تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
سلام
اقا من شرمنده چند روز نبودم.امروز همه اسامی که دادید اضافه میکنم.شنبه ظهر تماس بگیرید ثبت نام کنید.اینکه ثبت نامتون نکردن واسه این بود که باید کسی که مسئول این کار شده حتما اسامیتون رو اول بده بعد بفهمن از طرف این انجمن هستید اون وقت بهتون تخفیف بدن.در مورد اشتباه شدن شهرها هم من حتما بهشون امروز میگم درست کنند.
(05 مهر 1393 09:27 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اقا من شرمنده چند روز نبودم.امروز همه اسامی که دادید اضافه میکنم.شنبه ظهر تماس بگیرید ثبت نام کنید.اینکه ثبت نامتون نکردن واسه این بود که باید کسی که مسئول این کار شده حتما اسامیتون رو اول بده بعد بفهمن از طرف این انجمن هستید اون وقت بهتون تخفیف بدن.در مورد اشتباه شدن شهرها هم من حتما بهشون امروز میگم درست کنند.

ممنونم عزیزم. میشه لطف کنی اینجا خبر بدی ما تماس بگیریم.
(05 مهر 1393 09:27 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

سلام دوست خووب ممنون از لطفت واقعا لطف کردی بهمون انشاالله که بهترین رتبه و بهترین نتیجه برات حاصل شه و یه روزی استاد بهترین دانشگاه ایران بشی موفق باشی دوستییییی
سلام دوستان من هم میخوام شرکت کنم اما 5 مرحله ایش
بهروز کهریزی از کرمانشاه 09186882091
(05 مهر 1393 01:16 ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط: [ -> ]یکی لطف کنه مراحل ثبت نامو به منه ماهی بگه. Smile پولو واریز کردم اطلاعات گرفت گفت عکس و ؟؟؟؟ (فکر کنم کپی کارت ملی) رو ایمیل کن و تو ایمیل نام و نام خانوادگی و رشته ثبت نامی رو ذکر کن (اینو نوشتم یادم موند) Big Grin. بعد تماس بگیر با بخش ثبت پیگیری کن. بعد نمیدونم کی ؟؟؟؟؟؟ یوزر و پسورد برات پیامک میشه. بعد آزمونا فلان موقع است که این مهم نیست(تو سایت هست). گفت سه روز قبل ؟؟؟؟؟ هم ؟؟؟؟؟؟؟ رو میتونی بگیری(فکر کنم کارت آزمون بود). Rolleyes این یعنی نهایت تمرکز من موقع تماس. یهویی زنگ زد هیچی دم دستم نبود هل کردم خب. هی دنبال خودکار میگشتم، خودکارامم جدید هیچکدوم نمی نوشت Big Grin
سلام
شما دقیقا سوالتون کجاست؟
ببینید اسکن عکس و کارت ملی رو به ایمیلشون ارسال کنید بعد زنگ بزنید از قسمت ثبت پیگیر بشید و بگید ایمیلی که فرستادید رسیده یا نه...
اگر یوزر پس براتون فرستاده بشه نهایت 2-3 ساعت طول می‌کشه که به دستتون برسه اگر دیدید چیزی به دستتون نرسید زنگ بزنید باز با قسمت ثبت صحبت کنید و بگید چیزی براتون ارسال نشده همونجا بهتون میگن ( کاغذ و خودکار دم دست داشته باشید )
بعدش هم که از طریق سایت میتونید وارد پروفایلتون بشید و کارت آزمون و.... در دسترستون هست...
باز اگه سوالی دارید بپرسید
سلام دوستان ، میخواستم بدونم هنوزم وقت هست ؟

اگه میشه منم اضافه کنید : مهدی بقایی ( تهران )

میشه راهنمایی کنید که دقیقا باید چی کار کنم ؟
منم الان دیدم این تاپیکو
سعید فرجی ( ملایر)

امیدوارم دیر نشده باشه
با تشکر فراوان از software 94
ثبتنام منم با موفقیت انجام شد.
شهر محل آزمونم هم درست اومده برام. Cool
software عزیز

میتونید ما رو هم ثبت نام کنید در لیست ؟

میدونم که انگار دیر شده ولی اگه میشه زحمتشو بکشید.

یک دنیا ممنون
سلام
ببخشین هنوز فرصتی هست واسه ثبت نام ؟
(05 مهر 1393 03:23 ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط: [ -> ]software عزیز

یک دنیا ممنون

دوستانی که تازه میخوان اسم بنویسن اسمشون رو به این لیست اضافه کنن و جدا اسمشونو ننویسن. چون هم خانم software که میخوان اسامی رو به موسسه بدن بتونن راحتتر اسامی رو پیدا کنن و هم اسمتون یه وقت از قلم نیفته.

کهریزی_ بهروز
بقایی_ مهدی
فرجی_ سعید

نفرات جدید دیگه هم اسمشونو به همین لیست اضافه کنن که خانم سافتور زحمت بکشن تا شنبه اسامی رو بدن به موسسه. البته من نمیدونم الان هنوز برا دادن اسامی وقت هست یا نه ولی ظاهرا شنبه اخرین مهلت ثبت نامه.
لطف کردین خانوم sanaz123
من الان با پارسه تماس گرفتم گفتن که اگه اسما رو بدن مشکل نداره
خدایا شکرت :|
(05 مهر 1393 04:59 ب.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 مهر 1393 03:23 ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط: [ -> ]software عزیز

یک دنیا ممنون

دوستانی که تازه میخوان اسم بنویسن اسمشون رو به این لیست اضافه کنن و جدا اسمشونو ننویسن. چون هم خانم software که میخوان اسامی رو به موسسه بدن بتونن راحتتر اسامی رو پیدا کنن و هم اسمتون یه وقت از قلم نیفته.

کهریزی_ بهروز
بقایی_ مهدی
فرجی_ سعید
حسین_کرمی

نفرات جدید دیگه هم اسمشونو به همین لیست اضافه کنن که خانم سافتور زحمت بکشن تا شنبه اسامی رو بدن به موسسه. البته من نمیدونم الان هنوز برا دادن اسامی وقت هست یا نه ولی ظاهرا شنبه اخرین مهلت ثبت نامه.
ببینید الان که رفته صفحه اول همه میبینن میان
من که بتون گفتم :|
اگه 5 روز صفحه اول باشه جامعه اماری کلی زیاد میشه و به نفع خودمونه!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع