زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۵۳۱
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ
دلم آلبالو پلو با قلقلی، با ته دیگه بال مرغ می خواد.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , x86 , آلبالو
ارسال: #۷۵۳۲
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Big Grin
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  دلم آلبالو پلو با قلقلی، با ته دیگه بال مرغ می خواد.

Big Grin حالا این غذا چی هست ؟ Big Grin
عجب منوی غذایی باحالی بچه ها سفارش میدن . هر کی باشه گشنه میشه Big Grin
در ضمن نمی گید با گذاشتن چنین تصاویری بچه ها از خود بیخود شده ، جامه دریده و به سوی رستوران سرازیر بشن Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , kati , Bache Mosbat , SaMiRa.e , انرژی مثبت , x86 , nina69
ارسال: #۷۵۳۳
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  Big Grin حالا این غذا چی هست ؟ Big Grin
عجب منوی غذایی باحالی بچه ها سفارش میدن . هر کی باشه گشنه میشه Big Grin
در ضمن نمی گید با گذاشتن چنین تصاویری بچه ها از خود بیخود شده ، جامه دریده و به سوی رستوران سرازیر بشن Big Grin

آلبالو پلو نخوردین؟ فکر کنم که غذای تهرانی باشه کلا. دو مدل درست می کنن. یه مدل پلو رو با مربای البالو دم می کنن که بد مزس! مدل دیگه اش، البالو ی تازه رو شکر می زنن و لا به لای پلو می چینن و خود البالو هم دم می کشه که ترش و شیرین و آبدار هست، بر خلاف مدل مربایی که البالو ها چروک خورده و شیرینن.
بعد گوشت چرخ کرده قلقلی می کنن Big Grin لای البالو پلو می چینن، ته دیگ هم بال مرغ زعفرونی می ذارن که سرخ می شه و خیلی خوب می شه.
همین Big Grin
راستی کلم پلوی شیرازی هم خیلی خوشمزه است. بر خلاف کلم پلوی عادی که اصلا خوشمزه نیست. مادر یکی از دوستام که شیرازی بود پخته بود یه بار.

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Masoud05 , x86
ارسال: #۷۵۳۴
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خانم بچه مثبت کلا غذای خوشمزه می خورن Big Grin گشنشونم می شه مثلا نمیگن نمیرویی چیزی! صاف میرن سراغ یه غذاهایی که اب از لب و لوچه ادم راه می افته Big Grin

میدون انقلاب یاداور اش نیکوصفته واسه من Smile اش شله قلمکارش رو دوست دارم.

قابل توجه کلاه قرمزی دوستان Smile
چنانچه تو عید به هر دلیلی نتونستن این برنامه رو ببینن می تونن شبا ببینن Tongue تکرار می کنه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , SaMiRa.e , x86 , GoodStudent67 , azad_ahmadi
ارسال: #۷۵۳۵
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ولی حوالی انقلاب من هیچوقت رستوران خوبی ندیده ام . حتی کوچه پس کوچه های هر چهار طرف هم رفته ام غذای خوبی نداشته اند.میدان انقلاب همیشه برای من یادآور دوران سربازی است.

آخه بدی البالو پلوی بیرون اینه که نمی ذارن آلبالو با برنج دم بکشه و برنج ترش بشه. بلکه آلبالوی پخته رو مثل زرشک می ریزن رو برنج یا میذارن روش که دم بکشه، حالا اینجایی که می گین خوبه شاید.
میدون انقلاب جای خوبی نداره اصلا، اینجایی که میگم سر فلسطین تو خیابون انقلابه. داخل یه پاساژ یه رستوران ایتالیایی هست که سرویس خوبی داره، ولی پول سرویس نمی گیره و قیمت منو هاش مثل فست فود هاس بر خلاف سرویسش. و جای آبرومندیه برای اینکه بخواین کسی رو مهمون کنین در اون حوالی، ما با بچه های دانشگاه میریم معمولا، شلوغ هم نیست خیلی.
سهروردی هم اینجایی که می گم تقاطع عباس آباد و سهروردی هست، ازین فست فود های قدیمی، ازونا که کنار همبرگر سیب زمینی سرخ کرده می ذاشتن تو بشقاب. یاد بچگیم می افتم، سرویس داره، میز صندلی های پهن فایبر و سس دست ساز میاره و غذا رو تو بشقاب چینی میریزه.
البرز گرونه Big Grin برای قشر دانشجو نیست.

(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خانم بچه مثبت کلا غذای خوشمزه می خورن Big Grin گشنشونم می شه مثلا نمیگن نمیرویی چیزی! صاف میرن سراغ یه غذاهایی که اب از لب و لوچه ادم راه می افته Big Grin

نه فقط هوس غذای خوشمزه می کنم، مثلا همین الان که گشنم شد خونه هم به علت روزه بودن مادر، غذا موجود نبود، برنج درست کردم بعد گشتم تو یخچال یه خورشت قیمه که هیچیش نمونده بود فقط آب و لپه بود، پیدا کردم ریختم روش خوردم. Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , x86
ارسال: #۷۵۳۶
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  آلبالو پلو نخوردین؟ فکر کنم که غذای تهرانی باشه کلا. دو مدل درست می کنن. یه مدل پلو رو با مربای البالو دم می کنن که بد مزس! مدل دیگه اش، البالو ی تازه رو شکر می زنن و لا به لای پلو می چینن و خود البالو هم دم می کشه که ترش و شیرین و آبدار هست، بر خلاف مدل مربایی که البالو ها چروک خورده و شیرینن.
بعد گوشت چرخ کرده قلقلی می کنن Big Grin لای البالو پلو می چینن، ته دیگ هم بال مرغ زعفرونی می ذارن که سرخ می شه و خیلی خوب می شه.
همین Big Grin
راستی کلم پلوی شیرازی هم خیلی خوشمزه است. بر خلاف کلم پلوی عادی که اصلا خوشمزه نیست. مادر یکی از دوستام که شیرازی بود پخته بود یه بار.

