تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(09 شهریور 1393 01:33 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]اینجور که گفتن.بله اونام گفتن۳۰۸

تا الان چند نفر شدن بچه هایی که خواستاره ثبت نام پارسه هستن؟ چند نفر باشیم 30% تحفیف رو میدن؟
به نظرم برای شما یا یکی از دوستان پیام خصوصی شه بهتره
بچه ها همین جا مثل پارسال باشه بهتر نیست؟
دوستان عزیز
کسی که داره این زحمتو میکشه خودش کنکور داره و براشم خیلی مهمه که امسال قبول شه(مثل همه ی ماها). انقدری هم که تا الان وقت گذاشته برای این موضوع، واقعا کمتر کسی میزاره.(حتی خودم بارها بهش گفتم کنکورت مهمتره و خودتو اذیت نکن) اگر اسامی تووی همین تاپیک گذاشته شه،خیلی بهتره. کسی انقدر وقت نداره که بشینه اسامی رو خودش دونه دونه از پیام خصوصیش بنویسه. شماهم یکم خودتون همکاری کنین. ایشون نه کارمند و مسئول ثبت نام پارسه هستن نه فارغ التحصیل ارشد. پس برای وقت دیگران هم ارزش و احترام قائل شین....
بچه ها این اسامی ما.هرکی میخواد ادامه اش بنویسه کلاس ما هنوز هستن من فعلا اسامی همینارو دارم بچه ها فقط سریع جمع شه این موضوع.اسم وفامیل بنویسید که دادم پارسه قاطی نشه.پارسال هم روال همین بود
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
(09 شهریور 1393 04:28 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها این اسامی ما.هرکی میخواد ادامه اش بنویسه کلاس ما هنوز هستن من فعلا اسامی همینارو دارم بچه ها فقط سریع جمع شه این موضوع.اسم وفامیل بنویسید که دادم پارسه قاطی نشه.پارسال هم روال همین بود
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاده
Smile
(09 شهریور 1393 04:28 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها این اسامی ما.هرکی میخواد ادامه اش بنویسه کلاس ما هنوز هستن من فعلا اسامی همینارو دارم بچه ها فقط سریع جمع شه این موضوع.اسم وفامیل بنویسید که دادم پارسه قاطی نشه.پارسال هم روال همین بود
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
مهناز پناهنده
لطفا هر کسی فقط ارسال اخر که لیست کامله رو ادامه بده تا لیست از وسط قطع نشهSmile مرسی از همکاریتون
لطفا همین لیست رو ادامه بدید در ارسال خودتون و قطع کننده نباشید!
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
(09 شهریور 1393 05:29 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا همین لیست رو ادامه بدید در ارسال خودتون و قطع کننده نباشید!
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی

سیدزاده
سیداحسان زمانی زاده البته اگه میزان تخفیف قطعی شه
(09 شهریور 1393 04:49 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
مهناز پناهنده

ریحانه کرباسیون
***************لطفا همین لیست رو ادامه بدید در ارسال خودتون و قطع کننده ی لیست نباشید!******************
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
سیداحسان زمانی زاده البته اگه میزان تخفیف قطعی شه
ریحانه کرباسیون
دوستان اون 5 مرحله آزمونه تخفیف نداره ؟ حتما باید 9 تایی باشه ؟
9 تایی با تخفیف 308 تومن ؟
به من گفتن چند مرحله تخفیف نداره فقط 9تا کامل.اگه تعداد زیاد شه 30%میدن اما با تعدا کم340تومن گفتن.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع