زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۰۸۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  دله تنگم، میگه که بستنی شکلاتی با پر از خامه میخوااااام
جاش میتونید از هات چاکلت استفاده کنید و سفارش کنید کف شیرشو زیاد بزاره.Smile
البته در جایی که خانم انرژی حضور دارن زشته من راجع به خوراکی حرف برنم.
هات چاکلت خوردنش زیاد نمیچسبه..
توی هوای سرد بستنی خیلی میچسبه دوست دارم قشنگ بستنی رو با خامه ببینم با آدم حرف میزنهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۰۸۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ق.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  وقتی که هیچ آرزویی برای خودت نداشته باشی همه چیز را بزاری خدا برات انتخاب کنه تو به دست اوردن و از دست دادن هیچ چیز مغرور و ناراحت نشی به آرامش می رسی انوقت کم کم می بینی خدا بهترین ها را داره برات رقم می زنه ....

مگه میشه آرزو نداشت!!!
اندکی سرما خوردم
دوست دارم زودتر تکلیفم با خودم مشخص شه
دوباره پایان نامه شروع کنم... یا برم آموزش محور کنم و تمومش کنم
یعنی آخر کدوم به نفعم هست و بهتره
خداااااایا پوکیدم، نمیشه در گوشی بهم بگی چه کنم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۰۰۸۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
خانم vesta ممنون ازاینکه نظرتون را بیان می کنید
نظر شخصی خودم را گفتم
مثلا آرزو می کنی که ارشد قبول بشی می تونی آرزو کنی که علمت را در اختیار دیگران قرار بدی . من گفتم آدم برای خودش آرزو نداشته باشه آره خیلی شاید سخت باشه که آرزو برای خودش نداشته باشه اما اینطوری دیگه خواسته ناممکن نداری نگرانی خاصی نداری اگه هم خدا بخواد از لطف
خودش بهترین ها را بهت عطا می کنه .شاید اون چیزی که آرزوشو داشته باشی به صلاحت نباشه و....وقتی فقط برای دیگران آرزو داشته
باشی و از بهترین خواسته های خودت بگذری خدا بهترین ها را برات مهیا می کنه...حداقلش اینه که تو زندگیت آرامش داری ....

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۰۰۸۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  خانم vesta ممنون ازاینکه نظرتون را بیان می کنید
نظر شخصی خودم را گفتم
مثلا آرزو می کنی که ارشد قبول بشی می تونی آرزو کنی که علمت را در اختیار دیگران قرار بدی . من گفتم آدم برای خودش آرزو نداشته باشه آره خیلی شاید سخت باشه که آرزو برای خودش نداشته باشه اما اینطوری دیگه خواسته ناممکن نداری نگرانی خاصی نداری اگه هم خدا بخواد از لطف
خودش بهترین ها را بهت عطا می کنه .شاید اون چیزی که آرزوشو داشته باشی به صلاحت نباشه و....وقتی فقط برای دیگران آرزو داشته
باشی و از بهترین خواسته های خودت بگذری خدا بهترین ها را برات مهیا می کنه...حداقلش اینه که تو زندگیت آرامش داری ....

خواهش میکنم
خب هر کس یه دیدی داره، خدا دوست داره بنده هاش دعا کنن و چیزایی که میخوان رو بهش بگن بنظرم این میشه آرزو حالا یا برای خودت یا بقیه، فکر میکنم آرزو داشتن امید بخش و محرک باشه واسه رفتن به جلو
شایدم اشتباه میکنم و شایدم هر دو یه چیز رو میگیم ولی با ادبیاتای متفاوت
انشاالله به آرزوهای قشنگت که برای بقیه داری برسی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , انرژی مثبت
ارسال: #۱۰۰۸۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
آنفولانزای شدید اونم وسط امتحانا!!!!!!!!!
آخه این وقتش بود؟!!!!!!!!!!!!!!
ای باباااااااااااااااااااااااااا
ارسال: #۱۰۰۸۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
Star هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یا عاصِمَ مَنِ اسْتَعْصَمَهُ، یا راحِمَ مَنِ اسْتَرْحَمَهُ، یا غافِرَ مَنِ اسْتَغْفَرَهُ، یاناصِرَ مَنِ اسْتَنْصَرَهُ، یا حافِظَ مَنِ اسْتَحْفَظَهُ، یا مُکْرِمَ مَنِ اسْتَکْرَمَهُ، یا مُرْشِدَمَنِ اسْتَرْشَدَهُ، یا صَریخَ مَنِ اسْتَصْرَخَهُ، یا مُعینَ مَنِ اسْتَعانَهُ، یا مُغیثَ مَنِ‏ اسْتَغاثَهُ

اى نگهدار کسى که نگهداریش خواهد اى رحم کننده کسى که ترحمش خواهد اى آمرزنده کسى که از او آمرزش خواهد اى‏ یاور کسى که از او یارى طلبد اى نگهدار کسى که از او نگهدارى خواهد اى اکرام کننده کسى که از او بزرگوارى خواهد اى راهنماى‏کسى که از او ره جوید اى دادرس کسى که از او دادرسى خواهد اى کمک‏کار کسى که کمکش خواهد اى فریاد رس کسى که‏به فریادرسیش خواند

خدای من در میان این همه چشم...
نگاه تو،
مرا بی نیاز می سازد؛
از هر نگاهی.

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , good-wishes , SaMiRa.e , انرژی مثبت , sun-shine , elham_sh219 , vesta , 0X00412E49H
ارسال: #۱۰۰۸۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط:  دلم میخواد دیگه امسال ارشد روزانه شبکه شریف قبول شم Wink
بگو انشااللهRolleyes
انشاا...
البته به شرط تلاش و پشتکار : )

خب الحمد لله یه مصاحبه به مصاحبه های سال بعد اضافه شد : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , vesta , nazanin92
ارسال: #۱۰۰۸۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ
دیشب وقتی داشتم می خوابیدم شروع کردم به شمردن... شما هم بشمارید ببینید چند تا شکر می تونید بگید؟‌

۱- خدایا شکرت که می تونم درسم رو بخونم، و بهم این توان رو می دی که درسام رو خوب پیش ببرم.

۲- خدایا شکرت که این سقف بالا سرمونه و مجبور نیستیم بیرون از سرما بلرزیم.

۳- خدایا شکرت که این اتاق قشنگ رو دارم و خودم با سلیقه خودم چیدمش.

۴- خدایا شکرت که خانواده ام صحیح و سالم کنارم هستن.

۵- خدایا شکرت که منو تو مراحل مختلف زندگیم راهنمایی کردی و می کنی.

۶- خدایا شکرت که بعد از اون روزهایی که تو خودم رفته بودم، دوباره زندگی رو از سر گرفتم و شادم و اون حالت کرختی و پژمردگی ازم دور شده.

۷- خدایا شکرت که این لباسای قشنگ رو دارم و همه شون رو دوست دارم.

۸- خدایا شکرت که لباس گرم دارم که وقتی می رم بیرون از سرما یخ نزنم.

۹- و خدایا شکرت که می تونم نعمت هایی که بهم دادی رو ببینم و می تونم این شکر رو به زبون بیارم...

از دست و زبان که برآید کز عهده شکرش به در آید؟

خیلی چیزای دیگه هم هست که اگه بخوایم بنویسیم کلی میشه.... واقعا زیاد می شن... همین چیزایی که به نظرمون ساده میان.... ولی یه روزی نداشتیمشون... اون روزا حسرت شادی های امروز رو می کشیدیم...به خدا اعلام کنیم که قدر چیزایی که بهمون داده رو می دونیم... بهش بگیم که حواسمون هست چقدر بهمون محبت کرده.... اون وقت ببینید چه اتفاقای خوشگلی تو زندگیمون می افته... امتحانش کنید... ضرری نداره...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , good-wishes , Aurora , sahar121 , fulgent , SaMiRa.e , انرژی مثبت , sun-shine , tabassomesayna , kati , vesta , 0X00412E49H
ارسال: #۱۰۰۸۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
بس بگردید و بگردد روزگار .... دل به دنیا درنبندد هوشیار
ای که دستت می‌رسد کاری بکن .... پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , SaMiRa.e , vesta , 0X00412E49H
ارسال: #۱۰۰۹۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ
برنامه من از صبح اینه:

