زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۰۳۶
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[tex](-b\pm\sqrt{Delta})\div2a[/tex]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۳۰۳۷
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  [tex](-b\pm\sqrt{Delta})\div2a[/tex]

[tex]\frac{-b\: \pm\: \sqrt{\Delta}}{2a}[/tex]

هااااااا باریکلا
باید یه دو سه واحد فرمول نویسی مانشت رو پاس کنم Big Grin
ارسال: #۱۳۰۳۸
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ
عصر جمعه یعنی همین !
داری سعی می کنی یه دوست بخندونی یهو میبینی مودت عوض شد و رفتی کنار پنجره با یه لیوان چایی
امیدوارم تو پچ بعدی عصر جمعه حذف بشه

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۳۰۳۹
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  [tex](-b\pm\sqrt{Delta})\div2a[/tex]

[tex]\frac{-b\: \pm\: \sqrt{\Delta}}{2a}[/tex]

هااااااا باریکلا
باید یه دو سه واحد فرمول نویسی مانشت رو پاس کنم Big Grin
بعد اینکه پاس کردی کتاب و جزوه ات را بده منBig GrinWink

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۱۳۰۴۰
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط ziba.O.)
بچه ها کیا این آهنگ یادشونه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وای یادش بخیر

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۳۰۴۱
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  هدف شما از زندگی چیه؟؟؟؟؟ من فک کنم بی هدف شدم ؛( خدااااااااااا
دنبال هدف خودتون تو زندگی باشید نه هدف بقیه، و براش زندگی کنید
یه چیز درست و با ارزش

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۱۳۰۴۲
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه چیز درست و با ارزش
مثلا؟
این بستگی به روحیات و منطق خود آدما داره، ولی تعریف ارزش برای ما به عنوان یک انسان مشخصه اگر اون رو رعایت کنیم و بریم سراغش فکر کنم حل شه

بیشتر وقتا آدم میشینه فکر میکنه میگه ارشد خوندم بهترین جا، دکتری خوندم بهترین جا به اون شغلی که میخواستم رسیدم اما آخرش چی!!!؟؟ اونوقت باید اون هدفت یه چیز جدای از اینا باشه یه چیز قلبی که بتونه آدم رو برای همیشه راضی نگه داره

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۳۰۴۳
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  تقریبا ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه صبح امروز بود که یه صدای داد و فریادی تو خوابگاه بلند شد، همه مون بیدار شدیم و فکر کردیم که زلزله ای چیزی اومده، ما تو اتاقمون چهار نفر بودیم رفتیم بیرون، بقیه ی اتاقها هم تقریبا خالی شده بودن و همه حمله کرده بودن سمت راه پله که ببینن چه خبره. بیرون که رفتیم دیدیم چند نفر یه نفر رو گرفتن. آقا قضیه چیه؟ طرف یه کیف داشت که دو تا لپ تاپ توش بود و دو سه تا از لپ تاپ ها هم موقع فرار افتاده بودن رو زمین و شکسته بودن. دزد ناکام موقع برداشتنِ پنجمین لپ تاپ تو یکی از اتاق ها گیر میوفته و بعد از فرار نهایتا تو راه پله میگیرنش. بعدشم که به نگهبانی خبر دادن و اومدن بردنش. تا به حال تو عمرم اینقدر ناراحت نشده بودم، آخه دانشجو به جز لپ تاپش چی داره که داری اونم می دزدی؟

پ.ن: مراقب وسایلتون باشید.

آخی اون لپ تاپ هایی که شکستن چه قدر دلم برا صاحبشون سوخت کلی اطلاعات از دست رفته +یه هزینه برا خریدیا تعمیرشون
اگه من بودم احتمالا سکته را زده بودم

قلبم درد گرفت Sad

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۳۰۴۴
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ
گفتم عاشق دو نفرم..
گفت کی؟
گفتم پت و مت!!
گفت حتما بخاطر اینکه خنده دارن؟!!
گفتم نه
گفت پس برای چی عاشقشونی؟!؟
گفتم واسه اینکه همه چیز رو با هم خراب می کنن ولی هیچوقت همدیگه رو خراب نمی کنن...

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , **sara** , software94 , aamitis , Menrva , tabassomesayna , banafshe , hiva60 , kingmax , computerman
ارسال: #۱۳۰۴۵
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ﻣﺎﻧﺸﺖ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﮐﻮﻫﻬﺎﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﻭﻣﺮﺗﻔﻊ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﻼ‌ﻡ ﺍﺳﺖ.ﻣﺎﻧﺸﺖ ﭼﻨﺪ ﻣﻌﻨﯽ ﺩﺍﺭﺩ
ﺍﮔﺮ ﺁﻧﺮﺍ ﻣﺎﻩ ﻧﯿﺸﺖ ﻓﺮﺽ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﮐﺮﺩﯼ ﯾﻌﻨﯽ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﺎﻩ ﺑﺮ ﺁﻥ ﻣﯽ ﻧﺸﯿﻨﺪ  ﻭﯾﺎ ﺑﻪ ﻗﻮﻟﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﺎﺩ ﻧﯿﺸﺖ ﯾﻌﻨﯽ ﻧﯿﺸﺘﻤﺎﻥ ﻗﻮﻡ ﻣﺎﺩ

