زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۲۱۶
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  کنون رزم virus و رستم شنو
دگرها شنیدستی این هم شنو
که اسفندیارش یکی disk داد
بگفتا به رستم که ای نیکزاد
در این disk باشد یکی file ناب
که بگرفتم از site افرا...
منبع:نمکستان
--------
پ ن:بسی خوشمان آمد و روانمان شاد شدندیBig GrinBig Grin خخخخخخ

میگما خانوم علیرضایی من وقتی آواتارتون رو میبینم فکرمیکنم پسرینBig Grin آخه عکسش پسرونسTongue. این آواتارتون نماد چیست؟Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۶۲۱۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  کیک خوشمزه اما زشتی شدBig Grin

اگراینقدربه کیک وشیرینی پزی علاقه دارید ودستوراتش رو می خواید من یه عالم دستورنان وکیک وشیرینی دارم که مامانم ازمجموعه مختلفی ازبرنامه های تلویزیون و... تهیه کرده که دارم براتون بذارم؟

ارههههههههههه چقد خوب بزارین بزارین

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۶۲۱۸
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
اگراینقدربه کیک وشیرینی پزی علاقه دارید ودستوراتش رو می خواید من یه عالم دستورنان وکیک وشیرینی دارم که مامانم ازمجموعه مختلفی ازبرنامه های تلویزیون و... تهیه کرده که دارم براتون بذارم؟

ارههههههههههه چقد خوب بزارین بزارین
فعلا این دوتا رو گذاشتم اگه خوشتون اومد بازم می ذارم.
مواد لازم:شیرینی بهشتی
آرد ۱۸۰ گرم
پودر شکر ۱۳۰ گرم
روغن جامد ۱۵۰ گرم
وانیل کمی
پودر کاکائو به میزان لازم
تخم خرفه کمی
زعفران به دلخواه
روغن را آب می کنیم،اندازه می کنیم و خنک می کنیم.پودر شکر رابا روغن و وانیل می زنیم تا پوک شود.آرد را اضافه می کنیم و هم می زنیم.به کمک قیف وماسوره داخل یک سینی که از قبل کاغذ انداختیم با فاصله می ریزیم و داخل فر،طبقه وسط می گذاریم.وقتی شیرینی ها پخت اجازه می دهیم خنک شود بعد از سینی جدا می کنیم.می توانیم این شیزینی را با افزودن پودرکاکائو وزعفران به رنگ های مختلف تهیه کنیم.
دما:۱۸۰ درجه سانتیگراد
زمان:۲۰ دقیقه
مواد لازم:بیسکوئیت نارگیلی
کره ۱۲۵ گرم
پودر شکر ۱۱۰ گرم
تخم مرغ ۱ عدد
پودر نارگیل ۲ ق س
عسل ۲ ق س
آرد ۲۲۵ گرم
بکینگ پودر ۲ ق چ
مقداری پودر نارگیل اضافی
کره را با پودر قند حدود ۵ دقیقه با هم زن می زنیم تا کرم رنگ شود.تخم مرغ را اضافه می کنیم و با هم زن می زنیم.پودر نارگیل را به همراه عسل اضافه می کنیم و هم می زنیم.آرد و بکینگ پودر رابا هم مخلوط،و الک می کنیم وکم کم به مواد اضافه می کنیم.ازموادبه کمک یک قاشق برمی داریم وداخل پودرنارگیل می غلطانیم وداخل سینی که کاغذقراردادیم می گذاریم و کمی روی آن فشار می دهیم وداخل فردرطبقه وسط قرارمی دهیم.
دما:۱۸۰ درجه سانتیگراد
زمان:۱۵ تا ۲۰ دقیقه

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , alirezaei , Milestone , Bahar_HS , Nesyan , abji22 , A V A
ارسال: #۱۶۲۱۹
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ
بچه ها تو شهر شما از این بستنی سنتی ها که کش می یان پیدا می شه؟
من یادمه دوران کودکیم از اونا می خوردم و خیلی ام خوشمزه بودن. یعنی بستنی سنتی های اون موقع همه اینطوری بودن ولی الان دیگه از اونا پیدا نمی شه.Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Milestone , نارین
ارسال: #۱۶۲۲۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط alirezaei.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  میگما خانوم علیرضایی من وقتی آواتارتون رو میبینم فکرمیکنم پسرینBig Grin آخه عکسش پسرونسTongue. این آواتارتون نماد چیست؟Big Grin

تبعیض جنسیتی در آواتار، منروا کجاش پسرونس؟!!Dodgy، دو عدد نصفه لنگ میباشد مجهز به کتونی+ مقداری هم افکت ابری. نماد خاصی رو در بر نداره، فقط حس حرکت رو داره از نظر منBig Grin

(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بچه ها تو شهر شما از این بستنی سنتی ها که کش می یان پیدا می شه؟
من یادمه دوران کودکیم از اونا می خوردم و خیلی ام خوشمزه بودن. یعنی بستنی سنتی های اون موقع همه اینطوری بودن ولی الان دیگه از اونا پیدا نمی شه.
تازه اون عطر گلاب و زعفرون درست و حسابی رو هم ندارن...

