داد.از یه طرف نشون میده که یه مهندس هم اگه بخواد میتونست پزشک بشه و صرفا به خاطرعلاقه اش اومده مهندسی.بعدم تقریبا هرچندروزیکی از این مهندسای نخبه رو میبینم که داره از ایران میره ..! واقعاموندم دیگه کیا میخان بمونن ...

چقدر حیف که دیدمون فقط درآمدِ بالا و یا رفتن از ایران باشه...
چقدر حیف؟

خیلی حیف.
حیف از اینکه "واقعا موندیم که دیگه کیا میخوان بمونن..." یا اینکه هرکس میره رشته ی پزشکی یعنی صرفا دنبالِ پوله و ...

خوب میشد دوستان راجع به کسی که با وجودِ استعداد و توانایی، به دور از تمامِ حواشی، رشته ای که دوست داره رو میخونه و به رفتن و درآمد آنچنانی هم فکر نمیکنه نظر میدادن.

ارسال: #۳۱۶۰۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  خیلی حیف.
حیف از اینکه "واقعا موندیم که دیگه کیا میخوان بمونن..." یا اینکه هرکس میره رشته ی پزشکی یعنی صرفا دنبالِ پوله و ...

خوب میشد دوستان راجع به کسی که با وجودِ استعداد و توانایی، به دور از تمامِ حواشی، رشته ای که دوست داره رو میخونه و به رفتن و درآمد آنچنانی هم فکر نمیکنه نظر میدادن.
این حرفا وقتی معنی داره که یه حداقل هایی رو آدم تامین باشه. حداقل به پرایدی که برای ۲۹ سال پیشه نمیگن. وقتی آدما احساس امنیت مالی نداشته باشن میرن دنبال شغلایی که فکر می کنن درآمد بالایی داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shirin0101 , tabassomesayna
ارسال: #۳۱۶۱۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  خوب میشد دوستان راجع به کسی که با وجودِ استعداد و توانایی، به دور از تمامِ حواشی، رشته ای که دوست داره رو میخونه و به رفتن و درآمد آنچنانی هم فکر نمیکنه نظر میدادن.
درس می خوانیم که اپلای کنیم. اپلای می کنیم که به کشور دیگری برویم که در آن جا زندگی بهتری داشته باشیم. زندگی بهتر یعنی چی؟
این سوال رو پرسیده بودم از کسی که چند روز پیش می گفت باید رفت و حتما باید رفت حتی اگر قرار باشه اونجا کارگری کنی. گفتم برای چی باید رفت و زندگی بهتر یعنی چی. گفت باید رفت به جایی که احترام بیشتری بهت می گذارن. قدرت رو بیشتر می دونن. وقتی جایی که هستی تغییر نمی کنه و همه چی بدتر میشه. چرا هر کسی میره برنمی گرده...
تو دلم گفتم بودند کسانی که برگشتن و بودند کسانی که بهترین جاها می تونستن برن ولی نرفتن.
گاهی فکر می کنم به اون فردی که می تونسته بهترین جاها بره و نرفته و اون کسی که برگشته در حالی که می تونسته بهترین جاها باشه (بهترین جا از لحاظ ظاهر). اینا خیلی خاص هستند. چی تو ذهنشون می گذره. احساس می کنم خیلی بزرگند. از چیزی که خیلی ها دوست داشتن گذشتن. این گذشتن خیلی بزرگی می خواد و هدف بالاتری دارن حتما بعضی هاشون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP
ارسال: #۳۱۶۱۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  خوب میشد دوستان راجع به کسی که با وجودِ استعداد و توانایی، به دور از تمامِ حواشی، رشته ای که دوست داره رو میخونه و به رفتن و درآمد آنچنانی هم فکر نمیکنه نظر میدادن.
درس می خوانیم که اپلای کنیم. اپلای می کنیم که به کشور دیگری برویم که در آن جا زندگی بهتری داشته باشیم. زندگی بهتر یعنی چی؟
این سوال رو پرسیده بودم از کسی که چند روز پیش می گفت باید رفت و حتما باید رفت حتی اگر قرار باشه اونجا کارگری کنی. گفتم برای چی باید رفت و زندگی بهتر یعنی چی. گفت باید رفت به جایی که احترام بیشتری بهت می گذارن. قدرت رو بیشتر می دونن. وقتی جایی که هستی تغییر نمی کنه و همه چی بدتر میشه. چرا هر کسی میره برنمی گرده...
تو دلم گفتم بودند کسانی که برگشتن و بودند کسانی که بهترین جاها می تونستن برن ولی نرفتن.
گاهی فکر می کنم به اون فردی که می تونسته بهترین جاها بره و نرفته و اون کسی که برگشته در حالی که می تونسته بهترین جاها باشه (بهترین جا از لحاظ ظاهر). اینا خیلی خاص هستند. چی تو ذهنشون می گذره. احساس می کنم خیلی بزرگند. از چیزی که خیلی ها دوست داشتن گذشتن. این گذشتن خیلی بزرگی می خواد و هدف بالاتری دارن حتما بعضی هاشون.

جانا سخن از زبانِ ما میگویی...

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۶۱۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ
ای کاش زندگی مثل شاهنامه بود. چقدر خوب بود اگر سالهای زندگی در پس برگ برگِ برخی از داستانهای شاهنامه میگذشت...
ارسال: #۳۱۶۱۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ
تو آخرین مطالب این کانال فیلم کوتاهی درباره خوشبختی هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببینید مردم چی میگنHuh
ارسال: #۳۱۶۱۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  تو آخرین مطالب این کانال فیلم کوتاهی درباره خوشبختی هست

ببینید مردم چی میگنHuh

چرا تعجب؟
نمیدونم هدف سازنده های این ویدئو چی بوده یا کانالی که گفتید دقیقا چه موضوعی داره ولی برداشتِ من از این فیلم اینه که خوشبختی همین لحظه های کوچیکیه که حواسمون بهشون نیست. محبت و مهربونیهای کوچیکی که گاهی از هم دریغ میکنیم. نمیخوام شعار بدم و بگم هیچ مشکلی نیست یا من خیلی مهربونم و به فکر همه هستم، نه. میدونم بعضی وقتها فشارِ مشکلات و دغدغه های بزرگ و کوچیک اونقدر خسته مون میکنه که حتی خودمون رو هم یادمون میره چه برسه به اینکه فکر همدیگه باشیم ولی واقعا میشه به سادگی خوشبخت بود. به سادگیِ حرفِ اون آقایی که آخرای فیلم جوابِ سوالِ آخرین باری که احساسِ خوشبختی کردید رو اینطور داد: "همین چند دقیقه پیش، یه گربه ی زخمی رو کمک کردم..."
همش که نباید یه اتفاق بزرگ و هیجان انگیز برامون بیوفته تا بگیم احساس خوشبختی کردیم. همین شنیدنِ یه موسیقیِ خوب، خوندنِ یه کتابِ جدید، حرف زدن با کنار دستیمون تو تاکسی و اتوبوس، یاد گرفتن یه مطلب جدید، کمک کردن به هرکسی که شد، حتی آوردنِ بسته‌ی سنگینِ یه پیرمرد یا پیرزن تا مقصدش، حالِ رفیقای قدیمی رو پرسیدن، گپ زدن با خانواده، سعی کردن برای درک کردنِ همدیگه با گذاشتنِ خودمون به جاشون و... همش میتونه خوشبختی باشه. اتفاقا در کنار سختی ها و ندیده شدن ها و نشنیده شدن هاست که این لحظات باارزش میشن. حتما نباید یه اتفاق غیر منتظره ی یونیک باشه که بگیم خوشبختیم.
اینا نظر من بود. میتونه دیدهای متفاوتی به خوشبختی باشه، که همش هم در شرایط متفاوت میتونه درست باشه.

ببخشید امروز خیلی حرف زدم.Blush

پی نوشت: انقدر که من اینجا و تاپیک مشاعره فعالیت دارم، اگه تو تاپیکهای درسی بودم الان جزو رتبه های برتر مانشت بودم! :[align=justify]DBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: karbar , Aurora , sara9009 , diligent , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۳۱۶۱۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  ببخشید امروز خیلی حرف زدم.[تصویر:  blush.gif]
خوب بود حرفاتون. شنیدن این حرفا گاهی لازمه. تلنگره.
شنیدن حرفای پیرزنی که تو اتوبوس کنارت نشسته و داره داستان تعریف می کنه و دلش می خواد تو گوش بدی.
حرفای مادری که از بچه هاش تعریف می کنه و افتخار می کنه و فقط کافیه وقتی داره حرف می زنه هر چند وقت یکبار سرتو تکون بدی و یک لبخند بزنی و حتی چندتا سوال ازش بپرسی.
لبخند زدن تو خیابون به بچه ها وقتی اونا هم بر می گردند بهت لبخند بزنن.
تشکر کردن از همدیگه حتی از کسی که نمی شناسیم و داره کاری می کنه و از کنارش رد میشیم.
چپ چپ نگاه نکردن به همدیگه تو اتوبوس Smile
درک کردن هم دیگه خیلی خوبه.
راستی کمک در انتخاب رشته هم میشه جز همین شادی های کوچیک حساب کرد؟ (: امروز رفتم برای انتخاب رشته ی کسی کمک کنم، آخرش برگشته میگه خودت برام ثبت نام کن Smile گفتم آخه باید خودت باشی تایید کنی.
برای من که همیشه فکر می کنم باید کار بزرگی انجام داد و خوشبختی همینه ولی فکر کنید اگر همه مون این چیزها رو رعایت کنیم چه خوب میشه. اخلاق خوب.
یکی از خوشبختی های کوچک زندگی نگاه کردن به آسمانه وقتی که آسمان ستاره ها و ماهش معلوم باشه و پیدا کردن شکل های مختلف همون صورت های فلکی. تلسکوپ هم که داشته باشی دیگه بهتر و بهتر میشه. یادش بخیر یک زمانی با برادر کوچکم کارمون همین بود می رفتیم پشت بوم شکل ها رو پیدا می کردیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: karbar , diligent , SepidehP , stateless , RASPINA
ارسال: #۳۱۶۱۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  همش که نباید یه اتفاق بزرگ و هیجان انگیز برامون بیوفته تا بگیم احساس خوشبختی کردیم. همین شنیدنِ یه موسیقیِ خوب، خوندنِ یه کتابِ جدید، حرف زدن با کنار دستیمون تو تاکسی و اتوبوس، یاد گرفتن یه مطلب جدید، کمک کردن به هرکسی که شد، حتی آوردنِ بسته‌ی سنگینِ یه پیرمرد یا پیرزن تا مقصدش، حالِ رفیقای قدیمی رو پرسیدن، گپ زدن با خانواده، سعی کردن برای درک کردنِ همدیگه با گذاشتنِ خودمون به جاشون و... همش میتونه خوشبختی باشه. اتفاقا در کنار سختی ها و ندیده شدن ها و نشنیده شدن هاست که این لحظات باارزش میشن. حتما نباید یه اتفاق غیر منتظره ی یونیک باشه که بگیم خوشبختیم.
اینا نظر من بود. میتونه دیدهای متفاوتی به خوشبختی باشه، که همش هم در شرایط متفاوت میتونه درست باشه.
دقیقا. نظر منم همینه و کاملا باورش دارم.
به قول سهراب: «زندگی درک همین اکنون است». شعرش طولانیه البته. خیلی دوسش دارم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SepidehP , Aurora , stateless
ارسال: #۳۱۶۱۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
خیلی خوبه که بعضیا به فکر آدم باشن. حس خوبی به آدم دست میده. احساس اتصال می کنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless , RASPINA
ارسال: #۳۱۶۱۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
مانشت عزیزم!
دلم واست تنگولیده بود...
بوس بوس

حال من خوب است اما با تو بهتر می شوم
.
.
.
آنقَدَرها مرد هستم تا بمانم پای تو
.
.
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۳۱۶۱۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ
آدمهای دوازدهِ شب به بعد را جدی نگیرید
خودشان نیستند
کودکِ احمقِ درونشان است...

علی قاضی نظام

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA
ارسال: #۳۱۶۲۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
امروز اولین بار سوار اسکوتر هوشمند شدم ۵ دقیقه ای یاد گرفتمش !!! خیلی باحالههههههه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , SepidehP , Aurora , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close