زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۸۸۶
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
خیلی خوشحالم...فردا امتحانم تموم می شه.آخرین امتحان ارشد هست..البته کلی راه دارم پایان نامه..دکترا..موقه امتحانا تنها امیدم تموم شدنش هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , انرژی مثبت , h4cker , ماه بانو
ارسال: #۹۸۸۷
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ق.ظ
من در عجبم که چرا همیشه موقع حساب کتاب من باید - بخورم و اینا + !
گاها همه - میخوریم Big Grin !!! و اصلا معلوم نمیشه باید به کی پول بدیم
تو خوابگاه هم که بودم حسابدار ما یک بارم نشد که بهمون پول بده، همش ما بدهکار میشدیم.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , h4cker , ماه بانو
ارسال: #۹۸۸۸
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ق.ظ
به یه نتیجه ی جالب در مورد خودم رسیدم!!
من هر شب کم کمش ۲ ساعت میام تو اینترنت...ولی اگه سرعت اینترنت خوب باشه و دائم قطع و وصل نشه کل کارای من تو این دنیای اینترنت کمتر از نیم ساعت تموم میشه Big Grin
من دیگه حرفی ندارم

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , h4cker , x86
ارسال: #۹۸۸۹
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
آدمای بد،تلاش میکنن که تو حافظه ها نگه داشته باشن،اما
آدمای خوب،تلاششون اینه که فراموش بشن و از یادها برن...
درصورتی که آدم بدا فراموش میشن و آدم خوبا ماندگار...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , fulgent , SaMiRa.e , good-wishes , vesta , Autumn.Folio
ارسال: #۹۸۹۰
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ
ای خدا واقعا موندم ، همه چی با هم جفت و جور در میان ، نمیدونم شاید زایده ی افکار منه همش Sad
فقط هر چی هست ، دوست دارم زودی تموم بشه.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Autumn.Folio , vesta , AEM4949
ارسال: #۹۸۹۱
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط Breeze.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
"البرز"، پلنگ تنکابن ..چه با جذبه ، چه با شکوه ولی خشمگین از نامردی آدمیزاد...

شرم بر کسانی که فقط نام انسان رو یدک میکشند .. که بویی از انسانیت نبردند و با بی رحمی حق زندگی رو از این موجود بی پناه گرفتن Sad
حیوونی حتی زمانی که کشون کشون و با یک دست خودشو روی زمین میکشید ، بهش سنگ میزدن Confused

البرز، پلنگ مبارز تنکابن با دستی که در تله شکارچیان قطع شد، با نخاعی قطع شده، پاهایی فلج، دو دندان شکسته، حدود ۵۰ گلوله در بدنش، با غروری شکسته و روحی آزرده از نامردی آدمیزاد دوشنبه حدود ساعت ۱۰ صبح در دانشکده دامپزشکی، با دوز بالای داروی بیهوشی به خوابی آرام خواهد رفت و برای همیشه با این سرزمین وداع خواهد کرد.Confused

[تصویر:  236875_1484226_264591977032118_1876475976_n.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , انرژی مثبت , Menrva , kati , farnaz.sad , diligent , maneshty , x86 , good-wishes , Autumn.Folio , sun-shine , Fardad-A , neda_Network , fifa2020 , vesta , azad_ahmadi
ارسال: #۹۸۹۲
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ق.ظ
خوب دیگه رونالدو هم که توپو گرفتو دیگه من غمی ندارم.
دو شبه نخوابیدم. الان نمیدونم خوابم یا بیدارم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Somayeh_Y , انرژی مثبت , Fardad-A , ماهسان لیما
ارسال: #۹۸۹۳
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ب.ظ
ای پروردگار ..روز را با نام زیبای تو آغاز میکنیم که نام تو بهترین آغاز است
امروز روز سه شنبه تو را سوگندت میدهیم به آبروی آنان که دوستشان میداری که امروز ...
سه حاجت ما را برآور و سه نعمت بما ارزانی بخش
سلامتی ......شادی..... وموفقیت
و میدانم اینها را بما عطا خواهی کرد
تو مهربانتر از آنی که می پنداریم
با تو شب یک نقطه ریز تاریک در دفتر هستی است

سپاس‌گزاری شده توسط: a.hosh , Autumn.Folio , Menrva , good-wishes , elham_sh219 , انرژی مثبت , sun-shine , SaMiRa.e , tabassomesayna , vesta , minami , fifa2020 , Eternal
ارسال: #۹۸۹۴
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط ec_a_j.)

(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ای خدااااا این دومین بار هست که یه استاد با کلید واژه اشتباه منو میبره یه سمت دیگه بعد که من میرم وقت میگذارم و خوشم میاد معلوم میشه اشتباه رفتمو باید ولش کنمConfused
دیگه خسته شدم
شیطونه میگه بیخیال پایان نامه بشم با این کاراشون یه ترمم الکی پرید
اون از سمینارم که منو دق دادن که باید نرم افزار ارائه بدی اونم بدون اینکه بری سمت موضوع و بخونی
آخه من چیکار کنمHuh
حیف از این همه زحمت و انرژی حیف از این همه غصه ای که میخورم
دوستان دعا کنید کارم راه بیفته، دیگه از بلاتکلیفی خسته شدم
منم این مشکل رو داشتم و میدونم خیلی ناراحت کننده است، به استاد تکیه نکن خودت اینجوری پیش برو:
لیستی از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع انتخاب می کنیم و با آنها در پایگاه داده علمی مورد نظر جستجو میکنیم و متن کامل تعدادی مقاله که با جستجو از طریق این کلمات کلیدی یافته شده را دانلود کرده و مطالعه میکنیم. سپس ارزیابی میکنیم که آیا این کلمات کلیدی ما را به پاسخ سوالاتی که مطرح کردیم میرساند و یا خیر؟
و بر پایه این ارزیابی کلمات کلیدی نامناسب را از لیست کلمات کلیدی حذف کرده و تعدادی کلمه کلیدی جدید به آن اضافه میکنیم. همانطورکه دیاگرام زیر نشان میدهد این سیکل تا زمانیکه به کلمات کلیدی مناسب دست یابیم تکرار میشود.

