زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۷۱۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دارم سکته میکنم. آخه دکتر گفت تا زمانی که اورژانسی نشه عملش نمیکنن و صبر میکنن ببینن شیمی درمانی چه جوابی میده
بچه ها خیلی دعا کنید
وستا جانم الان فقط زودتر برو پیششون. امیدت به خدا باشه...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۱۴۷۱۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
خدایا، شوحی شوخی با این مواردم شوخی؟!
ارسال: #۱۴۷۱۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
ایلام زلزله ی ۴/۸ ریشتری...

ارسال: #۱۴۷۱۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بچه ها اومده بودم برای مامانم ناهار ببرم، مامانم زنگ زد که سرمهام رو قطع کردن و گفتن میخوایم ببریمت اتاق عمل
ولی دکترا صبح چیزی نگفتن
دارم سکته میکنم. آخه دکتر گفت تا زمانی که اورژانسی نشه عملش نمیکنن و صبر میکنن ببینن شیمی درمانی چه جوابی میده
بچه ها خیلی دعا کنید

اگه به بزرگی خداوند فکر کنید، مطمئنا آروم میشید

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  ایلام زلزله ی ۴/۸ ریشتری...

ما کرمانی ها که دیگه از زلزله نمیترسیم
الان دو شبه که داره زلزله میشه
بعد از اون زلزله بیرحم و وحشتناک بم دیگه مردم پوستشون کلفت شده
اگرچه دولت اعلام کرد ۳۰ هزار کشته داشته، ولی طبق شواهد خیلی بیشتر از این حرفا بوده

زلزله واقعا وحشت آوره، امیدوارم کسی زلزله واقعی رو تجربه نکنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , پوونه , **sara** , hnarghani , RASPINA
ارسال: #۱۴۷۲۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط happy07.)
من چند تا قصه باید بگم، قصه اول:

شب‌های کنکور منو mohaddeseh70 با هم می‌رفتیم حرم امام رضا علیه السلام. بعد تو راه هی من به محدثه می‌گفتم برو مانشت پست بذار من و happy07 رفتیم حرم برای همه‌ی کنکوری‌ها هم دعا کردیم تا شاید یه خورده کمک کنه اگه کسی احیانا استرس داره، کمی از استرسش کم بشه، و از اون طرف محدثه می‌گفت نه تو برو پست بذار بگو من با mohaddeseh70 رفتیم حرم، کلی هم دعاتون کردیم... خلاصه آخرش محی جون برنده‌ی این بحث شد Big Grin و من اومدم هر چند با تاخیر بگم، ما رفتیم و براتون دعا هم کردیم و امیدوارم که ایشالا برای همه به بهترین نحو ممکن اجابت بشه.
بین بچه‌ها یاد خیلی‌ها بودم(کلا من که اینجوری‌ام می‌رم حرم به صورت خودکار یاد خیلی‌ها می‌افتم) و یاد دو نفر خیلی بیشتر!! خیلی خیلی.... دو دوست که خیلی مهربون‌اند که خیلی... که ....که نداره خودشون می‌دونن چی‌ می‌گم...

پ.ن ۱: دو نفر = AVA 94 , Software

پ.ن۲: Haniye_se به دلیل شدت ...خونی‌ و علاقه شدید قلبی به کتاب‌هاش، بعد از چند ماه تازه صبح کنکور دیدیمش و در راستای قضیه‌ی "هر کی خودش" ایشون می‌شه گفت از دعاها مستثنی هستند، خودشون برن حرم دعا کنند، والا Big Grin

پ.ن۳: وستاجان نگران نباش، اینجا دلای خیلی‌ها پشت تویه، قوی باش، ایشالا خبرهای خیلی خوب، خیلی خیلی خوب میای بهمون می‌دی، منم قول می‌ذم ایشالا این بار رفتم حرم حتما برای مامانت دعا می‌کنم.

پ.ن۴: #پست_موقت می‌باشد احتمالا!!

پ.ن آخر: تا قصه‌ی بعدی که کمی جنبه‌ی طنز داره خدا نگهدار

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , abji22 , mohaddeseh70 , ziba.O , A V A , alim93 , **sara** , Bahar_HS , kingmax , software94 , RASPINA
ارسال: #۱۴۷۲۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط abji22.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  میخوام برم کوه
شکار آهو
تفنگه من, ایناهاش!
تفنگه تو, کو؟
من موندم چطور تونستم ده روز دوریتو تحمل کنیم؟
شانس اوردی که من پسرنیستم!یا شایدم از بدشانسیته

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۴۷۲۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  میخوام برم کوه
شکار آهو
تفنگه من, ایناهاش!
تفنگه تو, کو؟
من موندم چطور تونستم ده روز دوریتو تحمل کنیم؟
شانس اوردی که من پسرنیستم!یا شایدم از بدشانسیته

ای بابا یعنی ۱۰ روز بود میخواستی بری کوه؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  ترافیک اونترنتم ۰/۰۴ مونده , خدا هم دیده امروز میخواد کلیدا بیاد , یجوری برنامه ریزی کرده من نبینم, من که میدونم Big Grin

نظر به اینکه یه عده از دوستان سخت نگران اومدن کلیدا هستن, خواستم بگم خیلی نزدیکه دارم حس میکنم
ترافیک اینترنتم ۰/۰۱ مونده
من برم کم کم که شماها راحت باشید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۴۷۲۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ
جایی هست که مودم وایمکس دست دوم بخرن؟دو سال و نیم کار کرده

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۱۴۷۲۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  بین بچه‌ها یاد خیلی‌ها بودم(کلا من که اینجوری‌ام می‌رم حرم به صورت خودکار یاد خیلی‌ها می‌افتم) و یاد دو نفر خیلی بیشتر!! خیلی خیلی.... دو دوست که خیلی مهربون‌اند که خیلی... که ....که نداره خودشون می‌دونن چی‌ می‌گم...

پ.ن ۱: دو نفر = AVA 94 , Software
اخ از دست تو هپی صفر هفت... یهو غیب میشی و یهو کلی خوشحالم میکنی... خودت میدونی من چقدر نیاز به حرم امام رضا داشتم و متاسفانه نشد که برم...خیلی خیلی خیلی خیلی لطف کردی و ازت ممنونم دوست خوبم...

ارسال: #۱۴۷۲۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط alim93.)
روزی دو مرد جوان نزد استادی آمدند و ازاو پرسیدند:فاصله بین دچار یک مشکل شدن تا راه حل یافتن برای حل مشکل چقدراست؟
استاد اندکی تامل کرد و گفت:فاصله مشکل یک فرد و راه نجات او از آن مشکل برای هر شخصی به اندازه فاصله زانوی او تا زمین است!
آن دو مرد جوان گیج و آشفته از نزد او بیرون آمدند و در بیرون مدرسه با هم به بحث و جدل پرداختند.
اولی گفت:" من مطمئنم منظور استاد این بوده است که باید به جای روی زمین نشستن از جا برخاست و شخصا برای مشکل راه حلی پیدا کرد. با یک جا نشینی و زانوی غم در آغوش گرفتن هیچ مشکلی حل نمی شود.
"دومی کمی فکر کرد و گفت:" اما اندرزهای پیران معرفت معمولا بار معنایی عمیق تری دارند و به این راحتی قابل بیان نیستند. آنچه تو می گویی هزاران سال است که بر زبان همه جاری است و همه آن را می دانند. استاد منظور دیگری داشت."
آن دو تصمیم گرفتند نزد استاد بازگردند و از خود او معنای جمله اش را بپرسند. استاد با دیدن مجدد دو جوان لبخندی زد و گفت:وقتی یک انسان دچار مشکل می شود، باید ابتدا خود را به نقطه صفربرساند. نقطه صفر وقتی است که انسان در مقابل کائنات و خالق هستی زانو می زند و از او مدد می جوید.بعد از این نقطه صفر است که فرد می تواند برپا خیزد و با اعتماد به همراهی کائنات دست به عمل زند. بدون این اعتماد و توکل برای هیچ مشکلی راه حل پیدا نخواهد شد. باز هم می گویم...فاصله بین مشکلی که یک انسان دارد با راه چاره او ، فاصله بین زانوی او و زمینی است که برآن ایستاده است.

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , kingmax , seyed ehsn
ارسال: #۱۴۷۲۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ
از من به شما نصیحت که نصیحت که نه پیشنهاد! که زیادی پای درد دل کسی نشینین چون اگه کسی همه اسرار زندگیش رو بهت گفت بعد از خالی شدنش و اروم شدنش تازه میفهمه چه کار کرده و بعد ازت می ترسه و سعی می کنه ازت دور شه!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , tabassomesayna , kingmax , ziba.O , dr.a_AI , hnarghani
ارسال: #۱۴۷۲۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ
فکر کنم من از اولش کودک درونم پیر بود. خیلی اهل حال نبود. Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , alim93 , abji22 , hnarghani , azad_ahmadi , Avril89
ارسال: #۱۴۷۲۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر کنم من از اولش کودک درونم پیر بود. خیلی اهل حال نبود. Sad

باز خوبه شما کودکه درونتون پیر بوده ,والا ما خودمون پیر بودیم از اول Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال: #۱۴۷۲۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر کنم من از اولش کودک درونم پیر بود. خیلی اهل حال نبود. Sad
کودک درون؟ مگه داریم؟؟؟
من یه پیرمرد درون دارم به جای اینکه منو به شیطونی رهنمون کنه، هی توصیه های عاقلانه میده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , alim93 , tabassomesayna
ارسال: #۱۴۷۳۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بچه ها اومده بودم برای مامانم ناهار ببرم، مامانم زنگ زد که سرمهام رو قطع کردن و گفتن میخوایم ببریمت اتاق عمل
ولی دکترا صبح چیزی نگفتن
دارم سکته میکنم. آخه دکتر گفت تا زمانی که اورژانسی نشه عملش نمیکنن و صبر میکنن ببینن شیمی درمانی چه جوابی میده
بچه ها خیلی دعا کنید

اگه به بزرگی خداوند فکر کنید، مطمئنا آروم میشید

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  ایلام زلزله ی ۴/۸ ریشتری...

ما کرمانی ها که دیگه از زلزله نمیترسیم
الان دو شبه که داره زلزله میشه
بعد از اون زلزله بیرحم و وحشتناک بم دیگه مردم پوستشون کلفت شده
اگرچه دولت اعلام کرد ۳۰ هزار کشته داشته، ولی طبق شواهد خیلی بیشتر از این حرفا بوده

زلزله واقعا وحشت آوره، امیدوارم کسی زلزله واقعی رو تجربه نکنه

جدی؟؟؟؟؟
کی ؟کجای کرمان؟؟؟؟...
ما ک نفهمیدیم!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close