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium
ارسال: #۱۳۰۴۶
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ
ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﺠﺎﺯﯾﺴﺖ؟!
"ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺣـــــــﺲ ﻣﯿﮑﻨﻢ"
ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ " ﻋﮑﺴﺶ ﭘﺮﻭﻓﺎﯾﻠﺶ"
ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎ ﻭ ﺷﺎﺩﯼ ﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ " ﺟﮏ ﻫﺎﯾﺶ "
ﺗﻮﺟﻪ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺑﺎ ". ﻻﯾﮏ ﮐﺮﺩﻥ ﻫﺎﯾﺶ "
ﺣﺴﺶ ﻧﺴﺒﺖ ﺑه من ﺑﺎ " ﮐﺎﻣﻨﺖ ﻫﺎﯾﺶ "
ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﻋﮑﺲ " ﮐﺎﻭﺭﺵ"
ﻧﮕﯿﺪ ﻣﺠﺎﺯﯼ ...
ﻣﺎ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺣﺲ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ..........
ﻣﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ،،، ﺷﺐ ﻫﺎﯾﻤﺎﻥ
ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﻤﺎﻥ .....
ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎﺳــــــــﺖ
ﻧﮕﻮﯾﯿﺪ ﻣﺠﺎﺯﯼ ...
ﻣﻦ ....
ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺣﺲ ﻣﯿﮑﻨﻢ.... اما باتمام این احساسم میگویم...
نمیشه مجازی وار عجولانه واحساساتی تصمیم گرفت... مجازی وار عاشق شد...مجازی وار اعتماد کرد
.باید باعقل ومنطق وواقعیت پیش رفت ...هرچندمجازی وارفتار میکنی...انتهای احساستان را ازهمین الان ببینید.. انتهای جدایی ورسیدن چگونه خواهد بود....شادی یاغم....

هم خواستم نکته ای رو با این جملات به بعضی گوشزد کنم
هم خواستم از جناب دکتر و تمامی کادر فنی، پشت صحنه و... تشکر کنمSmile
واقعا حس قشنگی در این سایت شکل گرفته
وجود افراد متخصص و بامنطقی که میشه ازشون کمک گرفت...مشکلات را گفت ....راهنمایی خواست...و چه بسیارند افراد با محبت...و چه حس خوبیست با آن ها بودن

از همگی شما متشکرم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Aurora , vesta , ziba.O , mehrdad_tclh , RASPINA , diligent , kingmax
ارسال: #۱۳۰۴۷
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
مثلا؟
این بستگی به روحیات و منطق خود آدما داره، ولی تعریف ارزش برای ما به عنوان یک انسان مشخصه اگر اون رو رعایت کنیم و بریم سراغش فکر کنم حل شه

بیشتر وقتا آدم میشینه فکر میکنه میگه ارشد خوندم بهترین جا، دکتری خوندم بهترین جا به اون شغلی که میخواستم رسیدم اما آخرش چی!!!؟؟ اونوقت باید اون هدفت یه چیز جدای از اینا باشه یه چیز قلبی که بتونه آدم رو برای همیشه راضی نگه داره

یه چیزی که بتونه قلب آدم رو برای همیشه راضی نگه داره......
کاملا درسته و به همون اندازه پیداکردنش سخته... خیلی سخت.

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۰۴۸
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ
کاش میشد چشمهاتو ببندی واسه چند لحظه نباشی تو این دنیا.کاش نیودن این ای کاش ها.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , tabassomesayna , diligent , am_1370 , mehrdad_tclh , **sara**
ارسال: #۱۳۰۴۹
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
هر رشدی، درد داره

اگر میخوای رشد کنی، دردشو تحمل کن

سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Menrva , tabassomesayna , Bahar_HS , diligent , kingmax , **sara**
ارسال: #۱۳۰۵۰
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط ziba.O.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
مثلا؟

یه چیزی که بتونه قلب آدم رو برای همیشه راضی نگه داره......
کاملا درسته و به همون اندازه پیداکردنش سخته... خیلی سخت.
هیچ دقت کردین هممون دنبال یکی هستیم که خلا دلهامونو باهاش پر کنیم؟ خدا دلامونو جوری ساخته که با هیچی جز خودش پر نمیشه. یعنی به هر چیزی و هرکسی بخوای دل ببندی اولش برات بزرگه، جوری که حس میکنی تمام خلا قلبتو پر میکنه و این همون چیزیه که دنبالشی، ولی یه مدت که میگذره می بینی نه اینم نبود. مشکل از اون هدفمون نیستا مشکل اینجاست که خدا قلبامونو اینقد بزرگ ساخته که با هیچی جز بزرگیه خودش نمیشه پرش کرد. تا وقتیم به اون نرسیم نه هدفی داریم، نه آرامشی . فقط وقتی آروم میشیم که به اون دریای محبت خدا رسیده باشیم. نذاریم دلامون با چیزایه دنیایی پر شه. اصل و هدف اصلی یادمون نره. اون منتظرمونه که بعد از کلی دنبالش گشتن بهش رسیده باشیم.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Bahar_HS , vesta , fulgent , it.pnuchb1986 , Donna , kingmax

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close