زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۴۱۱
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ما کلا ۳ سالی هست که دیگه داخل اقوام اشنایان کنکورسراسری نداریم دیروز همه اش استرس داشتمSmileیکی نیست بگه آخه به تو چه ربطی داره

+پوووونه تبریکات فراوان ،ایشالله خودت هم این جیغ زدنو گریه کردنرو تجربه کنی Smile
سنسورهای مغزمون به اسم کنکور حساس شده آفاق. سال پیش منم استرس داشتم حالا استرس کی رو نمیدونم : ))))))))

+مرسی عزیزم. مرسی. ایشالا.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , hatame , kora
ارسال: #۲۲۴۱۲
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط kader.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دیروز وقتی ۱۰ نفر اول کشور اعلام شد خواهرم بدجوری گریه کرد
صبح یکی از معلم هاش اس زده که نتایج اومده برو نگاه کن
رفته نگاه کرده یه جیـــــــــــــغ زده و گریه و زاری. گفتم یا خدا نکنه سه رقمی شده داره اینطوری گریه میکنه؟
رفتم تو اتاقش کارنامه اش رو دیدم خانوم شده رتبه ۵ منطقه و رتبه ۱۱ کشوری : ))))))))))))))))
گریه اش هم واسه این بود اگه فقط یه سوال ریاضی رو که سهوا اشتباه جواب داده درست جواب میداد الان رتبه ۶ کشور بود تو تی وی هم نشونش میدادن!!
آخه مرگ من ببینید عمق ناراحتی من و خواهرم رو .. من برم اسید بخورم با وجود رتبه ارشدی که آوردم کماکان نیشم بازه : ))))))))))))))))))

تبریک میگم هم به شما هم به خواهرتون
خیلی خیلی مرسی عزیزم.

رتبه داداش شما رو هم من به شما تبریک میگم. ایشالا همیشه موفق باشن.

(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  به بچه میگم بیا برو همین تبریز پزشکی بخونین ، خداروشکر کن، میگه نه من تهران میخام

یکی نیست بگه عزیزم بچسب رتبتو ، نمون واسه سال بعد ، با این اوضاع سنجش معلوم نیست واسه سال بعد چه تغییراتی بده

راستی کدر نذار این اشتباه رو بکنه
خود من نمونه بارز این اشتباهم!
سال دوم معلوم نیست چه اتفاقی واسه آدم میفته. ریسک بزرگیه که اگه اون ریسک سرانجام خوشی نداشته باشه فقط یه عمر پشیمونی و حسرت داره.
۵۰۰ تجربی که بد نیست.. یعنی خیلی خوبه با اون رقابت شدیدی که تو رشته تجربی هست این نتیجه عالیه.. و پزشکی تبریز هم که بد نیس.. علوم پزشکی تبریز آرزوی خیلی هاست و بعد تهران بهترین دانشگاه علوم پزشکی کشوره.

دقیقا ، همه فعلا داریم بهش میگیم که این کارو نکنه ،
الان فقط چندساعت گذشته ، فعلا داغه ،مطمئنا مامانم میتونه قانعش کنه

(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ما کلا ۳ سالی هست که دیگه داخل اقوام اشنایان کنکورسراسری نداریم دیروز همه اش استرس داشتمSmileیکی نیست بگه آخه به تو چه ربطی داره
استرس کنکور در ما نهادینه شده Big Grin
من خودم تا چند سال بعد از کنکور برنامه های کنکوری شبکه ی آموزش رو نگاه می کردم. فکر کنم فرصت برابر بود Smile

منم تبریک میگم به همه. خیلی حس خوبیه رتبه ی خوب آوردن Smile
داداش منم خدا رو شکر خوب شده.

منم به شما تبریک میگم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Aurora , RASPINA
ارسال: #۲۲۴۱۳
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  منم تبریک میگم به همه. خیلی حس خوبیه رتبه ی خوب آوردن Smile

عه داداش شما هم کنکوری بود؟

به به تبریک میگم بهتون.
ایشالا همیشه موفق باشن داداشتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۴۱۴
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دلم کنکور خواست Rolleyes
من دلم می خواد همیشه دانشجو بمونم!Smile

(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  یه جلسه ای هست به نام ۲۰ تا ۳۰ سالگی هر از چند گاهی برگزار میشه که ادمای موفق میان راجع به این برهه از زندگیشون، تلاش ها، شکست ها و موفقیت هاشون میگن، جلسه ی جالبیه، فیلماشو براتون میزارم، سخنران جلسه ی بعدیش موسس شرکت چارگون هست
آوا جان! حتما بذار!قربون دستت!Smile

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۲۴۱۵
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یه دوقلو رتبه های ۵ و ۶ تجربی رو اوردن.
چقدر خوبه Smile

خیلی جالب بود. مرسی که گفتید.
من تا نفرات برتر اومد رفتم نگا کردم ولی متوجه دوقلو بودن این ۲تا پزشکمون نشدم.Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , RASPINA , tabassomesayna
ارسال: #۲۲۴۱۶
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  منم تبریک میگم به همه. خیلی حس خوبیه رتبه ی خوب آوردن Smile

مدیرجان من تبریک میگم, چون شیرییییییییییییییییییییییینی میخوام! Big Grin
برای من باید شیـــــــــــــــــــــــــــرینی مخصوص بگیری, من خیلی اون روزها تاکید کردم که استررررررس نداشته باشن! Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۴۱۷
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ب.ظ
تبریــک به همه اونایی که رتبه خوب آوردنSmile

دختر خاله منم از ابتدای ورودش به دبیرستان واسه کنکور امسال برنامه ریزی کرده بود. . . ولی از استرس زیاد سر جلسه حالش بد شده بود...
هنوز جرات نکردم بهش زنگ بزنــم...میترسم خوب نشده باشه : (

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , RASPINA
ارسال: #۲۲۴۱۸
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط kora.)
تبریک به همه! خوبه خاطره به یادموندنی رتبه خوب تو کنکور به ویژه کنکور سراسری!!! هرچند من خودم این خاطره رو ندارم عوضش خاطره ی بسیار دل انگیز و به یاد ماندنی کنکور دادن های بی ثمر رو دارم DBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS , dr.a_AI , RASPINA , IT.girll , gogooli
ارسال: #۲۲۴۱۹
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
Oh My God..
بعد دو سال که از اعلام نتایج استخدام استانداری ها و قبولی داییم گذشته (و همین چن ماه پیش تو مصاحبه رد شد!) امروز از استانداری با داییم هم تماس گرفتن که مدارکت رو بیار دوباره که نیرو کم داریم و تصمیم گرفته شده دوباره استخدام کنیم.
یعنی معجزه وااار! به خدااا! بنده خدا با مدرک ارشد به هر دری زده بود ولی هیچ جا نتونسته بود استخدام بشه تو این چند سالی که از فارغ التحصیلیش میگذره.
اینم دومین خبر شاد امروز
اصلا هنگ هنگیم امروز! چه خبره امروز؟ وااااای چه روز خوبیه امروز : )))))
یعنی الان دکتر خدایی یا هم دکتر توکلی به من زنگ بزنن بگن پاسخبرگت رو اشتباهی تصحیح کردیم رتبه یک ارشد تویی و بیا انتخاب رشته بکن، اصلا تعجب نمیکنم. : ))))))))))))))))))))

(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  برای من باید شیـــــــــــــــــــــــــــرینی مخصوص بگیری, من خیلی اون روزها تاکید کردم که استررررررس نداشته باشن! Big Grin Big Grin
اره حتما اون ویدئو که خیلی تاثیر گذار بود Big Grin
چشم. من الان میرم سر کوچه یه جعبه ناپلئونی می خرم دیگه خودت بیا سر کوچه Big Grin
عه منم. من شیرینی زیاد دوست ندارم. بیزحمت برا من بستنی بگیر بستنیش هم وانیلی باشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , so@ , Aurora , messi1991 , kora
ارسال: #۲۲۴۲۰
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
پوونه جون امروز را بهت تبریک می گم به خاطر همه اتفاق های خوبش.
هم رتبه عالی خواهرت وهم کار داییت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara**
ارسال: #۲۲۴۲۱
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  فک کنم بهتر باشه یه تاپیک جدا بزنم
حتما اینکار را بکنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۲۴۲۲
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  پوونه جون امروز را بهت تبریک می گم به خاطر همه اتفاق های خوبش.
هم رتبه عالی خواهرت وهم کار داییت
خیلی خیلی مرسی عزیزم.
قربون شما. :*
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  پونه خجالت بکش دختر ،تو خودت باید دوبل شیرینی بدیSmileلطفا برای من شکلات تلخ بگیر۹۸ درصد باشهSmile
درضمن ما منتظر سومیش هستیمWink
من که ارشد قبول نشدم شیرینی بدم. Tongue Big Grin
استخدام هم داییم استخدام شده من که نه Tongue Big Grin
من تا خودم شریف نرفتم و حس نکردم برج ابن سینا برج دانشگاه خودمه شیرینی نمیدم به کسی Big Grin Big Grin Big Grin
ولی باشه عب نداره یه شکلات تلخ تلخ مهمون من اونم واسه اینکه دعام کردی شریف قبول بشم Big Grin

وااای اصلا امروز روز عجایبه : ))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , Bahar_HS , IT.girll , Parisa-SH
ارسال: #۲۲۴۲۳
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان
یه سوال داشتم? کسی می دونی چطور میشه فایل های اکسس تو اندروید ایجاد یا اجرا کرد?نمی خوام از sqlite یا mysql استفاده کنمSad(
 سپاس‌گزاری شده توسط: yazdani623
ارسال: #۲۲۴۲۴
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
مـــی دانی

بعـضی واژه ها را

بایـــد. . . از بیـخ و بــن منســوخ کــرد!

مثلِ همیـــن "قســـمت"!

آخر ماد یاد گرفته ایم کوتـــاهی هایمان را "قســــمت" صدا بزنیم!

+این دوتا درخت تو باغِ ارمه و چند ساله همین شکلی هستن. . . در فاصله ی حدود چهار پنج متری هم کاشته شدند و یه پیاده رو از بینشون میگذره . . . ولی تو آسمون به هم وصل شدنــد!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , kader , so@ , diligent , **sara** , RASPINA , dr.a_AI , Bahar_HS , IT.girll , messi1991 , kora , d_felfelak
ارسال: #۲۲۴۲۵
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط vesta.)
خواهرزاده ام خرگوش، خواهرزاده دیلیجنت رو دیدهTongue خرگوش میخواد
حالا من دارم میگم خاله، فلان جا که رفتی، اونجا بخر و نگه دار
میگه: نه خاله اونجا لذت نمیبرن!!! چونکه حیاطش خاکیه
من :|
خرگوشها :|
...

نمیدونم واژه لذت رو از کجا آورد!!! والا آخرین باری که من این واژه رو استفاده کردم یادم نمیاد :|

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , kader , so@ , diligent , Riemann , **sara** , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , dr.a_AI , Bahar_HS , IT.girll , messi1991

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close