تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
سلام دوستان
ممنون از پیگیریهاتون. من هم هستم .
منا رحیم اربابی
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
سیداحسان زمانی زاده البته اگه میزان تخفیف قطعی شه
ریحانه کرباسیون
گلشن
شهشهانی
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
منا رحیم اربابی
ایمنی
سلام و وقت بخیر . من ثبت نام کننده نیستم ولی میتونم پیگیر باشم. واسه همین ازتون میخام . اسم و فامیل و شماره و اسم شهر و اگه میتونید کد ملی به ایمیل raise.mohammad@gmail.com بفرستید تا من ارائه بدم به موسسه و بتونیم هرچی زودتر ثبت ناممون تکمیل کنیم. به نظرم فقط به اسم نمیشه اکتفا کرد و باید درست برنامه ریزی کنیم.لطفا درست فکر کنید . به مرکز پارسه تو شهرتون یه سر بزنید و مشاوره بگیرید و بعد درست اقدام کنید.
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
ریحانه کرباسیون
گلشن
شهشهانی
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
منا رحیم اربابی
ایمنی
ایمان کریمی
آرین عرب نوری
(13 شهریور 1393 09:09 ق.ظ)Iman_k26 نوشته شده توسط: [ -> ]آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
ریحانه کرباسیون
گلشن
شهشهانی
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
منا رحیم اربابی
ایمنی
ایمان کریمی
آرین عرب نوری

سلام. منم هستم منتهی واسه 5 یا 4 آزمونش. میشه؟
ممنونم
(13 شهریور 1393 09:45 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 شهریور 1393 09:09 ق.ظ)Iman_k26 نوشته شده توسط: [ -> ]آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
ریحانه کرباسیون
گلشن
شهشهانی
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
منا رحیم اربابی
ایمنی
ایمان کریمی
آرین عرب نوری

سلام. منم هستم منتهی واسه ۵ یا ۴ آزمونش. میشه؟
ممنونم

سلام .تخفیف فقط واسه آزمون هست . اونم باید به طور کامل ثبت نام کنیم تا تخفیف بگیریم.الان تعدادمون بالای بیست و پنج نفر شده به نظرم تخفیف 25% یا 30% شامل حالمون بشه
من قبلا ثبت نام کردم میشه به منم تخفیف بدن Big Grin
سلام منم هستم و احتمالا یه چندتا دیگه هم از دوستام میان
کی میخاید لیست رو ببندید؟
زهرا عابدی
انجمن علمی مکانیک دانشگاهمون ثبت‌نام می‌کنه با ۲۵درصد تخفیف که می‌شه ۳۳۰ تومن. من پس می‌گیرم اینجا اسمم رو. می‌رم با انجمن علمی ثبت نام می‌کنم. البته انجمن علمی خودمون هم در تلاشه برای تخفیف ۳۰درصد گرفتن. اگر موفق شد فکر کنم بچه‌های ساکن تهران بتونن ازش استفاده کنن. حالا باز اگر خبری شد من حتما اطلاع می‌دم که اگر کسی می‌تونست استفاده کنه از تخفیفش.

اگ می‌خواید اسم اضافه کنید به این لیست اضافه کنید (لیست زیر که اسم خودم رو از توش حذف کردم):

آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
ریحانه کرباسیون
گلشن
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
منا رحیم اربابی
ایمنی
ایمان کریمی
آرین عرب نوری
تیمورپور
عابدی
منکه دارم کم کم ازینجا مایوس میشم اون کسی که لیست جمع میکرد اصن دیگه خبری ازش نیست.
(14 شهریور 1393 07:30 ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]منکه دارم کم کم ازینجا مایوس میشم اون کسی که لیست جمع میکرد اصن دیگه خبری ازش نیست.
دوستمون ساعات محدودی میتونن نت باشن و دلیل بر پیگیر نبودنشون نیستWink من خودم اردیبهشت ثبت نام کردم اما سعی کردم توو جمع شدن لیست کمکتون کنم. بنظرتون خودتون نباید کمک کنین؟ منی که دیگه نمیتونم تخفیف بگیرم نسبتا پیگیر لیست بودم خودتون چی؟Big Grin بجای اینکه منتظر باشین تا نطرتونو تغییر بدین، ببینین دورو وری هاتون کیا میخوان ثبت نام کنن و اینجارو بهشون نشون بدین. این یه کار گروهیه. درسته؟
(14 شهریور 1393 07:46 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 شهریور 1393 07:30 ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]منکه دارم کم کم ازینجا مایوس میشم اون کسی که لیست جمع میکرد اصن دیگه خبری ازش نیست.
دوستمون ساعات محدودی میتونن نت باشن و دلیل بر پیگیر نبودنشون نیستWink من خودم اردیبهشت ثبت نام کردم اما سعی کردم توو جمع شدن لیست کمکتون کنم. بنظرتون خودتون نباید کمک کنین؟ منی که دیگه نمیتونم تخفیف بگیرم نسبتا پیگیر لیست بودم خودتون چی؟Big Grin بجای اینکه منتظر باشین تا نطرتونو تغییر بدین، ببینین دورو وری هاتون کیا میخوان ثبت نام کنن و اینجارو بهشون نشون بدین. این یه کار گروهیه. درسته؟

ممنون بابت پیگیریتون. اگه پستهای منو دیده باشید خیلی به فکر بودم چون به نفع همه از جمله خودمه. ولی اگه پستای قبلی رو بخونید شما هم حس میکنید یجور چند دستگی تو مدیریت ثبت نامها داره به وجود میاد. از شما خواهش کردم که یه تاریخ تعیین کنید که تا اونموقع لیست بسته شه که بدونیم وضعیت چطوره چون پاسخمو ندادین فک کردم تاپیکو چک نکردین.
(14 شهریور 1393 08:29 ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 شهریور 1393 07:46 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]

ممنون بابت پیگیریتون. اگه پستهای منو دیده باشید خیلی به فکر بودم چون به نفع همه از جمله خودمه. ولی اگه پستای قبلی رو بخونید شما هم حس میکنید یجور چند دستگی تو مدیریت ثبت نامها داره به وجود میاد. از شما خواهش کردم که یه تاریخ تعیین کنید که تا اونموقع لیست بسته شه که بدونیم وضعیت چطوره چون پاسخمو ندادین فک کردم تاپیکو چک نکردین.

تا جایی که خبر دارم نظر این بوده که تا 1 مهر باز باشه و لیست ادامه دار شه. البته چندنفرم توو لیست وارد نشدن هنوز. چیزی که میدونم اینه حتی تا هفته ی قبل از ازمونها هم راحت میشه ثبت نام کرد. من خودم برای راحتیم دیگه از اردیبهشت شرشو کم کردمBig Grin شما یکم صبر کنید ایجاد کننده ی تاپیک فردا نتیجه اصلیو اینجا اعلام کننSmile
این چنددستگی همیشه بوده بین ماها هیچوقتم تغییر نمیکنهBig Grin
کاش لااقل تا 25 شهریور لیست باز میموند !!!!!
سلام دوستان

از دوستمون که زحمت جمع کردن لیست رو کشیدن درخواست دارم که تا چند روز آینده لیست رو ببندن تا بچه ها بتونن ثبت نام قطعی کنن و خودشون رو برای آزمون ها آماده کنن.
نهایت چند درصد میخواد تخفیف بیشتر بشه مهم اینه که تکلیفمون مشخص میشه.
ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع