زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۰۲۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ ق.ظ
سؤالی که همیشه برا من مطرح بوده اینه که چاکلت مگه همون chocolate نیست که توو فارسی شکلات گفته میشه (برگرفته از تلفظ فرانسوی)، پس چرا نوبت شکلات داغ (یا فوقش هات شکلات!) که میرسه تبدیل میشه به هات چاکلت Huh آیا به قهوه، coffee میگیم یا به شیر milk؟ Dodgy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۰۲۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ق.ظ
داشتم به این فکر میکردم که واسه بی حال جماعت (خودم) Big Grin هیچی بهتر از نوشابه و کاکائو نیست! :|
نه نیازی به دم کردن داره مث چایی و حتی نه نیازی به درست کردن داره مث بقیه چیزا. فقط یه زحمت داره و اونم بلند شدن و باز کردن در یخچاله :| :/ :-]
توی این یه دهه که از زمان مدرسه میگذره تنها میوتیشنی که خوردم اینه که کیک و نوشابه م تبدیل شده به نوشابه و همه چی (هر چی گیر بیاد مثل شکلات) Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۹۰۲۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ ق.ظ
طرفدارهای چاووشی (خودمم یکی از قدیمی‌هاش هستم) که تا دیروز فکر می‌کردند مولانا و مولوی دو آدم مختلف هستند شور قضیه رو در آوردند.
تا یه هفته پیش آدم میرفت سایت گنجور، زیر شعرهاش حاشیه‌های خوبی مینوشتند و بحث‌های جالبی میشد، الان هر شعری باز میکنی یا نوشتند به‌به چاوشی چه خوب خونده این شعر رو، یا به‌به اگه چاووشی این رو بخونه چی میشه DodgyDodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Riemann , Skyrim
ارسال: #۲۹۰۲۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ق.ظ
گشنم شد! :| Dodgy
خدا بخیر کنه امروزو!

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  [تصویر:  406873_photo_2016_06_08_17_08_34.jpg]
شارژ ۱۰ تامنی میدم شهرو لو بدید.Big Grin
شارژ ۲۰ تومنی میدم با اسم شهر؛ الان اذان بگید! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , **sara** , RASPINA , crevice
ارسال: #۲۹۰۳۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط khayyam.)
به نظر شما چند درصد از مردم ایران روزه می گیرن !؟ من که فکر می کنم درصد خیلی کم !

-----------------------------------------------------------------------------------
چه حال می ده تو خیلی از جاها که هوا گرمه تو از سردی هوا گاپشن بپوشی ...!

بلک بابت لینک هم ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۰۳۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام
من برا اولین بار پیام میزارم
شاید اینجا جای پیامم نباشه که اگه نیست شرمنده نمیدونم کجا مطرح کنم اخه اینجا نوشته هرچه می خواهد دل تنگت بگو...Big Grin
خب...
بنظرتون درس برنامه نویسی پیشرفته رو با نمره ۱۰ پاس کنم بهتره یا بزارم برای ترم بعد(۱۰ واحد ترم تابستون--دانشگاه ازاد)؟؟Huh
برام معدل مهمه دوست ندارم بخاطر یک درس یک نمره از معدلم کم بشه ( معدلم بخاطر هدف آیندم برام مهمه و هم بخاطر دیگه بماند..Big Grin.)
معدل ترم پیشم ۱۹/۶۰ شده .سخته این ترم کمتر بشه تنها مشکلم هم همین برنامه نویسی پیشرفتست که هم استادمون بد بود و هم خودم نخوندم
بقیه درسامم خوبه....
حالا نمیدونم جدی بگیرم معدلو یا نمیخواد جدیش بگیرم؟؟؟؟؟؟HuhBig Grin

