زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۶۰۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ
البته کاربر وستا خیلی زود فهمیدن و لو دادن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۱۶۶۰۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط MiladCr7.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دلیل اصلی من برای ترک اینجا اینه که شخصیت من طوری هست که یه سری حرفا باعث میشه که من شدیدا دپرس بشم! و اینجا زیاد شده بود از این حرفا و این حالت حداقل یک روز طول میکشه که برطرف بشه که هزینه ی زیادی هست!

بیخیال دوست من .اینجا دنیای مجازی اکثرا چیزایی که میخونی هم مجازیه و خیاله
طرف صحبتم با فرد خاصی نیست ولی جدیدا اکثر نظراتی که تو مانشت میخونی بیشتر یه سری شعار هستند که حتی خود اون فرد هم قبولش نداره و یا نه بهش عمل میکنه .خیلی به خودت سخت نگیر و این جور چیزا روت اثر نذاره .به هر حال شما جزو کاربرای خوب و باسواد مانشتی .بهتره باشید که بقیه از تجربیاتتون استفاده کنه

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , Menrva , so@ , m.teymourpour , shayesteNEY , NP-Cσмρℓєтє , Nesyan , Bahar_HS , vesta , sahar salehi , mahyamk
ارسال: #۱۶۶۰۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من هم از اونایی هستم که پستهام و حرفهام گاهی خیلی غمگین میشه
متاسفم واقعاSad
لطفا حلال کنید
درپناه حق

پ.ن: فکر کنم من از مانشت برم، خیلی بهتر باشه، دلم از خودم گرفت، بدجور
من هم با سارا جون موافقم . من هم ازحضور شما ارامش میگیرم و خیلی برام عزیز و دوست داشتنی هستین همیشه اینجا باشیننننننننننننن[تصویر:  348410_16.gif]
فدایی داری وستاجووونTongue. دلت نگیره مهربوووون Smile [تصویر:  348410_16.gif] یباردیگه بگی میخوام برم ازینجا موهاتو آدامسی میکنما وستا یوهاهاهاهاTongue Big Grin [تصویر:  348410_16.gif] پس بخند که ماها خیلی دوست داریمممم[تصویر:  348410_loveshower.gif]
این گل برای وستای عزیز
[تصویر:  348410_4lqqtqv.gif]

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , Nesyan , Bahar_HS , vesta , sahar salehi , emahii
ارسال: #۱۶۶۰۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من هم از اونایی هستم که پستهام و حرفهام گاهی خیلی غمگین میشه
متاسفم واقعاSad
لطفا حلال کنید
درپناه حق

پ.ن: فکر کنم من از مانشت برم، خیلی بهتر باشه، دلم از خودم گرفت، بدجور

ا ا ا اینجا تایپیک هر چه میخواهد دل تنگت بگووو هااااااااااااااااAngryAngryمنو عصبانی نکن وستا جونم Sleepyمیدونی که اگر عصبانی بشم چی میشهCoolCool
همیشه همون قدر که از دیدن یک اسم جدید تو تاپیکها خوشحال میشم از خداحافظی کردن ها هم ناراحت میشم

نمیدونم شاید شخصیتم اینطوریه که در محیط مجازی راخت میتونم حرفم رو بزنم بی هیچ ترسی بی پرده و بدون اینکه فکر بکنم بعدش چی پیش میاد و خود واقعیم رو تو محیط مجازی نشون میدم . خداحافظی کردن هر کسی یعنی کم شدن یکی از دوستام و نمیخام غلو کنم و بگم خیلی دردناکه ولی باعث میشه دلم بگیره که چرا میره چرا من نمیرم پس، مگه اون چی اینجا خونده که من نخوندم و..................
همیشه فکر میکنم نکنه من هم سهمی داشتم

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Nesyan , Bahar_HS , vesta , sahar salehi
ارسال: #۱۶۶۱۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ
ای بابا...چرا همه دم از رفتن میزنن؟ اینجا اتفاقا خیلی تاپیک شادی هست...من وقتی میام اینجا کلی شاد میشم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , vesta , sahar salehi , zahra_ce87 , emahii
ارسال: #۱۶۶۱۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دلیل اصلی من برای ترک اینجا اینه که شخصیت من طوری هست که یه سری حرفا باعث میشه که من شدیدا دپرس بشم! و اینجا زیاد شده بود از این حرفا و این حالت حداقل یک روز طول میکشه که برطرف بشه که هزینه ی زیادی هست!
روحیات آدمای کتابخون مثل همه.
همه شون حساسن. همه شون رو میشه راحت شناخت. یه خط که مینویسن تا ته ِش رو میشه خوند.
من هم یه روزی خیلی کتاب میخوندم. بعدها فهمیدم کتاب خوندن ِ زیاد ، اونقدرها هم خوب نیست. همه کتاب هام رو دادم به این و اون.
شعر هم زیاد میخوندم گاها یه چیزایی هم مینوشتم. دپرس میشدم با نوشتن و خوندن نوشته های بقیه. همه اون شعرها و نوشته ها رو هم پاره کردم و ریزریزشون کردم و بعدش تو یک پاکت کاغذی ریختم و انداختمش یکی از سطل زباله های شهر.

میخوام بگم... دپرس شدن درسته هزینه داره ولی گاهی وقتا میشه پیشگیری کرد از این حالت. خیلی از نویسنده ها و شاعرها آدم هایی هستن که تعادل روانی ندارن یه چیزی مینویسن تو اوج آشفتگیشون و کلی کلمه خوشگل رو میچینن کنار هم و ما هم اون رو میخونیم و داغون میشیم و فکرمیکنیم این نویسنده ها چقدر بارشونه!
همین شوپنهاور که شما ازش گفتید مثلا. یا اصلاااا نویسنده موردعلاقه من که آلبرکامو هستش مثلا. یا کافکا یا اصلا هدایت.. یااا شاملو حتی.
آدمای کتابخون یه دوره عجیب دپرسی رو میگذرونن همیشه.. و حس میکنن بار کلی مشکل روی دوششونه و کافیه همون کتاب ها رو از خودشون دور کنن این بار سنگینیش رو از دست میده.
جوجه تیغی ها زمستون خوابن.
اون آدمان که تو زمستون وقتی سردشون میشن باید دست های همدیگه رو بگیرن تا گرم بشن. اگه دیدن دارن یخ میزنن باید دست های هم رو هاااا کنن تا گرم بشن. آدما هر چقدر نزدیک هم باشن گرم تر میشن.
و تازه حتی سرزمین نارنیا هم زمستون و سرماش ابدی نبود. زمستون ترسوتر از اونه که یه جا موندگار بشه.
خلاصه که جناب ریمن امیدواریم که بمونید. رفتن هیچ وقت سرمای زمستون رو کم نمیکنه. و جاتون هم همیشه خالی میمونه چون تو این دنیا هیچکس دیگه نمیتونه جای یکی دیگه رو پر کنه.
اما اگر واقعا از مانشت میرید براتون آرزوی موفقیت میکنم.

پ.ن: از این جو رسمی مانشت واقعا میترسم! آدم میخواد یه چی بنویسه اینجا ولی نمیدونم چی مانعش میشه و همش وسوسه میشه ارسال نکنه پست هاش رو! نمیدونم اینجا چطور بنویسم مناسبه. شده پیام دادیم یا پست زدیم از یکی کمک خواستیم جواب ندادن حتما فکر کردن مناسب نیست لحن نوشتنمون. شده پیام دادن یا پست زدن ازمون کمک خواستن جواب ندادیم چون فکر کردیم مناسب نیست لحن نوشتنشون. خواهش میکنم این پست هر طور مناسبه و خاطر کسی رنجیده نمیشه، همون طور خونده بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , shayesteNEY , barca , so@ , Nesyan , Bahar_HS , vesta , tabassomesayna , emahii , mahyamk , alim93
ارسال: #۱۶۶۱۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ
چقدر خوبه که با خودمون ی عهد کوچیک ببندیم که ازاین به بعد به احساسات همدیگه احترام بزاریم و اینقدر دربرخورد باهم خودخواهانه عمل نکنیم.

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA , Bahar_HS , tabassomesayna , vesta , Menrva
ارسال: #۱۶۶۱۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ
برااااااادر حســــــــــــــاس نشو هیچ چیز اونقد مهم نیست که بخوای واسش دپرسش بشیSmile بیــــــــــــــخیال، سخته اما شدنیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , barca , RASPINA , Bahar_HS , vesta , tabassomesayna , emahii
ارسال: #۱۶۶۱۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ
فضای مجازی و مشکلاتش کنار ولی یه ویژگی خوب داره اونم اینه که وقتی با نام مستعار تو یه سایتی مثل اینجا میام از همیشه بیشتر خودم هستم!! به ظاهر یه اسم و یه اواتار هر فرد نشون میده ولی هویت آدم ها صادقانه از حرف ها مشخص ! اینجا از حضور فیزیکی خبری نیست ولی آدم روش میشه خیلی راحت خودش باشه! خوب بود اگه می تونستیم تو دنیای واقعی هم ۱۰۰ درصد خودمون باشیم و گزندی بهمون نرسه! بنابراین یکی میاد اینجا و شاد میشه یکی دپرس!
من خودم تازگیا دچار مرض خوب که چی بشه شدم! خدا نکنه کسی دچارش بشه ولی هرکارخوب و شادی آور که میام شروع کنم مغزم بهم میگه خوب که چی بشه؟ برای چی؟ این همه تلاش و ذوق واسه چی؟ خدایی بد دردیه دنیام پیشروم خاکستری شده و یا مدام ذهنم به سمت دلتنگی ها می افته یه مدت کلا اخبار نگاه نمی کنم از بس مه جنگ و کشتارو مردم اواره میدیم غذا نمیتونستم بخورم احساس عذاب وجدان می کردم!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , shayesteNEY , tabassomesayna , memory199 , emahii , alim93 , **sara**
ارسال: #۱۶۶۱۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  پ.ن: آقایون قهر نکرده بودن که الحمدلله اون هم میسر شد به لطف خانومای انجمن, تبارک الله! واقعا احسنت به این خانومایی که این همه توانایی و نبوغ در ایشان نهفته هست! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواهرم الکترونیک خونده،می گفت توی یکی از آرمایشگاهها زدیم یکی از دستگاهها رو سوزوندیم!Tongue
حالا استاد هم خشن و سختگیر،مونده بودیم چکار کنیم.... استاد مربوطه اومد...یه نگاه به ما کرد یه نگاه به دستگاه... گفت:تبریک می گم!سوزوندن این دستگاه کار هر کسی نیست!

