زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فراخوان مدیریتی

ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط admin.)
فراخوان مدیریتی
با سلام
از کاربرانی با سابقه و دارای انگیزه سایت، به جهت همکاری در مدیریت سایت و تقویت تیم مدیریتی دعوت به عمل می‌آید. سعی کنید که قبل از ارسال درخواست همکاری به موارد زیر توجه داشته باشید:
۱. در بررسی دوستان سعی می‌شه ملاک ارزیابی میزان مقبولیت باشه (در صورت داشتن شرایط مساوی)
۲. در صورتی ارسال درخواست کنید که دارای انگیزه‌های کافی برای این کار هستید و وقت خالی برای این کار رو دارید.
۳. در صورتی که در یک زمینه خاص دارای تخصص هستید، مثلاً یک درس خاص را مسلط‌تر هستید در درخواست خود ذکر کنید. حس می‌کنم که داشتن مدیران مسلط به هر موضوع و با تعداد زیاد بهتر از مدیران با سطح مدیریت باز و کلی باشه.
۴. در صورتی که کسی رو مناسب این کار می‌دونید معرفی کنید تا ما به سراغ ایشون بریم.
۵. فراموش نکنید که وجود یا عدم وجود مانشت وابسته به فعالیت جمعی ماست. واقعیت اینه که من و بسیاری از مدیران از جو کنکور دور شدیم و کارایی گذشته رو نداریم. این خود شما هستید که می‌تونید یک محیط علمی لذت بخش برای خود بسازید.
۶. اگه پیشنهادی جهت انتخاب مدیرکل جدید دارید استقبال می‌شه.
۷. نقدهای شما از مانشت رو هم کاملاً پذیرا هستیم. می‌دونیم که مانشت، مانشت ۲ سال پیش نیست. می‌دونیم که توی این مدت مشکلات زیادی ایجاد شده و پاسخگویی مناسب نبوده. ضعف مدیریتی پس از بازنشستگی فرداد به شدت احساس می‌شه. متاسفانه من مدیر تنبلی هستم و برای این کار مطلقاً مناسب نیستم. با توجه به مورد ۶ از نظرات شما استقبال می‌شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , AI. , Morris , diligent , Sakura , nazi takpar , - rasool - , maneshty , maryam.raz , The BesT , mammad_asir , virtual girl , blue70 , Amoojan , Brueder , انرژی مثبت , svk7 , sajad90 , Doctorwho , sand , mojhde , javad94 , mehdi.m2 , unicornux , hnarghani , hosshah , Good! , neda_Network , M.Amin.M , مهرانگیز , S - Is , tabassomesayna , hotmail , پرهوده , fsi2013 , مورتن , Jooybari , sahar salehi
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ
Tongue RE: فراخوان مدیریتی
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام
از کاربرانی با سابقه و دارای انگیزه سایت، به جهت همکاری در مدیریت سایت و تقویت تیم مدیریتی دعوت به عمل می‌آید. سعی کنید که قبل از ارسال درخواست همکاری به موارد زیر توجه داشته باشید:
۱. در بررسی دوستان سعی می‌شه ملاک ارزیابی میزان مقبولیت باشه (در صورت داشتن شرایط مساوی)
۲. در صورتی ارسال درخواست کنید که دارای انگیزه‌های کافی برای این کار هستید و وقت خالی برای این کار رو دارید.
۳. در صورتی که در یک زمینه خاص دارای تخصص هستید، مثلاً یک درس خاص را مسلط‌تر هستید در درخواست خود ذکر کنید. حس می‌کنم که داشتن مدیران مسلط به هر موضوع و با تعداد زیاد بهتر از مدیران با سطح مدیریت باز و کلی باشه.
۴. در صورتی که کسی رو مناسب این کار می‌دونید معرفی کنید تا ما به سراغ ایشون بریم.
۵. فراموش نکنید که وجود یا عدم وجود مانشت وابسته به فعالیت جمعی ماست. واقعیت اینه که من و بسیاری از مدیران از جو کنکور دور شدیم و کارایی گذشته رو نداریم. این خود شما هستید که می‌تونید یک محیط علمی لذت بخش برای خود بسازید.
۶. اگه پیشنهادی جهت انتخاب مدیرکل جدید دارید استقبال می‌شه.
۷. نقدهای شما از مانشت رو هم کاملاً پذیرا هستیم. می‌دونیم که مانشت، مانشت ۲ سال پیش نیست. می‌دونیم که توی این مدت مشکلات زیادی ایجاد شده و پاسخگویی مناسب نبوده. ضعف مدیریتی پس از بازنشستگی فرداد به شدت احساس می‌شه. متاسفانه من مدیر تنبلی هستم و برای این کار مطلقاً مناسب نیستم. با توجه به مورد ۶ از نظرات شما استقبال می‌شه.