ترم دومم رشتم فناوری اطلاعاته هیچ زبون برنامه نویسی بلد نیستم Big Grinیکم سی پلاس رو بلدم اونم در حد مبانی...برای خودم هم متاسم که پیر شدم و برنامه نویسی کار نکردم هم دبیرستان هم الان تو ی دانشگاه.. برنامه نویسی رودوست دارم اما ریاضی رو بیشتر دوست دارم و علاقه دارم ...دوست دارم بشینم توی تعطیلات سی شارپ رو یاد بگیرم درحد ۲۰ اگه هم واقعا وقت بزارم یاد میگیرم اونجور نیست که نفهمم اما یکم ناامید شدم از رشتم. با خودم میگم الان بقیه مثلا رشتشون برقه و سه چهار زبون بلدن(گرچه شایدم ازم بزرگتر باشن کار کردن دیگه ..شایدم همسن باشن) یا کسی از بچگی برنامه نویسی کار کرده حالا تو اومدی کامپیوتر و هنوز یک بیستم سی پلاسو بلد نیستیBig Grin ...اما فک کنم از قبیل من هم زیادن تو دانشگاه ها و حتی دانشگاه های مطرح ایران که قبل از دانشگاهشون یک خط کد ننوشتن الان رفتن دانشگاه و بعد مندس میشنBig Grin.. چند تا دیدم( اینارو ب خودم میگم که امید بیشتری داشته باشم)
حلا بنظرتون من اصلا یه رشته it میخورم یا نه ؟ ترم قبل میخواستم برم برق گفتن بازراش خرابه اونم بخاطر ریاضیاش میخواستم برم چونکه دیگه پیشرفتش تو دانشگاست و بیرون از دانشکاه مثل کامپیوتر وسیع نیست که مثلا یک نفر از بچگی بره دنبالش یا یکی که رشتش عمرانه یادش بگیره..

خیلی خیلی خیلی شرمنده طولانی شد ..از کسانی که حوصله کردن بخونن ممنونم و سپاسگزار حلا اگه کسی منو راهنمایی کنه که بیشتر ممنون میشمBig Grin
واقعا به راهنماییتون نیاز دارم واسه تغییر رشته....
ارسال: #۲۹۰۳۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظر شما چند درصد از مردم ایران روزه می گیرن !؟ من که فکر می کنم درصد خیلی کم !

-----------------------------------------------------------------------------------

بلک بابت لینک هم ممنون

فکر میکنین .من دیروز مرکز خرید بودم سر افطار !!! مرکز خریدی که میگم محل مد تهرانهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin یعنی چهره ها همه فشن از فروشنده ها گرفته تا مشتری ها. برام جالب بود تو هر مغازه ای می رفتم همه داشتن افطار میکردن!!!!! کسانی که نگاشون میکردی میگفتی این روزه اس!!!!!!!!

(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ)saleh007 نوشته شده توسط:  سلام
من برا اولین بار پیام میزارم
شاید اینجا جای پیامم نباشه که اگه نیست شرمنده نمیدونم کجا مطرح کنم اخه اینجا نوشته هرچه می خواهد دل تنگت بگو...Big Grin
خب...
بنظرتون درس برنامه نویسی پیشرفته رو با نمره ۱۰ پاس کنم بهتره یا بزارم برای ترم بعد(۱۰ واحد ترم تابستون--دانشگاه ازاد)؟؟Huh
برام معدل مهمه دوست ندارم بخاطر یک درس یک نمره از معدلم کم بشه ( معدلم بخاطر هدف آیندم برام مهمه و هم بخاطر دیگه بماند..Big Grin.)
معدل ترم پیشم ۱۹/۶۰ شده .سخته این ترم کمتر بشه تنها مشکلم هم همین برنامه نویسی پیشرفتست که هم استادمون بد بود و هم خودم نخوندم
بقیه درسامم خوبه....
حالا نمیدونم جدی بگیرم معدلو یا نمیخواد جدیش بگیرم؟؟؟؟؟؟HuhBig Grin

ترم دومم رشتم فناوری اطلاعاته هیچ زبون برنامه نویسی بلد نیستم Big Grinیکم سی پلاس رو بلدم اونم در حد مبانی...برای خودم هم متاسم که پیر شدم و برنامه نویسی کار نکردم هم دبیرستان هم الان تو ی دانشگاه.. برنامه نویسی رودوست دارم اما ریاضی رو بیشتر دوست دارم و علاقه دارم ...دوست دارم بشینم توی تعطیلات سی شارپ رو یاد بگیرم درحد ۲۰ اگه هم واقعا وقت بزارم یاد میگیرم اونجور نیست که نفهمم اما یکم ناامید شدم از رشتم. با خودم میگم الان بقیه مثلا رشتشون برقه و سه چهار زبون بلدن(گرچه شایدم ازم بزرگتر باشن کار کردن دیگه ..شایدم همسن باشن) یا کسی از بچگی برنامه نویسی کار کرده حالا تو اومدی کامپیوتر و هنوز یک بیستم سی پلاسو بلد نیستیBig Grin ...اما فک کنم از قبیل من هم زیادن تو دانشگاه ها و حتی دانشگاه های مطرح ایران که قبل از دانشگاهشون یک خط کد ننوشتن الان رفتن دانشگاه و بعد مندس میشنBig Grin.. چند تا دیدم( اینارو ب خودم میگم که امید بیشتری داشته باشم)
حلا بنظرتون من اصلا یه رشته it میخورم یا نه ؟ ترم قبل میخواستم برم برق گفتن بازراش خرابه اونم بخاطر ریاضیاش میخواستم برم چونکه دیگه پیشرفتش تو دانشگاست و بیرون از دانشکاه مثل کامپیوتر وسیع نیست که مثلا یک نفر از بچگی بره دنبالش یا یکی که رشتش عمرانه یادش بگیره..

خیلی خیلی خیلی شرمنده طولانی شد ..از کسانی که حوصله کردن بخونن ممنونم و سپاسگزار حلا اگه کسی منو راهنمایی کنه که بیشتر ممنون میشمBig Grin
واقعا به راهنماییتون نیاز دارم واسه تغییر رشته....

اولا نمیخوام دلسردتون کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ولی الان تو جوین یه کم بگذره معدل بی خیال میشینBig GrinBig GrinBig Grin دوما ترم ۲ کسی انتظار نداره شما فول برنامه نویس باشین کسانی هم که تو دبیرستان دنبال برنامه نویسی بودن روحیه ی یه نرد رو داشتن. اگه میخواین ببینین به درد کامپیوتر میخورین یا نه فقط ببینین براتون خود کامپیوتر جذاب هست یا نه !!!! متاسفانه تو ایران از رشته ها شناخت قبلی وجود نداره اکثرا به خاطر اسم رشته و تعداد طرفدارای رشته و... واردش میشن. شما نمیتونی بر مبنای برنامه نویسی بگین به کامپیوتر علاقه دارین یا نه . کامپیوتر خیلی فراتر از برنامه نویسیه. مهندس کامپیوتر به معنی کد زن برنامه نویس و حتی راه انداز شبکه نیس . وگرنه یه بچه ۱۶ سالم الان شاید بازی بسازه. مهندس کامپیوتر یعنی شما بتونی مشکلات موجود تو فیلد کاریتون پیدا کنین و بتونین با اون مشکل رو به رو شین براش راهکار بدین Big GrinBig GrinBig Grin حوصله داشته باشین خطاهای یک شبکه رو حل کنین حوصله داشته باشین همه ی راه های نفوذ به برنامه شبکه و... رو بررسی کنین. حوصله داشته باشین مثلا یک پروتکل ارتباطی رو مورد بررسی قرار بدین . ترافیک شبکه رو تحلیل کنین. بهینه ترین پاسخ رو برای یک مساله به کمک الگوریتم های بهینه سازی پیدا کنین . حتی یک سیستم هوشمند بسازین که خودش مثلا انواع ویژگی های یک تصویر رو یاد بگیره و.... انواع وب سایت ها راه های جذب مشتری . خلاصه خیلی گسترده تر از برنامه نویسیه . در حدی که شاید اصلا براتون گیج کننده باشه تو کدوم فیلد کاری کار کنین. و اینم بهتون بگم لطف کنین لطف کنین برای نمره درس نخونین هدفتون یادگیری باشه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin آقایون خانما منو از منبر بکشین پایین خیلی رفتم تو جو مهندسBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کاربر بلک!!!!!!!!!!! واقعا زحمت کشیدین من ممنونم این دستور تهیه هات چاکلت رو در اختیار قرار دادین اونو خودمم بلد بودم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin من فکر میکردم شما بلدین خود پودر هات چاکلتو درست کنین Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پودر هات چاکلت چیه میدونم صرفا پودر کاکائو و شکر و اینا نیس یه سری ترکیبات خاص داره . دوستان به من یاد بدین به عشقم (هات چاکلت)برسم. من از این هات چاکلت خامه دار کاکائویی دارای خیلی خوشمزه میخوام

