تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(06 مهر 1393 03:16 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها اسامی که تو لیست بود من بهشون دادم.زنگ بزنید ثبت نام کنید.بهشون گفتم تا اخر این هفته وقت بدن بهتون.
وقتی زنگ زدید بگید چه رشته ایی میخواید.شهرتون رو بگید وحتما بکید انجمن مانشت هستید. سوال هست بپرسید من جواب بدم.
مراحل ثبت نام هم تو صفحه ۱۶ همین تاپیک هست .

(06 مهر 1393 01:25 ب.ظ)barabox نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 مهر 1393 10:43 ب.ظ)Iman_k26 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 مهر 1393 10:40 ب.ظ)barabox نوشته شده توسط: [ -> ]هزینه چقدر میشه دوستان ؟

انگار ما غریبه ایم اینجا :|
۳۰۰۰۰۰ تومن...( آزمونها کامل + ۴ آزمون PSE )

چرا غریبه؟؟

خیلی ممنون دوست عزیز Shy

الان تکلیف چیه ؟
کی باید پولشو بدیم؟

محل آزمون رو جوری مشخص میکنن؟

همین الان میتونید پولشو بریزید وثبت نام کنید.من اسامیتون رو دادم.شهرتون رو هم موقع ثبت نام بگید.حوزه امتحانی هم تو کارتتون مشخص میشه.
اگه خدایی نکرده اشتباه بود زنگ بزنید دفتر مرکزی پارسه بگید با بخش ثبت کار دارید ودرستش کنید

با سلام
اگه میشه اسم مارو هم بدید ما دو روزه این تایپیکو ازش مطلع شدیم Sad
وحیده علی نوری - مهندسی کامپیوتر نرم افزار - قم
حسین حسینی - مهندسی کامپیوتر نرم افزار - قم
سلام ما کلن یه سه روزه این تایپیکو دیدیم Sad
اگه میشه اسم مارو هم بدین مرسی
وحیده علی نوری - مهندسی کامپیوتر نرم افزار - قم
حسین حسینی - مهندسی کامپیوتر نرم افزار - قم
(06 مهر 1393 09:29 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
همه اسامی که تو لیست جدید وارد بشه من بهشون میدم وازشون براتون تا اخر این هفته وقت میگیرم اگه کسی خواست ثبت نام کنه تا اخر این هفته بهش بگید اسمش رو اینجا وارد کنه.
راجع به اشتباه بودن شهرها هم من تماس گرفتم گفتن اونی که دیدید فعلا پیش نمایش کارت اگر شک دارید شهرتون درست نیست زنگ بزنید۰۲۱۸۴۳۸۸ بگید با بخش ثبت کار دارید واطلاعات ثبت نامتون رو بدید تا بفهمید شهرتون کجا خورده اگر اشتباه بود براتون درستش میکنن.
خانم جعفریان گفتن من همه شهرهارو درست وارد کردم بازم خودتون پیگیری کنید.

(05 مهر 1393 10:42 ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط: [ -> ]کهریزی_ بهروز
بقایی_ مهدی
فرجی_ سعید
حسین_ کرمی
سلیمانی_ ویدا
زمانی _ محسن
پور موسوی-مرضیه
چعب-همایون

سلام
اگه میشه اسم مارو هم وارد کنید
وحیده علی نوری - مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - قم
حسین حسینی - مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - قم

(06 مهر 1393 09:29 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
همه اسامی که تو لیست جدید وارد بشه من بهشون میدم وازشون براتون تا اخر این هفته وقت میگیرم اگه کسی خواست ثبت نام کنه تا اخر این هفته بهش بگید اسمش رو اینجا وارد کنه.
راجع به اشتباه بودن شهرها هم من تماس گرفتم گفتن اونی که دیدید فعلا پیش نمایش کارت اگر شک دارید شهرتون درست نیست زنگ بزنید۰۲۱۸۴۳۸۸ بگید با بخش ثبت کار دارید واطلاعات ثبت نامتون رو بدید تا بفهمید شهرتون کجا خورده اگر اشتباه بود براتون درستش میکنن.
خانم جعفریان گفتن من همه شهرهارو درست وارد کردم بازم خودتون پیگیری کنید.

(05 مهر 1393 10:42 ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط: [ -> ]کهریزی_ بهروز
بقایی_ مهدی
فرجی_ سعید
حسین_ کرمی
سلیمانی_ ویدا
زمانی _ محسن
پور موسوی-مرضیه
چعب-همایون

یکی از دوستانمون هست اسم اونم بزنید مرسی
محمد حسین قنبری - مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - قم
سلام میخواستم اسم منو وارد لیست کنید
زهرا شریفی-کامپیوتر-تهران
سلام لطفا اسم منم وارد کنید:
سید ابوالفضل هاشمی- مهندسی فناوری اطلاعات- تهران
(29 شهریور 1393 09:03 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 شهریور 1393 09:02 ق.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون و متشکر از جناب software94

بنده سرکار هستمBig Grin

بابا جناب سرکار دمت گرم.
(06 مهر 1393 08:33 ب.ظ)alireza11119 نوشته شده توسط: [ -> ]شرمنده یادم رفت اون پست رو حذف کنم دلیل اون پست هم این بود که فکر میکردم مهلت ثبت نام پارسه تموم شده
الان حذف شد لطفا این پست خودتون رو هم حذف کنید.

ببخشید سوء تفاهم پیش نیاد جناب aireza11119. من که نگفتم چرا اونجا هم پست گذاشتید. فقط این سوال برام پیش اومده بود که اگه بخواهید هر دو سری آزمونا رو با هم بدید هر هفته باید سر جلسه کنکور آزمایشی باشید و این شاید براتون بازدهی مناسب رو نداشته باشه. وگرنه برای من و بقیه که فرقی نداره که شما تو پارسه شرکت کنید یا مدرسان یا هر دو یا هیچکدام. Big Grin انشالله که موفق و موید باشید.
چقد زیاااد شدیم Big Grin
کاش بیشتر تخفیف گرفته بودیمااااCoolCool

فک کنم ۱۰۰ نفری شده باشیمTongue
خیلی ممنون از خانم software 94
انشاالله که همونی که دلتون می خواد قبول بشین. خیلی زحمت کشیدین.
الان اسم من وارد لیست شد؟زهرا شریفی
سلام جامعه مهندسینBig Grin
همه اونایی که اسمشون تا اینجا داده شده من امروز میدم پارسه از ظهر به بعد تماس حاصل بنمایید وثبت نام کنیدWink
(08 مهر 1393 09:17 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام جامعه مهندسینBig Grin
همه اونایی که اسمشون تا اینجا داده شده من امروز میدم پارسه از ظهر به بعد تماس حاصل بنمایید وثبت نام کنیدWink

اینم بزنین Smile مرسی
فرزانه حاجی پور - مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - قم
سلام من هم می خوام ثبت نام کنیم الان با مشاوره پارسه صحبت کردم گفتند باید از طریق شما اقدام کنم

ملیحه پایان - مهندسی کامپیوتر - گرایش هوش مصنوعی - اصفهان ، شهرضا

لطفا اگه اسم منم رد کردید یه خبر بدید ممنونم
با سلام دوستان عزیز
لطفا اسم منم بدید

سارا حمزه لی - فناوری اطلاعات it - ارومیه
(08 مهر 1393 09:17 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام جامعه مهندسینBig Grin

با تشکر از شما دوست عزیز، ثبت نام من هم با موفقیت انجام شد. یوزر و پسورد خودم دریافت کردم. ان شالله همگی موفق بشیم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع