زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۵۰۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اگر خدا بخواد فردا (البته هنوز ساعتش مشخص نیست.) عازم سفر عتبات هستم تا حدودا ۸ تیر ، ان شاالله .
وقتی یکی میره سفر زیارتی میاد حلالیت میطلبه و این چیزا
و بعدشم بقیه اصولا میگن التماس دعا
Smile
اما مال من برعکسه.
ازتون میخوام که برام دعا کنید که سلامتو خوشو خرم برگردم
Big Grin
و شربتو از این مواردو به این زودی ننوشم. آمادگیشو ندارم.
Smile

و جدای از شوخی امیدوارم نایب الزیاره خوبی برای کل مانشتیا باشم.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , Aurora , x86 , پوونه , Eternal , انرژی مثبت , SaMiRa.e , GoodStudent67 , good-wishes , sun-shine , nina69 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۵۰۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ)Autumn.Folio نوشته شده توسط:  انشالله امروز با خبرای خوش بیای...

سلام به همه ی دوستان عزیز... خیلی خیلی ازتون ممنونم بابت راهنمایی ها و دعاهایی که برای ما کردید... امروز تونشتم تو دانشگاه آزاد باراجین این یه واحد رو مهمان بگیرم... توکل بر خدا... امیدوارم که مشکلی پیش نیاد... دانشگاه پیام نور سیستمش واقعا فرق میکنه... این چیزهایی که شما دوستان میفرمایید همش درسته و تودانشگاه های دیگه عملیه ولی تو پیام نور مثل اینکه فقط برای "من" عملی نیست... همون بهتر که سرمونو پیش هیچ کی خم نکردیمو خدا خودش کارمونو راه انداخت... دیروز و امروز اتفاق های جالبی برام افتاد که چند نمونشو میگم :

۱- دیروز رفته بودم تو یه شهر غریب دنبال دانشگاه بودم... خلاصه با یه اشتباه کوچیک کلی از دانشگاه دور شدم و مجبور شدم که بقیه ی راه رو پیاده بیام. سر راه دو نفر داشتن یه بنر نصب میکردن گفتم آقا فلان دانشگاه کدوم وره، گفتن که مستقیم برید ولی خیلی دوره و هوا هم گرمه (ساعت ۲ ظهر) وایسید با ماشین ماشین بریم. خلاصه مارو رسوندن دانشگاه.

۲- موقع برگشت توی نگبانی دانشگاه گفتم آقا میخوام برم قزوین چطوری باید برم، گفتن باید بری داخل شهر ولی ماشین سخت گیرت میاد. یکی اونجا نشسته بود گفت من میرسونمت ، بیرون وایسا. اومدم بیرو منتظر شدم دیدم اومد. فکر کردم که ماشین داره یه دفه دیدم سوار یه موتور شد و روشنش کرد خلاصه سوار شدیم و ما رو رسوند به مقصد من پیاده شدم گفتم آقا چقدر تقدیم کنم، دیدم یه لبخندی زدو گازشو گرفت رفت.

۳- امروز صبح سوار یه ماشین شدیم تا بریم دانشگاه ، تا دانشگاه دو تا ماشین باید عوض کنی، اولیو که سوار شدم موقع پیاده شدم کرایش ۷۰۰ تومنه که من یه ۲ تومنی دادم، گفت خورد نداری گفتم ۲۰۰ تومن دارم شما باید ۱۵۰۰ برگردونید، خلاصه گشت دید خورد نداره و گفت آقا همین کافیه، گفتم نمیشه ، به یکی دونفر گفتم دیدم خورد ندارن خلاصه نشد و حرکت کرد رفت. ماجرا از اینجا شرو میشه من دو تا نامه ی معرفی گرفته بودم که تو ماشین اول جا گذاشته بودم ،بعد از اینکه ماشین دوم رو سوار بشم یادم افتاد و سریع پیاده شدم زنگ زدم به مسئولمون گفت میلتو بده برات سند کنم همینکه داشتیم با تلفن حرف میزدیم دیدم یکی داره بوق میزنه همون راننده قبلیه بود ،میگفت تا فلان خیابون رفته بودم یه دفه دیدم اینا جا موندن ، میگفت دیدم نامه ی دانشگاه خواستم بیارم دانشگاه ولی گفتم اول بیارم اینجا...

۴- تو دانشگاه آزاد باراجین رفتم به یکی گفتم آقا "آموزش" کدوم وره یه دفه دیدم یکی داره منو نگاه میکنه، دوستم بود و تقریبا همه جای دانشگاه رو میشناخت . خلاصه این دوستم حدود ۲ ساعتی با من بود و منو به مکان های مختلف میبرد تا امر ثبت نام انجام بشه، "آموزش" ، برنامه ریزی، دبیرخانه، آموزش کل، دفتر ثبت، امور مالی... گفتم فلانی مزاحمت نشم؟ گفت من امروز کلاس داشتم اومدم میگن دو ساعت اول کلاس برگزار نمیشه و فعلا بی کارم. یعنی دقیقا دو ساعت بعد کلاسش شرو شد و رفت...

خدا یا شکر ، آخه چقدر هوای مارو داری ؟ البته همه ی اینها از دعا های شما سرچشمه میگرن... خیلی خیلی خیلی ممنونم، منم دعا میکنم که همتون موفق باشید و به خواسته هاتون برسید... خیلی شرمندمون کردید به خدا... خدا کنه که بتونم ذره ای از این محبت هاتون جبران کنم...
Bache Mosbat، در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شیرینی فراموش نشه لطفا.

سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , Eternal , پوونه , انرژی مثبت , f.b , Pakzad , soolmaz , GoodStudent67 , Helmaa , s.sadri , diligent , SaMiRa.e , good-wishes , nina69 , Autumn.Folio , Lantern , shokofe , azarakhsh1986
ارسال: #۷۵۰۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  اگر خدا بخواد فردا (البته هنوز ساعتش مشخص نیست.) عازم سفر عتبات هستم تا حدودا ۸ تیر ، ان شاالله .
وقتی یکی میره سفر زیارتی میاد حلالیت میطلبه و این چیزا
و بعدشم بقیه اصولا میگن التماس دعا
Smile
اما مال من برعکسه.
ازتون میخوام که برام دعا کنید که سلامتو خوشو خرم برگردم
Big Grin
و شربتو از این مواردو به این زودی ننوشم. آمادگیشو ندارم.
Smile

و جدای از شوخی امیدوارم نایب الزیاره خوبی برای کل مانشتیا باشم.
از طرف همه مانشتی ها بهتون التماس دعا میگم. ممنون از این که نائب الزیاره دوستان هستید. انشالله سفر بسیار خوب و معنوی داشته باشید و به سلامتی برید و برگردید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , MoonRise , Eternal , x86 , maneshty , SaMiRa.e , nina69 , azarakhsh1986
ارسال: #۷۵۰۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  خدا یا شکر ، آخه چقدر هوای مارو داری ؟
خدا به اندازه دل آدما بهشون لطف میکنه ، همین که شما کتاباتون رو هدیه دادین و دل خیلی هارو شاد کردین ،معلومه که دلتون خیلی بزرگه، خب مسلما خدا هم جواب این شادی رو با شادکردن خودتون، بهتون برمیگردونه
من وقتی مشکلتونو شنیدم یه لحظه خودمو گذاشتم جای شما واقعا خیلی ناراحت کننده بود.
به هر حال خیلی خوشحال شدیم Smile
انشالله همیشه موفق باشید

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۵۰۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
تنهایی یعنی ایرانسلت رو به جای ۱۴۴با ۱۴۱شارژ کنی...

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , shima_24 , maneshty
ارسال: #۷۵۰۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ
چنانچه هسته باید نخست دل خاک را بشکافد تا راز دلش در آفتاب عریان شود،
آدمی نیز باید رنج شکافتن را بشناسد تا به شکفتن رسد.
جبران خلیل جبران

پ.ن. گاهی دلم نمیاد از خدا بخوام، به رنج ها و سختی هام پایان بده، شاید هنوز زمانش نرسیده، شاید دانه وجودی ام هنوز باید فشار تحمل کند.
خدایا شکرت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , GoodStudent67 , shima_24 , x86 , انرژی مثبت , diligent , good-wishes , Autumn.Folio
ارسال: #۷۵۰۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
به پیرى قدرِ شب‏هاى جوانى میشود ظاهر
سپیدیهاى کاغذ میکند روشن سیاهى را

امید که جوانی را دریابیم Smile

Heart * میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان برهمه دوستان مانشتی مبارک باد * Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , انرژی مثبت , sun-shine , GoodStudent67 , maneshty , good-wishes , Eternal , Somayeh_Y , Autumn.Folio , Parva
ارسال: #۷۵۰۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ
امروز تولد منهBlush
جاتون خالی کلی آدم دور و برم بودن شمع فوووت کردم کلی کیک خوردمBig Grin
کلی خندیدم! ولی همچنان گوشه دلم دل تنگی اذیتم میکرد