(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin سارا تو ماه رمضون حس قحطی بهش دست میدهBig GrinBig GrinBig Grin من حق میدم بهش ولی شما تو کل سال حس قحطی دارین بنابراین باز هم من شما رو با شکمی بس بزرگ تصور میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin سحر امروز چی خوردین کاربر بلک؟Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
قحطی چیه سمانه جوووون من کل سال اینطوریم عزیزم علاقه ی خاصی به غذا دارم Tongue. راستی چقدر تو پستهای شما از این شکلک خنده استفاده شده ، به نظرم شخصیت شاد و خوش خنده ای دارید Smile. ادمای شاد رو خیلی دوست دارم ، اکثر دوستای من شبیه شما هستن مخصوصا یه زهرا داریم کلا در حال خنده استBig Grin .
+ امروز انقدر فشارم شدید افتاده بود یه خط کد هم بدون کپی پیست نتونستم بزنم ، متنفرم از این حرکت Sad هیچ خلاقیتی نمیتونی داشته باشی ، دیروز هم یه لحظه مسیر خونمون رو گم کردم یه لحظه وسط خیابون هنگیدم شدید من کجام اینجا کجاست Big Grin کامل قفل ها Confused

+ ایده و فکری که پشت این اثر هست خیلی باحاله .

# کش رفته ازاینستای اقای خطای دید ، کارای دیگشون هم دوست میدارم شدید.

سارا جون خب من وقتی دارم سر و کله میزنم با بچه ها حسم خنده اس باید حسمو به مخاطب برسونم دیگه به خاطر همین نیش را کاملا باز میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , alirezaei
ارسال: #۲۹۰۳۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظر شما چند درصد از مردم ایران روزه می گیرن !؟ من که فکر می کنم درصد خیلی کم !

بلک بابت لینک هم ممنون

فکر میکنین .من دیروز مرکز خرید بودم سر افطار !!! مرکز خریدی که میگم محل مد تهرانهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin یعنی چهره ها همه فشن از فروشنده ها گرفته تا مشتری ها. برام جالب بود تو هر مغازه ای می رفتم همه داشتن افطار میکردن!!!!! کسانی که نگاشون میکردی میگفتی این روزه اس!!!!!!!!
بعضی ها هم فقط افطار می کنن...روزه نمی گیرن. می گن روزه رو نمی گیریم حداقل افطار رو بکنیمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , Behnam‌ , Pure Liveliness , khayyam
ارسال: #۲۹۰۳۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظر شما چند درصد از مردم ایران روزه می گیرن !؟ من که فکر می کنم درصد خیلی کم !