عجب . حتی اسم این غذا رو نشنیده بودم !! واجب شد یه جهان گردی بخاطر پیدا کردن غذاهای متنوع داشته باشم
خانم بچه مثبت خیلی حرفه ای عمل میکنه . آقا فرداد هم بنده خدا به ناچار حرفه ای شده Big Grin
من تهران که میام فوقش میرم KFC و مرغ سوخواری میخورم ، جای دیگه ای هم بلد نیستم Sad اینم دوستم بلده نه خودم !! فقط میدون ونک یه بستنی خوشمزه داره Big Grin
من که خودم از همه غذاها بیشتر لوبیاپلو + ماهی دوس دارم (البته ماهیش مهمه ، یه ماهی هایی هست که مخصوص خود صیادهای جنوبیه ، بعضیاش فوق العاده هست Smile )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , x86
ارسال: #۷۵۳۷
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من که خودم از همه غذاها بیشتر لوبیاپلو + ماهی دوس دارم (البته ماهیش مهمه ، یه ماهی هایی هست که مخصوص خود صیادهای جنوبیه ، بعضیاش فوق العاده هست Smile )

همیشه برام سوال بود که کی غذای مورد علاقش ماهیه Big Grin چه جوری می پزن ماهی ای رو که میگین؟

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sun-shine
ارسال: #۷۵۳۸
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ ب.ظ
آآآآآآآآآآآآآآآی داغون شدم آقای مجری،داغووووون ، لِه لِه... Big Grin خدایا ما را در دنیا و آخرت از غذاهای لذیذ بهره مند بگردان... همه بگید : الهی آمین... Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , Bache Mosbat , Eternal , انرژی مثبت
ارسال: #۷۵۳۹
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط sun-shine.)
چه بحث خوشمزه ای
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آلبالو پلو در اصفهان هم هست . گفتم که مصادره اش نکنید.Smile
مرسی آقا فرداد که از حق اصفهانیا دفاع کردید.Smile
آلبالوپلو توی اصفهان هم پخته میشه ولی فک نکنم هیچ جا خورشت ماست درست کنند. خیلیا اسمشم نشنیدند.

(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  همیشه برام سوال بود که کی غذای مورد علاقش ماهیه Big Grin چه جوری می پزن ماهی ای رو که میگین؟

خانم بچه مثبت آخه این چه عکسیه نمیگید آدم دلش میخواد. چرا با احساسات ما بازی می کنیدBig Grin

منم عاشق سبزی پلو با ماهی غزل شکم پرم. بعد از بال کبابی غذای مورد علاقه امه. واقعا خوشمزه اس. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو , x86
ارسال: #۷۵۴۰
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
RE: چه بحث خوشمزه ای
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)sun-shine نوشته شده توسط:  خانم بچه مثبت آخه این چه عکسیه نمیگید آدم دلش میخواد. چرا با احساسات ما بازی می کنیدBig Grin

منم عاشق سبزی پلو با ماهی غزل شکم پرم. بعد از بال کبابی غذای مورد علاقه امه. واقعا خوشمزه اس. Tongue

آخه خودم دلم میخواست و داشتم زجر می کشیدم، گفتم شما رو هم شریک کنم. Big Grin ماهی غزل چیه؟ نشنیدم.

سپاس‌گزاری شده توسط: kati , x86
ارسال: #۷۵۴۱
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
خانم بچه مثبت ممنون از نوع دوستیتون Big Grin
ماهی غزل منظور همون قزل آلاست . ( البته فکرکنم Tongue )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , sun-shine , x86
ارسال: #۷۵۴۲
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: چه بحث خوشمزه ای
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  آخه خودم دلم میخواست و داشتم زجر می کشیدم، گفتم شما رو هم شریک کنم. Big Grin ماهی غزل چیه؟ نشنیدم.

سمیرا جون راست میگن منظورم همون قزل آلا بود.
چیکار کنم همیشه از بچگی املام ضعیف بوده Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , x86
ارسال: #۷۵۴۳
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط آلبالو.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  دلم آلبالو پلو با قلقلی، با ته دیگه بال مرغ می خواد.
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آلبالو...
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)sun-shine نوشته شده توسط:  آلبالو...

به این میگن چهره ی مردمیTongueشهرت هم عالمی داره برا خودشCool
خلاصه با پلو یا بدون پلو، خوشمزسBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , kati , Bache Mosbat , GoodStudent67 , x86
ارسال: #۷۵۴۴
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حلیم بادمجان اصفهان برای افطار خیلی خاطره انگیزه.

هم حلیم بادمجان و هم آش شله قلمکار . Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , x86 , sun-shine
ارسال: #۷۵۴۵
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط sun-shine.)
بابا دم اصفهانیا گرم Big Grin

آره واقعا ماه رمضان بدون حلیم بادمجون نمیشه.
خورشت ماست واقعا خوشمزه اس. دوستانی که نخوردند حتما امتحان کنند (بخصوص در شهر اصفهان) شاید اولین دفعه زیاد خوششون نیاد ولی قول میدم حتما دفعات بعد عاشقش بشند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۵۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۹۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close