جو خیلی خیلی خفقانه
شوخی با مدیرانTongue
. اگه پیشنهادی جهت انتخاب مدیرکل جدید دارید استقبال می‌شه.

مصاحبه شغلی
در پایان مصاحبه شغلی برای استخدام در شرکتی، مدیر منابع انسانی شرکت از مهندس جوان صفر کیلومتر ام آی تی پرسید: « برای شروع کار، حقوق مورد انتظار شما چیست؟»
مهندس گفت: «حدود ۷۵۰۰۰ دلار در سال، بسته به اینکه چه مزایایی داده شود.»
مدیر منابع انسانی گفت: «خب، نظر شما درباره ۵ هفته تعطیلی، ۱۴ روز تعطیلی با حقوق، بیمه کامل درمانی و حقوق بازنشستگی ویژه و خودروی شیک و مدل بالا چیست؟»
مهندس جوان از جا پرید و با تعجب پرسید: «شوخی می‌کنید؟ »
مدیر منابع انسانی گفت: «بله، اما یادت باشه اول تو شروع کردی.

. نقدهای شما از مانشت رو هم کاملاً پذیرا هستیم. می‌دونیم که مانشت، مانشت ۲ سال پیش نیست. می‌دونیم که توی این مدت مشکلات زیادی ایجاد شده و پاسخگویی مناسب نبوده. ضعف مدیریتی پس از بازنشستگی فرداد به شدت احساس می‌شه

تصمیم قاطع مدیریتی
روزی مدیر یکی از شرکت های بزرگ در حالیکه به سمت دفتر کارش می رفت چشمش به جوانی افتاد که در راهرو ایستاده بود و به اطراف خود نگاه میکرد.
جلو رفت و از او پرسید: «شما ماهانه چقدر حقوق دریافت می‌کنی؟»
جوان با تعجب جواب داد: «ماهی ۲۰۰۰ دلار.»
مدیر با نگاهی آشفته دست به جیب شد و از کیف پول خود ۶۰۰۰ دلار را در آورده و به جوان داد و به او گفت: «این حقوق سه ماه تو، برو و دیگر اینجا پیدایت نشود، تو اخراجی !
ما به کارمندان خود حقوق می‌دهیم که کار کنند نه اینکه یکجا بایستند و بیکار به اطراف نگاه کنند.»
جوان با خوشحالی از جا جهید و به سرعت دور شد. مدیر از کارمند دیگری که در نزدیکیش بود پرسید: «آن جوان کارمند کدام قسمت بود؟»
کارمند با تعجب از رفتار مدیر خود به او جواب داد: «او پیک پیتزا فروشی بود که برای کارکنان پیتزا آورده بود.»
نکته: برخی از مدیران حتی کارکنان خود را در طول دوره مدیریت خود ندیده و آنها را نمی‌شناسند. ولی در برخی از مواقع تصمیمات خیلی مهمی را در باره آنها گرفته و اجرا می‌کنند.

. در بررسی دوستان سعی می‌شه ملاک ارزیابی میزان مقبولیت باشه (در صورت داشتن شرایط مساوی)

مردی به یک مغازه فروش حیوانات رفت و درخواست یک طوطی کرد. صاحب فروشگاه به سه طوطی خوش چهره اشاره کرد و گفت: «طوطی سمت چپ ۵۰۰ دلار است.»
مشتری: «چرا این طوطی اینقدر گران است؟»
صاحب فروشگاه: «این طوطی توانایی انجام تحقیقات علمی و فنی را دارد.»
مشتری: «قیمت طوطی وسطی چقدر است؟‌
صاحب فروشگاه: طوطی وسطی ۱۰۰۰ دلار است. برای اینکه این طوطی توانایی نوشتن مقاله ای که در هر مسابقه ای پیروز شود را دارد.»
و سرانجام مشتری از طوطی سوم پرسید و صاحب فروشگاه گفت: «‌ ۴۰۰۰ دلار.»
مشتری: «این طوطی چه کاری می تواند انجام دهد؟»
صاحب فروشگاه جواب داد:‌ «صادقانه بگویم من چیز خاصی از این طوطی ندیدم ولی دو طوطی دیگر او را مدیر صدا می زنند.