بلک بابت لینک هم ممنون

بعضی ها هم فقط افطار می کنن...روزه نمی گیرن. می گن روزه رو نمی گیریم حداقل افطار رو بکنیمBig Grin
دم مغازه !!!!!!!!!! میشه مگه طرف هر روز شروع کنه به خوردن کره و سبزی و آَش . تو خونه نبود که تو مغازه بود!!!!! هیچ چیز به زیبایی که ما فکر میکنیم نیس و برعکس هیچ چیز به زشتی که ما فکر میکنیم نیس. این که فکر کنیم همه بی دین شدن باعث میشه خودمونم سرد شیم. من خودم دوستی دارم که اصلا تو جو دین و اینا نیس (خیلی گله هاااااا ولی خب تو جو مذهب و اینا نیس) ولی تو ماه رمضون خیلی داره زور میزنه روزشو بگیرهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۹۰۳۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  

بلک بابت لینک هم ممنون

دم مغازه !!!!!!!!!! میشه مگه طرف هر روز شروع کنه به خوردن کره و سبزی و آَش . تو خونه نبود که تو مغازه بود!!!!! هیچ چیز به زیبایی که ما فکر میکنیم نیس و برعکس هیچ چیز به زشتی که ما فکر میکنیم نیس. این که فکر کنیم همه بی دین شدن باعث میشه خودمونم سرد شیم. من خودم دوستی دارم که اصلا تو جو دین و اینا نیس (خیلی گله هاااااا ولی خب تو جو مذهب و اینا نیس) ولی تو ماه رمضون خیلی داره زور میزنه روزشو بگیرهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من نگفتم همه این جورین گفتم بعضی ها...دیدم که می گم
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , khayyam
ارسال: #۲۹۰۳۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  قدیمی‌هاش
بعععله !
ما هم از اونایی بودیم که با آهنگ سه شنبه ها خیلی حال میکردیم ...
ارسال: #۲۹۰۳۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
/////////////
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , so@ , **sara**
ارسال: #۲۹۰۳۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  من هم شبا زود میخوابم هم بعد سحری میخوابم تا ۱۱ ولی باز ساعت ۱:۳۰ که میشه حس میکنم از بیخوابی بیهوش میشم؟ چرا واقعا؟:|
خرس تو کل زمستون انقدر نمیخوابه که من تو این سه روز خوابیدم:|

چه برعکس
من به جاش اصلا نتونستم درست حسابی بخوابم، روزی فوقش پنج ساعت ولی برخی ساعات مثل زامبی میشم
ارسال: #۲۹۰۳۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
................
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , samaneh@90 , RASPINA , **sara**
ارسال: #۲۹۰۴۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  والا خودمم موندم علتش چیه
اگه فعالیت زیاده که قبل ماه رمضون همین فعالیت رو داشتم. :|
جالبه. بی خوابی رو من تجربه کردم و راحت میشه این مشکل رو حل کرد.
قبل کنکور شب ها نمیتونستم بخوابم با وجود اینکه خوابم میومد و نوک انگشتام بی حس میشد و بدنم از سرما یخ میزد در حالیکه اتاقم همیشه خدا گرم بود.حتی بعضی وقتا انقدر بی خواب میموندم که نفسم هم نامنظم میشد.. تصمیم گرفتم روزی حداقل نیم ساعت هم که شده بدوم هم بدنم خسته بشه و هم ذهنم از فکر و خیال و استرس آزاد شه.. که خوشبختانه تاثیر داشت و بعد از اون خوابم منظم شد. شما هم یه امتحانی بکنید درسته ماه رمضونه ولی یکی دو ساعت مونده به افطار حتما ورزش کنید. خیلی تاثیر داره.

عجب، ایول که واست کار می کنه

ممنونم، ورزش عالیه، مثل قبل که باشگاه میرم ولی فعلا که تاثیر نداشته... ایشالا درست شه

شاید به خاطر شروع تغییرات غذا خوردنه :exclamation قبل از اینکه عادت کنیم رمضان تمام میشه و باز باید adjust شیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close