زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۳۸۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
سارا و مینروا چرا زیر پوستی میاین عزیزانم! ما اومدیم یه مین خودتونو ببینیم بریمBig GrinBig Grin
اوا حالا چی میخای بپوووووشی؟؟؟؟ : ))))

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۳۸۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  خب وقتی خونه پدری عروس خانم یه واحد خالی داره چی میشه اقا داماد راضی بشن که واسه زندگی اونجا باشن؟؟؟
البته کرایه خونه رو میدن
چی میشه مگه؟!!!
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  خب ینی حاضر میشه برن تو یه خونه قراضه! ولی حاضر نمیشه بمونه خونه پدر خانومش!
اینکه بخان برن خونه مادر شوهر درک میکنم که سخته هاBig Grinولی اینو نه!
عمراً، خیلیی ضایع‌ست بابا، دوماد سر خونه تقریباً به همین میگن.
دومی فرق داره، از دید عموم و حتی خود شخص شبیه این میمونه که پدر دوماد یه کمک مستقیم یا غیرمستقیم مالی کرده، همانطور که توو خرج عروسی ممکنه کمک کنه. تازه پسره توو اون خونه بزرگ شده و یه جورایی تمام اهالی خونه مِن‌جمله اون پسره توو ساختن یا خریدن اون واحد خالی نقش داشته.
اینا همش به کنار، به شخصه یه طوری میشم فرت فرت با پدر زن گرامی چشم توو چشم بشم، بگذریم Big Grin

(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  آوا چرا منو قاطی میکنی اخهBig Grin میخای منو شوهر بدی؟؟؟؟TongueBig GrinBig Grin
اخه اونطوریم سختش میشه خب من راضی نیستمSleepy
اگه مثل دیشب نگی که مارپل بازی در میارم، من که حدس میزنم خودت باشی. چون نشون دادی به خانواده وابسته هستی، الانم تور انداختی که دوماد رو بیاری پیش خانواده‌ی خودت [تصویر:  366900_4.gif] خوب سختته ازدواج نکن [تصویر:  366900_21.gif]

------------
عجب ساعت بدی هم اومدم، چگالی نـِـسوان به بینهایت در مترمربع میل میکنه [تصویر:  366900_4.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۰۳۸۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
کاربر بهنامDodgy
دیگه کار از خانم مارپل گذشته و ب اقای پووارو رسیده!Big Grin
ولی ایندفه رو اشتباه رمزگشایی کردیـــــــــــــــنTongue

همینطوری گفتم ببینم نظر بقیه چیهBig GrinBig Grin
........
منم یجوری میشم هرروز مادر شوهرم بیاد تو زندگیم سرک بکشهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , shayesteNEY , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۳۸۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  کاربر بهنامDodgy
دیگه کار از خانم مارپل گذشته و ب اقای پووارو رسیده!Big Grin
ولی ایندفه رو اشتباه رمزگشایی کردیـــــــــــــــنTongue
همینطوری گفتم ببینم نظر بقیه چیهBig GrinBig Grin
........
منم یجوری میشم هرروز مادر شوهرم بیاد تو زندگیم سرک بکشهBig Grin

اگه اینطوری خوشحال‌ترید، باشه شما همینطوری گفتید و منم باور کردم [تصویر:  366903_21.gif]

نه منظورم من این نبود؛ سرک کشیدن دو طرفه هست و احتمالی هست.
بی‌خیال آقا سرمون رو انداختیم پایین داریم زندگی‌مون رو میکنیم، منو چه به این بحث‌ها [تصویر:  366903_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۳۹۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
نه کاربر بهنام لازمه ب اینا فک کنینBig Grin
درسته مسافرین ولی خب بلاخره که...!
مادرشوهر هرچیم ک نخاد سرک بکشه نمیتونهBig GrinBig Grin نگاه نگاه میکنه بعدشم یچیزی بار عروس میکنه ک عروس دلش میخاد دیوارو گاز بگیره O_O

سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۳۹۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ
افروز نمیدونم الان هول شدم Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@ , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۳۹۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
میگن که یه پسری از یه دختری خوشش اومد و میخواس به مادرش معرفیش کنه
اون دختر و ۲ تا از دوستاش رو به خونشون واسه شام دعوت کرد
بعد که رفتن از مادرش پرسید میدونی کدوم دختر مورد علاقه من بود؟
مادرش مشخصات رو میده و پسره متعجب میشه میگه از مجا فهمیدی؟؟؟
میگه نمیدونم چرا ازش بدم اومد؟! Big Grin

+اندر فوائد مادر شوهر افروز Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , shayesteNEY , so@ , Pure Liveliness , Bahar_HS , RASPINA , zahra_ce87
ارسال: #۲۰۳۹۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  میگن که یه پسری از یه دختری خوشش اومد و میخواس به مادرش معرفیش کنه
اون دختر و ۲ تا از دوستاش رو به خونشون واسه شام دعوت کرد
بعد که رفتن از مادرش پرسید میدونی کدوم دختر مورد علاقه من بود؟
مادرش مشخصات رو میده و پسره متعجب میشه میگه از مجا فهمیدی؟؟؟
میگه نمیدونم چرا ازش بدم اومد؟! Big Grin

+اندر فوائد مادر شوهر افروز Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۳۹۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  نه کاربر بهنام لازمه ب اینا فک کنینBig Grin
درسته مسافرین ولی خب بلاخره که...!
مادرشوهر هرچیم ک نخاد سرک بکشه نمیتونهBig GrinBig Grin نگاه نگاه میکنه بعدشم یچیزی بار عروس میکنه ک عروس دلش میخاد دیوارو گاز بگیره O_O

نه آقا اینطوری میگید بی‌انصافیه در حق خیلی از خانم‌ها :')

(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یکی اومده رو پروفایل من یه چیزی نوشته و پاکش کرده، میخواستم بگم کارش اصلا جوان مردانه نبوده ...
همون مزاحمه‌ست [تصویر:  366910_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , afrooz-OMD
ارسال: #۲۰۳۹۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  مادرشوهر هرچیم ک نخاد سرک بکشه نمیتونهBig GrinBig Grin نگاه نگاه میکنه بعدشم یچیزی بار عروس میکنه ک عروس دلش میخاد دیوارو گاز بگیره O_O
نه خب واقعاََ این چیز بدیه که اگه بین مادرشوهر و عروس وجود نداشته باشه هم به وجودش میارن! Big Grin
مادرشوهر عین مادر آدم می مونه، والاااا. Tongue
اما افروز جون به نظرم نه خونه ی پدر عروس و نه خونه ی پدر دوماد خوب نیست واسه زندگی، مگه این که اون واحد خالی که پدر دوماد در اختیار میذاره Tongue فاصله ی نسبتاََ خوبی با خودشون داشته باشه. (اجاره ش رو هم بدند، آدم خجالت میکشه خب، زشته (: )
دو طرف هر چقدر خوب و عاقل باشن، حداقل بر اساس این که هرچی فاصله بیشتر باشه واسه دیدن هم مشتاق تر میشن، بهتره زیاد نزدیک هم نباشن.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , afrooz-OMD , shayesteNEY , Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۲۰۳۹۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ
من خودم تصمیم دارم اصن عروس بازی درنیارم(این چ اصطلاحیه!Big Grin) ولی خب حس میکنم مادر شوهر مادرشوهره بلاخره دیگهTongue
البته همه این حساسیت ها زمانی ایجاد میشه ک خود اقا داماد با رفتارش سوبرداشت ایجاد کنه
که کلشو میکنیم میزنیم ب دیوارBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , khordad.girl , Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۲۰۳۹۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ
دختر و عروس از دید مادر
از خانمی پرسیدند: «شنیده‌ام پسر و دخترت هر دو ازدواج کرده‌اند، آیا از زندگی خود راضی هستند؟»
خانم جواب داد: «دخترم زندگی خوشی پیدا کرده که من همیشه برایش آرزو می‌کردم. ابداً دست به سیاه و سفید نمی‌زند. صبحانه را در رختخواب می‌خورد. بعد از ظهرها هم دو سه ساعتی می‌خوابد. عصر با دوستانش به گردش می‌رود و شب هم با تفریحاتی مثل سینما و تلویزیون سر خود را گرم می‌کند. یقین دارم که دامادم هم با داشتن چنین همسری سعادتمند است!»
پرسیدند: «وضع پسرت چطور است؟»
گفت: «اوه اوه! خدا نصیب نکند! بلا به دور، یک زن تنبل و وارفته‌ای دارد که انگار خانه شوهر را با تنبل‌خانه اشتباه گرفته است. دست به سیاه سفید که نمی‌زند. اصرار دارد که صبحانه را در رختخواب بخورد. تا ظهر دهن دره می‌کند. بعد از ظهرها باز تا غروب خبر مرگش کپیده! عصر هم از خانه بیرون می‌رود و تا نصفه شب مشغول گردش است. با وجود این زن، پسرم بدبخت است!»
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , afrooz-OMD , **sara** , yas70 , Pure Liveliness , khordad.girl , Bahar_HS , RASPINA , zahra_ce87
ارسال: #۲۰۳۹۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بی‌خیال آقا سرمون رو انداختیم پایین داریم زندگی‌مون رو میکنیم، منو چه به این بحث‌ها [تصویر:  366903_21.gif]
از یه شریفی این بحثا بعده! برو درستو بخون الان وقته امتحانا و تحویل پروژه هاست. نکنه میخوای نمره های نازنینو از دست بدی؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۰۳۹۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بی‌خیال آقا سرمون رو انداختیم پایین داریم زندگی‌مون رو میکنیم، منو چه به این بحث‌ها [تصویر:  366903_21.gif]
از یه شریفی این بحثا بعده! برو درستو بخون الان وقته امتحانا و تحویل پروژه هاست. نکنه میخوای نمره های نازنینو از دست بدی؟!
اره ما بیکاریم و درس نداریم اینجا ها میچرخیم
شما شریفی ها برید درس بخونید بعد به ما یاد بدهید
امید ما به شما شریفی ها استBig Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۴۰۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط vesta.)
خدایا از ماندن در ظاهر مفاهیم و نفهمیدن عمق آنها بیزارم، از هجوم همه نوع علم و خام بودن در همه آنها بیزارم... از خواندن مطالب در همه زمینه ها و عملی نکردن هیچ یک بیزارم، از چنین سطحی شدن بیزارم و میدانم که سطحی شده ام

پ.ن: نمیدونم کدوماتون مثل من شدید و دو خط بالایی رو که نوشتم رو تایید میکنید، ولی حسم میگه سطحی شدم، هی میخونم و میخونم این کتاب و اون کتاب و هیچ کتابی رو زندگی نمیکنم و عملی نمیکنم، هیچ کتابی در اعماق ذهنم پخته نمیشه و فقط میخونم و تموم شدنش رو جشن میگیرم این چیزی نبود که قبلا پیش میومد ولی جدیدا این مدلی شدم
یا حتی وقتی یه مسئله دارم میدونم چیه، میرم در موردش میخونم اطلاعات کسب میکنم اما به مرحله عمل نمیرسه، بعد دو روز همه چیز عادی میشه و این بده. مثلا میرم یه مطلب در مورد تغییری که میخوام تو زندگی ایجاد کنم میخونم و میخونم اما...

نمیدونم این درد از کجا داره آب میخوره، نمیدونم ریشه اش کجاس، ولی باید بخشکونمش تا من رو و زندگی رو برام نخشکونده، زندگی رو باید حس کرد، باید فهمید من آدم یجا نشستن نبودم باید در حرکت باشم اما حرکت رو به جلو اونم با تلاش خودم اینطوری حس زنده بودن میکنم... فقط نمیدونم چطوری باید راهش رو پیدا کنم و راهش رو زندگی کنم نباید بگذارم انقدر این بدی تو وجودم رخنه کنه تا اینکه بشه شخصیتم باید جلوش رو بگیرم باید از این وضعیت دور شم...

از این چنین سطحی شدن بیزارم، از دانسته ای که عمقی ندهد بیزارم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , khordad.girl , ƊƦЄƛM , **sara** , diligent , Menrva , alirezaei , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close