زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۳۲۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
فقیر بودن
تنبل بودن
بدبخت بودن و...
خیلی راحته،

اما تو به دنیا نیامدی که فقیر باشی،
تو به دنیا نیامدی که بدبخت باشی،
تو به دنیا نیامدی که ضعیف باشی،

پس از هر لحظه برای خوشبختی و حرکت استفاده کن،
و اصلا مهم نیست که قبلا چه کسی بودی...

از همین الان شروع کن و همه چیز را تغییر بده...

یادت باشد هیچکس به جز خودت مسوولِ زندگیِ تو نیست، نه پدرت نه مادرت و نه هیچ کس ِ دیگر.

اولین قدم برایِ تغییر، پذیرفتنِ تمامِ مسولیتِ زندگی است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Saman , The BesT , khayyam , Pure Liveliness , Bahar_HS , salam az ma , hun73r.9h0s7 , nlp@2015 , پروفسور , Ms. Saba , tohidi4503 , قاصدک۲۳
ارسال: #۲۸۳۲۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
نقل قول: کلاغ ها چه موجودات بامزه ای هستن، الان ده روزه شاهد دعوای لفظی و فیزیکی دو تا گربه با دو تا کلاغ هستم. امروز گربه هه ترسیده بود، در خونه ی ما هم باز بود، اومده بود داخل، تا ۵ دقیقه با گربه هه face to face شده بودم Big Grin
این اولش ۱۰ دقیقه نبود بعدش ادیتش کردید ۵ دقیقه شد؟
خیر، اول جواب آقای بیگ میری رو دادم. بعد چند دقیقه بعدش موضوع کلاغ ها رو تایپ کردم. ادیتم دقیقا موضوع اون کلاغه بود نه ۱۰ دقیقه و ۵ دقیقه!
-----------
چرا عکس پروفایل توی ارسالها نشون داده نمیشه؟!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۸۳۲۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  نرم افزار Easy PHP رو از کجا بیارم ؟؟؟ Sad خدایی کمک کنید. میخوام تا ته طراحی وب و سایت و .NET و سایر بستگانش برم. شاید به درد شمام خوردم Big Grin

لااقل اینجا پیشرفتمون در گرو تصمیمات یهویی و داغون سنجش نیست

برای .NET اگه دوست داشتی برو سمت MVC5 خواهان زیاد داره.
برای PHP اکثرا از wamp یا xamp استفاده میکنن. کار با wamp ساده تره ولی من خودم xamp رو ترجیح میدم.
ادیتور حرفه ای هم phpStorm یا webStorm رو پیشنهاد میکنم بهت. ازشون راضیم SmileSmile

مانشت با phpstorm و با لیسانس قانونی اهدایی تیم توسعه این ابزار، توسعه پیدا می‌کنه. بهترین ابزار توسعه php بدون شک phpstorm هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Skyrim , blx
ارسال: #۲۸۳۲۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ
مانشت لیسانس گرفته؟
هفته آینده یه پرزنت دارم در مورد نرم افزارهای متن باز EHRاسنادشون رو که میخوندم به زحمت معماری شون رو متوجه میشدم پیچیده بودن .به نظرمن توی طراحی یه سیستم راحت ترین قسمت کدزدنه

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۲۸۳۲۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ب.ظ
وقتی از یک جای دیگه مطلب رو در word پیست می کنیم پس زمینه اش بنفش ملایم می شه چجوری می شه برداشت؟ با highlight نمی شه.
ارسال: #۲۸۳۲۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط Milestone.)
تخمه و پفک و اقلام مشابه رو آماده کردین دیگه نه؟ CoolSmile
ساعت ۰۵:۳۰ صبح فردا (هشتم خرداد)، والیبال ایران - استرالیا؛ اولین بازی برای رسیدن به المپیک ریو، شبکه سه؛

(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  وقتی از یک جای دیگه مطلب رو در word پیست می کنیم پس زمینه اش بنفش ملایم می شه چجوری می شه برداشت؟ با highlight نمی شه.

یک راه حلش اینه که ابتدا متن مربوط رو در یک فایل Notepad قرار بدید تا ساختارش ازش گرفته بشه و بعد از اونجا به یک فایل Word انتقال بدید. راه حل دیگه اینه که زمان Paste کردن از بین گزینه‌های مربوط Keep Text Only رو انتخاب کنید. احتمالا شما از Keep Source Formatting استفاده کردید که متن رو همراه با ساختارش (هایلایت، اندازه، رنگ و...) وارد می‌کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , tohidi4503 , hun73r.9h0s7 , afrooz-OMD , Ms. Saba
ارسال: #۲۸۳۲۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
چرا همه ی تاریخا شده تاریخ امروز؟ :-؟

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۲۸۳۲۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  چرا همه ی تاریخا شده تاریخ امروز؟ :-؟
Sad
فقط تاریخ عضویت در ارسال هامون درستهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۳۲۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  چرا همه ی تاریخا شده تاریخ امروز؟ :-؟

همش کار اسرائیله و عربستانه... احتمالا مانشت رو هم هک کردن ConfusedConfusedConfusedConfused

البته یه احتمال خیلی خیلی ضعیف( Tongue ) هم این میتونه باشه :‌ >>> " ۸ خرداد سالروز تولد انجمن مانشت":DBig GrinCoolCoolCool

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS , tohidi4503 , Paraande , Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۳۳۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط hun73r.9h0s7.)
جالبه هااا با اینکه خیلی وقت نیست با اینجا اشنا شدمو و خیلی اتفاقی هم

به مانشت برخورد کردم ولی شور و شوق اینجا به نظرم خیلی بهتره ( میشه گفت عالی )

بعضی از حرفایی اقای khayyam رو در مورد برخوردو نحوه زندگی الان رو منم واقعا قبول دارم

ولی جواب های واقعا قانع کننده ای از بچه ها دیدم یعنی میشه بگیم هرچی هم

توی اطراف داریم میبینیم میشه به اینم امید داش که هنوز خیلی چیزا هست که زندن

و ادامه داره مخصوصا جو دوستانه اینجا هم میشه گف جواب خیلی سوالارو میشه اینجا گرفت

هم اینکه ادم اروم میشه جالبی همین انجمنه که ادامه میده. انءشاالله که همه موفق باشن

مخصوصا بچه های مانشت و خود انجمن مانشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khayyam , Sadi_gh
ارسال: #۲۸۳۳۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  همش کار اسرائیله و عربستانه... احتمالا مانشت رو هم هک کردن ConfusedConfusedConfusedConfused
مشکل از php 7 هست. ممنون که گزارش کردین. بررسی می‌کنیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Sadi_gh
ارسال: #۲۸۳۳۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  جالبه هااا با اینکه خیلی وقت نیست با اینجا اشنا شدمو و خیلی اتفاقی هم

به مانشت برخورد کردم ولی شورو شوغ اینجا به نظرم خیلی بهتره ( میشه گفت عالی )

بعضی از حرفایی اقای khayyam رو در مورد برخوردو نحوه زندگی الان رو منم واقعا قبول دارم

ولی جواب های واقعا قانع کننده ای از بچه ها دیدم یعنی میشه بگیم هرچی هم

توی اطراف داریم میبینیم میشه به اینم امید داش که هنوز خیلی چیزا هست که زندن

و ادامه داره مخصوصا جو دوستانه اینجا هم میشه گف جواب خیلی سوالارو میشه اینجا گرفت

هم اینکه ادم اروم میشه جالبی همین انجمنه که ادامه میده. انءشاالله که همه موفق باشن

مخصوصا بچه های مانشت و خود انجمن مانشت.
خوش اومدی به مانشت Heart

من خودم سعی می کنم وقتی که حرفی رو می زنم واقعیت های جامعه و زندگی رو ببینم و نسبت به اونا ابراز نظر کنم نه بر اساس کتاب ها و تئوری ها اینقدری تو کتاب ها و حرف های این و آن غرق شدیم حتی قوانین هم بر اساس همین تئوری ها بنا شده است یه نگاه به دور و اطراف خودمون بندازیم و سعی کنیم خودمون زندگی رو برای خودمون ساده کنیم آیا نمیشه ؟ چرا وقتی که سرمایه و مال کافی داری و نیازت برطرف شده دوباره داری بهش اضافه می کنی و سرمایه می کنی ؟ آیا سوار یه ماشین ۲۰۰ میلیونی بشی با سوار ماشینی که ۱ میلیارد پولشه چیزی به آدم اضافه میشه ؟ چرا همه پولکی شدیم ؟ چرا دو دقیقه تو مترو صبر نمی کنند که مسافرها پیدا بشن بعد سوار بشن ؟ حتما باید هل بدیم همدیگه رو و کیف قابی کنیم ؟ و ....
چرا خودمون رو درست نمی کنیم امام علی گفته روزی ۲۰ بار به یاد مرگ باشی خیلی از گناهان رو نمی کنی ؟

..............................................................................
الان بهنام میاد می گه حرفت سندیت نداره ۲۰ بار نگفته الان دنبال احادیث می گرده آقا شما فرض کن ۱۰ بار
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۸۳۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخر ترمه و پروژه ها
اگه کسی توی زمینه action recognition کار کرده ممنون میشم پیام بده بهم، یه سری سوال دارم HuhIdeaIdea
تنکیو

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال: #۲۸۳۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  آخر ترمه و پروژه ها
اگه کسی توی زمینه action recognition کار کرده ممنون میشم پیام بده بهم، یه سری سوال دارم HuhIdeaIdea
تنکیو
من قبلا یه پایان نامه کامل انگلیسی تو این زمینه دیدم سرچ بزن اگر پیدا نکردی تو سیستمم بگردم برات پیدا کنمBig Grin

+سیستمم آشفته بازارِCoolCool

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۲۸۳۳۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  آخر ترمه و پروژه ها
تنکیو
من قبلا یه پایان نامه کامل انگلیسی تو این زمینه دیدم سرچ بزن اگر پیدا نکردی تو سیستمم بگردم برات پیدا کنمBig Grin

+سیستمم آشفته بازارِCoolCool
اختیار داری, سیستمت خیلی منظمه که! خصوصا دسکتاپت! Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close