دوستدار قلب شما Shy
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , S - Is , itmanesh , administratore , admin , sahar salehi
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
RE: فراخوان مدیریتی
خیلیا وقت آزاد دارن اما خوب مدیریت تالار واقعا سخته خودتون انتخاب کنید بهتر نیست؟راستش من دو سدارم مدیر تالار سرگرمی باشم حال کل کل درسی ندارم Big Grinمن باب مزاح بود جدی نگیریدBig Grin
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: S - Is , hotmail
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ
RE: فراخوان مدیریتی
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خیلیا وقت آزاد دارن اما خوب مدیریت تالار واقعا سخته خودتون انتخاب کنید بهتر نیست؟راستش من دو سدارم مدیر تالار سرگرمی باشم حال کل کل درسی ندارم Big Grinمن باب مزاح بود جدی نگیریدBig Grin

ببخشید بی ربطه ........... اما مجبورم..........Angel

neda140781 جون صندوق پیام خصوصیت پر شده !!!! خالیش کن !!!! نمیشه پ خ داد !!!!!!!

آنچه که دیگران درباره شما فکر می کنند اهمیتی ندارد.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hotmail , neda_Network
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ
فراخوان مدیریتی
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ۷. ضعف مدیریتی پس از بازنشستگی فرداد به شدت احساس می‌شه.

جسارتاً شما هزاری هم مدیر بیاری آقا فرداد نمی شه - نه اینکه بخوام حالا که نیست هی دفاع کنم ازش و از این حرف ها - من کلا شاید توی یه پست هم مستقیماً با ایشون هم کلام نبودم - ولی ایشون باعث می شدن کلا نظم تالارها حفظ شه و بحث ها الکی انحراف پیدا نکنه - جای لوس بازی واسه کسی نمی ذاشتند و خلاصه هزار تا حسن دیگه و شاید چندتا عیب کوچیک
ولی نمی دونم چرا مانشت فقط به خاطر غر غر کردن یه عده محدود جلوی خدمت های بزرگ این طوری رو می گیره و همین طور که خودتون هم گفتید دیگه این مانشت اون مانشت نیست
یا مثلا یه مدیر دیگه هم بود که من اسمش رو یادم نیست ، پست های خیلی خوبی می ذاشت هرازگاهی ولی فقط به خاطر اینکه واسه مدرسان کار می کرد اینقدر جو رو منفی کردن که انگار گذاشت رفت بنده خدا - من خودم با خیلی از صحبت هاش موافق نبودم ولی واقعا با سواد بودند

خوب وقتی مانشت به خاطر حرف یه عده محدود این طور آدم ها رو از دست میده همین میشه

ان شاءالله که مدیرهای خیلی بهتر بیان و اوضاع رو سرو سامون بدند ولی
کل زورتون رو بذارید آقا فرداد رو برگردونید خیلی بهتره
(مخصوصا اعصاب خورد هم بود که من باهاش خیلی حال می کردم!Big Grin)
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: hotmail , neda_Network , administratore

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فراخوان داستان کوتاه fas ۱ ۲,۶۴۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrad1011
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۱۶۰ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۰۱۶ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۰۲۴ ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۱۷۹ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۵۹۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ب.ظ
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۱۲۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ
  فراخوان جذب هیئت علمی شهریور ۹۴ Aurora ۷ ۶,۸۶۵ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali_titani
  اعلام نیاز فراخوان بهمن ۹۳ جذب هیئت علمی The BesT ۱ ۲,۱۳۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.iii
  فراخوان سراسری جذب هیات علمی (شهریور ۹۳) morweb ۵ ۳,۵۱۳ ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: maryam.iii

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close