خدایا همه همیشه از ته دل خوشحاال باشن
آمین

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maneshty , تینا , sun-shine , nina69 , x86 , Eternal , GoodStudent67 , Aurora , انرژی مثبت , Autumn.Folio , ماه بانو
ارسال: #۷۵۰۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)shokofe نوشته شده توسط:  امروز تولد منهBlush

آمین

مبارک باشه. انشالله که عمر باعزتی داشته باشید.
پدرتون که الحمدلله حالشون خوب شده، تولد هم که گرفتین، خوب دیگه چی می خواین؟ Smile
والا زندگی همینه. اگه نمودار زندگی سینوسی نباشه از یکنواخت بودن زندگی بیشتر رنج میکشیم.
زندگی همینه...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Eternal , shokofe
ارسال: #۷۵۱۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ق.ظ، توسط sun-shine.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)shokofe نوشته شده توسط:  امروز تولد منهBlush

آمین

تولدتون مبارک Heart
امیدوارم سال جدید عمرتون پر از شادی و موفقیت باشه

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Eternal , shokofe
ارسال: #۷۵۱۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ
تولد تولد تولدت مبارک، بیا شمع هارو فوت کن که صد سال زنده باشی
شکوفه جان انشالله صد سال عمر با عزت داشته باشی عزیزم

[تصویر:  189615_1_1379082793.gif] [تصویر:  189615_2_1379082793.gif][تصویر:  189615_3_1379082793.gif][تصویر:  189615_2_1379082793.gif][تصویر:  189615_1_1379082793.gif]

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sun-shine
ارسال: #۷۵۱۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ
باز هم بحث عقیل و مرتضی است
آهن تفتیده ی مولا کجاست
نه فقط حرفی از آهن مانده است
شمع بیت المال روشن مانده است

دستها را باز در شبهای سرد
ها کنید ای کودکان دوره گرد
مژدگانی ای خیابان خوابها
میرسد ته مانده ی بشقابها

در صفوف ایستاده بر نماز
ابن ملجم ها فراوانند باز
سر به لاک خویش بردید ای دریغ
نان به نرخ روز خوردید ای دریغ

گیر خواهد کرد روزی روزیت
در گلوی مال مردم خوارها
من به در گفتم ولیکن بشنوندShy
نکته ها را مو به مو دیوارها

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , SaMiRa.e , انرژی مثبت , nina69 , x86 , good-wishes , azarakhsh1986
ارسال: #۷۵۱۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ
خوشا به حال کسانی که می‌بخشند ،
بی آنکه بخاطر بسپارند ...

و خوشا به حال کسانی که می‌گیرند ،
بی آنکه فراموش کنند ... !

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , x86 , SaMiRa.e , yasemi , sun-shine , Autumn.Folio , good-wishes , shokofe , mhd3
ارسال: #۷۵۱۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
پاک گیجم
نمیتونم تصمیم بگیرم
نمیتونم در موردش حتی با کسی حرف بزنم
چی خوبه؟
چی بده؟
راه درست کدومه؟
بهترین تصمیم چیه؟
خدایا کمک میخام
بدون تو نمیتونم
دستامو بگیر که بی تو جدا تنهام
بچه ها دعام کنید....

خدا کافیست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , x86 , atti joon
ارسال: #۷۵۱۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  خدا یا شکر ، آخه چقدر هوای مارو داری ؟ البته همه ی اینها از دعا های شما سرچشمه میگرن... خیلی خیلی خیلی ممنونم، منم دعا میکنم که همتون موفق باشید و به خواسته هاتون برسید... خیلی شرمندمون کردید به خدا... خدا کنه که بتونم ذره ای از این محبت هاتون جبران کنم...

خوشحالم که این خبر رو میشنوم

فکر کنم به اینا میشه گفت حکمت
یعنی گاهی طوری بشه که بخوای کوچکترین اتفاقای اطرافت فکر کنی و بدونی که خدا تو لحظه لحظه ها مراقبته، اگرم چیزیو نمیده و کمی برات مشکل میکنه بدست آوردنشو، واسه همینه، همین که به فکر واداردت تا به عظمتش پی ببری

بازم خوشحالم که مشکلت حل شده، اما فکر کنم این مشکل بوجود آمدنش از نبودش بهتر بوده باشه!Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , nina69 , Eternal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close