(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا که بانیان این عمل زشت از کرده خود پشیمان هستن بنده سعی می کنم فراموش کنم. دیگه تکرار نشه. Tongue

این برداشت منه،نمی تونم نگم!Blush

اقای blackhalo1989 شما دل نازک هستید یا از چیزی دلخور؟؟؟
چه فایده داره گفتنش؟؟؟
وقتی دلخور هستید هر چقدر هم ما بگیم ما دخترهای مانشتی دخترهای خوبی هستیم که شما باور نمی کنید!Big Grin

(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پ.ن: فکر کنم من از مانشت برم، خیلی بهتر باشه، دلم از خودم گرفت، بدجور
وستا جون!شما بری ما دلگیر می شیم!نرو!همیشه بمون.
پ.ن:آقای ریمن که با شما نبودن!...خیلی هم واضح و روشن حرفشون رو زدن!"خانمهای تحصیلکرده با خانمهای تحصیلکرده یکی هستن!"
خب،خیلی وقته که منم این نظر رو در مورد بیشتر آقایون داشتم....بعد دیدم به تحصیلکرده بودن و نبودن نیست.....

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , **sara** , tabassomesayna , Avril89 , emahii
ارسال: #۱۶۶۱۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  این برداشت منه،نمی تونم نگم!Blush

اقای blackhalo1989 شما دل نازک هستید یا از چیزی دلخور؟؟؟
چه فایده داره گفتنش؟؟؟
وقتی دلخور هستید هر چقدر هم ما بگیم ما دخترهای مانشتی دخترهای خوبی هستیم که شما باور نمی کنید!Big Grin
نکته اصلی رو کاربر وستا گفتن و شما دخترا سرسری گرفتید. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta
ارسال: #۱۶۶۱۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ ق.ظ
بله همین بوده
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Nesyan , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۱۶۶۱۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ
تحصیلات، شعور و شخصیت نمیاره. ولی رفتار من هم در این که طرف مقابلم باهام چطوری برخورد کنه مهمه! اگه از طرفم احترام میخوام، اول من باید بهش احترام بذارم . احترام بذارم تا احترام ببینم.
نمیدونم چرا بعضی وقتا میخوام یه چیزی تو مانشت بنویسم بعد ندای درونی میگه از سن و سال تو بعیده دیگه!مگه تازه عضو شدی؟ ۴ ساله اینجا عضویا!!یه کم سنگین باش! :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , tabassomesayna , Menrva , Avril89 , kora , zahra_ce87 , emahii , alim93
ارسال: #۱۶۶۱۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نکته اصلی رو کاربر وستا گفتن و شما دخترا سرسری گرفتید. Smile
یا خدااااااا
بالاخره آقای بلک هیلو به یکی نگفت "کاربر" به شما گفته: دختراBig GrinTongue

بابا آقای بلک هیلو، انقدر نگید"کاربر"، آدم فکر میکنه رباته، یا اشیاست.... ما رو هم با صفر و یک میبینیدا، یا کاربر هستیم یا نیستیمSad

البته با احترام به نظرتون، فقط نظرم رو گفتم و میدونم که مثل سابق الان بهم میگید" کاربر وستا ":-/

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , diligent , Bahar_HS , Avril89 , پوونه , sahar salehi
ارسال: #۱۶۶۲۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  کیلویی ۳۰ تومن هاااااااااا Rolleyes
آیا من اشتباه دیدم تجریش کیلویی ۷۰ تومن؟ برا ما هم بفرست افاق Sad

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , so@ , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close