تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
به نظر من اگر حداقل تا 1 مهر صبر کنید که تعداد بیشتر بشه بهتر هست چون فکر نمیکنم ازمون اینترنتی 27 شهریور خیلی مهم باشه اما تخفیف خیلی مساله مهمی هستSmile)
(14 شهریور 1393 09:36 ب.ظ)shvh نوشته شده توسط: [ -> ]کاش لااقل تا ۲۵ شهریور لیست باز میموند !!!!!

سلام و درود هم شهری. تا 1 مهر باز میمونه. شما که شیرازی برو ثبت نام کن. آخه من ثبت نام کردم. بگو از طرف مانشتم. کتاب و مشاور بگیر واسه آزموناش تخفیف میدن.که اونم تا 1 مهر نتیجه اش معلوم میشه.من ثبت نام کردم . پول آزمون ندادم تا تخفیف معلوم بشه .
سلام بچه ها چرا انقدر عجله دارید مگه پولمون ده روز زودتر بره تو جیب پارسه ما کنکور قبول میشیم؟من 5شنبه جمعه کلاس دارم وقت ندارم جواب پست هارو بدم از این بابت عذر خواهی میکنم ازتون.
یک کم صبر کنید تعدادمون زیاد شه این اقای محترم اگه شیراز خوب تخفیف داد اسامی رو بهشون میده تهران بهتر بود من اسامی رو میدم.خواهشا ناراحت ازمون رایگان هم نباشید تا کنکور کلی هنوز زمان هست.
دوستان نمایندگی اصفهان کسی برنامه ای نداشته؟ از امزوز شنبه اصفهان نمایشگاه کتابه و میشه ثبت نام کرد لابد تخفیفم داره...میخوام ببینم برم یباره همونجا ثبت نام کنم؟ ایا مشخص شده نه نهایت قیمت چقدر شده؟ تخفیف فقط ازمونه یا کتاب ؟ با چه قیمتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
منم میخوام از طریق مانشت ثبت نام کنم.
لیلا حیدری هستم. رشته آی تی از شیراز

آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
سیداحسان زمانی زاده البته اگه میزان تخفیف قطعی شه
ریحانه کرباسیون
گلشن
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
منا رحیم اربابی
ایمنی
ایمان کریمی
آرین عرب نوری
تیمورپور
عابدی
لیلا حیدری
(15 شهریور 1393 01:11 ق.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 شهریور 1393 09:36 ب.ظ)shvh نوشته شده توسط: [ -> ]کاش لااقل تا ۲۵ شهریور لیست باز میموند !!!!!

سلام و درود هم شهری. تا ۱ مهر باز میمونه. شما که شیرازی برو ثبت نام کن. آخه من ثبت نام کردم. بگو از طرف مانشتم. کتاب و مشاور بگیر واسه آزموناش تخفیف میدن.که اونم تا ۱ مهر نتیجه اش معلوم میشه.من ثبت نام کردم . پول آزمون ندادم تا تخفیف معلوم بشه .

سلام همشهری. من کتاب نمیخوام ..... آخه اون درسایی که کتاب پارسه خوبی داره رو از پارسال دارم. فقط آزمون . فقط آزمون هم تخفیف داره ؟!!!
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
ریحانه کرباسیون
گلشن
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
منا رحیم اربابی
ایمنی
ایمان کریمی
آرین عرب نوری
تیمورپور
عابدی
لیلا حیدری
سلام
دوستان اگر هنوز میشه من رو هم اضافه کنید .
البته اگر تخفیف قطعی شد و درصد قابل توجهی تخفیف بدن خوبه .
(16 شهریور 1393 11:32 ب.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط: [ -> ]آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
گلشن
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
منا رحیم اربابی
ایمنی
ایمان کریمی
آرین عرب نوری
تیمورپور
عابدی
لیلا حیدری

دوستان من اسممو حذف کردم.دیروز نمایشگاه کتاب بود با تخفبف 20 درصد ثبت نام کردم
دوستان اسم من رو هم اضافه کنید ..البته اگه تخفیف خوبی باشه حتما ثبت نام میکنم..
مریم رجبی
لطفا تاریخ مراجعه به پارسه رو هم لطف کنید ... من همدان هستم
سلام . تا یکم صبر کنیم . بعدش ان شالله کاربر ارائه دهنده تاپیک که به نام software هستن ان شالله اقدام می کنن واسه بستن تاپیک .تخفیف احتمالا به 30 درصد میرسه. آرزوی توفیق
سلام بچه ها الان حدود 30نفری هستیم یک کم صبر کنیم بچه ها به 40نفر برسن انشالله 30%میشه تخفیفش تاپیک ومیبندیم.تو کلاس ما هنوز یه تعدادی بازم هستن.
نمیشه همین لیست 30 نفر رو بدیم، تا بچه ها ثبت نام کنن ؟ تا خیالشون راحت بشه، مطمئنا هنگام ثبت نام، تعداد افزایش پیدا می کنه.
(18 شهریور 1393 10:18 ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط: [ -> ]نمیشه همین لیست ۳۰ نفر رو بدیم، تا بچه ها ثبت نام کنن ؟ تا خیالشون راحت بشه، مطمئنا هنگام ثبت نام، تعداد افزایش پیدا می کنه.

یه چند روز صبر کنید مطمئن باشید مشکلی پیش نمیاد تا اولین ازمون دقیقا یک ماه مونده
سلام دوستان

یه سوالی ،با ۳۰ در صد تخفیف هزینه آزمون ها چقدر میشه؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع