زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۵۶۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ب.ظ
دو تا اُستاد خیلی سختگیر تو دوره کارشناسی داشتیم (من شاگرد یکیشون بودم) که ازشون فراری بودم‌ امروز فهمیدم تو دانشگاه ارشدم هم تو مقطع دکتری درس ارائه کردن.
خدا کنه ارشد نیان. :|
ارسال: #۳۱۵۶۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
در جوانی جان گرگت را بگیر
وای اگر این گرگ گردد با تو پیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دو تا اُستاد خیلی سختگیر تو دوره کارشناسی داشتیم (من شاگرد یکیشون بودم) که ازشون فراری بودم‌ امروز فهمیدم تو دانشگاه ارشدم هم تو مقطع دکتری درس ارائه کردن.
خدا کنه ارشد نیان. :|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۳۱۵۶۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  مگه درسایی که توی مقطع دکترا ارائه میشن با ارشد فرق دارند؟؟

تو دانشگاه ما بعضی درسا فقط واسه بچه های دکتری ارائه میشه. مثلا اُستاد پایگاه داده پیشرفته مون یکیشو (اسمش یادم نیست) مثال زد گفت ان شاءالله دکترا که بیاید تو فلان درس فلان مبحث رو بهتون درس میدم.
وگرنه بعضی درسا و کلاسامون مشترکن. مثل پردازش موازی و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۵۶۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ
Information RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  مثل این که بهشون برخورد یکی از استادامون نمره مون رو زدBig Grin...چه می کنه این مانشت.
از همین تریبون از استادم می خوام جواب میلم رو زودتر بدهSmile)) موضوعم رو هم مشخص کنه ممنون می شم.

باحال بودBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۱۵۶۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۳ ب.ظ
خیلی وقتها به امتحان دیکته فکر می کنم، اولین امتحانی که در کودکی با آن روبرو شدم.
چه امتحان سخت و بی انصافانه ای بود.
امتحانی که در آن، نادانسته های یک کودک بی دفاع، مورد قضاوت دانسته های معلم قرار می گرفت.
امتحانی که در آن با غلط هایم قضاوت می شدم نه با درست هایم.

اگر دهها صفحه هم درست می نوشتم، معلم به سادگی از کنار آنها می گذشت
اما به محض دیدن اولین غلط دور آن را با خودکار قرمز جوری خط می کشید که درست هایم رنگ می باخت.
جوری که در برگه امتحانم آنچه خود نمایی می کرد غلط هایم بود.
دیگر برای خودم هم عادی شده بود که آنچه مهم است داشته ها و توانایی هایم نیست بلکه نداشته ها و ضعف هایم است.
آن روزها نمی دانستم که گرچه نوشتن را می آموزم اما ...
بعدها وقتی به برادر کوچکترم دیکته می گفتم همان گونه قضاوت کردم که با من شد وحتی بدتر.
آنقدر سخت دیکته می گفتم و آنقدر ادامه می دادم تا دور غلط های برادرم خط بکشم.
نمی دانم قضاوتهای غلط با ما چه کرد که امروز از کنار صفحه صفحه مهربانی و معرفت و محبت دیگران می گذریم اما با دیدن کوچکترین خطا چنان دورش خط می کشیم که ثابت کنیم تو همانی که نمی دانی، که نمی توانی.
کاش آن روزها معلمم، چیز مهمتری از نوشتن به من می آموخت.
می آموخت که باید دور کلمات صحیح دارد خط کشید
این روز ها خیلی سعی می کنم دور غلط های دیگران خط نکشم.
بله
این روز ها خیلی سعی می کنم که وقتی به دیگران می اندیشم خوبیهاشان را ورق ورق مرور کنم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: mf1129
ارسال: #۳۱۵۶۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ
اینجا کسی هست با اوپنت کارکرده باشه ؟؟؟؟
ارسال: #۳۱۵۶۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ
نمیدونم عروسی دوستم برم یا نه. هیشکیو نمیشناسم اونجا. Confused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۵۶۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نمیدونم عروسی دوستم برم یا نه. هیشکیو نمیشناسم اونجا. Confused
من رفتم عروسیه دوستم جز دوستم کسیو نمیشناختم البته با خواهرم رفته بودم شما هم میتونید با یکی برید که تنها نباشید البته تنهایی هم مشکلی نیست سخت نگیریدAngel
........
نفر یک تجربی دانشجوی سال ۴ برق شریف بوده حالا یعنی نمیزارن بره روزانه بخونه؟!! حتی اگه انصراف داده باشه!؟ خیلی ضایعس اگه نتونه مثلا یک شده!!!
ارسال: #۳۱۵۶۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  نفر یک تجربی دانشجوی سال ۴ برق شریف بوده حالا یعنی نمیزارن بره روزانه بخونه؟!! حتی اگه انصراف داده باشه!؟ خیلی ضایعس اگه نتونه مثلا یک شده!!!
این نشون میده ک مهندسی ب فناست...
ارسال: #۳۱۵۷۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط Aurora.)
امروز رفتم با یکی حرف بزنم که سوالامو بپرسم.
میگم تو این دنیا راهم معلوم نیست. میگه معلومه کاملا هم معلومه. همین انجام واجبات و دوری از محرمات. انجام مستحبات و احترام به پدر و مادر کم نیست. گفتم همین؟ گفت همین احترام به پدر و مادر.
گفتم یعنی من دنیا امده ام برای همین که به پدر و مادرم احترام بگذارم؟ گفت بله همین!
راستش دیدم خیلی وقت ها هست مادرم میشینه کنارم که باهام حرف بزنه من حرفاشو گوش نمی دم از بس سرم تو کامپیوتره یا یه وقتایی اختلاف داریم با هم. اشکال کار همین جاست. همین چیزهای کوچیک.
بهش گفتم دوست ندارم همین طوری که دنیا امدم همین طوری از دنیا برم. گفت باید هر کاری از دست برمیاد انجام بدی. گفت ببین دلت چی میگه. گفتم نمی دونم دلم چی میگه. حرفاش خوب بود. می گفت راه معلومه و تو ایده آل فکر می کنی باید توقعت رو پایین بیاری. همین هست. آنچه که باید انجام بدی دور نیست نزدیکه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , mf1129 , sss , virtual girl , SepidehP
ارسال: #۳۱۵۷۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  نفر یک تجربی دانشجوی سال ۴ برق شریف بوده حالا یعنی نمیزارن بره روزانه بخونه؟!! حتی اگه انصراف داده باشه!؟ خیلی ضایعس اگه نتونه مثلا یک شده!!!

