تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
سلام به همه شما دوستان خوب و زحمت کشم...
چه روزی باید اقدام کنیم برای ثبت نام؟ 9 مرحله با کل آزمون ها چقدر تفاوت قیمت میشه ؟
واینکه اگه حضوریه یا اینترنتی؟ [b]اگه حضوری باشه شخص خاصی از مانشت رو باید معرفی کنیم؟[/b]
از لطفتون ممنون
اردستانی
ایزدپور - احمد
ایمنی
برزگرزاده - خدیجه
پناهنده - مهناز
پوربافرانی- سهیل
پورنجار
تیمورپور
ثانی - میثم
حیاتی - برزان
حیدری - لیلا
حیدری نیا
رجبی - مریم
رحیم اربابی - منا
رحیمی
رفیع
رئیسی -محمد (شیراز )
رئیسی - مختار
زمانی زاده - سیداحسان
سیدزاده
شادمانی
شربت دار
طهرانی
عابدی
عباسی راد
عرب نوری - آرین
غنی پور
فاطمی
قربانی - بهاره
قربانی - عمادالدین
کریمی - آرام
کریمی - ایمان
گلشن
مالکی- هادی
محبوب - حسن
مومنی - میلاد
میرپور - مهسا
نژاد سیستانی
نصر
یوسفی
(22 شهریور 1393 02:15 ب.ظ)maryam.ra نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه شما دوستان خوب و زحمت کشم...
چه روزی باید اقدام کنیم برای ثبت نام؟ ۹ مرحله با کل آزمون ها چقدر تفاوت قیمت میشه ؟
واینکه اگه حضوریه یا اینترنتی؟ [b]اگه حضوری باشه شخص خاصی از مانشت رو باید معرفی کنیم؟[/b]
از لطفتون ممنون

یچه ها زودتر پولهارو نریزید.بزارید اول من اسامیتونو بهشون بدم بدونن باید به چه کسایی تخفیف بدن بعد گفتم هروقت قرار شد پولهارو بریزیم همینجا چندروز قبلش میگیم ومدارک لازم هم بهتون میگم.
به من گفتن به ازمون های کامل تخفیف میدن.حالا شاید تعداد زیاد باشه به چندتا هم بدن.
تو پست های قبلی به همه اینها جواب دادم چندین بار.
ممنون
فقط وقتی که حتمی شد دوباره توضیح بدین
من تبریزم اصلا شرایط ثبت نام رو نمیدونم که من برم پارسه تبریز بگم من از مانشت اومدم
اینارو بگین؟
تکراری هم باشه شرمنده ؟
(22 شهریور 1393 03:24 ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون
فقط وقتی که حتمی شد دوباره توضیح بدین
من تبریزم اصلا شرایط ثبت نام رو نمیدونم که من برم پارسه تبریز بگم من از مانشت اومدم
اینارو بگین؟
تکراری هم باشه شرمنده ؟
اصلا به نمایندگی شهرتون الان کاری نداشته باشید بعد از اینکه ثبت نام کردید از تهران انتقال داده میشید اونجا.روال پارسال هم دقیقا همین بوده.
چشم توضیح میدم.
سلام بچه ها، من تو سایتش رو که دیدم زده بود ۹ مرحله آزمون حضوری + ۴ مرحله آزمون آزمایشی ۳۹۰,۰۰۰ تومان. قیمتش همینه دیگه؟؟ (عکسش رو هم براتون پیوست کردم)
(22 شهریور 1393 05:28 ب.ظ)baharegh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها، من تو سایتش رو که دیدم زده بود ۹ مرحله آزمون حضوری + ۴ مرحله آزمون آزمایشی ۳۹۰,۰۰۰ تومان. قیمتش همینه دیگه؟؟ (عکسش رو هم براتون پیوست کردم)
این واسه ثبت نام اینترنتی اش هست.ثبت نام اینترنتی به خودی خود تخفیف داره اما اگه تو نمایندگی های پارسه ثبت نام کنید440هزار تومن هست.بچه ها تو همین جا جزئیاتش رو گذاشتن.
سلام دوستان. مرسی بابت تاپیک و پیگیری

من هم اعلام آمادگی میکنم واسه آزمونهای حضوری (همونی که تو سایت زده 390 تومن). لطفا دوستان اسم منو به لیست اضافه کنن و بگن که چجوری و کی قراره ثبت نام کنیم.

ابوطالبی
منم اعلام آمادگی می کنم لطفا اسم منو رو هم اضافه کنید برای ۳۹۰ هزار
ترکی
سلام و وقت بخیر دوستان عزیز .
یه توصیه امنیتی
لطفا قبل از ارسال هر پولی به شماره کارتی که تو این تاپیک یا هر تاپیک دیگه ای اول از صحت شماره کارت اطلاع پیدا کنید .
دوستان عزیز قصد بی احترامی توهین و یا زیر سوال بردن کسی و یا جایی رو ندارم ولی صد در صد حداقل با بخش مالی موسسه پارسه تهران و یا شهرستان هماهنگ کنید .
02184388 دوستان لطفا ، خواهشا ، حتما تائیده شماره کارت رو از نمایندگی اصلی دریافت کنید .
اجر الهی برسد به وجودآورنده تاپیکو اجر مادی دنیوی به تک تک استفاده کنندگان .
حتما بخوانید
خوب اگه تا اول دوم مهر ثبت نام بشه دیره آخه مشاور برنامه اش رو باید ایمیل کنه تو این هفته بشه بهتره اون دو روز تاخیری استرس مضاعف میشه من تا چه روزی باید صبر کنم ۳ شنبه خوبه ۰یه سوال آزمون اینترنتی هاش برنامه اش روی اندروید اجرا میشه
(22 شهریور 1393 06:23 ب.ظ)behnam2016 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. مرسی بابت تاپیک و پیگیری

من هم اعلام آمادگی میکنم واسه آزمونهای حضوری (همونی که تو سایت زده ۳۹۰ تومن). لطفا دوستان اسم منو به لیست اضافه کنن و بگن که چجوری و کی قراره ثبت نام کنیم.

ابوطالبی

سلام. تا اونجایی که من میدونم دوستان مانشتی تا الان تا ۳۰۸۰۰۰ تومان تونستن تخفیف بگیرن. اون ۳۹۰ تومان برای کسانیه که از طریق سایت پارسه و بصورت اینترنتی ثبت نام میکنن.
(22 شهریور 1393 10:19 ب.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 شهریور 1393 06:23 ب.ظ)behnam2016 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. مرسی بابت تاپیک و پیگیری

من هم اعلام آمادگی میکنم واسه آزمونهای حضوری (همونی که تو سایت زده ۳۹۰ تومن). لطفا دوستان اسم منو به لیست اضافه کنن و بگن که چجوری و کی قراره ثبت نام کنیم.

ابوطالبی

سلام. تا اونجایی که من میدونم دوستان مانشتی تا الان تا ۳۰۸۰۰۰ تومان تونستن تخفیف بگیرن. اون ۳۹۰ تومان برای کسانیه که از طریق سایت پارسه و بصورت اینترنتی ثبت نام میکنن.

سلام . کی گفته 308؟/؟؟؟؟؟؟
این که خیلی بهتره 440 تومنه . من الان ثبت نام کردم واسه همپا و کتاب . فقط مونده واسه آزمون ها پول بریزم که منتظر تخفیف هستم . تازه برنامم هم به اصطلاح در حال آماده سازی هس
raisemohammad dدateline='1410630950' نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 شهریور 1393 10:19 ب.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]

ابوطالبی

سلام . کی گفته ۳۰۸؟/؟؟؟؟؟؟
این که خیلی بهتره ۴۴۰ تومنه . من الان ثبت نام کردم واسه همپا و کتاب . فقط مونده واسه آزمون ها پول بریزم که منتظر تخفیف هستم . تازه برنامم هم به اصطلاح در حال آماده سازی هس

اگه صفحات قبلی همین تاپیک رو بخونید میبینید که نوشته شده ۳۰۸ تومان. یعنی ۳۰ درصد تخفیف روی ۴۴۰ تومان میدن. من که اینطور متوجه شدم.

دوستانی که با نمایندگی تهران صحبت کردن لطفا بیاید بگید که آیا با ۳۰ درصد تخفیف موافقت شده؟ یعنی هزینه ۹ مرحله آزمون حضوری به اضافه ۴مرحله pse میشه ۳۰۸ هزار تومان؟
سلام.
من بخاطر اینکه کوچکترین شک وشبهه ایی باقی نمونه شماره حساب اصلی پارسه رو گرفتم که بچه ها بی هیچ دلهره ایی پولو واریز کنن.بازم دوست دارید بگید کسی دیگه ایی این کارو بکنن.واسه ارسال مدارک هم ایمیل رسمی خود پارسه رو ازشون گرفتم.
راجع به تخفیف هم گفتن به ازای هر 10نفر 40هزارتومن تخفیف میدن که ما با بچه های کلاسمون واینجا حدود 50نفری هستیم وامیدوارم زیرقولشون نزنن وهمون 30%تخفیف رو بدن.چون مطمئنم از این بیشتر تخفیف نمیدن.
تا پنجشنبه سعی کنید به همه دوستانتون که قراره ثبت نام کنن اطلاع رسانی کنید تا من اسامی رو بهشون بدم و روز ثبت نام وبهتون بگم.
شنبه هفته بعد همه جزئیات ثبت نام رو بهتون میگم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع