زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۲۴۶
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بسه دیگه

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۲۴۷
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ
شما هم مثل من کلی برنامه برای بعد ماه رمضون ریختید؟
درس خوندن برای ارشد
یادگیری زبانهای برنامه نویسی ...
کلاس های هنری و ورزشی و..
پیدا کردن کار و.....
و.....
احتمالا زبان بخونم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , tabassomesayna , Bahar_HS , 10:30 , kora , **sara**
ارسال: #۲۲۲۴۸
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط kora.)
RASPINAبرنامه رو ریخیتیم ولی عمل نکردیمBig Grin جدا چرا انقدر تنبلی حال میده؟
البته خودم میگم ها!
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۲۴۹
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  شما هم مثل من کلی برنامه برای بعد ماه رمضون ریختید؟
درس خوندن برای ارشد
پیدا کردن کار و.....
و.....
احتمالا زبان بخونم

به علاوه اینکه خیلی ها هم کار آدمو پاس میدادن بعد ماه رمضون
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , RASPINA
ارسال: #۲۲۲۵۰
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... شما هم مثل من کلی برنامه برای بعد ماه رمضون ریختید؟
درس خوندن برای ارشد
پیدا کردن کار و.....
و.....
احتمالا زبان بخونم
[تصویر:  373519_08.gif] [تصویر:  373519_08.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , gogooli
ارسال: #۲۲۲۵۱
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۶ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هر موقع از بیرون میام خونه، درد سینوس ها شروع میشه. یه جایی زیر ابروهام، استخوان کاسه چشمام میشه دقیقا، درد میگیره و تا شب موقع خواب این درد ادامه داره ....Sad
با وجود درد نمیتونم به کارام برسم. نمیدونم راهی هست به جز مسکن برای درمانش یا نه!
من خیلی وقت پیش بیرون میرفتم این سر درد سراغم میومد. بعدا کشف کردم هر وقت زیر نور آفتاب شدید راه میرم اینجوری میشم. سعی کن زیاد تو آفتاب نری بیین بهتر میشه؟!
یا دود و آلودگی هوا هم باعث سردرد میشه Sad
مرسی آره تو آفتاب خیلی اذیت میشم بعدش سرم خیلی درد میگیره. چشمام میسوزه. بوی سرخ کرده و باد و بوی خاک هم همینطور میشم. قبلا دکتر رفتم ولی درمانها موقتی بود دیگه ولش کردم.
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مرسی لطف کردی. اون Donkey Stool هم روش جالبی بود Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , IT.girll , **sara**
ارسال: #۲۲۲۵۲
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ
ﺩﺭ ﺯﺑــــﺎﻥ ﺍﻧﮕﻠــــﻴﺴﻲ، ﻭﺍﮊﻩ ﻫﺎﻱ :
” FriEND ” ﺩﻭﺳـﺖ
” Boy friEND ” ﺩﻭﺳـﺖ ﭘﺴـﺮ
” Girl friEND ” ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ
” Best FriEND ” ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺩﻭﺳﺖ
ﻫﻤﮕﻲ ﺳـﻪ ﺣـﺮﻑ <<END>> ﺑﻤﻌﻨﺎﻱ “ﺧﺎﺗــﻤﻪ ” ﺭﺍ
ﺑــﻬﻤﺮﺍﻩ ﺩﺍﺭﻧــــﺪ .
ﺍﻣﺎ ﮐﻠـﻤﻪ FamILY ” ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ” ﺳﻪ ﺣﺮﻑ :
“ILY” ﺭﺍ ﺩﺍﺭﺩ
ﮐﻪ ﻫــــﻤﺎﻥ ﻣﺨــــﻔﻒ
” I Love You ”
ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ .
ﻭ ﺟـﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ ﺑﺪﺍﻧﻴــﺪ :
F A M I L Y =
ﻣﺨﻔﻒ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺯﻳﺮ ﺍﺳﺖ
F ather
A nd
M other
I
Love
Y ou
ﻗﺪﺭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻫﺎﻳﻤﺎﻥ ﺭﺍ
ﺑﺪﺍﻧﻴﻢ

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: FaTi_76 , amineh89 , neda_Network , NP-Cσмρℓєтє , MajidManesht2012
ارسال: #۲۲۲۵۳
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۶ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هر موقع از بیرون میام خونه، درد سینوس ها شروع میشه. یه جایی زیر ابروهام، استخوان کاسه چشمام میشه دقیقا، درد میگیره و تا شب موقع خواب این درد ادامه داره ....Sad
با وجود درد نمیتونم به کارام برسم. نمیدونم راهی هست به جز مسکن برای درمانش یا نه!
من خیلی وقت پیش بیرون میرفتم این سر درد سراغم میومد. بعدا کشف کردم هر وقت زیر نور آفتاب شدید راه میرم اینجوری میشم. سعی کن زیاد تو آفتاب نری بیین بهتر میشه؟!
یا دود و آلودگی هوا هم باعث سردرد میشه Sad
مرسی آره تو آفتاب خیلی اذیت میشم بعدش سرم خیلی درد میگیره. چشمام میسوزه. بوی سرخ کرده و باد و بوی خاک هم همینطور میشم. قبلا دکتر رفتم ولی درمانها موقتی بود دیگه ولش کردم.
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  

مرسی لطف کردی. اون Donkey Stool هم روش جالبی بود Big Grin

سلام
اینی که شما میگید میگرنه تو آفتاب باید کلاه آفتابی بذارید تو سرما هدبند ببندید من دکتر متخصص مغز و اعصاب و کایروپراکتیک هم رفتم آخه یه دوره ای خیلی شدید شده بود شما هم پیش اینا برید خواستید پیام خصوصی بدید دکتر معرفی کنم نمی دونم اینجا بگم مشکلی داره یا نه
امیدوارم بهتر بشید من کشیدم می دونم چی می گید استرسم خیلی بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara**
ارسال: #۲۲۲۵۴
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
خیـــــالِ تو

مثــــــل چرت صبحگاهی ست

هی با خودم می گویم؛

فقط پنـــــج دقیقه دیگر . . .
.
.
.
.
+گاهی وقتـها باید بی خیـالِ خیلی چیــزها شد! مثـلِ همین مقوله ی دلتنگــــی. . .

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , so@ , arefeh.hp , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۲۵۵
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اگر سردردا مربوط به قسمتای سینوس باشه و مشکل مخاط بینی هم وجود داشته باشه سینوزیت ولی میگرن قضیه اش فرق میکنه .
آره منم میگم میگرن فرق داره. سردرد میگرنی از یه طرف سر شروع میشه میزنه به طرف دیگه؛ اگه اشتباه نکنم. بعد میگرنی ها حالشون خیلی وخیم تر میشه. من دوستم میگرنش که شروع میشد کلاس درس رو کلا ول میکرد میرفت خونه.
دکتر بهم گفت آلرژی داری ولی نگفت سینوزیت هم داری یا نه. نمیدونم شاید اصلا بهتر باشه آندوسکپی بینی انجام بدم تا دقیقا مشخص بشه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara**
ارسال: #۲۲۲۵۶
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ
آره طب سوزنی هم اثر داره من رفتم ولی مال من بیشتر از ستون فقرات بود این قدر که پای این کامپیوتر نشسته بودم برا همین رفتم کایروپراکتیک به اون دوستتون که از دکتر مغز و اعصاب نتیجه نگرفته پیشنهاد بدید بد نیست
در ضمن سینوس ها هم اگر همراه با مخاط بینی نباشه ممکنه میگرن باشه من خیلی زمانی که حالم بد بود تحقیق کردم خیلی هم روشهای متفاوتی امتحان کردم میگم که بستگی داره منشا اصلی چی باشه مال من از ستون فقرات بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara**
ارسال: #۲۲۲۵۷
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ
معما:

اون چیه که هیشکی ازش سر در نمیاره و همه الکی ازش خوشحالن?!

آفرین

درسته

توافق هسته ای :/

من دانش شو ندارم که بدونم الان چی به نفع کشورمونه ؛ اما مردم بابت ش خوشحالن و یه اپسیلون به آینده امیدوارتر
این خوبه
"امید" خیلی مهمه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , tabassomesayna , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۲۵۸
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط samane .gh.)
وقتی کسی زیاد از رفتن

حرف می زند

قبلا رفته است

فقط میخواهد مطم‍ءن شود

چیزی از او در تو جا نمانده باشد ....

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , kora , ƊƦЄƛM , arefeh.hp , **sara** , Bahar_HS , MajidManesht2012
ارسال: #۲۲۲۵۹
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط artmiss.)
دلم برا ملتی میسوزه که تا دیروز میگفت انرژی هسته ای حق مسلم ماست و امروز از اینکه این حقو با خفت ازش گرفتن خوشحاله و جشن میگیره. قطعا ما به انژی هسته ای نیازی نداریم ولی این شادی نداره.

(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  دانشجویان دکتری ساپورت مالی هم میشن؟ یا فقط درس میخونن؟ :|
اینجا رو با آلمان اشتباه گرفتی ، اینجا درس بخونی باید دو دستی جیبتو بچسبی.

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۲۲۶۰
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  دلم برا ملتی میسوزه که تا دیروز میگفت انرژی هسته ای حق مسلم ماست و امروز از اینکه این حقو با خفت ازش گرفتن خوشحاله و جشن میگیره. قطعا ما به انژی هسته ای نیازی نداریم ولی این شادی نداره.

شما مطمئنی نتیجه مذاکراتو درست خوندی؟!!!!!!!
کی گفته ازمون گرفتن! داشتن انرژی هسته ای رو حقمون دونستن که.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close