زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۸۶۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ق.ظ، توسط x86.)
----
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , fo-eng , diligent , fatemesoleimani , nekata , MisTeR , salam az ma , arezoo174 , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۶۸۶۷
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
مادرم پیامبری بود
با یک زنبیل پر از معجزه!
یادم هست:
در اولین سوز زمستانی
النگویش را به بخاری تبدیل کرد ...!
[بهرنگ قاسمی]

من میدونم خدا بیشتر وقتها جاشو با مادر عوض میکنه

تقدیم به تمام مادران مهربان سرزمینم .. HeartHeartHeart

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , fatemesoleimani , soheila-zd , vesta , sara9009 , **sara** , arezoo174 , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۶۸۶۸
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  دیشب دو ساعتی تو پارک نشسته بودم. یه خانمی بود که داشت یه دکه رو میچرخوند. ساعت ۱۰ شب هم وسایلش رو جمع کرد و رفت. این برای اون خانم هایی که از ظرف شستن آقایون لذت می برن.
ربطش رو میشه توضیح بدین؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۶۸۶۹
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ق.ظ، توسط x86.)
---
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۶۸۷۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ
امروز تو بیمارستان یه آقایی که همسرش بستری بود، برای خانمش و همه بیمارهای دیگه اونجا یه شاخه گل خریده بود

خیلی خوشحال شدم. وقتی میبینم هنوز همچین آدمهای خوش فکر و خوش قلبی داریم آدمهایی که به فکر بقیه هم هستند، لذت میبرم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , diligent , sara9009 , tabassomesayna , MisTeR , **sara** , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۶۸۷۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  امروز تو بیمارستان یه آقایی که همسرش بستری بود، برای خانمش و همه بیمارهای دیگه اونجا یه شاخه گل خریده بود

خیلی خوشحال شدم. وقتی میبینم هنوز همچین آدمهای خوش فکر و خوش قلبی داریم آدمهایی که به فکر بقیه هم هستند، لذت میبرم

خدا، این آقا و امثال این آقا رو از این دنیا و آدماش نگیره ... Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۲۶۸۷۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  ربطش رو میشه توضیح بدین؟

ربطش اینه که آیا اونایی که از ظرف شستن آقایون لذت میبرن، از وایسادن تو دکه تا ۱۰ شب هم لذت می برن؟ کلا چیزی به اسم تقسیم وظایف تو کشور ما که چه عرض کنم تو کل دنیا خوب جا نیوفتاده. این داستان خیلی از خانواده هاست که از ظرف شستن آقا شروع میشه آخرش به کارگری خانم و بچه داری آقا ختم میشه.

پ.ن: حالا برای توضیحات بیشتر میتونید تو پروفایلم اشاره کنید تا بیشتر توضیح بدم، اینجا جای خوبی برای کش دادن اینجور بحث ها نیست. خیلی ممنون
شما ظرف شستن یه مرد رو با کارگری یه خانم اون ساعت شب تو "جامعه ما" یکی میدونی؟ کار اون خانم و آقا اصلا قابل مقایسه نیست با هم. اون خانم از خیلی چیزا گذشته که وایساده تو خیابون داره کار میکنه، هزار جور حرف و متلک و تحقیر و توهین میشنوه. آقا هم میشنوه؟ غیر از اینه که آقا با کارهایی که تو خونه انجام میده خودشو پیش خانمش عزیزتر میکنه؟ حضرت علی هم کار خونه رو انجام میدادن با اینکه قبلا پیامبر براشون تقسیم وظایف کرده بودن (کارهای خانه با حضرا فاطمه و کارهای بیرون با حضرت علی) ولی با این حال انجام میدادن.
کار اون خانم خیلی ارزشمنده، اون خانم خیلی از خودگذشته ست و ارزشش از کار اون آقا مسلما بیشتره حداقل از نظر من، شاید پیش خدا اینجوری نباشه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Parisa-SH , MisTeR , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۸۷۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شما ظرف شستن یه مرد رو با کارگری یه خانم اون ساعت شب تو "جامعه ما" یکی میدونی؟ کار اون خانم و آقا اصلا قابل مقایسه نیست با هم. اون خانم از خیلی چیزا گذشته که وایساده تو خیابون داره کار میکنه، هزار جور حرف و متلک و تحقیر و توهین میشنوه. آقا هم میشنوه؟ غیر از اینه که آقا با کارهایی که تو خونه انجام میده خودشو پیش خانمش عزیزتر میکنه؟ حضرت علی هم کار خونه رو انجام میدادن با اینکه قبلا پیامبر براشون تقسیم وظایف کرده بودن (کارهای خانه با حضرا فاطمه و کارهای بیرون با حضرت علی) ولی با این حال انجام میدادن.
کار اون خانم خیلی ارزشمنده، اون خانم خیلی از خودگذشته ست و ارزشش از کار اون آقا مسلما بیشتره حداقل از نظر من، شاید پیش خدا اینجوری نباشه.
من نمیدونم چرا تا بحث کمک میشه سریع حضرت علی رو مثال میزنن خانم ها. شما فقط تو مهریه فاطمه وار عمل کنید تا توقع چنین رفتاری رو هم داشته باشید. کدوماتون مهریه اتون مهرالسنه بوده آخه؟! خوبه وقتی توقعی داریم اول از خودمون شروع کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , codin , kilookiloo
ارسال: #۲۶۸۷۴
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شما ظرف شستن یه مرد رو با کارگری یه خانم اون ساعت شب تو "جامعه ما" یکی میدونی؟ کار اون خانم و آقا اصلا قابل مقایسه نیست با هم. اون خانم از خیلی چیزا گذشته که وایساده تو خیابون داره کار میکنه، هزار جور حرف و متلک و تحقیر و توهین میشنوه. آقا هم میشنوه؟ غیر از اینه که آقا با کارهایی که تو خونه انجام میده خودشو پیش خانمش عزیزتر میکنه؟ حضرت علی هم کار خونه رو انجام میدادن با اینکه قبلا پیامبر براشون تقسیم وظایف کرده بودن (کارهای خانه با حضرا فاطمه و کارهای بیرون با حضرت علی) ولی با این حال انجام میدادن.
من نمیدونم چرا تا بحث کمک میشه سریع حضرت علی رو مثال میزنن خانم ها. شما فقط تو مهریه فاطمه وار عمل کنید تا توقع چنین رفتاری رو هم داشته باشید. کدوماتون مهریه اتون مهرالسنه بوده آخه؟! خوبه وقتی توقعی داریم اول از خودمون شروع کنیم.
شاید چون بزرگی حضرت علی از قبل ثابت شده بود. بعدم چرا فکر میکنین مهریه اینقدر واسه خانمها مهمه؟! خانمهای زیادی هستن بدون مهریه ازدواج میکنن.
این بحث تا ابد میتونه ادامه داشته باشه...

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۶۸۷۵
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ق.ظ، توسط x86.)
----
ارسال: #۲۶۸۷۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شاید چون بزرگی حضرت علی از قبل ثابت شده بود. بعدم چرا فکر میکنین مهریه اینقدر واسه خانمها مهمه؟! خانمهای زیادی هستن بدون مهریه ازدواج میکنن.
این بحث تا ابد میتونه ادامه داشته باشه...
مهم بودن مسایل مالی (خونه، ماشین، ...) رو من خودم با چشمای مبارکم (!) دیدم. اگه مهم نیست پس چرا معیاریه که حتی کسی باهاش رد میشه؟ یا اگه مهم نیست چرا بعضیا اولین سوالاتشون راجع به خونه است؟
بعدم حرف من ساده بود: به جای توقع داشتن از بقیه اول از خودتون شروع کنید.
من خودم اول از خودم شروع کردم و دور بعضی از چیزایی که برای خیلیا مهمه رو خط کشیدم. بقیه هم بهم زیاد خرده گرفتن بابت این قضیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۲۶۸۷۷
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  آقایی که به جز ظرف شستن راه بهتری برای عزیزتر شدن پیش خانمش پیدا نکرده، همون بهتر که ظرف بشوره، اصلا بیاد ظرفای مارم بشوره شاید عزیزتر بشه Big Grin.

در کل فکر می کنم شما و اون آقایونی که ظرف میشورن تو یه دسته هستید، بنده و اون خانم هایی که از این کار شوهرشون لذت نمیبرن تو یه دسته. میشناسم از این نوع خانم ها هم، و امیدوارم که قسمتمون بشه Rolleyes Angel Blush.
آقا خب از اول میگفتین من از ظرف شستن بدم میاد ما هم اینهمه بحث نمیکردیم Big Grin
منم دوست دارم هوامو تو کارای خونه داشته باشه و اینقدر تقسیم وظایف تقسیم وظایف نکنه Angel
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مهم بودن مسایل مالی (خونه، ماشین، ...) رو من خودم با چشمای مبارکم (!) دیدم. اگه مهم نیست پس چرا معیاریه که حتی کسی باهاش رد میشه؟ یا اگه مهم نیست چرا بعضیا اولین سوالاتشون راجع به خونه است؟
بعدم حرف من ساده بود: به جای توقع داشتن از بقیه اول از خودتون شروع کنید.
شما میگین بعضیا، خب منم گفتم بعضیا. من به اونایی که مهریه نجومی میزنن هیچ حقی نمیدم. ولی با مهریه متعارف مخالف نیستم. جامعه، شرایط بعد از طلاق یه خانم رو تضمین میکنه؟ جامعه بماند؛ خانواده هایی هم هستن که دخترشونو دیگه نمیپذیرن! این خانم اگه طلاق گرفت دلشو به چی خوش کنه؟؟ اینم که مسائل مالی برا بعضیا مهمه نمیشه خرده گرفت ؛ همونطور که بعضی پسرا ملاک زیبایی براشون خیلی خیلی مهمه. یا خانم شاغل نمیخوان یا میخام حتما همسن باشیم ..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , crevice , Aurora , tabassomesayna , Parisa-SH , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۸۷۸
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط vesta.)
خوشم میاد برای هیچ کدومتونم خبری نیستا Big Grin الکی میاین همدیگرو میکشید و میرید Tongue

شام دارید اصلا؟ ناهار نداشتم دارم از دست میرم Sad

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sara9009 , **sara**
ارسال: #۲۶۸۷۹
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط fo-eng.)
تصویر پسرى که چند سال قبل با عکسش معروف شد و الان بزرگ شده! Big GrinBig Grin

[تصویر:  399719_photo_2016_03_30_15_37_06.jpg]

میگم جدیدا چقدر اینجا بحث ها رو همتون می برید به سمت ازدواج ... Big GrinBig Grin توجه کردید؟ هر اتفاقی می افته ، هر چند کوچیک بازم همه انگشتا می ره سمت ازدباج Wink :TongueDBig Grin Rolleyes Shy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , diligent , gogooli , Ms. Saba , tabassomesayna , crevice , soheila-zd , **sara** , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۶۸۸۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خدای منو شفا بده یا بکش که راحت بشم [تصویر:  smile.gif]
Big GrinBig Grin
این چی بود دیگه دختر

همش تقصیر مدیر x86 هستش، خدایا این مدیر رو بگذار اول لیست ازدواج Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۷۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close