تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
مزیت همچین کاری چیه بچه ها؟
(17 مهر 1393 07:17 ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط: [ -> ]مزیت همچین کاری چیه بچه ها؟
تخفیفBig Grin
سلام دوستان ....یک سوال فوری دارم از خدمتتون .... باید هم ببخشید که اینجا میپرسم چون جاش نیست...
برای ترم پاییز تو مشهد برای ساختمان داده و الگوریتم هم دکتر یوسفی میخوان بیان و هم دکتر سید جوادی و مهندس طورانی حالا خواستم بپرسم ازتون کدوم یکی رو تو اولویت قرار بدم؟؟ این رو هم بگم که خودم تقریبا ساخختمان و الگوریتم رو تقریبا یه دوری کردم اما مشکلات زیاد دارم و احساس میکنم بایستی کلاس برم چون پایه زیاد قوی هم ندارم....

ممنون میشم اگر پاسخ بدید ....
(17 مهر 1393 11:12 ق.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان ....یک سوال فوری دارم از خدمتتون .... باید هم ببخشید که اینجا میپرسم چون جاش نیست...
برای ترم پاییز تو مشهد برای ساختمان داده و الگوریتم هم دکتر یوسفی میخوان بیان و هم دکتر سید جوادی و مهندس طورانی حالا خواستم بپرسم ازتون کدوم یکی رو تو اولویت قرار بدم؟؟ این رو هم بگم که خودم تقریبا ساخختمان و الگوریتم رو تقریبا یه دوری کردم اما مشکلات زیاد دارم و احساس میکنم بایستی کلاس برم چون پایه زیاد قوی هم ندارم....

هر سه تاشون استادای خوبی هستن.فقط مزیت استاد یوسفی اینه که داده الگوریتم رو باهم میگن هم ارزون تره هم وقتش کمتره البته تو مهستان اینجوری بودن نمیدونم تو مشهد هم قراره اینطوری باشه یا نه. ولی هر سه تا استادای خوبین.من خودم با یوسفی تابستون داده الگوریتم داشتم.کامل بود همه چیز
خب چقدر تخفیف میدن عزیز؟
چطور باید هزینه هاش رو پرداخت کرد؟
(17 مهر 1393 11:46 ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط: [ -> ]خب چقدر تخفیف میدن عزیز؟
چطور باید هزینه هاش رو پرداخت کرد؟

کل ازمونهای ما شد300هزار تومن.همه بچه ها اسمشون رو به من گفتم من به پارسه تهران دادم بچه ها تلفنی زنگ زدن گفتن از طرف مانشتیم وثبت نام کردن همه جزئیات تو همین تاپیک هست.صفحه 16.ولی فکر کنمدیگه وقتش تموم شد.
خب خودمون نمی تونیم بگیم از مانشست هستیم؟
بعد این آزمون ها هر کس در شهرش برگزار میشه دیگه؟
قیمت اصلیش چند هست؟

شرایط ثبت نام فقط نقدی هست؟
هر کس اسم نوشت باید همین امروز ثبت نام کنه یا مثلا امروز اسم می نویسم بعد حداقل میشه هفته دیگه بریم ثبت نام.؟
سلام
من چند روزی منتظر پاسختون بودم تا اینکه امروز که به پارسه مراجعه کردم گفتن که اسم من به لیست اضافه شده و با 300 تومان ثبت نام کردم.
می خواستم که از دوستان در مانشت تشکر کنم.

با آرزوی توفیق روز افزون-الهام عبدالکریمی

یک مورد دیگه که احساس کردم شاید برای دوستان مفید باشه، مسئول ثبت نام گفتن دوستانی که اخیرا ثبت نام کردن چون دیر اقدام کردن، شاید پرینت کارت ورود به جلسشون عکس نداشته باشه که مشکلی نیست، آزمون اول کارت ملی به همراه پرینت کارت ورود به جلسه همراهشون باشه، به امید خدا از آزمون های بعدی عکس کارتشون درست میشه*

یک مورد دیگه که احساس کردم شاید برای دوستان مفید باشه، مسئول ثبت نام گفتن دوستانی که اخیرا ثبت نام کردن چون دیر اقدام کردن، شاید پرینت کارت ورود به جلسشون عکس نداشته باشه که مشکلی نیست، آزمون اول کارت ملی به همراه پرینت کارت ورود به جلسه همراهشون باشه، به امید خدا از آزمون های بعدی عکس کارتشون درست میشه*

قیمت اصلی آزمونها 440 هست که اگر به صورت نقدی ثبت نام کنید 390 می شود که دوستان در مانشت لطف کردن و با پل ارتباطی که داشتن قیمت نه مرحله آزمون به علاوه چهار مرحله آزمون اینترنتی pse با قیمت 300 تومان ثبت نام کردن (من خودم امروز ثبت نام کردم)

اگر قصد شرکت در آزمون اول هم دارید که فردا جمعه ساعت 8 صبح برگزار میشه باید حداکثر تا ساعت چهار برای ثبت نام اقدام کنید
اطلاعاتی هم لازم داشته باشید از خود موسسه بپرسید احتمالا سریعتر به پاسخ برسید
دوستان کسی راهنمایی میکنه ضرایب رو از کجای سایت باید بگیرم ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این رو پیدا کردم بنظرتون اشتباه نیست ؟
(17 مهر 1393 07:09 ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی راهنمایی میکنه ضرایب رو از کجای سایت باید بگیرم ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این رو پیدا کردم بنظرتون اشتباه نیست ؟

نخیر دوست عزیز ضرایب آیتی همینه که تو این فایله نوشته.
نرم افزار تخصصی مگه 4 نیست ریاضی 3 ؟
(17 مهر 1393 08:02 ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط: [ -> ]نرم افزار تخصصی مگه ۴ نیست ریاضی ۳ ؟
زبان1
ریاضی2
مشترک و تخصصی4
(17 مهر 1393 11:12 ق.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان ....یک سوال فوری دارم از خدمتتون .... باید هم ببخشید که اینجا میپرسم چون جاش نیست...

سلام
کجا قراره کلاساشون برگزار کنن؟ واسه کدوم موسسه میشه؟ مممنون میشم توضیح بدین. منم مشهد هستم.
(19 مهر 1393 09:45 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام
کجا قراره کلاساشون برگزار کنن؟ واسه کدوم موسسه میشه؟ مممنون میشم توضیح بدین. منم مشهد هستم.
استاد یوسفی به من گفتن قراره تو مشهد با نصیر همکاری کنن و احتمال زیاد کلاس دارن تو مشهد.
(19 مهر 1393 10:14 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 مهر 1393 09:45 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام
استاد یوسفی به من گفتن قراره تو مشهد با نصیر همکاری کنن و احتمال زیاد کلاس دارن تو مشهد.

--------------------------------------------------------------------------------------
تو نصیر هست... مسجد الزهرا دانشگاه فردوسی و کلاس هاشون هم روزهای یکشنبه هست... هم معماری هم گسسته و ساختمان و الگوریتم رو دارند از 9 صبح تا 8 شب یکشنبه ها ... منتهی من به نصیر تماس گرفتم گفتند هنوز تکمیل ظرفیت نشده و احتمالا از 25 مهر شروع میشه... کلاس های دکتر حقیقت هم گویا امسال برگزار میشه مشهذ که اونم 25 مهر به بعد هست فکر کنم البته...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع