زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۲۴۱
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
روز پسر مبارک !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۲۴۲
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ
این "عزیزم" گفتن در جواب هر چیز cute ، چیز جدیدی هست یا من تازه دارم میشنوم؟
ارسال: #۲۷۲۴۳
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط Menrva.)
چقدر امروز هوا گرم شده... Confused

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۷۲۴۴
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این "عزیزم" گفتن در جواب هر چیز cute ، چیز جدیدی هست یا من تازه دارم میشنوم؟
تو داری تازه میشنوی عزیزم Sleepy

اه حواسم نبود ناهار رو روو میز خودم خوردم کثیف شد. همیشه وقتی کسی نبود توو میز این و اون میخوردم Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , afrooz-OMD , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۲۴۵
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۲۲ ب.ظ
از شدت استرس خودمو زدم به بیخیالی امروز ۱۰ صفحه هم نخوندم
کاش امسال قبول بشم
کاش آخر خوبش همین حالا باشه
همین امسال

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , khayyam , kilookiloo , fatemesoleimani , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۲۴۶
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  از شدت استرس خودمو زدم به بیخیالی امروز ۱۰ صفحه هم نخوندم
کاش امسال قبول بشم
همین امسال
امیدوارم که قبول شین
این چیزا طبیعی هس این روزا سعی کنین بیشتر به مرور نکاتی که یاداشت کردین بپردازین و تست بزنین به چیزایی که بلد نیستین یا نخوندین فک نکنین به چیزایی که بلدین فک کنین هیچکس کامل نمیاد سر جلسه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , sara9009
ارسال: #۲۷۲۴۷
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیییشود AngryAngryAngryAngryAngryAngry

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , khayyam , elhamgh
ارسال: #۲۷۲۴۸
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  از شدت استرس خودمو زدم به بیخیالی امروز ۱۰ صفحه هم نخوندم
کاش امسال قبول بشم
همین امسال

به این فک کن که میری سر جلسه و از اینکه سوالارو بلدی جواب بدی کیــــــــــف میکنی : )
ایشالا از سر جلسه خوشحال بیای بیرونBlush

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , elhamgh , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۲۴۹
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیییشود AngryAngryAngryAngryAngryAngry

گاهی هم علی رغم اینکه فکرشو نمی کنی میشود میشود و میشود ! پس خدابزرگه ناامید نباش تو حال زندگی کن و از داشته هات لذت ببر حتی اگه هیچی نداری !
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , Parisa-SH , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۲۵۰
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ
‌? تقدیم به پدری که ندارم ?

میان تمام نداشتن ها دوستت دارم ...
شانس دیدنت را هر روز ندارم ...
ولی دوستت دارم...

وقتی دلم هوایت را میکند حق شنیدن صدایت را ندارم...
ولی دوستت دارم ...

وقت هایی که روحم درد دارد و میشکند شانه هایت را برای گریستن کم دارم...
ولی دوستت دارم...
وقت دلتنگی هایم , آغوشت را برای آرام شدن ندارم ...
ولی دوستت دارم ....
آری همه وجودمی ولی هیچ جای زندگیم ندارمت و میان تمام نداشتن ها باز هم با تمام وجودم...
دوستت دارم  پدرم

پدرم روزت مبارک

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , khayyam , nina69 , Nesyan , fatemesoleimani , The BesT , Ms. Saba , salam5 , MajidNasiri , Pure Liveliness , amineh89 , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۲۵۱
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیییشود AngryAngryAngryAngryAngryAngry

گاهی هم علی رغم اینکه فکرشو نمی کنی میشود میشود و میشود ! پس خدابزرگه ناامید نباش تو حال زندگی کن و از داشته هات لذت ببر حتی اگه هیچی نداری !

توی حال به مشکل خوردم Dodgy برای ی کار نیاز شد یه کتابخونه غیر جاوا رو توی پروژه اندروید استفاده کنم بعد از یه هفته تلاش نتونستم build ش کنم و بعد از کلی سرچ ی کتابخونه پیدا کردم که همین رو build کرده بود و خیلی راحت شده بود عین کتابخونه های خود اندروید . با خوشحالی استفاده کردم و حالا که دیگه آخرای کاره میبینم یکی از دستورات کتابخونه اصلی رو نداره SadSadSadSadSadSad سرچ کردم دیدم این دستور , دستور خارجی کتابخونس و برای استفاده باید ..... در آخر ی جوری شد که باید برگردم دوباره تلاش کنم ببینم میتونم خودم کتابخونه اصلی رو بیلد کنم یا نه Sad

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۷۲۵۲
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  ‌? تقدیم به پدری که ندارم ?

میان تمام نداشتن ها دوستت دارم ...
شانس دیدنت را هر روز ندارم ...
ولی دوستت دارم...

وقتی دلم هوایت را میکند حق شنیدن صدایت را ندارم...
ولی دوستت دارم ...

وقت هایی که روحم درد دارد و میشکند شانه هایت را برای گریستن کم دارم...
ولی دوستت دارم...
وقت دلتنگی هایم , آغوشت را برای آرام شدن ندارم ...
ولی دوستت دارم ....
آری همه وجودمی ولی هیچ جای زندگیم ندارمت و میان تمام نداشتن ها باز هم با تمام وجودم...
دوستت دارم  پدرم

پدرم روزت مبارک
پدر یه چیز دیگه است نداشتنش واقعا سخته اینو خیلی وقته فهمیدم Sad

پدر کجایی ... SadSadSad

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیییشود AngryAngryAngryAngryAngryAngry

توی حال به مشکل خوردم Dodgy برای ی کار نیاز شد یه کتابخونه غیر جاوا رو توی پروژه اندروید استفاده کنم بعد از یه هفته تلاش نتونستم build ش کنم و بعد از کلی سرچ ی کتابخونه پیدا کردم که همین رو build کرده بود و خیلی راحت شده بود عین کتابخونه های خود اندروید . با خوشحالی استفاده کردم و حالا که دیگه آخرای کاره میبینم یکی از دستورات کتابخونه اصلی رو نداره SadSadSadSadSadSad سرچ کردم دیدم این دستور , دستور خارجی کتابخونس و برای استفاده باید ..... در آخر ی جوری شد که باید برگردم دوباره تلاش کنم ببینم میتونم خودم کتابخونه اصلی رو بیلد کنم یا نه Sad

من یه پروژه داشتم سه ماه روش کار می کردم نمیشد که نمیشد گیر یه چیزش بودم که نمیشد آخر گفتم نمیشه دیگه بدم بیرون برام بنویسن زنگ زدم به یکی از این موسسات گفتن ۶۰۰ هزار میشه همین که گفت ۶۰۰ هزار با خودم گفتم من اگه قرار باشه اونا این پروژه رو انجام بدن پس خودم هم می تونم انجامش بدم ب هر حال بهم برخورد وقتی گفت ۶۰۰ هزار آخر ساعت سه نصف شب بود جواب گرفتم و کلی خوشحال بودم و شب نخوابیدم تا صبح از خوشحالی !
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , fatemesoleimani , **sara** , blackhalo1989 , Parisa-SH , so@ , afrooz-OMD , kilookiloo , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۲۵۳
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط Ms. Saba.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیشود که نمیییشود AngryAngryAngryAngryAngryAngry

شعری بسیار زیبا از قیصر امین پور:
(عجیییب دوسش دارم)

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
گاهی بساط عیش خودش جور میشود
گاهی دگر تهیه بدستور میشود
گه جور میشود خود آن بی مقدمه
گه با دو صد مقدمه ناجور میشود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
"گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود"
گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو میشود
گاهی برای خنده دلم تنگ میشود
گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود
گاهی تمام آبی این آسمان ما
یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود
گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود
از هرچه زندگیست دلت سیر میشود
گویی به خواب بود جوانی مان گذشت
گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود
کاری ندارم کجایی چه میکنی
بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود

.The best way to predict the future is to invent it
بهترین راه برای پیش بینی آینده خلق آن است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , **sara** , kilookiloo , khayyam
ارسال: #۲۷۲۵۴
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط Tehran_95.)
این آخرا حال غریبی دارم.یهویی اینجوری شدم .کاش یه رفیق داشتم Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۷۲۵۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  این آخرا حال غریبی دارم.یهویی اینجوری شدم .کاش یه رفیق داشتم Confused
رفیقم کجایی
دقیقا کجایی؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۰۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close