این نشون میده که تا چند سالِ آینده تعدادِ پزشکان (حالا کیفیتِ کار و دانششون بماند) بیشتر از مهندسین میشه!! و این یعنی فقط افرادِ با انگیزه که واقعا به رشته‌شون علاقه دارن میمونن. البته این یه نگاهِ خوش‌بینانه است.Blush

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shirin0101
ارسال: #۳۱۵۷۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(19 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  نفر یک تجربی دانشجوی سال ۴ برق شریف بوده حالا یعنی نمیزارن بره روزانه بخونه؟!! حتی اگه انصراف داده باشه!؟ خیلی ضایعس اگه نتونه مثلا یک شده!!!
از این همه آدم که برق شریف می رن یه نفرشون انصراف دادهSmile

به نظر من اگه نتونه روزانه بخونه اشتباه کرده تا سال ۴ رفته حداقل مدرکش رو می گرفت مگر این که نتونسته باشه درس ها رو خوب پاس کنه...
ارسال: #۳۱۵۷۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  امروز رفتم با یکی حرف بزنم که سوالامو بپرسم.
میگم تو این دنیا راهم معلوم نیست. میگه معلومه کاملا هم معلومه. همین انجام واجبات و دوری از محرمات. انجام مستحبات و احترام به پدر و مادر کم نیست. گفتم همین؟ گفت همین احترام به پدر و مادر.
گفتم یعنی من دنیا امده ام برای همین که به پدر و مادرم احترام بگذارم؟ گفت بله همین!
راستش دیدم خیلی وقت ها هست مادرم میشینه کنارم که باهام حرف بزنه من حرفاشو گوش نمی دم از بس سرم تو کامپیوتره یا یه وقتایی اختلاف داریم با هم. اشکال کار همین جاست. همین چیزهای کوچیک.
بهش گفتم دوست ندارم همین طوری که دنیا امدم همین طوری از دنیا برم. گفت باید هر کاری از دست برمیاد انجام بدی. گفت ببین دلت چی میگه. گفتم نمی دونم دلم چی میگه. حرفاش خوب بود. می گفت راه معلومه و تو ایده آل فکر می کنی باید توقعت رو پایین بیاری. همین هست. آنچه که باید انجام بدی دور نیست نزدیکه.
جدا همین؟؟ یعنی آدم مذهبی افسرده نداریم؟؟Confused

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: shirin0101
ارسال: #۳۱۵۷۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ
وقتی ۵۰۰ هزار نفر کنکور تجربی میدن بیشتر از این انتظار نمیره :| ولی یسریاشونم حق دارن سیاست اشتغال و درآمد مهندسی کشور خیلی جاها ایده آل نیست و نابسامانه مگه اینکه مهاجرت کنن
ارسال: #۳۱۵۷۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
از این همه آدم که برق شریف می رن یه نفرشون انصراف دادهSmile

به نظر من اگه نتونه روزانه بخونه اشتباه کرده تا سال ۴ رفته حداقل مدرکش رو می گرفت مگر این که نتونسته باشه درس ها رو خوب پاس کنه...

تا جایی که من میدونم جزو دانشجوهای خیلی قوی بود و توی بیشتر درس ها هم TA بود. این آدم هایی که برای رسیدن به رویاهاشون خطر میکنن رو دوست دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Saman , blackhalo1989 , ts2927 , nlp@2015 , Avril89 , ele , virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close