تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
سافتور جون پ خ دادم فک کنم ندیدی
انگار اینجا رو بیشتر چک میکنی
منو هم اضافه کن فدات
الهه نیک فر
یادت نره
سلام سافتور جون این اسم های جدید
نیره مبرز
فاطمه بوشهری(ای تی)
الهه نیک فر
هر موقع این ها رو هم تحویل پارسه دادی لطف کن اینجا خبر بده تا زنگ بزنن و سریع تر پیگیر کاراشون شن قربون دستت ممنون
سلام. منم اضافه کنید. مرسی
سمیرا زوار (مشهد)
چه جوری بفهمیم ثبت نام شدیم؟
(04 مهر 1393 02:02 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. منم اضافه کنید. مرسی
سمیرا زوار (مشهد)
چه جوری بفهمیم ثبت نام شدیم؟

سمیرا جوون باید منتظر باشیم سافتور عزیز که دنبال کارای ثبت نام بودن خبرمون بدن
خوب از کجا بفهمیم پست ما رو خوندن؟ Wink
(04 مهر 1393 11:34 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب از کجا بفهمیم پست ما رو خوندن؟ Wink
جانا سوال از زبان ما میپرسیBig Grin
من دیروز و امروز ز زدم پارسه هنوز اسم ما رو ندادن Big Grin
تازه گفتش که فقط تا شنبه فرصت دارین
این خانم جعفریان نمی دونم چه کاریه میکنه اخه
حالا چه فرقی داره بچه ها بیان اینجا اسمشون رو بگن، بعد، خانم software94 هی بیاد از اینجا اسما رو از برداره به اونا بگه و ...
پیچوندن لقمه دوره سره واقعا
بهتر می شد این بچه های جدید هر کدوم مستقیم زنگ می زدن می گفتن از طرف مانشتیم و تمام.
اگه قرار شد که این قضیه ادامه داشته باشه(که فک کنم اونا مایل باشن به ادامش) حتما به خانم جعفریان بگید که روالش رو عوض کنه
محل ازمون هاا هم که شده شریف، دیگه شریفی شدیم رفتBig Grin
(04 مهر 1393 04:43 ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط: [ -> ]این خانم جعفریان نمی دونم چه کاریه میکنه اخه
حالا چه فرقی داره بچه ها بیان اینجا اسمشون رو بگن، بعد، خانم software94 هی بیاد از اینجا اسما رو از برداره به اونا بگه و ...
بهتر می شد این بچه های جدید هر کدوم مستقیم زنگ می زدن می گفتن از طرف مانشتیم و تمام.
اگه قرار شد که این قضیه ادامه داشته باشه(که فک کنم اونا مایل باشن به ادامش) حتما به خانم جعفریان بگید که روالش رو عوض کنه

سلام و وقت بخیر . همیشه روال کار همین جور بوده که یکی مسئول ثبت نام و هماهنگی میشده . اونا که از پول بدشون نمی اد پس باید یه برنامه ریزی واسه زمان و میزان تخفیف داشته باشن. بهرحال با کمی برنامه ریزی در تمام مراحل زندگی میتونین بهترین بهره برداری ها رو انجام بدین. امیدوارم که ثبت نام شما هم انجام بشه ولی ان شالله سعی کنیم مثل لشکر شکست خورده نباشیم.Cool
(04 مهر 1393 04:43 ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط: [ -> ]این خانم جعفریان نمی دونم چه کاریه میکنه اخه

دقیقاا....
این خانم سافور هم که بنده خدا بیکار نیستش هر روز بیاد و در بست اینجا باشه
ااااااااااااااااااااااای واااااااااااای من هفته پیش ثبت نام کردم :| حالا چیکار کنم؟
(04 مهر 1393 10:35 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]محل ازمون هاا هم که شده شریف، دیگه شریفی شدیم رفتBig Grin

مال منم زدن شریف! اینهمه گوش زد کردم انتقالی انتقالی Dodgy

(04 مهر 1393 10:37 ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام و وقت بخیر . همیشه روال کار همین جور بوده که یکی مسئول ثبت نام و هماهنگی میشده . اونا که از پول بدشون نمی اد پس باید یه برنامه ریزی واسه زمان و میزان تخفیف داشته باشن. بهرحال با کمی برنامه ریزی در تمام مراحل زندگی میتونین بهترین بهره برداری ها رو انجام بدین. امیدوارم که ثبت نام شما هم انجام بشه ولی ان شالله سعی کنیم مثل لشکر شکست خورده نباشیم.Cool

سلام و وقت شما هم بخیر

خوش بختانه من از همون روز اول از این تاپیک با خبر بودم و اسمم توی همون لیست اولیه بوده و ثبت نام هم کردم چند روز پیش Cool

این چیزایی هم که گفتم چون می بینم سایر دوستان نگرانن، مطمئنا از بی برنامگیشون هم نبوده، ندیدن این تاپیک چیز عجیبی نیست
همین روالی که گفتم رو همون روز ثبت نام قصد داشتم به خانم جعفریان پیشنهاد بدم، منتها اینقد تند تند گفتن همه چیو و عجله داشتن که یادم رفت

(04 مهر 1393 11:21 ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط: [ -> ]ااااااااااااااااااااااای واااااااااااای من هفته پیش ثبت نام کردم :| حالا چیکار کنم؟
هیچی دیگه، شکر خدا ...
کاریه که شده
برای منم حوزه امتحانی رو زدن تهران. اما تاکید کرده بودم به خانم جعفریان که حوزه امتحانی رو برام بزنن شیراز. حالا چیکار کنم؟؟؟ دوستانی که شهرهای غیر از تهران بودید برا شما هم زدن تهران؟
سلام
منم میخوام ثبت نام کنم اگه میشه اسم منم به لیستتون اضافه کنید

محسن زمانی(اصفهان)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع