تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
سلام به همه. بچه ها حتی اگه تخفیف ندادن (که البته میدن) هم ثبت نام کنید. هرچی جامعه آماریمون بالاتر بره به نفع خودمونه. پارسه یا مدرسان هیچ فرقی نمیکنه و جفتشون یکین، فقط مهم اینه که هممون 1جا باشیم که رتبمون واقعی تر باشه. من خودم پارسه ثبت نام کردم، 340تومن. البته نمایشگاه کتاب نه الان. نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی از هرکی پرسیدم پیش بینی کرد که امسال جامعه آماری پارسه بالاتره. امیدوارم که اینطور باشه.
(06 شهریور 1393 04:00 ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه. بچه ها حتی اگه تخفیف ندادن (که البته میدن) هم ثبت نام کنید. هرچی جامعه آماریمون بالاتر بره به نفع خودمونه. پارسه یا مدرسان هیچ فرقی نمیکنه و جفتشون یکین، فقط مهم اینه که هممون ۱جا باشیم که رتبمون واقعی تر باشه. من خودم پارسه ثبت نام کردم، ۳۴۰تومن. البته نمایشگاه کتاب نه الان. نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی از هرکی پرسیدم پیش بینی کرد که امسال جامعه آماری پارسه بالاتره. امیدوارم که اینطور باشه.
سلام ببخشید شما چیجوری ثبت نام کردید ک 340 شد؟مگه اینترنتیش 390 نیست؟Huh
(07 شهریور 1393 12:01 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 شهریور 1393 04:00 ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه. بچه ها حتی اگه تخفیف ندادن (که البته میدن) هم ثبت نام کنید. هرچی جامعه آماریمون بالاتر بره به نفع خودمونه. پارسه یا مدرسان هیچ فرقی نمیکنه و جفتشون یکین، فقط مهم اینه که هممون ۱جا باشیم که رتبمون واقعی تر باشه. من خودم پارسه ثبت نام کردم، ۳۴۰تومن. البته نمایشگاه کتاب نه الان. نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی از هرکی پرسیدم پیش بینی کرد که امسال جامعه آماری پارسه بالاتره. امیدوارم که اینطور باشه.
سلام ببخشید شما چیجوری ثبت نام کردید ک ۳۴۰ شد؟مگه اینترنتیش ۳۹۰ نیست؟Huh

خودشون گفتن توی نمایشگاه کتاب ثبت نام کردن ، احتمالا اون زمان نمایشگاه تخفیف داشتن.
(07 شهریور 1393 12:01 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام ببخشید شما چیجوری ثبت نام کردید ک ۳۴۰ شد؟مگه اینترنتیش ۳۹۰ نیست؟Huh

سلام، بله دوستمون Aliteh درست میگن. پارسه تو نمایشگاه کتاب، هم پک رو با تخفیف میداد هم آزمونارو.
کلا اتفاقایی که امسال تو نمایشگاه برای پارسه افتاد جالب بود.
دوستان تهرانی که میخوان پارسه ثبت نام کنن سری به ترد زیر بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بنا به درخواست برخی دوستان تاپیک فعلا حذف شد تا تلاش دیگر دوستان به نتیجه برسه
سلام دوستان من لیسانس ای تی پیام نورم معدلم 12 چه قد احتمال قبولیم هست.خیلی هم واسم مهمه روزانه درام.یه امارم میدم
زبان در حد 30 درصد طراحی الگوریتم نمیخونم شایدم گسسته رو نخونم
لطفا هرکه هر نصیحت و راهنمای داره حتما تایپ کنه.مرسی
(08 شهریور 1393 10:51 ب.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من لیسانس ای تی پیام نورم معدلم ۱۲ چه قد احتمال قبولیم هست.خیلی هم واسم مهمه روزانه درام.یه امارم میدم
زبان در حد ۳۰ درصد طراحی الگوریتم نمیخونم شایدم گسسته رو نخونم

گسسته بخونیم فایده ندارهBig Grin
ولی بقیه رو باید بخونی دیگه.ساختمان داده.هوش.پایگاه.نرم رو واقعا میشه خوب زد.باید ببینی توی کدوم میتونی قویتر باشی.اینم یادت باشه که اونی که رتبه 1 هم میشه همه رو 100% نمیزنه
(08 شهریور 1393 10:51 ب.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من لیسانس ای تی پیام نورم معدلم ۱۲ چه قد احتمال قبولیم هست.خیلی هم واسم مهمه روزانه درام.یه امارم میدم
زبان در حد ۳۰ درصد طراحی الگوریتم نمیخونم شایدم گسسته رو نخونم

سلام من هم پیام نورم معدلم هم 14.5 هست اینو گفتم تا بدونی سطح درسیمون یکیه تقریباً
اگر ای تی هستی حتماً بین معماری و مدیریت یکیو انتخاب کن ( پیشنهاد من انتخاب مدیریت هست Smile )
گسسته هم اکثراً حذف می کنن کلاً بهش امیدی نیست زیاد وقتت رو نذار فقط فصل های اسون رو بخون
طراحی هم اصلاً حذف نکن اول ساختمان رو از مقسمی خوب بخون بعدش طراحی مقسمی رو شروع کن مشکلی نخواهی داشت بهت اطمینان میدم
پایگاه هم اسونه از دستش نده - نرم هم که کتاب خود دانشگاهمون منبع هست
شبکه رو حواست جمع کن حجمش بالاست پیشنهاد من حقیقت و لایه های بالا از کروز یا گارسیا بخون
هوش هم تقریبا خوبه راهیان ارشد کامله
سیستم عامل هم حقیقت عالیه فقط یکم حجمش زیاده
موفق باشی
امیدوار باش فقط طبق ازمن پیش برو
Heart
موضوع تاپیک چیز دیگه سSmile)
بچه ها خواهشا دو دستگی ایجاد نکنید شهرستان وتهران نداره ما همه با هم ثبت نام میکنیم .من خودم شخصا رفتم صحبت کردم منتظر بودم جامعه اماریمون بره بالا تا 30%تخفیف بدن.من گفتم هرکی میخواد پیشنهاد بده اسامی رو اونجا بنویسیم.هرجا که بچه ها خودشون صلاح دونستن میخوان همین جا بنویسند.
(09 شهریور 1393 08:44 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها خواهشا دو دستگی ایجاد نکنید شهرستان وتهران نداره ما همه با هم ثبت نام میکنیم .من خودم شخصا رفتم صحبت کردم منتظر بودم جامعه اماریمون بره بالا تا ۳۰%تخفیف بدن.من گفتم هرکی میخواد پیشنهاد بده اسامی رو اونجا بنویسیم.هرجا که بچه ها خودشون صلاح دونستن میخوان همین جا بنویسند.
اگر منظور از دو دستگی تاپیک من بود، حذفش کردم تا ببیتم تلاش دیگر دوستان به نتیجه میرسه یا نه
ما که از تخفیف بیشتر بدمون نمیاد Smile
ببینید من به همه جا زنگ زدم هیچ جا هم بالای 30%تخفیف نمیدن.بچه ها هم تو همین تاپیک اسامیشونو بنویسند تا تعداد معلوم شه
(09 شهریور 1393 01:30 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]ببینید من به همه جا زنگ زدم هیچ جا هم بالای 30%تخفیف نمیدن.بچه ها هم تو همین تاپیک اسامیشونو بنویسند تا تعداد معلوم شه
۳۰٪ یعنی میشه ۳۰۸ تومن ؟
اینجور که گفتن.بله اونام گفتن308
من هستم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع