زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۹۰۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  من پسر خوبیم، اهل دعوا نیستمSmile
فقط دو کلوم حرف حساب باهات میزنمSmileSmile
Big Grin
ببین حالا اگه دوشنبه نیاد دیگه سه شنبه ۱۰۰۰%%%% میاااد
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۰۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  من پسر خوبیم، اهل دعوا نیستمSmile
فقط دو کلوم حرف حساب باهات میزنمSmileSmile
Big Grin
ببین حالا اگه دوشنبه نیاد دیگه سه شنبه ۱۰۰۰%%%% میاااد
Big Grin

باشه قبول
ولی اگه سه شنبه هم نیاد اون موقع دیگه یه کتاب باهات حرف دارماSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۰۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  اول اینکه چقدر دلم به حال اون دسته از آقایون میسوزه که سرسری و یه هویی میرن ازدواج میکنن که مجبور شن طرف نشناخته واسه یه مدت تحمل کنن.! این اقایون هستن میرن خواستگاری نه خانوما؟!اصولا به تجربه افراد برمیگرده!!!!! در مورد دوم که من از فوتبال سر در نمیارم ادعایی هم ندارم ولی مشکل شما دوست عزیز اعتماد به نفس کاذبه شایدم جز استعدادهای کشف نشده ای احتمالا!!! رو دست david moyes بلند میشدی! Big Grin

اتفاقاً من جزو استعدادهای کشف شده هستم، کم سعادتی شماست به جا نیاوردید Cool

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  بعدش بحث پخت کیک بود!.... بعدش من خواستم بحث آشپزی رو ادامه بدم؛"کوفته برنجی" درست کردم به چه خوشمزگی!..
ولی اصلا کسی در این بحث شرکت نکرد.UndecidedDodgy

یه کوفته برنجی دوست داشتیم، ببینیم از اون هم می‌تونید دل‌زده بکنیدمون یا نه. ضمناً هیچ آشپزی نمیگه آش من شوره Tongue Cool
ارسال: #۱۶۹۰۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  باشه قبول
ولی اگه سه شنبه هم نیاد اون موقع دیگه یه کتاب باهات حرف دارماSmileSmile

به ضرس قاطع میگم نهایتا تا سه شنبه میاد Big Grin
اگه نیومد شما یه رمان حرف بزن Big Grin

Angel
ارسال: #۱۶۹۱۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط kora.)
از آواتارت معلومه چقدر بلندپروازی و از حرفات مشخصه که به شدت خیال پردازم هستی! Tongue
ارسال: #۱۶۹۱۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  از کجا انقدر مطمئنید تا سه شنبه نتایج میاد؟

الکی مثلا من از بچه های بالام.
Big Grin

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۱۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  از آواتارت معلومه چقدر بلندپروازی و از حرفات مشخصه که به شدت خیال پردازم هستی! Tongue

جاه طلب، نه بلندپرواز Cool
از آواتار شما هم معلومه چقدر حسرت (SIGH) استعدادهای مکشوف بنده رو میخورید Big GrinTongueCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۱۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
آقای explorer اگه تا سه شنبه نتایج نیاد باید رمان ها گوش بدیاSmile
میدونی داری با احساسات کنکوریا بازی میکنیSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۱۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  از آواتارت معلومه چقدر بلندپروازی و از حرفات مشخصه که به شدت خیال پردازم هستی! Tongue

جاه طلب، نه بلندپرواز Cool
از آواتار شما هم معلومه چقدر حسرت (SIGH) استعدادهای مکشوف بنده رو میخورید Big GrinTongueCool
حسرت روزهای رفته شاید ولی حسرت ادم های پرمدعا هرگز!
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۱۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط explorer.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آقای explorer اگه تا سه شنبه نتایج نیاد باید رمان ها گوش بدیاSmile
میدونی داری با احساسات کنکوریا بازی میکنیSmile

بابا حالا ۴-۵ روز این طرف اون طرف شما حساب کن.
خلاصه تا ۱۵ میاد دیگه
Big Grin

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  جاه طلب، نه بلندپرواز Cool

آواتارهامون به هم شباهت داره Big Grin

Angel
ارسال: #۱۶۹۱۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
سلام به دوستان
لطفا بی محابا هر چی رو به هم نسبت ندین. این طعنه زدن های بی مورد اخرش کار دستتون می ده.

رسول الله( صلی الله علیه و آله ):‌ « هرگاه کسی از تو چیزی می داند و آن را به تو نسبت داد، تو آنچه را از او می دانی به وی نسبت مده ( و اظهار مکن ) تا ثواب این کار از آنِ تو باشد و گناهش از آنِ او ».
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , raha_ce , RASPINA , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۱۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  آواتارهامون به هم شباهت داره Big Grin
بلی بلی ما یه تیم هستیم Cool

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ)hotmail نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
لطفا بی محابا هر چی رو به هم نسبت ندین. این طعنه زدن های بی مورد اخرش کار دستتون می ده.

رسول الله( صلی الله علیه و آله ):‌ « هرگاه کسی از تو چیزی می داند و آن را به تو نسبت داد، تو آنچه را از او می دانی به وی نسبت مده ( و اظهار مکن ) تا ثواب این کار از آنِ تو باشد و گناهش از آنِ او ».

والا من که چیزی به کسی نچسبوندم Angel علی‌ای‌حال حتماً دیدید دیگه بعضی وقت‌ها که توو یه جمعی بحث میشه و نمیتونند جواب حرف‌های یه نفر رو بدن، شروع می‌کنند به تخریب شخصیتی Wink عادیه Big Grin Big Grin

این موند: CoolCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer
ارسال: #۱۶۹۱۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  ولی قشنگترین کاری که میکردم این بود که هرکی میخواست آواتارش رو براش تفسیر میکردم Big Grin

آفرین، خیلی قشنگ بود
ماشااله مانشت پر از هنرمنده
بی زحمت میشه از منم تفسیر کنین؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۱۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  آواتار شما و ایشون تنها شباهتی که داره سیاه و سفید بودنشونه. سیاه و سفید نشون میده هر دو یه کم دید منفی دارید نسبت به اتفاقاتی که پیرامونتون میگذره. شما خودتون رو دست کم گرفتید ولی با این حال حس میکنید باید خودتون کاری کنید تا همه چی بر وفق مرادتون بشه. و مطمئنید جز خودتون هیچ کسی نمیتونه کمکتون کنه. و انقدر اعتماد بنفس دارید که مطمئنید اگر راه حل رو پیدا کنید حتی میتونید محیط اطرافتون رو تغییر بدید.

کلا همین قسمتش درست بود "مطمئنید جز خودتون هیچ کسی نمیتونه کمکتون کنه" که اونم تابلو دیگه Big Grin
یه لحظه یاد این فالگیرا افتادم Big Grin

اما این عکسو من زمانی که واسه کنکور میخوندم ، گذاشتم رو پرفایلم چون که بالهای مشکیش بهم انگیزه و احساس قدرت میداد.

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , پوونه , **sara** , happy07
ارسال: #۱۶۹۲۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  کاش یکی هم جواب منو میداد , لااقل راهنمایی میکردید دوستان Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوست عزیز نرم افزارای رایگان Anti hack , anti spy هست مثل AS- anti hach مشکل اینه که خود نرم افزارهای رایگان جای سوال دارن ولی موثرترین روش برای حفاظت از گوشی نر افزارهای که پولی هستن مثل bitdefender mobile security که ۱۴ روزه trial بعد باید پول بپردازین! من خودم برای لپ تاپم از bitdefender استفاد کردم(اورجینال) خیلییییی راضی بودم. ودیگه اینکه هر application که رایگان سریع رو موبایلتون نصب نکنید! چون متاسفانه اطلاعاتتون جمع آوری میکنند البته من خودم نصب میکنم ! دیگه اینکه کارای بانکیتون از شبکه های wifi عمومی انجام ندید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close