زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۲۷۶
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ
خدایا ممنونتم که این درسم پاس شدم*

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , gogooli , **sara** , Pure Liveliness
ارسال: #۲۲۲۷۷
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
کلی وقت گذاشتم به سوالات سایت زیر جواب دادم ببینم با خصوصیات من چه شغلی را بهتر است انتخاب کنم .
در این آدرس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مثلا" اینکه مقید به ساعت کاری نباشم . یا کارم یکنواخت نباشه.

آخرش پیشنهاد کرده من " دریانورد " یا "کارآگاه جنایی " یا " زیست شناس" بشم SmileBig Grin
(اینکه این مشاغل چقدر بهم شباهت دارند بخصوص دریانورد با اون دو تای دیگه خیلی مجهوله برایم)

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , **sara** , Menrva , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۲۷۸
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  اره یادته هنوز؟ Big Grin یکم سرچ زدم دیدم اینارو به اسم مینیاتوری میدن ولی طفلکیا تازه به دنیا اومدن و مینیاتوری نیستن. خلاصه الان اندازه یه گربه ی بزرگهBig Grin
تو خونه نگهش میداری؟ خواهرزاده منم یکی داشت خیلی مودب بود! ولی یه شارژر موبایل سالم براشون باقی نذاشته بود، سیم همه رو جویده بود Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۲۲۷۹
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کلی وقت گذاشتم به سوالات سایت زیر جواب دادم ببینم با خصوصیات من چه شغلی را بهتر است انتخاب کنم .
در این آدرس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آخرش پیشنهاد کرده من " دریانورد " یا "کارآگاه جنایی " یا " زیست شناس" بشم SmileBig Grin
(اینکه این مشاغل چقدر بهم شباهت دارند بخصوص دریانورد با اون دو تای دیگه خیلی مجهوله برایم)

منم چند روز پیش جواب دادم...
طراحی مد، کاریکاتوریست و عکاسی رو به من پیشنهاد دادBig Grin
مـــــــــــــــــــــــــن که عاشق این شغلاممCoolBig Grin

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۲۲۸۰
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ق.ظ
AVA عکس خرگوشت را بذار
منم خیلی از این خرگوشای مینیاتوری دوست دارم ولی امکان نگهداریش تو خونه را ندارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۲۲۸۱
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  چه ها کمک کنین دیگه تاپیک نزنم
ارشد MBA چطوره بنظرتون؟
بجز رشته کامپیوتر رشته جالب تو ارشد به پوشتون نخورده پیشنهاد بدین.
رشته انیمیشن (تصویرمتحرک)خیلی عالیه...اگه علاقه دارین...
منم تا همین چند ماه پیش میخواستم ارشد انیمیشن بخونمBig Grin

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox
ارسال: #۲۲۲۸۲
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ
Menrva

آرهBig Grin
اول نظرم بود از کارشناسی شروع کنم...کنکور هنر دادم و نقاشی قبول شدمBig Grin ولی خب ی مدت با بچه های کارشناسی نقاشی دوست شدم و دیدم در سطح خودم هستن و با خودم گفتم خب چه کاریه؟! پس ارشد میخونم... ارشد انیمیشن و نقاشی رو انتخاب کردم...انیمیشن که قبولیش واقعا سخته...ولی خب با تمرین زیاد میتونستم قبول شم...خیلی زیاد تحقیق کردم...شاید بیشتر از چندین ماه...راستش از نظر کاری، تو شهر ما، هنر جایگاه خاصی نداره! ینی باید این همه تلاش کنی و آخرش عملا بشینی تو خونه و واسه دل خودت کار کنی...که اینم همین الان بدون ارشد میتونم انجام بدم... از طرفی هم وقتی میدیم تو رشته خودم موفق خواهم بود، دوست داشتم اونم ادامه بدم و نیمه تموم رهاش نکنم...به خصوص اینکه آینده کاری بهتری داره...
این شد که ارشد هنر رو بوسیدم و گذاشتم کنارBig Grin

+ولی نقاشی بخش جدایی ناپذیره زندگی منهBig Grin
+شایدم یه روزی دوباره وسوسه شدم و وارد این رشته شدمSmile

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۲۸۳
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط barabox.)
ارشد انیمیشن
جالبه
ولی فکر کنم همین ۴ تا ظرفیت آی تی و شبکه و امنیت و ..
رو هم نداشته باشین
اطلاعی دارین از وضعیتش؟
سخته فکر کنم قبولیش

آهان یافتم یه چیزایی
خالی از لطف نیست علاقه مندان انیمیشن

ارسال: #۲۲۲۸۴
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط kazhal@.)
رشته انیمشین که تو ایران ارائه میدن جز گروه هنر هست و آزمون عملی (طراحی) داره...
اینجا می تونید درساشو ببینید...

D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B73834.html

(۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  آرهBig Grinاول نظرم بود از کارشناسی شروع کنم...کنکور هنر دادم و نقاشی قبول شدمBig Grin ولی خب ی مدت با بچه های کارشناسی نقاشی دوست شدم و دیدم........................................................
.....................................
آفرینننننننننننن پس استعدادش رو دارییییییییییی حتما ادامش بده...Smile
اره انیمیشن متاسفانه خیلی سختهSadازمون عملیش وحشتناک سخته:-s..
برای انیمیشن توی تهران کارهست مثلا ۲۰ثانیه انیمیشن میسازی چندمیلیون میدن بهت..
ادامش بده یروز حتما موفق میکنی و خیلی پیشرفت...
تو تهران که ی تابلو نقاشی میلیونی فروخته میشهBig Grin
ولی شیراز اینطوری نیست متاسفانه...
چشـــــــــم حتماShy

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , Menrva
ارسال: #۲۲۲۸۵
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ
داره تموم میشه، به همین سادگی...
دلم میگیره همش حرف رفتن و خداحافظیه
امسال ماه رمضان، خیلی خیلی برای من سریع گذشت، حس میکنم چیزی ازش نفهیدم... دلم گرفته از رفتنش، چند ساعتی بیشتر ازش نمونده ساعات پایانی...

دریــغ، ای رمـضـان می روی خداحافظ
قـرار روح و روان می روی خداحافظ

تـو را دوباره بـبیـنیم، هیچ پیدا نیست
تـو مثـل رود روان می روی خداحافظ

کنـون ببین که نه تنها ز پیش من بلکه
ز پیش پیـر و جوان می روی خداحافظ

وجـود آینه وارت صفـای لطـف خـداست
تـو هم چو ما نگران می روی خداحافظ

تـومهـر سال به سالی و ماه کامل عشق
مگوکه از دل و جان می روی خداحافظ

طلـوع صادقی و شام روشنی افـسوس
تـو عطـر باغ جنان می روی خداحافظ

کنـون بـرو ولی آهسته تـر قـدم بـردار
تـو ای شکـوه نـهان می روی خداحافظ

طـبا و هـر سحـر و سفره هاى افطارت
سـتـاره ی رمـضان می روی خداحافظ

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , ƊƦЄƛM , Pure Liveliness , Bahar_HS , Fardad-A , ziba_090 , dr.a_AI , diligent , khordad.girl , انرژی مثبت
ارسال: #۲۲۲۸۶
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کلی وقت گذاشتم به سوالات سایت زیر جواب دادم ببینم با خصوصیات من چه شغلی را بهتر است انتخاب کنم .
در این آدرس:

منم چند روز پیش جواب دادم...
طراحی مد، کاریکاتوریست و عکاسی رو به من پیشنهاد دادBig Grin
مـــــــــــــــــــــــــن که عاشق این شغلاممCoolBig Grin

شغلیکه به من پیشنهاد داد کارگردان فیلم های مستند ، دقیقا همون شغلی که میخوام تو دهه چهارم عمرم برم سراغش

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

ارسال: #۲۲۲۸۷
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کلی وقت گذاشتم به سوالات سایت زیر جواب دادم ببینم با خصوصیات من چه شغلی را بهتر است انتخاب کنم .
در این آدرس:

به من همیشه این تست ها میگن روانشناس! چه خارجی چه ایرانیش Big Grin الانم میگه روانشناس مربی دکتر

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۲۲۲۸۸
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ق.ظ
از شرم در حجابم ساقی.تلطفی کن
باشد که بوسه ای چند بر ان دهان توان زد
ارسال: #۲۲۲۸۹
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۶ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کلی وقت گذاشتم به سوالات سایت زیر جواب دادم ببینم با خصوصیات من چه شغلی را بهتر است انتخاب کنم .
در این آدرس:

به من همیشه این تست ها میگن روانشناس! چه خارجی چه ایرانیش Big Grin الانم میگه روانشناس مربی دکتر

حالا دریانورد چی میشه دقیقا"؟؟ ملوان روی کشتی تجاری یا ناخدای کشتیهای تفریحی یا تجاری؟
بدم نمیاد یه مدت فرمانده یه ناو هواپیمابر بشم صبح به صبح از پنجره کابینم یه نگاهی به عرشه بندازم . یه صد تا F-16 ببینم.CoolCoolBig GrinBig Grin
از بچگی دوست داشتم یه دزد دریایی را از نزدیک ببینم(با لهجه فامیل دور بخونیدBig GrinTongue)

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , diligent , gogooli
ارسال: #۲۲۲۹۰
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۸ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بدم نمیاد یه مدت فرمانده یه ناو هواپیمابر بشم صبح به صبح از پنجره کابینم یه نگاهی به عرشه بندازم . یه صد تا F-16 ببینم.[تصویر:  cool.gif][تصویر:  cool.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
حتما همراه با یک فنجان قهوه...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۷۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close