دیاگرام ضمیمه شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , diligent , vesta
ارسال: #۹۸۹۵
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  ، به استاد تکیه نکن خودت اینجوری پیش برو
ایول .. دقیقا منم به همین نتیجه رسیدم.
اصولا استادا زمانی آدم رو سر میدوونن که فکر میکنن سوادت تو زمینه ی کاریت هنوز ناقصه .
وقتی این کاری رو انجام بدید ، هم دایره لغات بالا میره و هم راجع به موضوع تزتون اشراف بیشتری پیدا خواهید کرد ..
ممنون از شما ec_a_j عزیز ، خیلی خوب توضیح دادید Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , ec_a_j
ارسال: #۹۸۹۶
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ای خدااااا این دومین بار هست که یه استاد با کلید واژه اشتباه منو میبره یه سمت دیگه بعد که من میرم وقت میگذارم و خوشم میاد معلوم میشه اشتباه رفتمو باید ولش کنمConfused
دیگه خسته شدم
شیطونه میگه بیخیال پایان نامه بشم با این کاراشون یه ترمم الکی پرید
اون از سمینارم که منو دق دادن که باید نرم افزار ارائه بدی اونم بدون اینکه بری سمت موضوع و بخونی
آخه من چیکار کنمHuh
حیف از این همه زحمت و انرژی حیف از این همه غصه ای که میخورم
دوستان دعا کنید کارم راه بیفته، دیگه از بلاتکلیفی خسته شدم
منم این مشکل رو داشتم و میدونم خیلی ناراحت کننده است، به استاد تکیه نکن خودت اینجوری پیش برو:
لیستی از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع انتخاب می کنیم و با آنها در پایگاه داده علمی مورد نظر جستجو میکنیم و متن کامل تعدادی مقاله که با جستجو از طریق این کلمات کلیدی یافته شده را دانلود کرده و مطالعه میکنیم. سپس ارزیابی میکنیم که آیا این کلمات کلیدی ما را به پاسخ سوالاتی که مطرح کردیم میرساند و یا خیر؟
و بر پایه این ارزیابی کلمات کلیدی نامناسب را از لیست کلمات کلیدی حذف کرده و تعدادی کلمه کلیدی جدید به آن اضافه میکنیم. همانطورکه دیاگرام زیر نشان میدهد این سیکل تا زمانیکه به کلمات کلیدی مناسب دست یابیم تکرار میشود.

دیاگرام ضمیمه شده
ممنون. مسئله اینجاست که موضوع نداشتم و دو تا کلمه کلیدی داده بودند تا بخونم و ربط این دو به هم و دومی دقیقا چیزی بود که ازش خوشم اومده بود و بهش کنجکاو بودم اما خب زنگ زدم که با استاد برای موضوع توافق کنم مشخص شد یه چیز دیگه گفته بود و بیخیالش شدم، چون اولیو رو باید بخونم و خودم از هر مبحثیش خوشم اومد بگم...
ولی بابت توضیحات و تصویر ضمیمه ممنون خیلی خوب و درسته
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنون می شم در مورد مباحث درسی، پایان نامه و ... در محل خودش سوالتون رو مطرج کنید که هم جواب رو بهتر بگیرید و هم بین ارسالها گم نشه و هم به تاپیک بخوره.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۹۸۹۷
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
گناه رفته در چشمــم

خــــدا دارد فوتــ می کند! این اشک ها بی دلیل نیست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sahar121 , SaMiRa.e , diligent , sun-shine , Maple , vesta
ارسال: #۹۸۹۸
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط diligent.)
دو سه شب تا ساعت ۳ بیدار بودم واسه انجام کارام، گردن درد و کمر درد رو تحمل کردم ؛ اما.......... یه جایی رو اشتباه کردم باید دوباره انجام بدم Sad
فکر کنید یه کیسه بزرگ حبوبات بهتون بدن و بگن حبوبات داخلشو یکی یکی از همدیگه تفکیک کن.. خسته ام خیلی!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۹۸۹۹
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب دیگه رونالدو هم که توپو گرفتو دیگه من غمی ندارم.

آره منم خیلی خیلی خوشحال شدم،،،حقش بودSmile خداروشکر مسی نگرفت.Wink
ارسال: #۹۹۰۰
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ)ماهسان لیما نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب دیگه رونالدو هم که توپو گرفتو دیگه من غمی ندارم.

آره منم خیلی خیلی خوشحال شدم،،،حقش بودSmile خداروشکر مسی نگرفت.Wink
اگه مسی میگرفت کل جایزه میرفت زیر سوال (نه که تا حالاش نرفته زیر سوال مخصوصا با اون اتفاقات پارسال!)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close