زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۷۵۱
۱۳ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
گفتم که روی خوبت از من چرا نهانست
گفتا تو خود حجابی ورنه رخم عیانست

گفتم که از که پرسم جانا نشان کویت
گفتا نشان چه پرسی آن کوی بی نشانست

گفتم که سوخت جانم از آتش نهانم
گفت آنکه سوخت او را کی ناله یا فغانست

گفتم که حاجتی هست گفتا بخواه از ما
گفتم غمم بیفزا گفتا که رایگانست

گفتم زفیض بپذیر این نیم جان که دارد
گفتا نگاه دارش غمخانهٔ تو جانست ........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , good-wishes , vesta , انرژی مثبت , Menrva , Eternal , diligent
ارسال: #۹۷۵۲
۱۳ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط kati.)
خستـــــــــــــــه ام خسته Sad
ولی بدیش اینه که از زور خستگی نمی دونم چیکار کنم حتی نمی تونم بخوابم!
دلــــــــــــم یه ۱۰ ساعت خواب عمیق ، یه گردش کوچولو( شاید فقط در حد یه قدم زدن ) و یه دونه فیلم خوب که ببینم می خواد Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Menrva , fatemesoleimani
ارسال: #۹۷۵۳
۱۳ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ ب.ظ
آدمی در آغوش خـدا غمی نداشت.
پیش خـدا حسرت هیچ بیش و کمی نداشت.
دل از خدا برید و در زمین نشست
صد بار عاشق شد و دلش شکست.
به هر طرف نگاه کرد راهش بسته بود.
یادش آمد ....
یک روز دل خدا را شکسته بود. ....

"رَبِّ إِنِّـــی ظَلَمْـــتُ نَفْسِــــی فَاغْـــفِرْ لِـــی"

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , vesta , Breeze , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Eternal , diligent , فوژان , sahar121 , fatemesoleimani
ارسال: #۹۷۵۴
۱۳ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
خواستیم با شام نوشابه سرو کنیم، خداشاهده اگه حلقمون رو میکردیم تو همین جایگاه CNG بنظر گاز کمتری میرفت در وجود نازنینمون. نمیدونم نوشابه پارمیدا بود میراندا بود چی چی بود، نخورید از اینارو.

چندتا کاربرد نوشابه رو میخوام براتون بنویسم با دلیل و مدرک :

۱. در بسیاری از ایالت‌های آمریکا، مامورین پلیس راه دو گالن کوکاکولا در صندوق‌عقب ماشینشان دارند تا در صورت تصادف رانندگی، خون را با کمک آن از جاده پاک کند.

۲. اگر تکه‌ای از گوشت گاو را در یک ظرف محتوی کوکاکولا قراردهید، پس از دو روز ناپدید می‌شود!

۳. برای تمیز کردن چینی‌های بهداشتی، یک قوطی کوکاکولا را داخل کاسه توالت بریزید و یک ساعت صبر کنید، سپس با آب پر فشار بشوئید. اسید سیتریک موجود در کوکاکولا لکه‌ها را خیلی قشنگ از سطوح چینی می‌زداید.

۴. برای برطرف‌کردن لکه‌های زنگ از سپر آب‌کرم کاری شده اتومبیل، سپر را با یک تکه کاغذ (فویل) آلومینیوم مچاله‌شده آغشته به کوکاکولا بسائید و شاهد نتیجه مطلوب باشید.

۵. برای تمیز کردن فساد قطبهای باتری اتومبیل، یک قوطی کوکاکولا را روی قطب‌ها بریزید تا با غلیان کردن، آن را تمیز کند.

۶. برای شل کردن پیچ و مهره‌های زنگ زده، تکه‌ای پارچه که لحظاتی قبل در کوکاکولا خیس شده است را برای چند دقیقه بر روی پیچ و مهره قرار دهید.

۷. برای پختن گوشت ران آبدار، یک قوطی کوکاکولا را داخل ماهی‌تابه خالی کنید، گوشت را لای کاغذ آلومینیوم بپیچید و داخل ماهی‌تابه بپزید. سی دقیقه قبل از اتمام پخت، کاغذ آلومینیوم را باز کنید، و آب گوشت را با کوکاکولای داخل ماهی‌تابه مخلوط کنید تا سس قهوه‌ای رنگ عالی‌ای به دست آید.

۸. برای پاک کردن چربی از لباس‌ها، یک قوطی کوکاکولا را داخل ماشین‌لباسشویی پر از لباسهای چرب خالی کنید، پودر لباسشویی اضافه کنید و ماشین را روی دور عادی روشن کنید. کوکاکولا به تمیز شدن لکه‌های چربی کمک شایانی می‌کند.

۹. کوکاکولا همچنین بخار آب را از روی شیشه جلوی اتومبیل تمیز می‌کند. (در مناطق سرد و مرطوب، مثل Midwest در شمال ایالات متحده آمریکا، گاهی اوقات شیشه جلوی اتومبیل از بیرون بخار می‌کند که با برف‌پاک‌کن پاک نمی‌شود.

۱۰. ماده موثر کوکاکولا اسید فسفریک با pH برابر ۲٫ ۸ است. اسید فسفریک، ناخن را در مدت حدود ۴ روز حل می‌کند. همچنین کلسیم را از استخوان‌ها می‌زداید و عامل اصلی افزایش روز‌افزون پوکی استخوان است.

۱۱. برای حمل محلول کوکاکولا (محلول غلیظ شده)، کامیونهای حامل باید از علامتهای ویژه «مواد خطرناک» که برای حمل مواد به ‌شدت خوردنده در نظر گرفته شده است استفاده کنند.

۱۲. توزیع‌کنندگان اصلی کوکاکولا بیش از ۲۰ سال است که از کوکاکولا برای تمیز کردن موتور کامیونهای خود استفاده می‌کنند.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , Eternal , maneshty , diligent , Aurora , sahar121 , Somayeh_Y , vesta , انرژی مثبت , fatemesoleimani
ارسال: #۹۷۵۵
۱۳ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  بخدا گفتم: " بیا جهان را قسمت کنیم، آسمون واسه من ابراش مال تو، دریا مال من موجش مال تو، ماه مال من خورشید مال تو ... ".

خدا خندید و گفت: " بندگی کن، همه دنیا مال تو ... من هم مال تو ... "Heart
این چقدر قشنگ بود Sad(((((
خیلی وقته با خدا درست حرف نزدم خیلی خیلی دلم برات تنگ شده خدا

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , sahar121 , انرژی مثبت , vesta , fatemesoleimani
ارسال: #۹۷۵۶
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  بخدا گفتم: " بیا جهان را قسمت کنیم، آسمون واسه من ابراش مال تو، دریا مال من موجش مال تو، ماه مال من خورشید مال تو ... ".

خانم فوژان خسته از دنیا نباش
هر طورم بشه باید امید داشت
خب اون نوشته رو میبینید روتون اثر میگذاره
منو که ناراحت میکنهConfused
البته یه نظر دوستانه بود و قصد جسارت ندارم
انشاالله همیشه در آرامش باشی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان
ارسال: #۹۷۵۷
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  بخدا گفتم: " بیا جهان را قسمت کنیم، آسمون واسه من ابراش مال تو، دریا مال من موجش مال تو، ماه مال من خورشید مال تو ... ".

خانم فوژان خسته از دنیا نباش
هر طورم بشه باید امید داشت
خب اون نوشته رو میبینید روتون اثر میگذاره
منو که ناراحت میکنهConfused
البته یه نظر دوستانه بود و قصد جسارت ندارم
انشاالله همیشه در آرامش باشی
مرسی عزیزمممم
چشم برش میدارم Smile دوس ندارم کسی ناراحت باشه

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۹۷۵۸
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ
مرسی عزیزمممم
چشم برش میدارم Smile دوس ندارم کسی ناراحت باشه
[/quote]

ممنون. البته از اینکه کسی تو این حس و حال باشه ناراحت میشدم نه واسه ی خودم. شاد باشی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان
ارسال: #۹۷۵۹
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ق.ظ
حرف صبح و شبم شده : " غصه نخور...این روزا میگذره..."

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۹۷۶۰
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  حرف صبح و شبم شده : " غصه نخور...این روزا میگذره..."

چقدر خوب که حواس تون به خودتون هست و با این خود حرف میزنید. فقط جسارتا من پیشنهاد می کنم این جمله تون رو یه تغییری بدید، اینطوری:

"شاد باش، آروم باش، لبخند بزن ............. این روزا میگذره....."

وقتی میگید "غصه نخور" مغزتون تصویر یه آدم مغموم رو شبیه سازی میکنه، و حال تون بدتر میشه جای اینکه بهتر شه. جملاتی که با خودمون تکرار می کنیم و یواش یواش جزوی ازناخودآگاه ما میشه باید مثبت باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , انرژی مثبت , kati , Eternal , maneshty , diligent , SaMiRa.e , نارین , vesta , shima_24 , esisonic
ارسال: #۹۷۶۱
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
وضعیت اقای esisonic جالبه Smile حالا دندونتون خوب شده بالافاصله رفتید سراغ پیتزا Big GrinBig Grin

این شکلکا رو از کجا میارید؟ بگید ما هم استفاده کنیم؟ Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Eternal , maneshty , SaMiRa.e , vesta , shima_24 , esisonic
ارسال: #۹۷۶۲
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ ب.ظ
بچه ها اینجا رو دیدید ؟
کنکور ارشد ۹۲ رو خیلی خوب تحلیل کرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۹۷۶۳
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط kati.)
اینقده دلم می خواد برم سر یه کوه و تا دلم می خواد داااااااااد بزنم .
آی خداجـــــــــونم به دادم برس ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , نارین , vesta , Eternal
ارسال: #۹۷۶۴
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط نارین.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ)Mahtab_m نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم.
خیلی دلم گرفته. نمیدونم چیکار کنم حالم عوض شه.نگید برو نماز و قرآن بخون خوب میشی، نشد.حالم با نماز هم خوب نشد.
مگه چقدر یه آدم میتونه گذشت کنه؟ پس سهم خودم از زندگی چی میشه؟با گذشتن از خواسته های خودم راه رو واسه کسانی هموار کردم که وقتی عبور کردند نه تنها پشت سرشون رو نگاه نکردند بلکه قلبمو شکستند.داغونم کردند.مگه من غیر از محبت چه کار کرده بودم؟دلیل اینهمه بی انصافی چیه؟ من دیگه کم آوردم.خسته ام.پس آدم های خوب کجا هستند؟
سلام دوست عزیز
منم همین حس شما را الان دارم . خیلی خیلی عذر میخوام از این حرفی که میزنم اما اگه امکانش هست کمی گریه کنید آروم میشین بازم ببخشید اگه حرفای قشنگ نزدم دلم نمیخواد فاز منفی بدم اما این روزا خیلی تو زندگی پیش میاد باید فکر کرد و برای بعدها درستر رفتار کرد

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m
ارسال: #۹۷۶۵
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط kati.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ)Mahtab_m نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم.
خیلی دلم گرفته. نمیدونم چیکار کنم حالم عوض شه.نگید برو نماز و قرآن بخون خوب میشی، نشد.حالم با نماز هم خوب نشد.
مگه چقدر یه آدم میتونه گذشت کنه؟ پس سهم خودم از زندگی چی میشه؟.....
سهم شما از زندگی شادیه و لذت Smile آدم های خوب هستند اما به شرطی که شما هم واسشون خوب باشی ...
ببین مشکلت چیه و کجاست؟! اگه از دست کسی یا کسانی که واست عزیزن ناراحتی حتما برو و حتما باهاشون دوستانه حرف بزن نزار تو دلت بمونه ... بگو که باعث دل شکستگیت شدند شاید خودشون نمی دونند که باعث ناراحتیت شدند... Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , انرژی مثبت , vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close