زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۶۱۶
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  دیدم رفت و آمدت به تاپیک ازدواج زیاد شده بود [تصویر:  414209_21.gif] [تصویر:  414209_21.gif]
پس مطالب اونجا رو هم میخونی. Wink

(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آواتار جدید Big GrinBig GrinBig Grin
اینم ورژن بزرگش:
[تصویر:  attachment.php?aid=996]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Skyrim
ارسال: #۳۰۶۱۷
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس مطالب اونجا رو هم میخونی. [تصویر:  wink.gif]
یکی دو پست گذاشتم که Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۶۱۸
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط crevice.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  دیدم رفت و آمدت به تاپیک ازدواج زیاد شده بود [تصویر:  414209_21.gif] [تصویر:  414209_21.gif]
ینی انقد آدم تابلوییم من! Big GrinBig Grin البته همش فکره و دیگر هیچ Wink

(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینم ورژن بزرگش
رست بیف ک خیارشور نداشت؟ این خیارشور چی میگه توی دست بچهBig Grin

حس تحت نظر بودن از بالا بهم دست داده :/
جیمیل به شکل عجیبی لود نمیشه واسه من :|
یه سوال:
یه پروژه دارم ب کد زیر ایراد میگیره:
import javax.servlet.*;
حالا من احساس کردم که باس پروژه ی Java EE بسازم اما دگ بقیه شو نمیدونم. میخام RUBiS رو راه بندازم بلد نیستم :| هم اکنون به یاری شما نیازمندیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim
ارسال: #۳۰۶۱۹
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ
الان که من دارم با شما حرف می زنم یه برنامه در حال باز کردنه یه فایله نیم ساعت پیشم در همین حال بود یه ساعت پیشم در همین حال بود! خلاصه مزاحم برنامه هاتون نشین بذارین سر دل حوصله دخل هیپ رو بیارن Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@
ارسال: #۳۰۶۲۰
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  حس تحت نظر بودن از بالا بهم دست داده :/
یه سوال:
import javax.servlet.*;
حالا من احساس کردم که باس پروژه ی Java EE بسازم اما دگ بقیه شو نمیدونم. میخام RUBiS رو راه بندازم بلد نیستم :| هم اکنون به یاری شما نیازمندیم Big Grin
توی classpath پیداش نمی کنه. jar مربوط بهش از اون چیزایی هست که وب سرور میده یعنی مثلا تامکت باید این jar رو بهت بده. بسته به IDE تنظیمش که jar رو اضافه کنی فرق داره. اما در کل کار سختی نیست. با یه سرچ ساده باید پیدا بشهو دنبال راهنمایی ای بگرد که مخصوص IDEت باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۰۶۲۱
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  حس تحت نظر بودن از بالا بهم دست داده :/
یه سوال:
import javax.servlet.*;
توی classpath پیداش نمی کنه. jar مربوط بهش از اون چیزایی هست که وب سرور میده یعنی مثلا تامکت باید این jar رو بهت بده. بسته به IDE تنظیمش که jar رو اضافه کنی فرق داره. اما در کل کار سختی نیست. با یه سرچ ساده باید پیدا بشهو دنبال راهنمایی ای بگرد که مخصوص IDEت باشه.

من چهار-پنج سال پیش یه چند ماهی J2EE کار کردم. واقعا مصیبتی بود جزو خاطرات بدمهBig GrinBig Grin اون کدی که باید برای اپلیکیشنت میزدی یهور جفت و جور کردن کامپوننت ها یه ور. اسپرینگو از یه جا میگرفتی هایبرنیبتو از یه جا GWT رو از یه جا بعد مثلا یه ورژن این با یه ورژن اون نمیخوند بعضی فانکشا کار نمیکرد . کلا همیشه در حال تریک زدن بودی یه جوری کدت کار کنه صرفا :|
الان ملت توی جنگو با ORM کار میکنن اصلا نمیفهمن چه عظمتی اون پشته قبلا روی همین هایبرنیت کلی کتاب وجود داشت !!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۰۶۲۲
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ ق.ظ
سلام برای خرید سرویس ای دی اس ال کسی ای اس پی خاصی پیشنهاد نمیده؟ دانلود شبانه با سرعت بالا برام اولویت هست در کنار رایگان بودنش
ارسال: #۳۰۶۲۳
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ق.ظ
از بیخوابی رفتم یه چندتا پست تاپبک اردواج رو خوندم!
اینایی که بیشتر از ۳ خط کد می زنن فک می کنن کی حرفاشونو می خونه؟ Big Grin
فهمیدم یکی از چالشهای مهم عشق یا تفاهم و دوست داشتنه!
این حرفا بهونه بود که بگم هنوز ران برنامم تموم نشده Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۶۲۴
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ
مادرم به صورت پیش‌فرض روی حالت نگرانه
.

.

.
به این صورت که همیشه اول زنگ می‌زنه پزشک قانونی و بیمارستان‌ها اگر نبودم زنگ می‌زنه به موبایلم

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , diligent , Skyrim
ارسال: #۳۰۶۲۵
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  سلام برای خرید سرویس ای دی اس ال کسی ای اس پی خاصی پیشنهاد نمیده؟ دانلود شبانه با سرعت بالا برام اولویت هست در کنار رایگان بودنش
من شاتل دارم ..کمی خوبه... بعضی موقعا رواعصابه از بس قطع و وصل میشه...شبا هم ۱ به بعد تا ۸ صبح رایگان نامحدود سرعت خیلی خوب.
درکل چندین ساله عضوشم تاحدودی راضیم دیگم عوضش نکردم...

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۰۶۲۶
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ
کسی جایی سراغ داره سیستم خفن داشته باشن بشه یه برنامه رو ران کرد؟ برنامه یه نفره واسه پایان نامش می خواد اگه جایی باشه یه پولی بگیره بذاره از سیستمشون استفاده کنیم خوبه

ارسال: #۳۰۶۲۷
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  کسی جایی سراغ داره سیستم خفن داشته باشن بشه یه برنامه رو ران کرد؟ برنامه یه نفره واسه پایان نامش می خواد اگه جایی باشه یه پولی بگیره بذاره از سیستمشون استفاده کنیم خوبه
شما اجازه بدید رو سیستمتون ران کنه دیگه Big Grin حالا خواستید یه پولی هم بگیرید بنده خدا معذب نشه Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , **sara**
ارسال: #۳۰۶۲۸
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  شما اجازه بدید رو سیستمتون ران کنه دیگه Big Grin حالا خواستید یه پولی هم بگیرید بنده خدا معذب نشه Big Grin Big Grin
اینم پیشنهاد خوبیه! می بینم که اصول مشتری مداری رو تاکید دارید بله یه کاری کرد که معذب نباشه Big Grin

ارسال: #۳۰۶۲۹
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  کسی جایی سراغ داره سیستم خفن داشته باشن بشه یه برنامه رو ران کرد؟ برنامه یه نفره واسه پایان نامش می خواد اگه جایی باشه یه پولی بگیره بذاره از سیستمشون استفاده کنیم خوبه
چرا از Infrastructure as a Service که توسط کلود ارائه می شه استفاده نمی کنن؟
جاهایی مثه AmazonEC2، GoGrid و Flexiscale این خدمات رو ارائه می دن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۰۶۳۰
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)sahar salehi نوشته شده توسط:  چرا از Infrastructure as a Service که توسط کلود ارائه می شه استفاده نمی کنن؟
جاهایی مثه AmazonEC2، GoGrid و Flexiscale این خدمات رو ارائه می دن.
کار نکردم باهاشون شما تجربه ای دارین؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close