من: امروز دوشنبه است! عــــــه !!! نکنه یکشنبه باشه!؟؟؟! [تصویر:  241508_305320_JC_thinking.gif]
بعد از یه نفر می پرسم امروز چند شنبه است؟ بهم میگن یکشنبه! بعد خوشحال میشم ....

دوباره ۲ساعت بعدش میخوام برنامه ریزی کنم ! باز میگم خـــــب امروز که دوشنبه است! باز یه خورده فکر می کنم؟ میگم امروز دوشنبه است دیگه نه؟!! و باز از یه نفر می پرسم امروز چند شنبه بود؟!!

و این حلقه همچنان ادامه داره!! :|

خوب میشم نه؟!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان , tabassomesayna , diligent
ارسال: #۱۰۰۹۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
خدایا آرامشی بهم بده که ایمانم رو باهاش محکم کنم....آرامشی که باهاش با مردم مدارا کنم...آرامشی که منو بهت نزدیک کنه...آرامشی که بدونم حالم رو خوب می کنی... آرامشی که یه لحظه هم یادم نره که همیشه پیشم هستی...

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , tabassomesayna , kati , elham_sh219 , Breeze , good-wishes , SaMiRa.e , vesta , 0X00412E49H , **sara**
ارسال: #۱۰۰۹۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
یاد گرفتم که تنهایی و اسارتم را به حرفهای از سر منت و ناعادلانه نفروشم ..
یاد گرفتم که غریبه را آشنا نبینم چون غریبه هرگز مردانگی ، انصاف و معرفت یاد نخواهد گرفت !
یاد گرفتم که لازم نیست مهربانیهایم را با کسی تقسیم کنم وقتی که توان هضم محبتم را ندارند !
یاد گرفتم که اصالت با ارزش ترین چیزی است که یک انسان می تواند داشته باشد و اصالت ذاتی است نه اکتسابی !
اما نتوانستم به کسی بیاموزم که توجه کردن ، وظیفه نیست ! لطف است ، عشق است .. درک میخواهد!
اما چه فایده که نفهمیدند و هرگز نخواهند فهمید !
شاید روزی نامردی های روزگار بهشان بفهماند که دل شکستن تاوان سیاهی دارد !!
و سیاهی آن روز را سپیدی نیست !
.
.
.
خدایا تنها توام پناهی ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , kati , **sara**
ارسال: #۱۰۰۹۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط فوژان.)
بالاخره این چشمای لعنتی تصمیم گرفتن با دل من همراهی کنن
گویند که اشک خون دل است......
------------------------------------------------------------------------------------------
من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۰۰۹۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ق.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  آنفولانزای شدید اونم وسط امتحانا!!!!!!!!!
آخه این وقتش بود؟!!!!!!!!!!!!!!
ای باباااااااااااااااااااااااااا

بچه ها گواهی پزشکی واسه حذف درسه یا بعدا از امتحانا ازت امتحان میگیرن؟؟؟؟؟؟؟
چه جوریه؟
SaMiRa.e، در تاریخ ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سوالتون آموزشی هست ، اگر جوابش رو میخواهید لطفا در قسمت " مسائل آموزشی " مطرح بفرمایید .
ممنون Smile

ارسال: #۱۰۰۹۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کاشکی یه نفر بود یکم راهنماییم می کرد.
اگه کاری از دست ما برمیاد بگو :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , vesta , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۸۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close