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Milestone , Bahar_HS , so@ , Menrva
ارسال: #۱۶۲۲۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ق.ظ
با این اوضاع که داره پیش میریم همینجا به جای کلاس کنکور و مباحث درسی دوره اشپزی خیاطی و گلسازی و مهارت های همسر داری و ........... باید برگزار کنیم
حداقل یه چیزی یاد گرفته باشیم

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , sahar salehi , Milestone , tabassomesayna , Bahar_HS , so@ , vesta , NP-Cσмρℓєтє , Nesyan , Menrva , emahii
ارسال: #۱۶۲۲۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط A V A.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر از پودر رشد

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sahar salehi , Aurora , Milestone , khordad.girl , vesta
ارسال: #۱۶۲۲۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر از پودر رشد
ظاهرش که خوبه. کیک حاصل از پودر کیک های آماده همچین ظاهری پیدا می کنه دیگه. فقط چیزی که دهن من رو خیلی مشغول کرده اون دایره ی زرد روی کیکه. اسمارتیز است آیا؟ جنبه ی تزئینی دارد آیا؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۲۲۴
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ق.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  چقدر هنرمند داریم اینجا، نگران خودم شدن
واقعا!چقدر هنرمند داریم!
منکه هیچ کدوم از این کارا رو تا حالا انجام ندادم!
تنها هنرم و تنها عشقم برنامه نویسی بود که اونم زدن لهش کردن؛الانم که هیچی نیستم.
پ.ن:خوبه مامانم از مانشت خبر نداره،وگرنه می اومد پیغام می ذاشت:یاد بگیر!Dodgy به بقیه هم می گفت:دختر منو از این هنرا؟؟؟Big Grin

(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  با این اوضاع که داره پیش میریم همینجا به جای کلاس کنکور و مباحث درسی دوره اشپزی خیاطی و گلسازی و مهارت های همسر داری و ........... باید برگزار کنیم
حداقل یه چیزی یاد گرفته باشیم
در ادامه بحث های انواع مانتو!Big Grin
یادتون هست که آخرش به چه بحثی رسیدیم؟Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , abji22 , alirezaei , vesta , emahii
ارسال: #۱۶۲۲۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بچه ها تو شهر شما از این بستنی سنتی ها که کش می یان پیدا می شه؟
من یادمه دوران کودکیم از اونا می خوردم و خیلی ام خوشمزه بودن. یعنی بستنی سنتی های اون موقع همه اینطوری بودن ولی الان دیگه از اونا پیدا نمی شه.Undecided

اون کش اومدن بخاطر پودر "ثعلب" هستش که برای بدن مضره و استفاده ازش ممنوع هستش (قدیما و همچنین جدیدا، برای اینکه بگن بستنی با شیر غلیظ و با کیفیت و پر خامه درست شده از پودر ثعلب استفاده میکردن در صورتی از شیر آبکی استفاده میکردن)
اگر دید بستنی مثل پیتزا کش میاد پیشنهاد میکنم نخوریدش.

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , shayesteNEY
ارسال: #۱۶۲۲۶
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط vesta.)
وااااااااااااااااااااای از دیشب همچنان داره باورن میاد
من که ۳ خوابیدم بارون میومد، بیدارم شدم بارون میومد
گزارش لحظه به لحظه از بارون Big Grin
خیلی فوق العاده است، پیشنهاد من به شما گردش کوتاه زیر بارون...

(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ق.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  اون کش اومدن بخاطر پودر "ثعلب" هستش که برای بدن مضره و استفاده ازش ممنوع هستش
ثعلب که خواص خوبی داره!!! مضراتش چیزی نیست

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sahar salehi , alirezaei , **sara** , emahii
ارسال: #۱۶۲۲۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ، توسط A V A.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  

با تشکر از پودر رشد
ظاهرش که خوبه. کیک حاصل از پودر کیک های آماده همچین ظاهری پیدا می کنه دیگه. فقط چیزی که دهن من رو خیلی مشغول کرده اون دایره ی زرد روی کیکه. اسمارتیز است آیا؟ جنبه ی تزئینی دارد آیا؟Smile
اره اسمارتیزه، ته تزیینم بود دیگهSmile)))))

وستا بیا بریم بیرون تا قطع نشده :-D

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sahar salehi
ارسال: #۱۶۲۲۸
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  وستا بیا بریم بیرون تا قطع نشده :-D
من دارم میرم، بیا سر قرار همیشگی عشقم Big Grin
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  شهر ماهم بارونیه Big GrinBig Grin
نه وستا جونم بارون از پشت پنجره قشنگ ،اونم با یه لیوان چای تلخSmileSmile
نه دختر بیا بیرون، دست در دست هم قدم بزنیم، انقدر حال میده
بعد سردمون شد میریم تو آلاچیق دوتایی چای میخوریمHeart

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , abji22
ارسال: #۱۶۲۲۹
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط A V A.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  

با تشکر از پودر رشد
کیکت داره میخنده؟ یا تعجب کرده دهنش وا شده؟ چشاش چرا زرده؟!
اون تیکه ی کیک رو خودت خوردی؟

دهنش وا مونده از این همه ذوق و سلیقه ی من در تزیین Smile)))))
اره خودم نوش جانیدمش

اخ اخ وستا عشقم خیلی خوبه من اومدم

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , vesta
ارسال: #۱۶۲۳۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
اخی اوا دلم سوخت درسته خودمم دخترم نمیخوام لو بریم ولی ایناهمش از سر اجباره

خدااااا نیمه ها رو برسون واسه شماها میگما خخخخخخ

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , vesta , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close